خانه / دکوراسیون / هزینه نصب کاغذ دیواری

هزینه نصب کاغذ دیواری

ارائه تمامی خدمات طراحی دکوراسیون در تهران ،شیراز

 

نصب کاغذ دیواری یکی از کارهای ویژه و مناسب جهت زیبایی دیوارهای ساختمان است برای کسانی که علاقه مند به نصب کاغذ دیواری هستند قیمت نصب کاغذ دیواری یکی از فاکتورهای مهم جهت نصب کاغذ دیواری است.

به نظر شما هزینه نصب کاغذ دیواری سال 98 چقدر است؟ عوامل موثر در تعیین قیمت نصب کاغذ دیواری چیست؟ نصاب در میزان هزینه نصب کاغذ دیواری چه نقشی دارد؟

در ادامه مطالب با ماهمراه باشید تا به یک پاسخ روشنی برای سوالات خود در خصوص هزینه نصب کاغذ دیواری و هر آنچه که مربوط به آن است برسید.

هزینه نصب کاغذ دیواری و عناوین مرتبط با آن  :

 • هزینه نصب کاغذ دیواری
 • هزینه نصب کاغذ دیواری در سال ۹۷
 • هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 96
 • قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 97
 • روش محاسبه نصب کاغذ دیواری
 • قیمت نصب کاغذ دیواری در مشهد
 • لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی
 • قیمت کاغذ دیواری برای اتاق ۱۲ متری
 • قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98
 • هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 98
 • قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98

 

 

هزینه نصب کاغذ دیواری

 

هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری در سال ۹۷ هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 96 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 97 روش محاسبه نصب کاغذ دیوار یقیمت نصب کاغذ دیواری در مشهد  لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی قیمت کاغذ دیواری برای اتاق ۱۲  متری قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 98 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری در سال ۹۷ هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 96 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 97 روش محاسبه نصب کاغذ دیوار یقیمت نصب کاغذ دیواری در مشهد  لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی قیمت کاغذ دیواری برای اتاق ۱۲  متری قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 98 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری هزینه نصب کاغذ دیواری در سال ۹۷ هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 96 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 97 روش محاسبه نصب کاغذ دیوار یقیمت نصب کاغذ دیواری در مشهد  لیست قیمت کاغذ دیواری ایرانی قیمت کاغذ دیواری برای اتاق ۱۲  متری قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 هزینه نصب کاغذ دیواری در سال 98 قیمت نصب کاغذ دیواری در سال 98 
 

عناوین رایج در خصوص هزینه نصب کاغذ دیواری 

 

کاردون قیمت نصب کاغذ دیواری در کاردون

کاردون سریع ترین راه ارتباطی با یک نصاب کاغذ دیواری 

کاردون عوامل تعیین کننده ی میزان هزینه نصب کاغذ دیواری 

کاردون  نقش نصاب کاغذ دیواری در میزان هزینه نصب کاغذ دیواری

کاردون خدمات نصب کاغذ دیواری کاردون

 

قیمت نصب کاغذ دیواری در کاردون

 

میزان هزینه نصب کاغذ دیواری در شرکت خدماتی کاردون تابع شرایط و عواملی مانند متراژ کار ، نوع کاغذ مصرفی و.. است که در ادامه مطالب  به شرح و توضیح این عوامل خواهیم پرداخت .

 

 

 نکته ی مهمی که باعث رضایتمندی مشتریان در تعیین  میزان هزینه نصب کاغذ دیواری در کاردون شده است بررسی دقیق متخصصان این حوزه و تعیین یک قیمت منصفانه و طبق نرخنامه سالانه دولت است.

 

 

سریع ترین راه ارتباطی با یک نصاب کاغذ دیواری 

 

با توجه به دنیای شلوغ امروز همه به دنبال یک راه سریع و مطمئن جهت انجام کارهای ساختمانی خود به ویژه نصب کاغذ دیواری هستند کاردون دقیقا همان گزینه مناسب برای شما عزیزان علاقه مند به ارتباط سریع با یک نصاب کاغذ دیواری است

کاردون جهت رفاه حال شما عزیزان چند راه را برای ارتباط سریع تر با نیروهای نصاب خود با شما عزیزان در نظر گرفته است:

درخواست از طریق فرم درخواست اینترنتی و در پیرو آن بررسی سریع کارشناسان ما  و اعزام فوری نیروی مورد درخواست شما عزیزانِ نیازمند به یک نصاب کاغذ دیواری با مناسب ترین دستمزد نصب کاغذ دیواری

 

عوامل تعیین کننده ی میزان هزینه نصب کاغذ دیواری 

 

همانطور که در بالا گفتیم عوامل متعددی در تعیین میزان قیمت نصب کاغذ دیواری در کاردون تاثیرگذار است و نیروی نصاب باید قیمت نصب خود را با توجه به همین پارامتر ها و نرخ تعیین شده توسط اتحادیه مشخص کند.

 

1- انواع کاغذ مصرفی 

 

کاغذ دیواری های متعددی در بازار موجود هستند که هرکدام دارای طرح ها و ضخامت های متفاوتی هستند و هرکدام مناسب برای بخش خاصی از دیوارهای ساختمان هستند که در زیر به توضیح برخی از انواع کاغذ دیواری ها خواهیم پرداخت.

 

کاغذ دیواری از جنس کاغذ

 

این کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ خالص هستند و این کاغذ ها ضخامت چندانی ندارندو به راحتی پاره می شوند و  بنابراین مناسب برای اتاق کودک نیستنداین کاغذ ها به مدت یک تا دوسال بر روی دیوار ماندگاری دارند و غیر قابل شستشو و ارزان تر از سایر کاغذ دیواری ها هستند.

 

کاغذ دیواری نانو 

 

این کاغذ دیواری یکی از جدیدترین تکنولوژی ها در صنعت تولید کاغذ دیواری است و به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر بفردی مانند ضد دوده و کثیفی بودن ، مقاوم در برابر تابش خورشید ، عایق صدا و گرما بودن و هم چنین ضخامت و قابلیت شستشوی آن ، قیمت نصب کاغذ دیواری بالاتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها دارد.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

 

کاغذ دیواری سه بعدی به گونه ای طراحی شده اند که نقش و طرح روی آنها به دلیل سایه خاصی که داده شده از فاصله 3تا 4 متری برجسته بنظر می رسد این کاغذ قابل شستشو است و معمولا به دلیل شلوغی طرح های  آن مناسب برای خانه های کوچک نیست.

 

در انتخاب نوع کاغذ دیواری دقت کنید چون نقش مهمی هم در زیبایی دیوارها و هم هزینه نصب کاغذ دیواری شما دارد.

 

2- هزینه زیر سازی دیوار

 

اگر شما قبلا از پوشش کاغذ دیواری استفاده کرده باشید یا به هردلیلی سطح دیوار ناهموار شده باشد هزینه ی یکسان سازی و آماده سازی سطح دیوار برای نصب کاغذ دیواری یک هزینه مجزا از هزینه نصب کاغذ دیواری خواهد بود.

 

3- متراژکار نصب کاغذ دیواری

 

مقدار کاغذ مصرفی در تعیین هزینه نصب کاغذ دیواری مؤثر است این بدین معنا است که هرچقدر تعداد دیوار ها و حجم کار نصب کاغذ دیواری بیشتر باشد میزان  هزینه نصب کاغذ دیواری بیشتر خواهد شد جهت افزایش دقت در روش محاسبه نصب کاغذ دیواری این پارامتر معمولا بعد از اتمام کار بررسی می شود.

 

هزینه نصب کاغذ دیواری

 

نقش نصاب کاغذ دیواری در میزان هزینه نصب کاغذ دیواری

 

نصاب کاغذ دیواری هم به نوبه ی خودش در تعیین میزان هزینه نصب کاغذ دیواری نقش دارد اگر نصاب کار زیر سازی را به درستی انجام ندهد کار نصب کاغذ دیواری هم به درستی انجام نخواهد شد و کاغذ دیواری پس از مدت کوتاهی کنده می شود و پیمانکار مجبور به ترمیم کاغذ دیواری خواهد شد.

یکی دیگر از نقش های نصاب کاغذ دیواری در تعیین هزینه نصب کاغذ دیواری ، میزان دستمزد نصب کاغذ دیواری است اگر نصاب کاغذ دیواری به هردلیلی هزینه ای اضاف تر از میزان دستمزد خود از پیمانکار دریافت کند میزان هزینه ای که پیمانکار باید به عنوان  هزینه نصب کاغذ دیواری  در نظر بگیرد چندین برابر خواهد شد.

 

خدمات نصب کاغذ دیواری کاردون

 

کاردون به عنوان یک شرکت خدماتی در بخش طراحی دکوراسیون خود از نیروهای مجرب و متخصصی استفاده می کند و برخی از خدمات نصب کاغذ دیواری کاردون به صورت زیر است:

 

 • زیرسازی نصب کاغذ دیواری
 • نصب کاغذ دیواری اتاق
 • نصب کاغذ دیواری برروی کاشی
 • نصب کاغذ دیواری روی گچ
 • تعویض کاغذ دیواری قدیم با جدید

 

کلام آخر

هرچقدر کاغذ دیواری با دقت و ظرافت بیشتری نصب شود مدت و دوام بیشتری خواهد داشت و زیبایی خانه را دو چندان خواهد کرد بنابراین کار نصب کاغذ دیواری خود را به یک نیروی نصاب حرفه ای و متخصص بسپارید.

 

به فکر یک هزینه مناسب جهت نصب کاغذ دیواری هستید؟ 

به فرم ثبت سفارش رایگاه کاغذ دیواری مراجعه نمایید 

 

 

خدمات آنلاین کاردون

هزینه نصب کاغذ دیواری
هزینه نصب کاغذ دیواری
5 امتیاز از 3 رای

همچنین ببینید

نصاب کاغذ دیواری

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در تهران و شیراز     انتخاب نصاب کاغذ دیواری …

2 دیدگاه

 1. سلام نیروهای کاردون کار نقاشی ساختمان هم انجام می دهند؟

 2. پشتیبانی کاردون

  با سلام بله کار نقاشی ساختمان هم تمام از سوی کاردون ارائه میشود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما