خانه / نظافت / انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله و …

انواع خدمات نظافتی از جمله نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت راه پله و …

زمانی که از خدمات نظافتی سخن به میان می‌آوریم، بسیاری خدمتی همچون نظافت منزل را در ذهن خود متصور می‌شوند که ممکن است هر ماه، درخواست آن را بر بستر پلتفرم‌هایی همچون کاردون ثبت کنند؛ اما خدمات نظافتی، تنها به نظافت منزل محدود نمی‌شود. از جمله خدمات دیگری که می‌توان از آن‌ها نام برد، عبارت هستند از دیوارشویی و سقف شویی که به صورت معمول توسط نظافتچی آقا صورت می‌پذیرد و نظافتچی خانم یا نظافتچی خانم جوان برای چنین درخواست‌هایی ارسال نمی‌شود؛ همچنین خدمتی همچون نظافت راه پله و مشاعات، متفاوت از خدمت نظافت خانه است و باید به صورت جداگانه درخواست نظافت راه پله و مشاعات را ثبت کنید. نظافت شرکت و محل کار، یکی از خدماتی است که مختص شرکت‌ها طراحی شده است و شما با آسودگی می‌توانید از خدمات کارگران نظافتی ماهر بهره‌مند شوید.

خدمت کفسابی (کف سابی)، یکی دیگر از سرویس‌هایی است که در دسته خدمات نظافتی قرار می‌گیرد؛ و برای هر خانه نوسازی انجام می‌شود و برای خانه‌ها یا شرکت‌های چند سال ساخت، هر دو سال یک مرتبه صورت می‌پذیرد. در کنار نظافت منزل یا نظافت شرکت، به صورت معمول خدمت نماشویی نیز درخواست می‌شود. خدمت نماشویی به روش‌های متفاوتی از جمله نماشویی با طناب، نماشویی با مواد نانو و … صورت می‌پذرید. با ما همراه بمانید تا در ادامه این نوشتار، به شرح کامل هر یک از خدمات بیان شده، بپرداخته‌ایم.

 

خدمات نظافتی: نظافت منزل

 

نظافت منزل:

می‌توان گفت نظافت منزل، محبوب‌ترن خدمت نظافتی است که درخواست‌های متعددی از سوی خانم‌ها و بانوان خانه‌دار و شاغل دارد. از سویی نظافت منزل در فرهنگ ما، با توجه به اهمیت پاکیزگی، دارای اهمیت ویژه‌ای است؛ چنان که برای عید نوروز یا به هنگام شروع فصل پاییز، خانه تکانی و نظافت، جزء مواردی است که هر فردی به آن مشغول می‌شود.

نظافت منزل توسط نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا انجام می‌شود. در صورت تمایل‌تان می‌توانید از خدمات نظافتچی خانم جوان نیز استفاده کنید (به خصوص اگر منزلتان بیش از 6 ساعت زمان برای نظافت می‌خواهد)؛ البته باید هزینه بیشتری برای کارگر خانم جوان بپردازید.

 

جالب است بدانید، در کنار نظافت منزل (نظافت)، عبارات دیگری همچون موارد زیر نیز جستجو می‌شود:

  • نظافت منزل تهران
  • نظافت منزل مشهد و نظافت منزل کرج
  • نظافت منزل اصفهان و نظافت منزل شیراز
  • اپلیکیشن نظافت منزل
  • نظافت منزل فوری
  • نظافت منزل شرق تهران
  • شماره خدمات نظافت منزل

 

تعرفه نظافت منزل:

تعرفه نظاف منزل و شرکت  به عوامل متفاوتی بستگی دارد که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

 

نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا:

به صورت معمول، نظافتچی خانم با توجه به ظرافت‌های بسیاری که در نظافت منزل و حتی نظافت محیط داخلی شرکت دارند، گزینه بهتری برای نظافت منزل و نیز نظافت شرکت و محل کار هستند. البته برای خدماتی همچون دیوارشویی و سقف شویی، به صورت معمول نظافتچی آقا از سوی شرکتهای خدماتی نظافتی ارسال می‌شود.

 

دیوارشویی و سقف شویی:

دیوارشویی و سقف شویی دو خدمتی هستند که ذیل خدمت نظافت خانه ارائه نمی‌شوند. برای دریافت این دو خدمت، شما باید به صورت جداگانه درخواست سقف شویی و دیوارشویی خودتان را درج کنید، تا در سریع‌ترین زمان ممکنه، شرکتهای خدماتی نظافتی، پیشنهادات قیمت خودشان را بر بستر کاردون به شما اعلام کنند.

 

به همراه داشتن مواد شوینده، تی و …:

کارگر خدماتی نظافت، وظیفه به همراه داشتن تی و وسایل نظافتی را ندارد. در صورتی که در شرکت یا خانه، مواد شوینده و ضدعفونی کنند، تی و … را ندارید؛ به هنگام ثبت سفارش، حتما به این موضوع اشاره کنید.

 

نظافت منزل مشهد، کرج، اصفهان و شیراز:

یکی از بی‌نظیرترین مزایای پلتفرم «کاردون»، فعالیت آن در بیش از 40 شهر متفاوت ایران است. تفاوتی نمی‌کند نظافت منزل مشهد، نظافت منزل اصفهان، نظافت منزل کرج یا نظافت منزل شیراز بخواهید. شما می‌توانید به راحتی با ثبت درخواست نظافتی خود در اپ یا وبسایت کاردون، هر نوع درخواستی من جمله نظافت منزل یا خانه، نظافت شرکت و محل کار، نظافت راه پله و مشاعات، نماشویی، دیوارشویی و سقف شویی، کفسابی و … را ثبت کنید.

 

اپلیکیشن نظافت منزل:

اپ «کاردون» تنها یک اپلیکیشن نظافت منزل / اپلیکیشن خدمات منزل نیست؛ بلکه شما می‌توانید خدمات دیگری مانند بازسازی، تخریب، کچ بری و … را دریافت کنید که تنها در اپلیکیشن خدمات ساختمانی ارائه می‌شود؛ و یا خدمات تاسیساتی خودتان را که شامل تعمیر پکیج، تعمیر آبگرمکن، لوله کشی گاز، لوله کشی شوفاژ و … می‌شود را درخواست کنید که تنها در اپلیکیشن تاسیسات قابل دسترس است.

 

نظافت منزل فوری:

تفاوتی نمی‌کند در چه ساعاتی از شبانه روز خواهان نظافت هستید. با توجه به فعالیت شرکتهای خدماتی نظافتی بسیاری بر بستر پلتفرم «کاردون»، شما می‌توانید در هر ساعتی، درخواست نظافت منزل فوری خود را درج کنید و از خدمات نظافت بهره ببرید.

 

خدمات نظافتی: نظافت شرکت و محل کار

 

نظافت شرکت و محل کار:

نظافت و ایجاد محیطی پاکیزه در شرکت، علاوه بر ایجاد فضایی مناسب برای فعالیت و کار کردن، موجب بهبود ظاهری محیط می‌شود. برای نظافت شرکت باید از افرادی متخصص بهره برد که تخصص‌شان نظافت محل کار است. دلیل این امر قرار گرفتن وسایل برقی متعدد همچون لپ‌تاپ، پرینتر، پرژگتور و … است.

به صورت معمول نظافت شرکت‌ها در روز‌هایی صورت می‌گیرد که فعالیت کمتری در شرکت در جریان است که این امر موجب کاهش ایجاد اختلال در فعالیت کارمندان می‌شود.

 

سایت نظافت:

سایت نظافت کاردون، بیش از 3 سال است که فعالیت خودش را آغاز نموده است. ابتدا سایت نظافتکاردون، خدماتی همچون لوله بازکنی، تخلیه چاه و … را ارائه می‌داده است؛ اما با توجه به اسقبال صورت گرفته از سایت نظافت کاردون، فعالیت این پلتفرم نیز گسترش یافت و اینک به ارائه 222 خدمت می‌پردازد.

 

شرکت خدماتی نظافتی کرج و اصفهان:

برای نظافت شرکت یا منزل حتما باید از شرکت خدماتی نظافتی معتبری درخواست این نوع از خدمات را بکنید. شرکت خدماتی نظافتی معتبر دارای مجوز از سوی اتحادیه است و همچنین خدمتکاران آقا و خانم فعال در این شرکتها، ضمانت‌هایی نزد شرکت خدماتی نظافتی قرار می‌دهند. تفاوتی ندارد شرکت خدماتی نظافت کرج است یا شرکت خدماتی نظافتی اصفهان.

 

شماره خدمات نظافت منزل:

یکی از روش‌های ارتباطی با شرکت خدماتی نظافتی کرج، اصفهان، تهران، شیراز یا هر شهر دیگری، بهره از شماره خدمات نظافت منزل است؛ البته شماره خدمات نظافت منزل روشی است که دیگر چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرد و شما می‌توانید درخواست خودتان را از اپلیکیشن نظافت منزل، ثبت کنید.

خدمات نظافتی: نظافت راه پله و مشاعات و پارکینگ

نظافت راه پله و مشاعات:

یکی از مهم‌ترین مواردی که بسیاری به آن توجه نمی‌کنند، تفاوت نظافت محل و خانه با نظافت راه پله و مشاعات است. نظافت راه پله، خدمتی نظافتی است که به صورت جداگانه از نظافت خانه ارائه می‌شود.

با توجه به تردد افراد بسیاری در ساختمان‌های اداری، نظافت راه پله، خدمت محبوب شرکت‌ها است که به هنگام ثبت درخواست نظافت محل کار، درخواست نظافت مشاعات نیز می‌کنند.

 

قیمت نظافت راه پله و پارکینگ در سال 98:

قیمت نظافت راه پله و پارکینگ، همچون نظافت منزل یا نظافت شرکت، به عوامل متفاوتی بستگی دارد. مهم‌ترین عامل اثر گذار بر قیمت نظافت راه پله و پارکینگ، ساعات کاری کارگر برای نظافت است. به همراه داشتن وسایل نظافتی، عامل اصلی دوم است.

 

کارگر برای نظافت راه پله:

شما به راحتی می‌توانید درخواست کارگر برای نظافت راه پله خود را در اپلیکیشن خدماتی نظافتی کاردون درج کنید؛ و از چندین متخصص متفاوت، قیمت کاگر برای نظافت راه پله را دریافت کنید.

 

خدمات نظافتی: کفسابی

 

کفسابی:

کفسابی یا سنگ سابی از آن دست از خدمات نظافتی است که باید یک کفساب مجرب برای آن انتخاب کنید؛ چرا که در صورت نامتخصص بودن فرد، حتی احتمال آسیب رسیدن به سنگ کف ساختمان (به خصوص اگر دارای پستی و بلندی‌های بسیار است) افزایش پیدا می‌کند. یک کفسابی ساختمان اصولی، علاوه بر رفع آلودگی‌های سنگ، می‌تواند موجب براق شدن سنگ‌های کف ساختمان نیز شود.

 

کفسابی ساختمان چیست؟

در کفسابی (ساب زنی) با بهره از دستگاه کفسابی که مجهز به پرس یا پدهای مخصوص در زیر خودش است، برای رفع آلودگی‌ها، براق نمودن (کرانیت، مرمر و …) و ایجاد سطحی صاف و یکدست بر روی سنگ، یک الی دو میلی‌متر از سطح رویی سنگ را به دقت فراوان می‌تراشند.

برای این کار به صورت معمول از آب استفاده می‌شود؛ جرا که مواد شیمیایی می‌تواد به ساختار سنگ کف شما در حین کفسابی آسیب بزند.

 

کفسابی کرج:

تفاوتی نمی‌کند در کدام شهر ایران ساکن هستید. شما به راحتی می‌توانید در وبسایت یا اپلیکیشن کاردون، درخواست کفسابی کرج، کفسابی اصفهان، کفسابی شیراز و … خود را درج کنید؛ و با مقایسه کفساب‌ها و قیمت‌های پیشنهادی‌شان، از خدمات سنگ سابی بهره ببرید.

 

خدمات نظافتی: نماشویی

 

نماشویی:

نماشویی یا شستشوی نمای ساختمان خدمتی است که به صورت معمول هر ساختمانی در بازه زمانی 6 تا 12 ماه به آن نیاز دارد. خدمت نماشویی شامل طیف گسترده‌ای از خدمات می‌شود. نماشویی سیمان با واترجت، نماشویی با طناب، نماشویی نانو، نماشویی سندبلاست و … .

 

نماشویی با طناب:

با توجه به آن که بسیاری از برج‌های بلند و ساختمان‌هایی که دارای معماری خاص هستند از بالابر بهره نمی‌برند و یا ساختمان به اندازه‌ای مرتفع است که نمی‌توان برایش بالابر نصب نمود، از خدمت نماشویی با طناب استفاده می‌شود. در نماشویی با طناب، از مهارهای ویژه‌ای بهره بده می‌شود که می‌توانید با خیالی آسوده، خدمت نمایشویی خود را به شکل نماشویی با طناب انجام بدهید.

 

نماشویی نانو:

در نماشویی ساختمان از مواد نظافتی متفاوتی استفاده می‌شود؛ از جمله این مواد شوینده، می‌توان به مواد شوینده نانو اشاره کرد. با بهره از این مواد شوینده در نماشویی نانو، علاوه بر آن که در بازه زمانی بلندتری احتمال آلودگی نمای ساختمان شما وجود دارد؛ این مواد مانند لایه‌ای نظافتی عمل خواهند نمود.

 

سخن پایانی:

ما سعی نمودیم در این نوشتار به شرح کامل خدمات نظافتی متفاوتی (نظافت منزل، نظافت شرکت و محل کار، نظافت راه پله و مشاعات، کفسابی و نماشویی) بپردازیم. در صورتی که هر گونه سوالی دارید، آن ار در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع:

https://kaardun.com/types-cleaning-services-like-home-cleaning

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

مبل شویی

مبل شویی | شستشوی مبل

  مبل شویی شستشوی مبل  و مبل شویی تمیز کردن مبلمان فوت و فن خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما