خانه / خدمات کارواش / کارواش ظفر

کارواش ظفر

به دنبال کارواش سیار هستید ؟

ارائه ی خدمات کارواش ظفر

کارواش ظفر هم از جمله شعب کارواش آنلاین کاردون است که خدمات و سرویس های ویژه ای برای کارواش در ظفر ارائه میدهد . از جمله سرویس های کارواش سیار در ظفر شامل  : کارواش نانو سیار در ظفر ، کارواش نانو بخار در ظفر ، کارواش بدون آب ظفر ، کارواش با آب در ظفر و …. می باشد .برای درخواست خدمات کارواش ظفر روی ثبت سفارش کلیک کنید  .


کارواش ظفر

هرجایی که نیاز به شستشوی ماشین پیدا کردید روی کاردون حساب کن .

کارواش نانو سیار در ظفر خدمتی جدید برای شما همشهریان عزیز  :

 

کارواش نانو جدیدترین شیوه برای شستشوی ماشین است که با استفاده از تکنولوژی نانو ، محققان موفق شدند ماده‌ شوینده‌ای بسازند  و آب را از پروسه‌ شستن ماشین حذف کنند . اساس کار کارواش نانو به این صورت است که ماده‌ مخصوص بر روی بدنه خودرو اسپری شده و با استفاده از دستمال‌های مایکروفایبر ضد خش، آلودگی از روی بدنه پاک می‌شود، این مواد در کنار قابلیت پاک‌کنندگی، باعث براق‌تر شدن رنگ خودرو شده و الکتریسیته ساکن بدنه خودرو را کاهش داده و خودروی شما مدت طولانی‌تری پاکیزه خواهد ماند.

 • سوالی که اکثر مشتریان ما میپرسند این است که کارواش‌های بدون آب تا چه حد می‌توانند کثیفی را پاک کنند؟

 

متاسفانه این متد برای شستن ماشین هایی که گل و لای زیادی دارن مناسب نیست .  زیرا گل و لای باید به صورت کامل از بدنه پاک شده، ولی در بقیه موارد این روش کاملا پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

 

 • آیا برای کارواش سیار فقط یک نوع مواد شوینده تولید شده است ؟؟

به طور قطع خیر . ماده‌های شوینده مخصوص کارواش بدون آب ، شبیه یکدیگر نیستند و با هم فرق دارند  ، این محصولات دارای فرمول‌های متفاوتی هستند و مخصوص رنگ‌ها و جنس بدنه‌های خاص هستند، به طور مثال بعضی از آن‌ها بر پایه آب هستند ولی برخی دیگر بر پایه متعلقات پتروشیمی، بعضی از آن‌ها ممکن است دارای مواد محافظتی مثل امولیسیون سیلیکون یا تفلون باشند و برخی از آن‌ها ممکن است برای شیشه و بدنه باشند ولی برخی فقط برای بدنه مناسب باشند.

 

دادن مدال افتخار به کارواش سیار برای محافظت از محیط زیست

 

کارواش سیار دست دوستی به محیط زیست داده است  . چون این متد شست‌وشوی بدون آب خودرو علاوه بر این که محافظ محیط زیست است و در مصرف آب صرفه‌جویی به‌سزایی خواهد کرد ،چون شستشوی ماشین بدون آب  باعث می شود  که  آلودگی های  شیمیایی مواد شوینده همراه آب در محیط زیست رها نشده و آن را آلوده .

کارواش ظفر

 

کارواش سیار بدون هیچ جا به جایی ماشین به داد شما می رسد .

 

یکی از مزیت های اصلی کارواش سیار این است که در محیط‌های بسته انجام می شود و شلوغی بسیار کم‌تری نسبت به متدهای دیگر دارد، البته از آن‌جایی که هیچ گلی بی‌خار نیست، این روش نیز دارای ضعف‌هایی است من‌جمله، پارچه‌های مایکروفایبر باید به صورت مرتب شسته شوند در غیر این صورت امکان پخش کثیفی را دارند، مدت زمان بیشتری نسبت به دیگر متدها دارند و تمیز کردن چرخ‌ها با استفاده از این روش، دشوار است.

 

متاسفانه ۳۲۰ کارواش که آب آشامیدنی تهران را می بلعند ؛ راه حل خروج از بحران فقط استفاده از کارواش نانو سیار است

 

با مزایا کارواش سیار بیشتر آشنا شوید  .

جلا و درخشندگی خیره کننده

دیرتر کثیف شدن بدنه خودرو

این خاصیت همانند یک واکسن، بدنه خودرو را از چسبندگی آلاینده ها به خود تا درصد زیادی مصون نگه می دارد و رنگ را در برابر اشعه فرابنفش خورشید محافظت می کند.

کارواش سنتی چه بلاهایی سر ماشینمان میاورد و ما خبر نداشتیم

از مضرات کارواش های سنتی یا همان کارواش اتوماتیک ، فشار شدید آب است که در همان ابتدای کار با حرکت دادن آلاینده ها و گرد و خاک روی بدنه خودرو و سپس با چسبیدن ذرات آلودگی به سطح دستمالهای معمولی همانند سنباده عمل کرده و به مرور زمان خودرو را پر از خط و خش می کند.

 کارواش در ظفر

دستمال جادویی به نام مایکروفایبر

  در شست وشوی با فناوری نانو خبری از لنگ های سنتی و دستمال های الیافی نیست، چون این دستمال های مایکروفایبر به خودی خود باعث خطوطی محو، روی خودرو می شود که علی الخصوص در ماشین هایی با کیفیت رنگ پایین تر این خطوط بیشتر جلوه گر هستند.

کارواش نانو در جهت حفظ آب و منابع سعی دارد بهترین خدمات را به مشتریان عزیز و دوست داران محیط زیست ارائه دهد. توجه به آینده ی خودمان و فرزندانمان کار سختی نیست.

نانو بخار تکنولوژی جدید در کارواش سیار  :

تکنولوژی نانو بخار جدیدترین روش شستشوی اتومبیل است که درسال های اخیر به سرعت مورد استقبال کشورهای توسعه یافته قرار گرفته است. دراین روش به جای استفاده از مواد شوینده ، اسپری ، دستمال  وآب از ترکیبات خاص ساخته شده با فناوری نانو وفشار بخار استفاده میشود.این ماده از مزایای زیر برخوردار می باشد:

 • ازمات شدن رنگ خودرو براثرعوامل متعدد جلوگیری می نماید.
 • با دفع ذرات و آلاینده ها موجب می باشد که سطح ماشین دیرتر کثیف شود.
 • به علت ایجاد شفافیت بالا با نانو بخار ،  گرد وغبار به راحتی وی سطح نمی ماند وبراثر باد ناشی ازحرکت تمیز می شود.
 • موجب افزایش استحکام وجلوگیری از پوسیدگی میگردد.
 • شستشوی کامل  نقاط ریزی که توسط آب قابل دسترس نمی باشد

خدمات کارواش ظفر :

 • روشویی
 • توشویی
 • موتورشویی

 

روشویی خودرو در کارواش ظفر  :

 • شستشوی کامل تمامی قسمتهای  بدنه ماشین  ( شیشه ها ، آینه های بغل ، سپر و …)
 • وجلای زیاد شیشه ها و شفافیت رنگ به خودرو
 • عدم برجای ماندن هرگونه لک وسفیدک روی شیشه ها و بدنه
 • عدم استهلاک رنگ خودرو به دلیل عدم استفاده از مواد شوینده
 • پاکسازی رنگ های خارجی وخش های سطحی توسط بخار (بجای پولیش)

موتور شویی خودرو کارواش ظفر  :

 • استفاده از بخار بهترین و ایمن ترین روش شستشوی موتور ( بخار خشک )
 • عدم آسیب دیدگی سیستم الکترونیکی بر اثر عدم ورود آب
 • عدم ایجاد ترک در سیلندر دراثر اختلاف دما
 • حل شدن چربی های سطحی موتور به دلیل استفاده از بخار داغ و محلول ویژه نانو

داخل شویی  یا صفر شویی ماشین در کارواش ظفر :

 • بخار شویی کلیه قسمت های داخل اتاق توسط بخار خشک و اسپری های مخصوص و محلول ضد دود و چربی
 • میکروب کشی و ضد باکتری شدن داخل خودرو
 • بر طرف کردن بوی نامطبوع خودرو
 • شستشوی کامل سقف وستون های ماشین
 • شستشوی صندلی ها و رودری ها
 • شستشوی داشبورد و کنسول با اسپری نانو
 • شستشوی کامل کانال های کولر با اسپری مخصوص
 • تمیز کردن کف اتاق وطاقچه عقب

نگران چی هستید  ؟؟؟ کارواش سیار کاردون در همه جای  تهران ارائه می شود :

کارواش درب منزل غرب تهران  ، کارواش درب منزل در شمال تهران ، کارواش نانو سیار  شرق تهران ، کارواش نانو درب منزل جنوب تهران  ،  کارواش در محل نانو سعادت آباد ، کارواش نانو در محل پاسداران  ، کارواش ظفر ،  کارواش نانو بخار زعفرانیه ، کارواش سیار درب منزل ستارخان ، کارواش ظفر ، کارواش بدون آب دربند   ،  کارواش ظفر  ، کارواش سیار نانو صادقیه  ؛ کارواش در محل پیروزی ،  کارواش خودرو در محل تهرانپارس  ، کارواش در محل شهرک غرب ، کارواش ظفر  ، کارواش در محل پیروزی  کارواش در محل تجریش  ، کارواش در محل شریعتی ، کارواش ظفر ، کارواش سیار درب منزل تهرانسر ، کارواش در محل پاسداران ، کارواش در محل شهرآرا ،  کارواش در محل هنگام  ، کارواش در محل فرجام ،  کارواش در محل شهرآرا  ،  کارواش در محل حکیمیه ،  کارواش ظفر کارواش سیار در محل شمس آباد ،  کارواش ظفر ، کارواش در محل مجیدیه ،  تمام محله ها و مناطق 22 گانه تهران

 

 

اگر نیاز به شستشوی ماشین دارید با کارواش ظفر تماس بگیرید .ما بهترین سرویس کار را در کمتین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهیم نمود  . 

 

منبع:mobile nano carwash

به این پست رای بدهید

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما