ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه میخوای؟

09396393929

شرکت خدماتی کاردون

 

اصفهانی های عزیز برای رفاه حال شما عزیزان اقدام به تامین خدمات تعمیرات پکیج بوتان اصفهان نموده ایم. با توجه به به سرد شدن هوا نیاز به خانه ای گرم احساس می گردد. حال اگر پکیج شما با اختلال روبرو شود و شوفاژ ها به خوبی گرم نشوند،  با خانه ای سرد روبرو می شوید که می تواند یک کابوس برای اهالی خانه باشد.

ما با شما یک تماس فاصله داریم. 09396393929

 

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

 

اما نگران نباشید…

اگر ساکن اصفهان و اطراف آن هستید با سرویس تعمیرات پکیج بوتان اصفهان دیگر نگران سرد شدن خانه خود نشوید!!! فاصله تعمیرکار پکیج بوتان تا شما فقط یک تماس با کاردون می باشد.

همانطور که می دانید برند بوتان یکی از برند های قدیمی در تولید پکیج می باشد. پکیج های بوتان نیز گاهی اوقات با مشکلاتی مواجه می شوند که باعث ایجاد اختلال در کارکرد آن ها می گردد. در این هنگام است که نیاز فوری به تعمیرات پکیج بوتان پیدا می شود.

 

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان توسط مجرب ترین ها

تعمیرکاران پکیج بوتان اصفهان با حساسیت های خاصی انتخاب می شوند. پس نیازی نیست نگران مهارت های یک تعمیرکار پکیج بوتان که از کاردون سفارش می دهید باشید. تعمیرکاران کاردون دارای مهارت، تخصص و تجربه در امر تعمیرات پکیج بوتان هستند و سال هاست که کار تعمیرات پکیج را انجام می دهند.

 

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان

 

چگونه سرویس تعمیرات پکیج بوتان را در اصفهان سفارش دهم؟

برای سفارش تعمیرات پکیج توسط تعمیرکار کافی است با شماره تلفن 09396393929 تماس بگیرید و درخواست خود را با عنوان تعمیر پکیج یا تعمیرکار پکیج ثبت نمایید. هنگامی که شما با کارشناسان کاردون تماس می گیرید، کارشناسان نزدیک ترین و بهترین تعمیرکار پکیج در اصفهان به منطقه درخواستی شما را پیدا کرده و برای شما ارسال می کنند.

شما می توانید در زمانی که برای خوردن چای خود می گذارید، تکلیف پکیج خود را معلوم کنید.
09396393929

 

تعمیر پکیج و سرویس پکیج بوتان چگونه باید انجام گیرد؟

اگر می خواهید پکیج بوتان شما همیشه سرپا و سالم بماند و عمر طولانی داشته باشد، باید سرویس و تعمیرات پکیج بوتان به صورت مرتب و دوره ای انجام گیرد. معمولا اگر هر چند ماه یکبار سرویس پکیج انجام گیرد، دیگر پکیج با مشکلاتی مانند گرم نشدن شوفاژ ها و آب ها، نیمه گرم شدن شوفاژ ها و اختلال کلی در کارکرد مواجه نمی شود.

سرویس تعمیر پکیج بوتان اصفهان مخصوص شما اصفهانی عزیز است.

 

از نخستین کار ها در تعمیرات پکیج بوتان اصفهان می توان به تعویض رسوب گیر های ورودی پکیج اشاره کرد.

نکته: رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن موادی وجود دارد که کار آن گرفتن رسوب است.

رسوب گیر دارای تاریخ انقضا می باشد و باید پس از اتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود. اگر رسوب گیر در زمان مناسب تعویض نشود به پکیج خدشه و ایراد وارد می گردد. برای اصفهان با توجه به آب و هوای آن استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی پیشنهاد می شود. مورد دیگر باز کردم فیلتر سه راهی که در ورودی پکیج است می باشد. تعویض این فیلتر باید با توجه به میزان رسوب آب شهر انجام گردد. برای تعویض فیلتر باید با تعمیرکار پکیج مشورت شود.

 

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان

سرویس و تعمیر مشعل پکیج در اصفهان بر عهده نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان می باشد. نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان آماده است تا تمامی کار های پکیج شامل سرویس، تعمیر، تعویض قطعات یا پکیج را برای شما انجام دهد. نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان وظیفه تامین قطعات پکیج بوتان در اصفهان را دارد.

 

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

 

قبل از انجام سرویس پکیج یا تعمیر پکیج یا هر کار دیگری روی آن به موارد زیر توجه کنید.

  1. ✔️ دوشاخه دستگاه را از پریز برق بیرون آورید.
  2. ✔️ بدون رعایت نکات ایمنی (مانند عایق بودن دست ها و پاها) به دستگاه دست نزنید.
  3. ✔️ مواد قابل اشتعال را از محل دور کنید.
  4. ✔️ بعد از اتمام عملیات سرویس پکیج یا تعمیر پکیج تمام موارد ایمنی دستگاه را چک کنید.

آیا می دانستید کاردون بیش از 15500 پکیج بوتان را در سال گذشته تعمیر نموده است؟

 

تعمیر و سرویس دوره ای پکیج شامل چه مواردی می شود؟

رسوب زدایی مبدل گرمایی پکیج

مبدل گرمایی یکی از اجزای اصلی یک پکیج می باشد. در صورتی که مبدل گرمایی پکیج رسوب بگیرد، پکیج نمی تواند آب را به خوبی گرم کند. اگر بخواهید گرم نشدن آب را با بالا بردن دمای آبگرمکن جبران کنید، ای کار شما باعث فشار آمدن به آبگرمکن می شود، در نتیجه باعث مصرف انرژی می شود. با این کار ممکن است پمپ سیرکولاتور آبگرمکن نیز آسیب ببیند.

 

نمایندگی پکیج بوتان در اصفهان

 

کنترل سیستم دودکش

کنترل سیستم دودکش باید به صورت سالیانه انجام شود، در صورت نقص در دودکش و عمل نکردن سنسور دود پکیج، گاز دی اکسید کربن در منزل پخش می شود. برای همین کنترل سیستم دودکش را باید به یک متخصص وارد بسپارید تا خیالتان از بروز خطر های احتمالی راحت باشد.

 

سرویس و تعمیر مشعل پکیج

مشعل ها نقش مهمی در گرمای تولید شده توسط پکیج را دارند. برای کارکرد بهتر پکیج، باید مشعل های آن به صورت سالیانه سرویس، تمیز و کنترل شوند.

 

هواگیری پکیج

عمل هواگیری پکیج برای خارج کردن هوا از پکیج صورت می گیرد. هواگیری باعث می شود تا هواهای موجود در پکیج خارج شود. از مشکلاتی که با هواگیری حل می شوند می توان به صداهای اضافی پکیج، نیمه گرم بودن رادیاتور ها و … اشاره کرد.

ممنون می‌شویم پیشنهادات, نظرات و انتقاداتی که از ما دارید را, با ما در میان بگذارید.

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان
4.9 امتیاز از 7 رای

همچنین ببینید

سرویس شومینه

شما هم سرویسکار حرفه ای شومینه میخواهید ؟ تماس برای اعزام تعمیرکار شومینه (کلیک کنید) …