خدمت از ما

اپلیکیشن خدمت از ما

تمام خدمات منزل در یک اپلیکیشن

دریافت اپلیکیشن

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / مطالب / خشکشویی آنلاین غرب تهران

خشکشویی آنلاین غرب تهران

ارائه تمامی خدمات خشکشویی آنلاین در کل مناطق تهران و شیراز بدون معطلی

شرکت خدماتی کاردون

خشکشویی آنلاین غرب تهران اتوشویی آنلاین خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین تهران اتوشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین غرب تهران تجهیزات خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران اتحادیه خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی خشکشویی تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی مبل خشکشویی آنلاین خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین غرب تهران  خشکشویی آنلاین خشکشویی چیست خشکشویی آنلاین غرب تهران آموزش خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران شرکت خدماتی آموزش اتوشویی خشکشویی آنلاین خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین غرب تهران هزینه راه اندازی خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران laundry خشکشویی خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین غرب تهران آموزش اتوشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران آموزش خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین خشکشویی تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی مبل خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران تجهیزات خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی اتحادیه خشکشویی آنلاین غرب تهران اتوشویی اینترنتی  خشکشویی اتوشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین غرب تهران قیمت ماشین لباسشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی چیست خشکشویی آنلاین غرب تهران شرکت خدماتی نظافتی خشکشویی آنلاین غرب تهران اولین خشکشویی اینترنتی خشکشوی آنلاین خشکشویی آنلاین غرب تهران شیراز خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران کرج خشکشویی آنلاین غرب تهران اصفهان خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران مشهد خشکشویی آنلاین غرب تهران غرب تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران اتوشویی و خشکشویی خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین تهران خشکشویی اینترنتی اولین خشکشویی اینترنتی خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین اصفهان خشکشویی آنلاین غرب تهران ،خشکشویی استان تهران خشکشویی آنلاین کرج خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین مشهد خشکشویی آنلاین غرب تهران

 

یکی از خدماتی که این روز ها ارائه می شود خشکشویی آنلاین  و اتوشویی آنلاین است . که شرکت کاردون خدمات اتوشویی و خشکشویی آنلاین یا همان خشکشویی اینترنتی را به بهترین نحوه انجام می دهد. قابل ذکر است که خشکشویی آنلاین غرب تهران ،شامل چندین شعبه شامل : خشکشویی آنلاین سعادت آباد ، خشکشویی آنلاین ستارخان ، خشکشویی آنلاین در شهرک غرب ، خشکشویی آنلاین صادقیه ، خشکشویی آنلاین گیشا ، خشکشویی آنلاین در فرحزاد و تمام مناطق دیگر می باشد  . قابل ذکر است برای رفاه حال مردم دیگر استان ها خشکشویی آنلاین شیراز ، خشکشویی آنلاین مشهد ، خشکشویی آنلاین کرج و .. در حال ارائه دادن خدمات با کیفیت می باشد  .  پس در صورت نیاز به اتوشویی آنلاین و خشکشویی آنلاین در غرب تهران با ما 09396393929 تماس بگیرید  .

 

اساس کار خشکشویی چیست ؟؟

 

کار خشکشویی بر این اساس است که لباسهای کثیف را درون دستگاه انداخته و  یک محلول شیمیایی مخصوصی را به آن اضافه می‌کنند. پس از اینکه مرحله شستشو لباس به اتمام رسید  ولباس را از داخل دستگاه بیرون ‌آوردند دیده می شود که لباس کاملا خشک است و هیچ گونه کثیفی و لکه ای هم ندارد و کاملا تمیز شده است .  پس همانطور که گفته شد ، خشکشویی لباس ها بدون مصرف آب صورت می گیرد . فقط کافیست در دستگاه انداخته و محلول را ریخته آن وقت است که متوجه می شوید لباس ها عاری از هرگونه کثیفی شده اند  .نکته : در ریختن حلال ها باید دقت زیادی خرج داد چرا چون که این میزان  و نوع این حلال ها باید متناسب با نوع پارچه انتخاب شود . قابل ذکر است که تمام این حلال ها خاصیت ضد عفونی کننده دارد و از بید زدن لباس نیز جلوگیری می‌کند. مثل دیگر مواد شوینده اصلا بوی بدی ندارد .خشکشویی آنلاین غرب تهرانلباس را بسپاریم به خشکشویی یا خودمان دست به کار شویم     ؟؟؟

 

همانطور گفته شد  خشک‌شویی یکی از روش‌های شستشو و پاک کردن لباس بدون مصرف آب است  می‌باشد چون آب به تار های لباس آسیب می زند و و باعث از بین رفتن فرم و حالت لباس می شود  . پیشنهاد می کنیم که اگر قصد شستشو لباس های گران قیمت و حساس و کار شده دارید به هیچ هنوان خودتان اقدام نکنید چون هر کدام از این لباس یکجور روش شستن دارند و شما با شستن آن ها به لباس آسیب وارد می کنید  .

 

همچنین توصیه می کنیم که هنگامی که روی لباس لکه های نظیر روغن ، آدامس ، لکه قهوه ، رنگ  و … ریخته شد به هیچ عنوان ، باز هم تاکیید میکنیم به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشوید . چون نه تنها رفع نمی شود بلکه لکه سخت تر هم میشود  . درسته شاید با خود بگویید برای هر کدام روش هایی برای رفع لکه ها وجود دارد . بله کاملا صحیح است . ولی باز هم ممکن هست لکه بدتر شود و همه موقع مواد هایی که به رفع این لکه ها کمک می کند حاضر نباشد  .

خشکشویی اینترنتی غرب تهران

 پس توصیه مارا فراموش نکنید  ، هنگام مواجه شدن با لکه هایی که رفع آن سخت است سریع با یک خشکشویی تماس بگیرید .خوشبختانه ما در این زمینه تجربه های زیادی داریم.

 

خدمات خشکشویی آنلاین غرب تهران  :

 • خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار  و پیراهن های مردانه با هر نوع پارچه و، مدل  و دوختی  در غرب تهران
 • خشکشویی و اتوشویی لباس های مجلسی زنانه همانند ، لباس عروس ، لباس نامزدی ، لباس های محلی ، لباس های سنگ کاری شده ، لباس های کار شده با مهره و …باز هم خوشبختانه کاردون در این زمینه تجربه های زیادی دارد  .
 • خشکشویی و اتوشویی انواع لباس ها، دامن ، شلوار ها با هر نوع جنس پارچه
 • خشکشویی و اتوشویی انواع مانتو ، پالتو ،  چادر  ، شال و  روسری های از هر نوع جنس
 • خشکشویی و اتوشویی انواع لباس هاس نوزاد در روش های بهداشتی تر و استاندارد و با مواد ضد عفونی کننده مخصوص لباس نوزاد .
 • خشکشویی  انواع پتو ها ، لحاف ،  رومیزی ، پرده و روبالشتی
 • خشکشویی و اتوشویی انواع پارچه ها ، پارچه ساتن ، پارچه نخی ، مخمل ، ابریشم ، حریر  و …
 • خشکشویی کوسن و عروسک های پارچه ای
 • خشکشویی چرم و جیر تضمین شده و بدون هیچ گونه  آسیبی به آن ها
 • از بین بردن انواع لکه ها روی انواع البسه . مثل لکه خون ، آدامس ، روغن ، لاک و ..

 

کاردون در خشکشویی تجربه های زیادی که نداره بیا و ببین

چرا از بین این همه خشکشویی آنلاین ، خشکشویی کاردون  ؟؟

 • به دلیل تحویل رایگان و سر موقع

دریافت و تحویل سفارش تو مناطق تحت پوشش کاملا رایگان می باشد  و زمان و مکان رو شما تعیین می کنید.

 

 • به دلیل پرداخت بعد از تحویل درب منزل

شما می توانید بعد از اینکه از سرویس خشکشویی آنلاین غرب تهران  استفاده کردید و لباس ها رو تحویل گرفتید، پرداخت رو همان لحظه  انجام بدید.

 

 • هزینه منصفانه و  مناسب

فکر نکنید که قیمت خشکشویی آنلاین بیشتر از خشکشویی های محله ها است . قیمت سرویس خشکشویی منصفانه و طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است .

 

 • سرعت  در انجام کار به همراه دقت

از زمانی که شما سرویس خشکشویی آنلاین را برای هر زمان سفارش می دهید ،پیک کمتر از ربع ساعت البسه را از شما تحویل گرفته و کمتر از 2 ساعت شسته می شود و چند دقیقه تحویل شما داده می شود .

 

کافیست یکبار برای خشکشویی با ما تماس بگیرید آن وقت است که مشتری همیشگی ما می شوید .

خشکشویی آنلاین در غرب تهرانسوالات متداول

چگونه لکه خون روی لباس پاک می شود ؟

چگونه لکه خون روی لباس پاک می شود ؟

اولین چیزی که باید بهش توجه کنید این است  که  فکر کنید  که چقدر زمان از ایجاد لکه خون ریخته شده روی لباس می گذرد . هر چه زمانی بیشتری از آن گذشته باشد شستنشو سخت تر می شود. به گونه ای که بعد از 24 ساعت از بین بردن آن بسیار سختتر خواهد بود .اگر مدت زیادی نگذشته پیشنهاد می کنیم  سرکه سفید خالص برای از بین بردن لکه خون استفاده کنید . کافی است . لکه خون 5 تا 10 دقیقه درون سرکه بماند و بعد آن را با یک پارچه و یا حوله لکه گیری کنید.اگر مشاهده کردید لکه خون از بین نرفت این عمل را چند بار تکرار کنید.

چگونه می توان لکه جوهر را از روی لباس پاک کرد ؟

چگونه می توان لکه جوهر را از روی لباس پاک کرد ؟

در صورت مواجه شدن با هرگونه لکه ای ابتدا باید دقت کنید چقدر از زمان ریخته شدن لکه می گذرد .  هرچه مدت زمان ایجاد لکه جوهر بیشتر باشد از بین بردن آن هم سخت تر است . در صورت ایجاد لکه جوهر  هر چه سریع تر با کمک یک پارچه سفید روی مقداری از جوهر را از روی لباس بردارید. حواستان باشد برای این کار باید روی لکه ضربه بزنید و به هیچ وجه نباید پارچه را روی لکه لباس بکشید.در مرحله بعد باید یک اسپری شامل الکل را روی لکه جوهر بپاشید و با پنبه یا پارچه سفید روی آن ضربه بزنید. با تکرار این کار لکه پاک خواهد شد.

چگونه میتوان ادامس را از لباس جدا کرد ؟

چگونه میتوان ادامس را از لباس جدا کرد ؟

با استفاده از یک قطعه یخ به راحتی می توانید آدامس را از لباس جدا کنید . یا می توانید قطعه یخ  را روی قسمت از لباس که آدامس به آن چسبیده  محکم بمالید یا اینکه لباس رو تا کنید و داخل پلاستیک قرار بدید و درب پلاستیک رو محکم ببندید. چند ساعت داخل یخچال قرار بدید. لباس رو از یخچال دربیارید و با استفاده از چاقو آدامس رو از لباس جدا کنید.

چگونه می توان لکه های روغنی را پاک کرد؟

چگونه می توان لکه های روغنی را پاک کرد؟

صابون و شامپو های بدن یکی از راه های مفید برای از بین بردن لکه های روغن از روی لباس است. کافی است مقداری از صابون را روی لکه روغن رنده کرده و با کمی آب آن را به صورت کف در بیاورید.سپس لکه را با دقت با گرم یا اگر برایتان مقدور بود با سرکه بشویید. اگر لکه هنوز باقی مانده بود این کار را چند بار تکرار کنید.

 

 

نگران هیچ چیز نباشید با خیال راحت کار شستشو لباس ها رو بسپارید به خشکشویی  آنلاین کاردون

با ما 09396393929 تماس بگیرید .

شرکت خدماتی کاردون

خشکشویی آنلاین غرب تهران
5 امتیاز از 2 رای

همچنین ببینید

نظافتچی خانم

به دنبال نظافتچی خانم هستید ؟ تماس بگیرید(کلیک کنید) ثبت سفارش    ارائه خدمات نظافت …

Call Now Button