خانه / مطالب / نوسازی ساختمان

نوسازی ساختمان

به دنبال شرکت بازسازی ساختمان هستید ؟

 شما شرکت بازسازی ساختمان هستید؟

مشاوره و همکاری با ما

 

 ارائه خدمات نوسازی ساختمان فقط در تهران

شرکت خدماتی کاردون

نوسازی ساختمان بازسازی و تعمیرات ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان مراحل بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان مراحل تخریب و نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان آموزش بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی خانه های قدیمی نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان شرکت بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان نوسازی Renovation building ساختمان تهران نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان قدیمی نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان چیست نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان ایران نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان های قدیمی نوسازی ساختمان نوسازی ساختمانی نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان فرسوده نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان منزل نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان در کرج نوسازی ساختمان شرکت نوسازی ساختمان تهران نوسازی ساختمان مراحل نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان بازسازی و نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان بازسازی و تعمیرات ساختمان نوسازی ساختمان مراحل بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان مراحل تخریب و نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان شرکت بازسازی ساختمان نوسازی ساختمان بازسازی خانه های فرسوده نوسازی ساختمان نوسازی ساختمان

 

نوسازی ساختمان:

 

اصولا عمر مفید ساختمان ها پنجاه سال می باشد ولی به دلیل استفاده از مواد بی کیفیت معمولا بعد از 30 سال یا باید از نوع ساخته شوند و یا نوسازی ساختمان صورت بگیرد .افراد ترجیح میدهند به جای ساخت مجدد ساختمان و صرف هزینه بسیار زیاد به تغییراتی در دکوراسیون داخلی و تعمیرات در برخی فضاها اکتفا کنند تا علاوه بر ایجاد حس نو شدن و تازگی هزینه کمتری نیز صرف کرده باشند.

از جمله مکانهایی که به مرور زمان فرسوده شده و نیاز به تعمیرات و یا نوسازی و بازسازی پیدا میکند منازل و ساختمان های مسکونی و ساختمان های اداری می باشند. تعمیرات و تغییر پلان ساختمان و تغییر ماهیت ساختمان با مصالح یکی از عمده تغیراتی می باشد که مالکان ساختمان درخواست دارند.مالکان برای جذابیت هر چه بیشتر محل زندگی و محل کار خود و بهینه ساختن فضا و استفاده ی حداکثری از ساختمان خود روی به نوسازی و بازسازی ساختمان می آورند.

 

نوسازی ساختمان

 نوسازی ساختمان بهتر است یا باز سازی ساختمان؟

 

پس از تشخیص دادن در مورد فرسودگی ساختمان حال به سراغ این مسئله می رویم کدام گزینه بهتر است نوسازی ساختمان  و یا باز سازی ساختمان.

شماری محدود از ساختمان های قدیمی مثل ساختمان های کاه گل و ساختمان هایی که از نظر مقاومت در برابر زلزله بسیار نامقاوم هستند. در این موارد بهتر است بازسازی ساختمان های قدیمی صورت بگیرد که هم از نظر زلزله مقاوم سازی شود و هم از لحاظ مسائل دیگر.

در موارد دیگر که ساختمان استاندارد های زلزله را پشت سر گذاشته بهتر از با هزینه ی کمتر نوسازی ساختمان را انتخاب کنید.

 

بازسازی و نوسازی ساختمان

در بازسازی و تعمیرات ساختمان به مورد زیر باید توجه کرد:

 

موقعیت ساختمان نسبت به زاویه تابش خورشید (نورگیر ساختمان) . توجه به کاربری ساختمان و رسیدن به حس و علایق مورد نظر کاربران. توجه به جنسیت و سن کاربران محیط . تفکیک محیط با توجه به نوع کاربری هر بخش . توجه به نوع استفاده از محیط کاربری (کاربری اداری,مسکونی,بیمارستانی) و بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه از جمله مواردی است که برای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون ساختمان باید مورد توجه طراحان و مجریان پروژه قرار گیرد.

 

کاردون با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده این امکان را به شما می دهد که با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ساختمان خود را نوسازی کنید.

 

بازسازی و تعمیرات ساختمان

 

بازسازی وتعمیرات ساختمان به اقداماتی گفته می شود که کارفرما برای تنوع و یا جلوگیری از هزینه های اصطحلاک ساختمان انجام میدهد.

مراحل بازسازی ساختمان

 

انتخاب جنس و پوشش دیوار ها:

 

انتخاب رنگ مناسب برای فضای ساختمان بخصوص ساختمان های با متراژ کم بسیار حائز اهیت است. رنگ ها از نظر درخشندگی و شفافیت و جنس انواع مختلفی دارند که بهترین انتخاب از نظر کاردون انتخاب رنگ های روشن با درخشندگی و شفافیت زیاد است.

رنگ های روشن باعث می شوند که فضا بزرگ تر به نظر آید و هر چه شفافیت و درخشندگی آن بیشتر باشد به دلیل انعکاس نور فضا زنده تر( دینامیک) به نظر می رسد. از نظر روانشناسی هم باید به این مسئله توجه کرد که رنگ های روشن باعث جلوگیری از افسردگی و ایجاد خلاقیت در فرد می شود. یکی از رنگ های مناسب وپر طرفدار برای آپارتمان های مسکونی رنگ استخوانی روشن است، که علاوه بر داشتن شفافیت و روشنی با انعکاس نور بسیار زیاد و با داشتن  هم خوانی با ییشتر وسایل منزل کمپوزیسیون را ایجاد می نماید.

جهت ایجاد تنوع در رنگ می توانید در قسمت دیوار اپن آشپزخانه از مصالح سنگی با رنگ های متنوع استفاده نمایید.

 

مراحل بازسازی ساختمان

 

انتخاب کفپوش :

 

جهت پوشش کف ساختمان می توان از موارد گوناگونی بهره برد به طور مثال( از جمله سرامیک ها، پارکت های طرح چوب ، موکت ، لمینت پارکت ، پارکت چوبی ، پارکت پی وی سی و …)

کفپوش ساختمان دچار فرسایش می شود و یا بسته به نظر مالک برای تغییر دکوراسیون قصد تعویض کفپوش ساختمان را داریم، در صورت استفاده از سرامیک شما باید در انتخاب رنگ آن دقت زیادی کنید، استفاده از رنگ های تیره در کف، فضا را فشرده تر نشان می دهد. استفاده از رنگ های بسیار روشن مثل سفید نیز معایبی به همراه دارند، یکی از معایب آن یک دست شدن فضا است که جهت برطرف کردن یک دستی آن می توانید از قالیچه استفاده کنید. یا این که سرامیک هایی با رنگ های متفاوت را به کار برد.

در صورت استفاده از پارکت نیز همین گونه  می بایست نکات گفته شده را رعایت نمود و رنگ های روشن طرح چوب را انتخاب کرد .

 

نوسازی ساختمان

 

انتخاب دکوراسیون:

 

انتخاب رنگ مبل اختیاری است و بسته به سلیقه ی مالک دارد ولی باید به این مسئله توجه کرد که در صورت استفاده از رنگ های روشن به زنده تر کردن فضا کمک بیشتری می نماید و فضا بزرگتر به نظر می آید اما باید این موضوع هم مد نظر قرار دهیم که رنگ های روشن خیلی سریع تر از رنگ های تیره نا مرتبی و کثیفی را نشان می دهند.  بهتر است در مورد انتخاب مبل حتی المقدور مبل هایی با اشکال هندسی یا بدون منحنی انتخاب شود.

در مورد نحوه چیدمان مبلمان نیز باز بسته به سلیقه ی مالک و کاربری محیط دارد اما بهتر است مبل ها را  چسبیده به دیوارها قرار داد فضای اندکی پشت مبل خالی بگذارید تا از برخورد با دیوار جلوگیری کند.علت عدم انتخاب مبل ها هندسه ای شکل نیز این است که مبل ها در کنار دیوار صاف ترکیب مناسب تری را ایجاد می کنند.سعی کنید وسایل خانه را نزدیک به دیوارها قرار دهید تا از هدر رفتن کوچکترین فضاها نیز جلوگیری شود و به این نکته هم توجه کنید مقداری از دیوار ها فاصله داشته باشند که از برخورد و آسیب به دیوار ها جلوگیری شود. اگر در جلوی پنجره ها از پرده های پارچه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ آن ها نیز روشن انتخاب کنید.

 

شرکت بازسازی ساختمان

 

نورپردازی:

 

به جرات میتوان گفت یکی از مهمترین قسمت های طراحی دکوراسیون انتخاب صحیح نورپردازی و استفاده ی مناسب در نقاط مختلف ساختمان است. نور نیز نقش بسیار مهمی را در زنده کردن فضا به عهده خواهد گرفت. استفاده از نور مناسب و یکنواخت در ساختمان کمک میکند خفگی در محیط از بین  برود، در صورت ضعیف بودن نور طبیعی کمبود آن را با به کار گیری نو مصنوعی جبران نمایید.

در صورت امکان از پرده های عمودی یا کرکره ای استفاده نکنید، زیرا از ورود نور خورشید به داخل تا میزان زیادی جلوگیری می کنند.پرده های پارچه ای یا توری بهترین انتخاب برای پنجره های ساختمان محسوب می شوند. زیرا نور را به خوبی از خود عبور می دهند و محیط را روشن میکنند. استفاده از نورپردازی موضعی بر روی قاب ها و… نیز باعث تحرک و ایجاد حرکت در فضا بازسازی ساختمان.

 

شرکت بازسازی ساختمان کاردون با سابقه درخشان آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشد

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

صفرشویی اتومبیل غرب تهران

  ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در کل منطقه غرب تهران بدون معطلی   خدمات …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما