خانه / مطالب / بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان اداری

 

به دنبال شرکت بازسازی ساختمان هستید ؟

 شما شرکت بازسازی ساختمان هستید؟

مشاوره و همکاری با ما

 

 ارائه خدمات بازسازی ساختمان اداری فقط در تهران 

بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون منزل بازسازی ساختمان اداری طراحی داخلی بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون بازسازی ساختمان اداری کابینت بازسازی ساختمان اداری طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی ساختمان اداری معماری داخلی بازسازی ساختمان اداری طراحی دکوراسیون بازسازی ساختمان اداری شرکت بازسازی ساختمانی بازسازی ساختمان اداری بازسازی و نوسازی ساختمان بازسازی ساختمان اداری خدمات بازسازی بازسازی ساختمان اداری بازسازی آپارتمان در تهران بازسازی ساختمان اداری شرکت بازسازی آپارتمان بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون داخلی بازسازی ساختمان اداری شرکت بازسازی ساختمانی بازسازی ساختمان اداری درامد بازسازی ساختمان بازسازی ساختمان اداری بازسازی و نوسازی ساختمان بازسازی ساختمان اداری خدمات بازسازی بازسازی ساختمان اداری بازسازی آپارتمان در تهران بازسازی ساختمان اداری Building Repair شرکت بازسازی آپارتمان بازسازی ساختمان اداری بازسازی ساختمان اداری طراحی داخلی ساختمان بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون مغازه بازسازی ساختمان اداری شرکت دکوراسیون داخلی بازسازی ساختمان اداری نمای داخلی ساختمان بازسازی ساختمان اداری طراحی نمای ساختمان بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون اداری بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون داخلی بازسازی ساختمان اداری ساختمان دیزاین داخلی بازسازی ساختمان اداری بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون منزل بازسازی ساختمان اداری طراحی داخلی بازسازی ساختمان اداری دکوراسیون بازسازی ساختمان اداری کابینت بازسازی ساختمان اداری طراحی دکوراسیون داخلی بازسازی ساختمان اداری معماری داخلی بازسازی ساختمان اداری طراحی دکوراسیون بازسازی ساختمان اداری شرکت بازسازی ساختمانی بازسازی و نوسازی ساختمان اداری بازسازی و نوسازی ساختمان بازسازی ساختمان اداری خدمات بازسازی بازسازی ساختمان اداری بازسازی آپارتمان در تهران بازسازی ساختمان اداری

 

بازسازی ساختمان اداری از جمله خدمات ساختمانی شرکت کاردون است که کار تعمیرات و بازسازی ساختمان های اداری به بهترین شکل انجام میدهد . شرکت بازسازی ساختمان کاردون علاوه بر بازسازی ساختمان اداری ، خدماتی همچون ، بازسازی خانه ، بازسازی آپارتمان و تعمیرات و بازسازی ساختمان های قدیمی  و.. ارائه میدهد

 

طی چندین سال به دلیل استفاده مداوم, ساختمان اداری دچار فرسودگی می شود. برای جلوگیری از هزینه ی اصطحلاک  نیاز به تعمیر و رسیدگی پیدا می کند و یا بدلیل نیاز, احتیاج به تغییر دکوراسیون دارد. از این رو برای بهتر شدن راندمان کاری بهتر است بازسازی و نوسازی ساختمان را اساسی انجام دهید. بازسازی ساختمان اداری و رسیدگی به دکوراسیون داخلی محیط کار شما بسیار ضروری است. زیرا ما بیشتر وقت خود را در طول روز در محل کار یا اداره صرف میکنیم. این باعث میشود محل کار حکم خانه ما را داشته باشد و به آن اهمیت دهیم.

 بازسازی ساختمان اداری

 

انتخاب درست رنگ ،مبلمان ، کاغذ دیواری کم یا زیاد کردن فضای داخلی ، اضافه یا کم کردن فایل یا کمد برای بهبود هر چه بیشتر محیط کار شما نیاز است.طبق نظر روانشناسان  برای بهبود در راندمان کاری ابتدا در محیط کار باید تغییراتی ایجاد کرد و بعد از آن باید به نیروهای کار رسیدگی نمود. 

هزینه ی بازسازی ساختمان اداری چقدر است؟

 

هزینه بازسازی ساختمان اداری – برای انجام یک عملیات عمرانی، به هیچ عنوان نمی شود یک هزینه ثابت در نظر گرفت.به دلیل اینکه در حین انجام پروژه امکان تغییر در مواد مصرفی یا تغییر در نقشه وجود دارد.

در محیط اداری و‌ بازسازی آن هزینه ها نسبت به موادی که کارفرما مد نظر دارد قابل تغییر است.اما برای تغییر دکوراسیون مانند:تعویض مبل تغییر کاغذ دیواری می توان قیمت ثابت را در نظر گرفت به شرطی که نظر کارفرما تغییر نکند.

زمان بازسازی ساختمان اداری : این قسمت هم باز بسته به نظر کارفرما دارد که بخواهد تا چه اندازه تغییرات را بر روی ساختمانش اعمال کند. معمولا زمان بازسازی از ۱ روز شروع می شود و بعضی مواقع تا چند ماه ادامه می یابد.

با انجام بازسازی آپارتمان در تهران می توانید از هزینه های بیهوده جلوگیری کنید. 

بازسازی و نوسازی ساختمان

 

کاردون شما رو در امر بازسازی ساختمان اداری یاری می دهد

 

مراحل بازسازی ساختمان اداری:

 

برای بازسازی ساختمان های اداری بدلیل اینکه به ندرت احتیاج به تغییر درسقف وجود دارد بهتر است بازسازی را با کف شروع کنید. می توان مساحت کف را پارکت کنید. پارکت ها اداری بهترین نوع  برای بازسازی هستند. فقط به این نکته دقت نمایید که پارکت ها پس از اجرا کمی الکتریسیته ساکن دارند. ممکن است با راه رفتن در محیط کار و لمس دستگیره ها جرقه بزنید و الکتریسیته ساکن را تخلیه کنید. می توان از مواد های دیگری نیز برای کف استفاده کرد. کفپوش های PVC یا سنگ  برای اینکار مناسب هستند. طبق هزینه ای  که می خواهید در بازسازی ساختمان اداری هزینه کنید نسبت به انتخاب مواد کف تصمیم بگیرید.

بازسازی آپارتمان تهران

 

بازسازی دیوارها:

 

یکی دیگر از مواردی که در بازسازی ساختمان های بسیار دارای اهمیت است طرحی است که شما برای دیوار در نظر می گیرید. دیوارها روح یک واحد اداری هستند.این دیوارها هستند که در شکل گیری واحد های اداری  نقش بسیار مهمی بازی می کنند. شما می توانید اشکال زیبا بر روی دیوار خود نصب و یا طراحی کنید و بسته به شغل خود پوشش دیوار های خود را انتخاب کنید.

در صورتی که مشکلاتی در تاسیسات ساختمان, سیستم لوله کشی, سیستم سرمایشی و گرمایشی, فشار کم آب گرم, نم دادن سقف ,متوجه شما بود بهتر است تعمیرات ساختمان را شروع کنید. نسبت به تعویض تاسیسات خود و عمل هایی که باعث از بین رفتن این مشکلات می شود اقدام کنید.

اگر قصد بازسازی ساختمان اداری خود را دارید بهتر است اول با افراد با تجربه در این زمینه گفتگو کنید. نظر کارشناسی این افراد را گوش دهید و بعد تصمیم بگیرید. کار بازسازی ساختمان را به عهده ی شرکت بازسازی ساختمان و شرکت بازسازی آپارتمان بسپارید و از اعتماد به افراد بی تجربه پرهیز کنید.

نوسازی و بازسازی ساختمان برای شما زمانی به چشم می آید که از اصطحلاک ساختمان کاسته شده باشد. هزینه و زمانی که برای اصطحلاک ساختمان فرسوده هدر می رود را بعد از بازسازی ذخیره کنید خود یک درآمد بازسازی ساختمان بسیار خوب محسوب می گردد.

 

خدمات بازسازی

 

آیا بازسازی ساختمان نیازمند اخذ مجوز است؟

 

 خدمات بازسازی و ساخت خانه برای هر دو اخذ مجوز از شهرداری الزامی است. مجوز بازسازی ساختمان به مراتب آسان تر از مجوز برای ساخت خانه است.برای کسب اطلاعات از چگونگی دریافت مجوز می توانید با کاردون تماس بگیریدکاردون با سابقه درخشان در زمینه ی بازسازی ساختمان اداری

 

خدمات بازسازی قابل ارائه کاردون:

 

اخذ مجوز های لازم برای بازسازی ساختمان

تعویض و تعمیر تاسیسات

تعویض سیستم گرمایشی و سرمایشی

تعمیر سقف

تعویض کف ساختمان

و

 

مجوز بازسازی ساختمان

 

تیم کاردون برای ارائه خدمات بهتر در بازسازی آپارتمان در تهران با استخدام افراد تحصیل کرده و با تجربه این امکان را برای شما فراهم میکند که باخیال راحت بازسازی آپارتمان خود در تهران را به ما بسپارید.

 

5/5 - (7 امتیاز)

همچنین ببینید

صفرشویی اتومبیل غرب تهران

  ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در کل منطقه غرب تهران بدون معطلی   خدمات …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما