خدمت از ما

اپلیکیشن خدمت از ما

تمام خدمات منزل در یک اپلیکیشن

دریافت اپلیکیشن

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / مطالب / خشکشویی آنلاین شمال تهران

خشکشویی آنلاین شمال تهران

ارائه تمامی خدمات خشکشویی آنلاین در کل مناطق تهران و شیراز بدون معطلی

شرکت خدماتی کاردون

خشکشویی آنلاین شمال تهران

خشکشویی آنلاین شمال تهران

خشکشویی آنلاین شمال تهران اتوشویی آنلاین خشکشویی آنلاین شمال تهران laundry اتوشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران تجهیزات خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران اتحادیه خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی خشکشویی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی مبل خشکشویی آنلاین خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی چیست خشکشویی آنلاین شمال تهران آموزش خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران شرکت خدماتی آموزش اتوشویی خشکشویی آنلاین خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین شمال تهران هزینه راه اندازی خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین شمال تهران آموزش اتوشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین تهران خشکشویی آنلاین شرق تهران اتوشویی اینترنتی  خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین خشکشویی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی مبل خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران تجهیزات خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اتحادیه خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اتوشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی در منزل خشکشویی آنلاین شمال تهران قیمت ماشین لباسشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی چیست اتوشویی اینترنتی  خشکشویی آنلاین شمال تهران شرکت خدماتی نظافتی خشکشویی آنلاین شمال تهران اولین خشکشویی اینترنتی خشکشوی آنلاین خشکشویی آنلاین شمال تهران شیراز خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران کرج خشکشویی آنلاین شمال تهران اصفهان خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران مشهد   خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین غرب تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران اتوشویی و خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین تهران خشکشویی اینترنتی اولین خشکشویی اینترنتی خشکشویی های تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین اصفهان خشکشویی آنلاین شمال تهران ،خشکشویی استان تهران خشکشویی آنلاین کرج خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین مشهد خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران اتوشویی آنلاین خشکشویی آنلاین شمال تهران اتوشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران تجهیزات خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران اتحادیه خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران لوازم خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خرید لوازم خشکشویی خشکشویی خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی خشکشویی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی مبل خشکشویی آنلاین خشکشویی شبانه روزی تهران خشکشویی آنلاین شمال تهران خشکشویی اینترنتی خشکشویی آنلاین شمال تهران

 

خشکشویی آنلاین شمال تهران یکی از رایج ترین خدماتی که این روز ها ارائه می شودکه کاردون خدمات اتوشویی و خشکشویی آنلاین یا همان خشکشویی اینترنتی در شمال تهران را به بهترین نحوه ممکن ارائه می دهد . قابل ذکر است که خشکشویی آنلاین شمال تهران ،شامل چندین شعبه شامل : خشکشویی آنلاین نیاوران  ، خشکشویی آنلاین فرمانیه، خشکشویی آنلاین در زعفرانیه ، خشکشویی آنلاین نارمک ، خشکشویی آنلاین ولنجک، خشکشویی آنلاین در الهیه ، خشکشویی آنلاین تجریش و تمام مناطق دیگر می باشد  .پس در صورت نیاز به اتوشویی آنلاین و خشکشویی آنلاین در شمال تهران با ما 09396393929 تماس بگیرید  .

 

اساس کار خشکشویی چیست ؟؟

همانطور که آگاه هستید ،خشکشویی البسه بدون مصرف آب صورت می گیرد  و فقط لباس های کثیف را در دستگاه انداخته می شود  و با محلول های مخصوص هر نوع جنس پارچه ای اقدام به شستشو می کنند . این محلول ها کاملا ضدعفونی کننده و بدون بو و اثربخش است و بدون آسیب رساندن به لباس ، هرگونه لکه و کثیفی را از بین می برد  .نکته :به این نکته دقت کنید که حلال های هر پارچه با هم فرق دارد  و شما باید  در میزان ریختن حلال ها هم دقت زیادی خرج دهید . چرا چون که این میزان  و نوع این حلال ها باید متناسب با نوع پارچه انتخاب شود . قابل ذکر است که تمام این حلال ها خاصیت ضد عفونی کننده دارد و از بید زدن لباس نیز جلوگیری می‌کند. مثل دیگر مواد شوینده اصلا بوی بدی ندارد .خشکشویی آنلاین شمال تهران

 

خشکشویی آنلاین چه مزایایی دارد   ؟؟؟

یکی از مزایای اصلی خشکشویی صرفه جویی در مصرف آب است . در واقع با شستشو با آب ، به بافت های لباس آسیب وارد می شود و در روش خشکشویی لباس هیچ گونه آسیب به بافت لباس وارد نمی شود و با محلول های مخصوص کاملا عاری از هرگونه کثیفی می شود .  پیشنهاد می کنیم که اگر قصد شستشو لباس های مجلسی ،  گران قیمت و کار شده دارید به هیچ هنوان خودتان دست به کار نشوید  چون هر کدام از این لباس یک روش خاص و محلول خاص برای شستن دارد و شما با شستن آنها به لباس بیشتر آسیب وارد می کنید  .علاوه بر همه این ها با درخواست خشکشویی به صورت آنلاین هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی خواهد شد  .

هنگام روبه رو شدن با لکه های سرسخت و لجباز چکار باید کرد ؟ 

گاهی اوقات در اثر بی احتیاطی لکه های روی لباس ریخته می شود که ازبین بردن و پاک کردن آن سخت باشد  . و شما را عصبانی کند  . پیشنهاد میکنیم که در این مواقع خون سردیه خود را حفظ کنید و سریعا با یک خشکشویی تماس بگیرید  . لکه هایی نظیر لکه روغن ،لکه آدامس ، لکه قهوه ، لکه رنگ  و … وقتی روی لباس ریخته می شود برای رفع آن احتیاج به محلول و روش های خاصی است . درسته شاید روش هایی خانگی زیادی باشد که بتوانن این لکه ها را ازبین ببرد  . ولی باز هم ممکن هست لکه بدتر شود و همه موقع مواد هایی که به رفع این لکه ها کمک می کند حاضر نباشد  .

 

پس توصیه دوستانه  ما را فراموش نکنید  ، هنگامی که با لکه هایی که رفع آن سخت است  مواجه شدیدسریع با یک خشکشویی تماس بگیرید . خوشبختانه ما در این زمینه تجربه های زیادی داریم .

خشکشویی آنلاین در شمال تهران

خدمات خشکشویی آنلاین شمال تهران  :

 

 • خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار مردانه و زنانه  ،  خشکشویی پیراهن های مردانه با هر نوع پارچه و، مدل  در شمال تهران
 • خشکشویی و اتوشویی حرفه ای لباس های مجلسی زنانه ،خشکشویی لباس عروس ،خشکشویی لباس نامزدی ،خشکشویی لباس های محلی ،خشکشویی لباس های سنگ کاری شده خشکشویی و اتوشویی انواع مانتو ، پالتو ،  چادر  ، شال و  روسری های از هر نوع جنس
 • خشکشویی و اتوشویی و سفیدشویی  انواع لباس ها، دامن ، خشکشویی شلوار های پارچه ای ، لی ، کتان و ..
 • خشکشویی و اتوشویی انواع پارچه ها ، پارچه ساتن ، پارچه نخی ، مخمل ، ابریشم ، حریر  و …
 • خشکشویی و اتوشویی لباس های پاییزه و زمستانه
 • خشکشویی سفیدشویی کالاهای خواب ، حوله  و …
 • خشکشویی و اتوشویی انواع لباس هاس نوزاد با مواد ضد عفونی کننده مخصوص لباس نوزاد .
 • خشکشویی  انواع پتو ها ،خشکشویی  لحاف ،  رومیزی ، خشکشویی پرده و روبالشتی
 • خشکشویی کوسن و خشکشویی عروسک های پارچه ای
 • از بین بردن انواع لکه ها روی انواع البسه . مثل لکه قهوه ، روغن ، لاک  ، خون و ..

 

کاردون در هر زمینه ازانواع خشکشویی ها تجربه های زیادی داره

 

چرا خشکشویی آنلاین کاردون  ؟؟

 • به دلیل تحویل رایگان و سر موقع

دریافت و تحویل سفارش ، کاملا رایگان می باشد  و این شما هستید که  زمان و مکان تحویل را تعیین می کنید.

 • به دلیل پرداخت در درب منزل

نگران چگونگی پرداخت نباشید شما می توانید بعد از اینکه از سرویس خشکشویی آنلاین شمال تهران  استفاده کردید و لباس ها رو تحویل گرفتید،هزینه  رو همان لحظه  پرداخت کنید .

 • به دلیل هزینه منصفانه

اشتباهی که  اکثر افراد می کنند این است که فکر می کنند  هزینه خشکشویی های آنلاین بیشتر از خشکشویی های محله است . باور کنید  که قیمت سرویس خشکشویی منصفانه و طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است

 • به دلیل سرعت  در انجام کار

از زمانی که شماسرویس خشکشویی آنلاین را برای هر زمان سفارش می دهید ،پیک کمتر از ربع ساعت البسه را از ما تحویل گرفته و کمتر از 2 ساعت شسته میشود و چند دقیقه تحویل شما داده می شود .

 

کافیست یکبار برای خشکشویی با ما تماس بگیرید آن وقت است که مشتری همیشگی ما می شوید .

 

سوالات متداول در خصوص از بین بردن لکه های روی لباس 

اتوشویی آنلاین

 

چگونه میتوان آدامس را از لباس جدا  کرد  ؟

شما با یک قطعه یخ به راحتی می توانید آدامس را از لباس جدا کنید در واقع باید برای این کار  قطعه یخ  را روی قسمت از لباس که آدامس به آن چسبیده  محکم بمالید. روش دیگری هم وجود دارد در این روش باید لباس رو تا کنید و داخل پلاستیک قرار بدید و درب پلاستیک رو محکم ببندید. چند ساعت داخل یخچال قرار بدید. لباس رو از یخچال دربیارید و با استفاده از چاقو آدامس رو از لباس جدا کنید.چگونه می توان لکه رژ لب را از روی لباس پاک کرد ؟

برای از بین بردن لکه رژ لب از خمیر دندان استفاده کنید. شماباید خمیر دندان بر روی لکه بمالید و سپس لکه را با آب گرم شست و شو دهید. یااینکه  محل لکه رژ لب را را در گلیسیرین بخیسانید سپس روی لکه را الکل یا بنزین بمالید .چگونه لکه خون روی لباس پاک می شود  ؟

اولین نکته ای  که باید بهش توجه کنید این باید در نظر بگیرید   که چقدر زمان از ایجاد لکه خون ریخته شده روی لباس می گذرد . هر چه زمانی بیشتری از آن گذشته باشد شستنشو سخت تر و یا غیر ممکن می شود می شود . اگرمتوجه شدید که  مدت زیادی ازایجاد لکه خون نگذشته است  پیشنهاد می کنیم از  سرکه سفید خالص برای از بین بردن لکه خون استفاده کنید . کافی است  لکه خون 5 تا 10 دقیقه درون سرکه بماند و بعد آن را با یک پارچه و یا حوله لکه گیری کنید.اگر مشاهده کردید لکه خون از بین نرفت این عمل را چند بار تکرار کنید.چگونه می توان لکه روغن  را از روی لباس  پاک کرد؟

استفاده از صابون و شامپو های بدن یکی از راه های اثربخش برای از بین بردن لکه های روغن از روی لباس است.در واقع  کافی است مقداری از صابون را روی لکه روغن رنده کرده و با کمی آب آن را به صورت کف در بیاورید.سپس لکه را با دقت با گرم یا اگر برایتان مقدور بود با سرکه بشویید. اگر لکه هنوز باقی مانده بود این کار را چند بار تکرار کنید.

 

 

نگران هیچ چیز نباشید با خیال راحت کار شستشوی لباس ها رو بسپارید به خشکشویی  آنلاین کاردون

با ما 09396393929 تماس بگیرید  

خشکشویی آنلاین شمال تهران
5 امتیاز از 4 رای

همچنین ببینید

نظافتچی خانم

به دنبال نظافتچی خانم هستید ؟ تماس بگیرید(کلیک کنید) ثبت سفارش    ارائه خدمات نظافت …

Call Now Button