خانه / ساختمان / کار کاشی کاری در تهران

کار کاشی کاری در تهران

 

به دنبال کاشی کار در تهران هستید ؟

 ارائه خدمات کاشی کاری ساختمان فقط در تهران و کرج

 

 

کار کاشی کاری در تهران کاشی کار  کاشی کاری در تهران نصاب کاشی در تهران کاشی کاری کاشی کار و سنگ کاری  کار کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری ساختمان کار کاشی کاری در تهران   قیمت کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کاشی کار سرامیک کار کاشی کار کاشی کار حرفه ای کار کاشی کاری کاشی کار قیمت کاشی کاری کاشی کار سرامیک کار کاشی کار  کاشی کار کار کاشی کاری در تهران  قیمت کاشی کاری ساختمان کاشی کاری در تهران کار کاشی کاری در تهران کاشی کاری و سنگ کاری کاشی کار در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کاشی کار در تهران  قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کاری و سنگ کاری  کار کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کاشی کار در تهران  قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کاری و سنگ کاری  کار  بازسازی خانه کاشی کاری در تهران کاشی کار در تهران   کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کاشی کار در تهران کار کاشی کاری در تهران   قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کار در تهران کاشی کاری و سنگ کاری کاشی کار در تهران کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کار ساختمان در تهران کاشی کار سرامیک کار کاشی کار کاشی کار حرفه ای کار کاشی کاری کاشی کار قیمت کاشی کاری کاشی کار سرامیک کار کاشی کارکار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران   قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کاری و سنگ کاری  کار کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران   قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران کاشی کاری و سنگ کاری کاشی کار در تهران کار کاشی کاری در تهران  کار بنایی در تهران کار  کاشی کاری در تهران  کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران   قیمت کاشی کاری در تهران  کار کاشی کاری در تهران  کاشی کار سرامیک کار کاشی کار کاشی کار حرفه ای کار کاشی کاری کاشی کار قیمت کاشی کاری کاشی کار سرامیک کار کاشی کار کاشی کار سرامیک کار کاشی کار کاشی کار حرفه ای کار کاشی کاری کاشی کار قیمت کاشی کاری کاشی کار سرامیک کار کاشی کار

 

کار کاشی کاری در تهران را به دست حرفه ها بسپارید

کار کاشی کاری در تهران از جمله خدمات آنلاین شرکت کاردون است  که خدمات نصب کاشی حمام ، کاشی کاری سرویس بهداشتی ، کاشی کاری و سرامیک کف سالن   را توسط بهترین نصاب کاشی ، به بهترین نحوه انجام می  دهد  . پس اگر به دنبال کاشی کاری در تهران ، هستید با شرکت کاردون تماس بگیرید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد کاشی کار و سرامیک کار در تهران  در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 • سرامیک کار در تهران
 • استخدام کاشی کار در تهران
 • سرامیک کار حرفه ای
 • نصب کاشی و سرامیک تهران
 • استخدام کاشی کار در عراق
 • کاشی کار حرفه ای
 • اجرت نصب هر متر سرامیک
 • کاشی کاری وسنگ کاری
 • کاشی کار ماهر
 • استخدام کاشی کار
 • کار کاشی کاری در تهران
 • کاشی کاری وسنگ کاری
 • کاشی کار ماهر
 • کاشی کاری ساده
 • قیمت کاشی کاری در عراق
 • استخدام کاشی کار در مشهد
 • کاشی کاری مدرن

 

قابل ذکر است که شما در این مقاله خواهید خواند  :

 • انواع کاشی کاری ساختمان
 • انواع کاشی در ساختمان
 • قیمت کاشی کاری ساختمان
 • نحوه کاشی کاری ساختمان
 •  نکاتی مهم در کاشی کاری 

کاشی کار در تهران

انواع کاشی کاری ساختمان  :

قبل از هر چیزی شمامی دانید که کاشی و سرامیک های لعابی برای پوشاندن دیوار های قابل شستشوی داخل ساختمان نظیر دستشویی، حمام، آشپزخانه و مراکز بهداشتی و حتی تهیه تابلو های تزئینی و همچنین دیوار های خارجی بنا به کار می روند. و نصاب کاشی کار  ، به روش های مختلفی اقدام به کاشی کاری میکند  . که این روش ها در زیر اشاره شده است  .

 

چهار روش اصلی در چیدمان کاشی وجود دارد.

کاشی‌کاری ساده یا مربع : مرسوم ترین روش کاشی کاری ، کاشی کاری مربعی است که در اصل مبنای تعیین قیمت کاشی‌کاری ساختمان این روش است.


 کاشی‌کاری آجری :  کاشی کاری آجری بیشتر برای نمای ساختمان مناسب است که جلوه بیشتری نسبت به کاشی کاری ساده داشته باشد  .  همانطور که از اسمش پیداست ظاهر چیدمان کاشی شبیه به اجر چینی است .


کاشی‌کاری لوزی :کاشی کاری به  صورت چیدمان لوزی ،    زیباترین نتیجه و درعین‌حال زمان‌بر و سخت‌تر و پرهزینه‌تر از روش‌های دیگر است.


کاشی کاری حصیری : این روش از کاشی کاری ظاهری خاص به چیدمان کاشی شما میدهد و فقط برای کف ساختمان مناسب است . کاشی کاری حصیری احتیاج به دقات و زمان زیادی دارد  .


  کاشی کاری ترکیبی :  همانطور که از اسم این روش پیداست ، ترکیبی از روش های بالا است. انواع جالبی از اشکال هندسی را می توان توسط کاشی کار های ماهر بدست آورد.


 

انجام کلیه امور مربوط به  کاشی کاری – سنگ کاری – سرامیک کاری و … در کلیه نقاط تهران بصورت خرده کاری یا کلی در اسرع وقت با قیمت مناسب.

 

کاشی کاری در تهران

قبل از کاشی کاری چکار باید کرد ؟

 

 • اول  قبل از شروع  به کاشی کاری دیوار ها کنید  ، باید وضع دیوار ها  و کف ساختمان و هر جایی که میخواهید کاشی کاری شود  به لحاظ  تراز و شاقول بودن و همچنین قائمه بودن زوایا باید کنترل شود و اگر اشکالاتی در زیر سازی وجود داشته باشد، باید آن را مطابق   استاندارد های موجود برای این کار مرتفع کرد.
 • دوم  اینکه باید دقت کنید که  سطوحی که برای کاشی کاری و سرامیک کاری در نظر گرفته شده اند،  به هیچ عنوان   کاهگل، گچ و خاک، گچ یا هر نوع ملات دیگری غیر از ماسه و سیمان وجود نداشته باشد .
 • سومین نکته قبل از کاشی کاری این است که کاشی را نباید قبل از نصب، مدت زیادی در آب قرار داد که زنجاب شود، فقط کافی است کاشی را در آب فرو برده و به کار برد.

کلیه امور ساختمانی را با قیمتی مناسب و در اسرع وقت با اکیپی مجهز ومتعهد به ما بسپارید انجام انواع سنگ کاری طرح دار و بدون طرح(سنگ های تزیینی) کاشی کاری، سرامیک کاری و …

 

 

عوامل موثر بر قیمت نصب کاشی و سرامیک

همانطور که می دانید   نصب کاشی و سرامیک را در فضاهای مختلفی از ساختمان  مثل کف خانه ها، آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی و حمام و راهروها و فضاهای بیرونی مثل گلخانه و حیاط و تراس انجام میشود  یعنی در واقع اولین عاملی که روی قیمت اثیر میگذارد متراز سطح برای کاشی کاری است .


همچنین  در برخی پروژه های نصب کاشی و سرامیک به امور بازسازی خانه هم پرداخته شده است که این هزینه اضاف دارد و باید جداگانه حساب شود


نوع و جنس کاشی یا سرامیک مهم ترین عاملی است که روی قیمت نصب کاشی تاثیر می گذارد  . باید در نظر داشت که به عنوان مثال قیمت سرامیک انتخابی صرفا بر اساس کیفیت سرامیک تغییرمی‌کند و در هزینه نصب آن به این صورت اثرمی‌گذارد که در مواردی که سرامیک یا کاشی کیفیت بالاتری دارند توصیه می‌شود که حتما از نصاب با تجربه کمک گرفته شود.


معمولا خرید کاشی یا سرامیک   با نیروی نصاب انجام می شود. که این میتواند خودش عاملی باشد که روی دستمزد تاثیر بگذارد


عوامل متعددی هستند که بر دستمزد نصاب تاثیرمی گذارند از جمله    میزان ساعات کاری، پترن یا طرح کاشی کاری


در حالت کلی  قیمت کاشی و سرامیک در درجه اول با توجه به  کیفیت و در واقع برند شرکت سازنده است تعیین می شود . نامهایی مثل کاشی تبریز، ایفا سرام، الوند و آسیا به دلیل قدمت و کیفیت جزو محصولات درجه یک این دسته از مصالح ساختمانی هستند.



کار کاشی کاری در تهران

 

انواع کاشی یا سرامیک :

به طور کلی  سرامیک و سنگ و سیمان اصلی ترین  متریال به کار رفته  در کاشی و سرامیک هستند. اما بر اساس کاربرد آنها متریال دیگری اضافه می شود  که در زیر اشاره شده است  .

 کاشی و سرامیک بتنی: این نوع جنس کاشی یکی از پرمصرف ترین و رایج ترین  پوشش های فضای سرویس بهداشتی و حمام به شمار می اید  که به دلیل بافت طریف و مرزبندی خاصی که دارند فضای رنگی ملایم و مطبوعی را بوجود می آورند.

کاشی و سرامیک بافت دار یا پترن های تزئینی:   با استفاده از   کاشی  بافت دار میتوان طراحی و اجرای یک الگوی خاص در درکاشی کاری به قسمتی از  دیوار اضافه کرد. ممکن است تا به حال برخی از مدل های کاشی و سرامیک دارای بافت هایی  که حس سنگ و چوب را به بیننده منتقل کرده  را دیده باشید ، این همان کاشی های تزئینی هستند که  فضای بسیار زیبایی را بوجود می آورند.

کاشی و سرامیک با طرح برجسته:   کاشی با طرح برجسته  از مدل های کاشی و سرامیک  است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه و استفاده در فضای سرویس های بهداشتی و حمام قرارگرفته است

توجه :  معمولا این فضاها مستعد رشد انواع قارچ و باکتری هستند پس باید کار نظافت با دقت بیشتری انجام شود


 

مراحل کاشی‌کاری ساختمان  

 • پاک و استاندارد کردن سطح کار
 • توجه به استاندارد بودن محل کاشی کاری
 • بررسی تراز و شاغول بودن
 • آماده‌سازی سطح
 • کاشی‌کاری و کرم بندی سطح   ( کرم بندی همان ملات برای چسباندن کاشی است )
 • بندکشی
 • نگه‌داری تا زمان کاملاً محکم شدن کاشی

کاشی کار تهران

نکات مهم در  کاشی کاری  :

 •  هنگام خرید کاشی و سرامیک، 10 درصد بیشتر از نیازتان سفارش دهید.
 • در هنگام نصب کاشی   تایل‌ ها (قطعه های کاشی ) باید ابتدا بر روی زمین چیده شوند و بعد از مشخص شدن طرح مورد نظر، آن ها را بر روی سطح چسباند.
 • در اندازه گیری جایی که می خواهید کاشی کاری کنید دقت زیادی به خرج دهید.
 • توجه داشته باشید هر چه ابعاد تایل‌ های سرامیک و کاشی کوچک تر باشد در نتیجه زمان بیش تری برای نصب آن ها گذاشته می شود که همین امر سبب گران شدن هزینه نهایی خواهد شد.
 • یکی از مهمترین عاملی که در نوع کاشی و سرامیک خریداری شده  و در نتیجه در هزینه نهایی کار اثرمی گذارد، میزان رفت و آمد بر روی کف یا موارد احتمالی ای است که دیوارها تحمل می کنند است پس قبل از خریدکاشی حتما به این نکته توجه کنید.

 

 

اگر برای کار کاشی کاری در تهران به دنبال کاشی کار در تهران هستید با شرکت خدماتی کاردون تماس بگیرید . مطمئن باشید که کاشی کاری ساختمان شما به بهترین نحوه انجام می شود  . 

5/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

سیم کشی آیفون صوتی

آیا به دنبال مراحل نصب سیم کشی آیفون صوتی هستید ارائه خدمات عالی سیم کشی …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما