خانه / ساختمان / قیمت نصب کاشی

قیمت نصب کاشی

قیمت نصب کاشی

مناسبترین قیمت نصب کاشی را از ما بخواهید .کاشی و سرامیک در طرح ها , مدل ها و اندازه های مختلف جهت نصب در آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، اتاق، هال و پذیرایی، راهرو و حمام تولید می شود . نصب کاشی و سرامیک یک کار کاملا حرفه ای است که توسط نصاب کاشی و سرامیک کار با تجربه و حرفه ای انجام می شود. قیمت نصب کاشی و سرامیک یک مبلغ ثابت نیست و با توجه به معیارهای مختلفی اجرت سرامیک کاری مشخص می شود.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد قیمت نصب کاشی و سرامیک در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

 • قیمت نصب کاشی
 • قیمت نصب سرامیک در کرج
 • قیمت کاشی کاری در عراق
 • نصب کاشی و سرامیک تهران
 • قیمت کاشی کاری سرویس بهداشتی
 • قیمت روز سرامیک
 • لیست قیمت کاشی سرویس بهداشتی
 • سرامیک کار حرفه ای
 • قیمت کاشی ساده
 • قیمت سرامیک کاری
 • قیمت نصب سرامیک دیوار
 • لیست قیمت کارهای ساختمانی 98لیست
 • قیمت کارهای ساختمانی 98

 

به طور کلی قیمت کاشی و سرامیک در درجه اول متاثر از کیفیت و در واقع سازنده و برند کاشی و سرامیک مورد نظر است. یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت کاشی و سرامیک نوع و مکان استفاده است و به ترتیب زیر ارائه می‌شود:

سرامیک کف

کاشی دیواری

پرسلان و گرانیت

کاشی سایز بزرگ (اسلب)

کاشی تک رنگ

کاشی آنتی اسید

کاشی استخری

کاشی آنتی باکتریال بیمارستانی

کاشی تابلویی سه بعدی

کاشی اچ اند سی خود تمیزشونده (H&C)

کاشی پله و قرنیز، کنج و لبه

 

نرخ دستمزد کاشی کاری

 

نکته مهم در نصب کاشی و سرامیک

 

از مهمترین فاکتورهایی که در نوع قیمت نصب کاشی و سرامیک مورد استفاده تاثیر فراوانی می گذارد، میزان رفت و آمد بر روی کف یا موارد احتمالی ای است که دیوارها باید تحمل کنند و باعث می شود دسته بندی های از نظر کیفی مثل درجه یک و درجه دو و سه نیز بوجود بیایند.

 

ابعاد کاشی و سرامیک

 

قطعات کاشی و سرامیک ابعاد مختلفی از  ۲۰*۲۰ تا ۶۰*۱۲۰ سانتی متر دارند. انتخاب سایز مناسب مستقیما به متراژ محیط کار بستگی دارد (شما می توانید از طریق تماس با کاردون از کارشناسان ما کمک بگیرید) و در نتیجه پایانی کار, بسیار اثرگذار خواهد بود. به طور مثال استفاده از قطعات بزرگ کاشی و سرامیک در فضاهای کوچک به هیچ عنوان توصیه نمی شود به دلیل اینکه از نظر بصری به کوچکتر بنظرآمدن فضا کمک می کند. به همین منظور توصیه ی حرفه ای ها در مورد فضاهای بزرگ نیز خودداری از بکاربردن کاشی و سرامیک با ابعاد کوچک است. موضوع مهم دیگر این است که مثلا در مورد سرامیک ابعاد مختلف بر نحوه ی بستن شیب مورد نیاز کف تاثیرمی گذارند که یکی دیگر از عوامل مهم میزان کار نصاب است.

این موضوع در قیمت سرامیک اثر میگذارد و در نهایت در قیمت نصب کاشی و سرامیک اثرگذار است.

 

قیمت نصب کاشی

 

متراژ کار(مترمربع) نصب کاشی و سرامیک

 

نصاب کاشی , نرخ دستمزد کاشی کاری و هزینه کار را بر حسب متراژ کار برآورد می کنند که البته مسائل دیگری هم تاثیر گذار خواهد بود.مسائلی مثل اینکه آیا کار زیرسازی هم نیاز دارد یا خیر و اینکه اصولا محیط انجام پروژه در کجا قرار دارد.

 

 کارهای تعمیراتی کاشی و سرامیک

 

رفع نم و رطوبت، تعمیرات کاشی و سرامیک به دلیل ترکیدگی لوله و یا نشتی و گرفتگی فاضلاب از جمله خدماتی هستند که شما می توانید در کاردون با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت درخواست کنید. گاهی میزان خسارت نسبتا زیاد است و احتیاج به زیر سازی مجدد دارد و دیگر نمی توان بخش های کوچک آسیب دیده را تعمیرکرد و لازم است کل سطح دیوار، سقف و یا کف بطور کامل بازسازی شود. در این گونه موارد به دلیل نیاز به زیرسازی جدید، هزینه نصب کاشی و سرامیک نسبت به حالت عادی بیشتر خواهد شد.

 

نصاب کاشی

 

زیرسازی

زمانی که هدف از نصب کاشی و سرامیک نوسازی و تنوع باشد، کار با هزینه کمتر و مدت زمان سریع تر پیش می رود. نه تخریب زیر سازی صورت می گیرد و نه عایق بندی جدیدی مورد نیاز است. اما همان طور که در بالا توضیح دادیم در مواردی مثل رفع نم و رطوبت هزینه زیرسازی مجدد به عنوان یک هزینه سربار محاسبه می گردد.

مکان

هزینه نصب کاشی و سرامیک در شهرهای بزرگ مثل تهران به مراتب بیشتر از سایر شهر ها خواهد بود. البته قیمت کاشی کاری در تهران هم هزینه نصب کاشی و سرامیک با رفتن به سمت محلات شمال شهر درصدی از افزایش را دارامی باشند. قیمت نصب سرامیک در کرج هم متفاوت است.

 

قیمت نصب کاشی

 

قیمت کاشی کاری ساختمان و سرامیک در کاردون   است

 

یکی از مهمترین مراحل نصب کاشی کاری ساختمان دیوار آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و حمام ,عایق بندی و قیرگونی کف و دیوار است ,تا از بروز نم و رطوبت جلوگیری لازم به عمل آید.

قیمت نصب کاشی
قیمت نصب کاشی
4.8 امتیاز از 25 رای

همچنین ببینید

سیم کشی آیفون صوتی

آیا به دنبال مراحل نصب سیم کشی آیفون صوتی هستید ارائه خدمات عالی سیم کشی …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما