خانه / ساختمان / موزاییک کاری

موزاییک کاری

 به دنبال خدمات موزاییک کاری هستید؟

ارائه خدمات موزاییک کاری ساختمان در شهرهای تهران ، کرج ، اصفهان و شیراز 

 

خدمات آنلاین کاردون

 

از موزاییک کاری چه می دانید؟

موزاییک کاری کاربرد زیادی در صنعت ساختمان و امور بنایی ساختمان دارد. موزاییک کاری پشت بام ، حیاط ، کف ساختمان ها ، پارکینگ ها ، معابر عمومی ، محوطه های باز و … همگی نشان دهنده کاربرد فراوان این مصالح ساختمانی است. موزاییک ها در ابعاد و طرح های مختلفی تقسیم می شوند اما عموما در دو دسته موزاییک پرسی و موزاییک ویبره ای تولید می شوند. یک موزاییک کار حرفه ای باید بداند در چه فضایی کدام نوع موزاییک را استفاده کند.

در اینجا تصمیم داریم مهم ترین سوالات مراجعین عزیز درباره موزاییک کاری را با هم مرور می کنیم. شما هم می توانید موزاییک کاری خود را به کاردون بسپارید تا کیفیت کار شما با قیمتی مناسب تضمین شود : | 

 

موزاییک کاری

 

موزاییک کاری و نکات مهم مربوط به آن 

اگر شما هم به دنبال خدمات با کیفیت موزاییک کاری برای ساختمان اداری ، مسکونی ، حیاط ، باغ و …  می گردید، بهتر است قبل از هر اقدامی موارد زیر را بدانید :

شرکت خدماتی کاردون بهترین نیروی موزاییک کاری را چطور درخواست کنیم؟  

شرکت خدماتی کاردون هزینه موزاییک کاری بر چه اساسی حساب می شود؟

شرکت خدماتی کاردون مزایای کاردون برای خدمات موزاییک کاری چیست؟

شرکت خدماتی کاردون انواع موزاییک و روش های تولید آن کدام است؟ 

شرکت خدماتی کاردون نکات مهم نصب و نگهداری موزاییک چیست؟

شرکت خدماتی کاردون کاردون به چه شهرهایی خدمات موزاییک کاری ارائه می دهد؟

 

متخصص موزاییک کاری را چطور درخواست کنیم؟ 

کاردون از طریق تماس تلفنی | می توانید با خیال راحت کار خود را به کاردون بسپارید. ما بهترین نیروهای موزاییک کاری را به آدرس شما می فرستیم. 

کاردون یا می توانید با کلیک روی لینک رزرو رایگان اینترنتی ، درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن متخصص موزاییک کاری را به محل مورد نظر شما بفرستیم.

کاردون در کنار دو روش تلفنی و رزرو اینترنتی رایگان، می توانید با نصب اپلیکیشن خدمت منزل در لینک زیر، با خیال راحت کارهای خدماتی منزل و محل کار خود را به متخصصین این کار بسپارید. 

 

خدمات موزاییک کاری را با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام می دهیم. کار خود را به کاردون بسپارید. 

 

اجرت موزاییک کاری چطور حساب می شود؟

اجرت موزاییک کاری بر اساس عوامل متعددی حساب می شود اما مهمترین عامل موثر در اجرت موزاییک کاری متراژ کار است. ریز یا بزرگ بودن موزاییک ، زمان صرف شده برای موزاییک کاری ، سادگی یا پیچیدگی طرح موزاییک و مصالح مورد نیاز از عواملی هستند که هزینه موزاییک کاری را تعیین می کنند.

 


  اگر هزینه موزاییک کاری را مناسب و شفاف می خواهید کار خود را به کاردون بسپارید. 
☎️|☎️
حتی روز های تعطیل


 

مزایای کاردون برای مشتریان موزاییک کاری چیست؟

استاراستاراستار اجرای حرفه ای انواع طرح ها پیچیده و ساده موزاییک توسط موزاییک کاران ماهر

استاراستاراستار تهیه مصالح مرغوب و ارائه مشاوره برای خرید موزاییک متناسب با کاربرد شما

استاراستاراستار اعلام قیمت مناسب و شفاف پس از کارشناسی از محل توسط موزاییک کار

استاراستاراستار پیگیری درخواست ها و سنجش رضایت شما توسط تیم پشتیبانی قوی

استاراستاراستار حضور به موقع موزاییک کار ماهر در محل و دارای تعهد کاری بالا

 

موزاییک کاری

 

قبل از خرید موزاییک چه نکاتی رعایت شود؟

وقتی حرف از موزایک کاری به میان می آید دو عامل مهم باید در نظر گرفته شوند: زیبایی موزاییک و استحکام موزاییک. این موارد در انواع موزاییک ، با توجه به کاربردی که دارند متفاوت است. اما به طور کلی پیشنهاد می شود:

کاردون اگر می خواهید برای موزاییک کاری پشت بام ، سالن و سطوح داخلی ساختمان اقدام کنید، ترجیحا از موزاییک های رویه صاف و بدون برجستگی استفاده نمایید. این کار باعث ظرافت بیشتر و زیبایی کار می شود. ضمنا شستشوی آن نیز آسان تر خواهد بود.

کاردون اگر  عملیات موزاییک کاری را برای محوطه باز و محیط هایی که در معرض هوای آزاد هستند، می خواهید بهتر است از موزاییک پرسی استفاده کنید تا سطح ناصاف آنها موجب لغزیدن افراد یا وسایل نقلیه نشود.

 

از تخفیف های خدمات موزاییک کاری کاردون (|) مطلع شوید. لطفا نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: 

 

نکات مهم نصب موزاییک چیست؟

کاردون کیفیت ملات موزاییک کاری : شاید شما هم پای خود را روی موزاییک های لق گذاشته باشید. در این صورت حتما با صدا و حرکت ناخوشایند آن مواجه شده اید. برای پیشگیری از این وضعیت ناخوشایند زیرسازی و ملات موزاییک کاری حتما باید توسط موزاییک کار ماهر انجام شود. تا با تخصص بنایی خود از ملات موزاییک کاری با کیفیت استفاده کند.

کاردون رعایت شیب موزاییک حیاط و محوطه های باز : شیب بندی موزاییک حیاط یا پشت بام و سایر محوطه های باز به منظور تخلیه آسان آب از سطح موزاییک انجام می شود. شیب بندی موزاییک بسیار حساس و مهم است و فقط باید به دست موزاییک کار ماهر انجام شود. میزان شیب عمدتا بین 1 تا 3 درصد متغیر است.

کاردون دوغاب موزاییک کاری : پس از دوغاب کردن موزاییک سطح آن فورا با فشار آب ملایم شسته شود تا مانع نفوذ مواد دوغاب به داخل موزاییک و کدر شدن آن شود. همچنین می توانید دوغاب رابند بند انجام دهید.

 

موزاییک کاری

 

برای نگهداری موزاییک چه نکاتی رعایت شود؟

⚠️ اگر موزاییک ها در زمستان دچار یخ زدگی شدند برای آب کردن یخ ها از نمک استفاده نشود زیرا سطح موزاییک اسیدی شده و موجب تخریب آن می شود.

⚠️ برای شستشوی موزاییک ها از آب به تنهایی استفاده شود. شستشو با جرم گیر ها و مواد شوینده شیمیایی موجب خوردگی موزاییک می شود.

⚠️ در فصل زمستان برف های روی موزاییک ها باید پارو شوند تا در اثر آب شدن و یخ بستن های مکرر موزاییک را تخریب نکنند.

 

اگر ملات موزاییک کاری بی کیفیت بشد یا خوب به عمل نیاید، موزاییک ها بر اثر فشار و ضربه، پس از مدتی ترک خورده، تخریب و کنده خواهند شد. موزاییک کاری حرفه ای را به کاردون (|بسپارید.

 

متداول ترین نوع موزاییک ها کدامند؟

روش تولید موزاییک یا پرسی است یا ویبره ای. اما در نگاهی کلی تر می توان دسته های زیر را برای آن معرفی کرد:

کاردون موزاییک های تک لایه ای : این موزاییک دارای وزن کمی است و برای ساختمان های چندین طبق استفاده بیشتری دارد. سنگ دانه های این موزاییک نیز بسیار ریز است.

کاردون موزاییک های گرانیتی و معمولی : این نوع موزاییک از طریق پرسی تولید می شود و بیشترین کاربرد را در  کف پارکینگ ، انبار ، کارخانه ها مدارس و دانشگاه ها دارند.

کاردون موزاییک شسته : این نوع موزاییک باید ابتدا آب خود را در گرم خانه از دست بدهد. پس از آن با ستگاه سابی که فرچه های سیمی دارد 3 مرحله ساب می خورد و در زمان ساب با فشار آب زیاد شسته می شود.

کاردون موزاییک های ویبره ای : این موزاییک ها ساب نمی خورند و پرسی نیستند. دارای مقاومت بالا و سطح صافی هستند. موزاییک کاری آن آسان است و بیشتر برای پارک ها ، کف پیاده رو ، ویلا و پارکینگ ها به کار می رود.

 

موزاییک پرسی عموما برای کف سازی ساختمان ها به کار می رود و از موزاییک ویبره ای برای کف سازی محوطه های باز مثل حیاط و معابر عمومی استفاده می شود.

 

کاردون خدمات موزاییک کاری را در کجا ارائه می دهد؟

ما در شعبه های فعال کاردون افتخار داریم تا در ارائه خدمات موزاییک کاری برای مشتریان عزیز موفق عمل کنیم. در حال حاضر خدمات موزاییک کاری را در مکان های زیر ارائه می دهیم:

کاردون خدمات موزاییک کاری در تهران

کاردون خدمات موزاییک کاری در کرج

کاردون خدمات موزاییک کاری در شیراز

کاردون خدمات موزاییک کاری در اصفهان

 

 تیم موزاییک کاری کاردون متخصص در اجرای انواع موزاییک برای محیط دلخواه شما است. 

 

استاراستاراستار کلام آخر: تیم موزاییک کاری کاردون به شما در خرید موزاییک متناسب با محیط کمک می کند. موزاییک کاری کاردون در نصب انواع موزاییک ها تخصص دارد. با خیال راحت نصب موزاییک محوطه های باز یا داخل ساختمان را به کاردون بسپارید. 

 

☎️|☎️

 

خدمات آنلاین کاردون

4.2/5 - (6 امتیاز)

همچنین ببینید

سیم کشی آیفون صوتی

آیا به دنبال مراحل نصب سیم کشی آیفون صوتی هستید ارائه خدمات عالی سیم کشی …

یک دیدگاه

  1. من شمارتون رو از گوگل پیدا کردم. از موزاییک کاری حیاط خونمون خیلی راضیم. مخصوصا از طرحی که که با موزاییک توی اتاق دخترم استفاده کردین ترکیب خیلی جالبی شد. ممنونم ازتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما