خانه / تعمیرات لوازم خانگی / تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر یخچال تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرات لوازم خانگی تعمیر ماشین لباسشویی لباسشویی بوش تعمیر ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی بوش تعمیر ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی ال جی تعمیر ماشین لباسشویی لباسشویی ال جی تعمیر ماشین لباسشویی یخچال ال جی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرگاه لوازم خانگی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر یخچال فریزر تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر لباسشویی دو قلو تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر یخچال در منزل تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباس لباسشویی ال جی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر لباسشویی بوش تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماکروفر تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر لباسشویی ال جی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین ظرفشویی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر جاروبرقی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرات یخچال در منزل تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی بوش تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی دو قلو تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود تعمیر ماشین لباسشویی تعمیر ماشین لباسشویی حایر تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما تعمیر ماشین لباسشویی تعمیرکار لباسشویی

 

به تعمیر ماشین لباسشویی احتیاج دارین؟

بعداز اتمام کار درش قفل میشه و باز نمیشه؟

ماشین لباسشویی تون تخلیه نمیکه؟

بعداز آبگیری دیگه کار نمیکنه؟

نیاز به تعمیر یا تعویض موتور داره؟

راه حل همه ی این ها در دست ماست. با خیال آسوده با ما تماس بگیرید.

ما حرفه ای ترین خدمات را در زمینه تعمیر ماشین لباشویی به شما ارائه می دهیم

 

امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی بسیار پرکاربرد است، امکاناتی از جمله شستشوی سریع و آسان متناسب با جنس لباس ها ، عدم صدمه به لباس و خشک کردن آن ها باعث شده که وسیله ای پر کاربرد در هر خانه باشد.

 

بهتراست بدانیم: تعمیر ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی بیش از حد یا کمتر از حد معقول آبگیری کند مشکل از هیدروستات ماشین لباسشویی است. در لباسشویی تنظیم مقدار آب دیگ وظیفه هیدروستات می باشد.

اگر پس از اتمام کار درب ماشین لباشویی قفل شود و باز نشود ، یعنی لباس ها در داخل لباسشویی گیر کرده است.

اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و گرم کردن آب کار نکرد میتواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست کردن موتور نیست.

و……

 

نکات مهم در انتخاب ماشین لباسشویی:

یکی از مهم ترین نکات استاندارد بودن ماشین لباسشویی و برچسب انرژی آن می باشد.

با توجه به حجم لباس ها در هربار ظرفیت ماشین لباسشویی را انتخاب کنید.

لباسشویی های تمام اتوماتیک معمولا در ظرفیت های 5 ، 6 ، 7 ، 8 ساخته می شوند.

وجود برنامه های متنوع در ماشین لباسشویی به شما این امکان را می دهد که برنامه شستشو را متناسب با نوع و جنس پارچه ها در نظر بگیرید و بهترین نتیجه نصیب شما شود.

اگر محل قرار گیری ماشین لباسشویی شما به شیر آب گرم نزدیک است پیشنهاد میکنیم که ماشین لباسشوی با دو شیر را انتخاب کنید ، در غیر این صورت المنت دستگاه به تنهایی وظیفه کنترل دمای آب را بر عهده دارد.

واحد خشک کن با واحد دور در دقیقه سنجیده می شود ، اگر ترجیح می دهید لباس ها را خشک یا نیمه خشک از ماشین بیرون بیاورید بهتراست ماشین لباسشویی با دور خشک کن بیشتر را انتخاب کنید.

اینکه کدام برند ماشین لباسشویی بهتر است را نمی توان در مورد هیچ وسیله برقی به طور قطعی جواب داد ، بهتر است به نوع ضمانت و خدمات پس از فروش دقت کنید.

 توجه کنید که ماشین لباسشویی برای شستشو چه امکاناتی را به شما می دهد ، شستشو با آب سرد ، شستشو با درجه حرارت پایین و امکان تعیین تعداد دور آبکشی در دقیقه به شما این امکان را می دهد که در کاهش مصرف انرژی سهیم باشید.

ماشین لباسشویی هایی که درب شان از جلو باز می شود بسیار کمتر از ماشین لباسشویی هایی که درب شان از بالا باز می شود آب مصرف می کنند.

در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی برنامه شستشو را در نظر بگیرید. مثلا هنگامی که یکسری لباس پشمی و کتان دارید کافی است برنامه شستشو را انتخاب کنید تا ماشین لباسشویی تشخیص دهد که جنس لباس ها چیست و با توجه به آن جنس درجه حرارت و کیفیت شستشو را تغییر دهد.

بهتراست از دور موتور بالای ماشین لباسشویی تان کمتر استفاده کنید زیرا عمر لباس هایتان را کاهش می دهد و همچنین باعث پایین آمدن عمر دستگاه می شود.

 

راهنمای خرید ماشین لباسشویی در شرایط کاملا معقول یک خانواده:

خانواده 2 تا 3 نفر: بین 6 تا 8 کیلویی

خانواده 3 تا 6 نفر: بین 7 تا 10 کیلویی

خانواده بالای 5 الی 6 نفر: بالای 8 کیلویی

 

 

پس در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی با ما تماس بگیرید

شرکت خدماتی کاردون

 

تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
5 امتیاز از 2 رای

همچنین ببینید

تعمیرتلویزیون

خدمات تعمیر تلویزیون به زودی    خدمات تعمیرات تلویزیون به زودی در ایران  ارائه می …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما