خانه / قالیشویی / شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف

قالیشویی شستشوی فرش دستباف نظافت منزل شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل در منزل شستشوی فرش دستباف قالیشویي شستشوی فرش دستباف مبل شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل شستشوی فرش دستباف فرش شویی شستشوی فرش دستباف مواد شوینده مبل شستشوی فرش دستباف شستشوی مبل شستشوی فرش دستباف شستن مبل شستشوی فرش دستباف شستن فرش شستشوی فرش دستباف کارخانه قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستن فرش با شامپو فرش شستشوی فرش دستباف دستگاه شستشوی فرش شستشوی فرش دستباف نرخ شستشوی فرش ماشین شستشوی فرش دستباف دستگاه مبل شویی شستشوی فرش دستباف شستن مبل با دستگاه شستشوی فرش دستباف شستن فرش دستباف شستشوی فرش دستباف مبل شویی در منزل شستشوی فرش دستباف شستن مبل شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ماشینی شستشوی فرش دستباف شستن فرش در منزل شستشوی فرش دستباف قالیشویی شرق تهران شستشوی فرش دستباف بهترین قالیشویی تهران شستشوی فرش دستباف قیمت شستشوی فرش شستشوی فرش دستباف قالیشویی جنوب تهران شستشوی فرش دستباف قیمت شستن فرش12متری شستشوی فرش دستباف اتحادیه قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم مصنوعی شستشوی فرش دستباف قیمت شستشوی فرش ماشین شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش در منزل با دستگاه شستشوی فرش دستباف دستگاه فرش شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ماشین در منزل شستشوی فرش دستباف موکت شویی شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش دستباف بهترین قالیشویی شستشوی فرش دستباف شستشوي فرش شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم ماشینی شستشوی فرش دستباف wash carpet شستشوی فرش ابریشم در منزل شستشوی فرش دستباف شستشوی فرش ابریشم دستباف شستشوی فرش دستباف  

 

یکی از مهم ترین صنایع موجود در کشور ما وجود فرش دستباف است. در واقع به دلیل نخ ابریشم فرش دستباف و ظرافت آن در بافت آن باعث شده که برای شستشوی فرش دستباف حساسیت زیادی خرج داد . و شستشوی فرش دستباف هم کار هرکسی نیست . و باید برای این کار حتما فرش دستباف را به یک فرش شویی خوب سپرد . شما میتوانید برای اینکار روی کاردون حساب کنید چرا شستن قالی ها اینقدر اهمیت دارد ؟

فرش ها اگرچه خانه را گرم نگه می دارند اما ، منبع پنهان گرد و غبار ، باکتری ها و آلاینده ها باشند و بر روی کیفیت هوای داخل خانه و در نهایت سلامتی ما تاثیر منفی می گذارند. بسیاری از آلاینده های مختلف در فرش ها و موکت ها منجر به تحریک پوست و اشکال در تنفس می شود. فرش ها بیشتر در معرض آلودگی هستند. رفت و آمدها ، نشست و برخواست ها و … باعث کثیف شدن آن ها می شود.

اگر فرشی که در منزل استفاده می کنید دارای رنگ روشن باشد کثیفی آن زودتر نمایان می شود. قالیشویی آنلاین با بهره گیری از مدرنترین تجهیزان شستشوی انواع فرش و گلیم و قالی و با کادر بسیا ر مجرب ، دستگاه های روز دنیا و ..آماده ارائه دادن خدمات خود می باشد . خدماتی که تماما مکانیزه ، و تضمینی هستند . خدمات قالیشویی تهران به طور شبانه روزی در فعالیت است و خدمات را در کمتریت زمان ممکن انجام می دهد .قالیشویی با بهرگیری از سیستم نوین شستشو وحمل ونقل در تمام مراحل از دریافت فرش تا تحویل ان همواره در  تلاش است که  در رضایت شما عزیزان را به همراه داشته باشد.

 

دیگر نگران شستشوی فرش دستباف خود نباشد

ما به شما دقت ، اطمینان ، پاکیزگی را با استفاده از جدید ترین روش های شستشو

ارائه می دهیم.

 

بهتراست برای تمیز کردن فرش دستباف این نکات را بدانیم:شستشوی فرش دستباف

تمیز کردن فرش با مخلوط نمک و سرکه از بین برنده لکه به جای مانده روی آن است. این دو ماده را به صورت خمیری در آورید و روی لکه فرش قرار دهید و اجازه دهید جذب شود سپس دستمال مرطوب روی محل بکشید و از تمیز شدن آن اطمینان حاصل کنید.

لکه های فرش را نیز میتوان با جوش شیرین و سرکه از بین برد. کافی است پودر جوش شیرین را روی لکه ی فرش بریزید و سپس سرکه ی سفید را به آن اضافه کنید. بعداز تمام شدن این مرحله یک دستمال که قدرت جذب بالایی دارد را روی محل بکشید و اجازه بدهید که خشک بشود ، سپس بعداز نیم ساعت جارو برفقی بکشید و از تمیز شدن آن مطمئن شوید.

از پراکسید هیدروژن برای از بین بردن لکه های چربی و هیدروژن میتوانید استفاده کنید.

برای از بین بردن لکه ی ادویه روی فرش میتوانید از مخلوط آب و آبلیمو استفاده کنید.

 

 

برای همه ی ما فرش دستباف حائز اهمیت است و هنگام سپردن آن به قالیشویی نگران این هستیم که آسیبی به آن نرسد. شستشوی فرش دستباف خود را با خیال آسوده به دست ما بسپارید.

ما با بهره گیری از مدرن ترین مکانیز شستشو و خشک کردن بهترین خدمات را به شما ارائه می کنیم.

 

 

پس در صورت نیاز به شستشوی فرش دستباف با ما تماس بگیرید

شستشوی فرش دستباف

 

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

قیمت قالیشویی

قیمت قالیشویی

اگر دنبال قالیشویی خوب میگردین با کاردون تماس بگیرید.   قیمت قالیشویی قیمت قالیشویی با …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما