خانه / برقکاری / قیمت نصب آنتن مرکزی

قیمت نصب آنتن مرکزی

ارائه تمامی خدمات نصب آنتن مرکزی در تهران، شیراز، کرج، اهواز 

 

 

مهم‌ترین عوامل در قیمت نصب آنتن مرکزی چه چیزهایی می‌باشند؟

امروزه نصب آنتن مرکزی یکی از ملزومات زندگی‌های آپارتمان نشینی و ساختمان‌های بزرگ با تعداد واحد زیاد است. بسیاری از کسانی که به دنبال نصب آنتن مرکزی هستند نمی‌دانند چه عواملی بر قیمت نصب آنتن مرکزی تأثیرگذار است تا بتوانند با حساب‌وکتابی دقیق، نرخ نصب آنتن مرکزی را محاسبه کنند و این کار را با خیالی راحت انجام دهند. لذا برای مشخص شدن این موضوع با ما همراه باشید.

 

قیمت نصب آنتن مرکزی

 

نکات مهم در خصوص قیمت نصب آنتن مرکزی

یکی از دغدغه های امروز مردم این است که قیمتش چنده؟! و در این شرایط اقتصادی هیچکس دوست نداره بیش از مقدار واقعی برای انجام خدماتی هزینه کنه. به همین دلیل در ادامه نکاتی در خصوص  قیمت نصب آنتن مرکزی و دیگر عوامل مربوط به این موضوع رو خدمتتون عرض خواهیم کرد.

 

✍️ مهم‌ترین عوامل در قیمت نصب آنتن مرکزی چه چیزهایی می‌باشند؟

✍️ قیمت نصب آنتن مرکزی در سامانه آنلاین کاردون

✍️ روش ثبت سفارش برای نصب آنتن مرکزی در سامانه آنلاین کاردون

✍️ چرا باید در ساختمان‌های بزرگ از آنتن مرکزی استفاده کنیم؟

✍️ آیا امکان نصب آنتن مرکزی برای هر واحد وجود دارد؟

✍️ با طراحی مناسب سیستم توزیع هزینه نصب آنتن مرکزی را کاهش دهید

✍️ مزایای استفاده از خدمات نصب آنتن مرکزی در شرکت خدمات فنی کاردون

 

قیمت نصب آنتن مرکزی در سامانه آنلاین کاردون

قیمت نصب آنتن مرکزی به عواملی مانند تعداد واحدها، میزان کابل آنتن مورداستفاده، مدل آنتن، تعداد داکت و کانال موردنیاز برای سیم‌ها و… بستگی دارد. لذا نرخ نصب آنتن مرکزی در شرایط مختلف، به دلیل تفاوت در میزان کار و زمان موردنیاز متغیراست. البته شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان سامانه آنلاین درخواست خدمات کاردون، هزینه نصب آنتن مرکزی را به‌راحتی برآورد کنید.

 

 

نصب آنتن مرکزی کاری کاملا تخصصی است، کار را به کاردون بسپارید  

 

روش ثبت سفارش برای نصب آنتن مرکزی در سامانه آنلاین کاردون

برای استفاده از کلیه خدمات نصب آنتن مرکزی از طریق روش های زیر می توانید با کارشناسان کاردون تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما مشاوره لازم در خصوص نصب آنتن مرکزی را به شما ارائه دهند و شما نیز در صورت تمایل می‌توانید برای انجام این خدمات ثبت سفارش نمایید.

📞 تماس تلفنی: تماس با شماره  و درخواست خدمات نصب آنتن مرکزی

🌎 سفارش اینترنتی: کلیک بر روی لینک سفارش آنلاین و ثبت درخواست خدمات نصب آنتن مرکزی

📱 اپلیکیشن موبایل: دانلود اپلیکیشن موبایل از لینک زیر و ثبت درخواست خدمات نصب آنتن مرکزی

دانلود اپ خدمت از ما

 

قیمت نصب آنتن مرکزی

 

چرا باید در ساختمان‌های بزرگ از آنتن مرکزی استفاده کنیم؟

برای دریافت هرچه بهتر سیگنال تلویزیون در ساختمان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های مسکونی که تعداد واحدها یا مشترکینشان زیاد است از آنتن مرکزی استفاده می‌شود. البته هرچه تعداد واحدها بیشتر باشد بالطبع میزان سیم‌کشی‌ها، تجهیزات موردنیاز، تقویت‌کننده‌ها و… نیز افزایش می‌یابد. ولی اینکه برای هر واحد سیم‌کشی مجزا و یا یک آنتن جداگانه داشته باشیم، نه‌تنها ازنظر اقتصادی بلکه ازنظر کار آیی نیز مناسب نمی‌باشد؛ زیرا تعداد زیاد آنتن‌ها باعث ایجاد تأثیر سیگنالی آنتن‌ها بر روی یکدیگر می‌شود که خود عامل ایجاد پارازیت و پایین آمدن کیفیت نهایی است.

 

برای با خبر شدن از تخفیف های جذاب خدمات برقکاری و سیم کشی فقط کافیه یه ایمیل به ما بزنی! 😉

 


در چه مواقعی نیاز به نصب آنتن مرکزی در ساختمانمان داریم؟

باوجود عواملی چون باد و باران و… حتماً همه شما تابه‌حال با مشکل، خراب شدن تصویر در هنگام پخش تلویزیون مواجه شده‌اید لذا زمانی که آنتن تلویزیون دیجیتال و یا آنالوگ شما، تصویر درستی ارائه ندهد و یا هنگامی‌که تعداد واحدهای ساختمان زیاد است و مجبورید برای هر واحد از بالای پشت‌بام تا درون واحد خود، سیم‌کشی انجام دهید حتماً به نصب آنتن مرکزی نیاز پیدا خواهید کرد.

 

آیا امکان نصب آنتن مرکزی برای هر واحد وجود دارد؟

اگر بخواهید برای هر واحد و هر گیرنده‌ای، یک آنتن مجزا نصب نمایید با مشکلاتی از قبیل محدودیت در فضای پشت‌بام، اثر القایی آنتن‌ها بر یکدیگر، ایجاد پارازیت، حجم بالای سیم‌کشی آنتن‌ها و درنتیجه بالا رفتن قیمت نصب آنتن مرکزی مواجه خواهید شد. با توجه به این موارد راه‌کار پیشنهادی ما به شما این است که از یک آنتن برای تمام گیرنده‌ها استفاده کنید و اگر سیگنال دریافت شده توسط یک آنتن برای تمام گیرنده‌ها کافی نبود از تجهیزات افزایش سیگنال و قدرت توزیع استفاده کنید تا علاوه بر بهینه شدن نصب آنتن مرکزی، اجرت نصب آنتن مرکزی نیز کاهش یابد.

 

قیمت نصب آنتن مرکزی

با طراحی مناسب سیستم توزیع هزینه نصب آنتن مرکزی را کاهش دهید

اولین قدم برای بهینه کردن قیمت نصب آنتن مرکزی، تهیه نقشه ساختمان برای مشخص کردن نحوه توزیع کابل‌ها می‌باشد. در این خصوص باید از کابل‌کشی‌های طولانی، کابل‌کشی زیگزاگ، حلقوی و… خودداری کرد و حتی‌المقدور کابل‌ها را به‌صورت مستقیم کشید. سپس محل نصب اسپلیترها و تیپ آف ها را مشخص کنید. یادتان باشد که شما باید افت‌های سیستم توزیع، کابل‌ها و… را نیز مدنظر داشته باشید تا علاوه بر بهبود کیفیت کار از دوباره‌کاری و پرداخت بیشتر برای هزینه نصب آنتن مرکزی بپرهیزید.

 

 با سامانه آنلاین درخواست خدمات کاردون، در هزینه نصب آنتن مرکزی صرفه جویی کنید  

 

مزایای استفاده از خدمات نصب آنتن مرکزی در شرکت خدمات فنی کاردون

✳️ نصب دقیق و اصولی آنتن مرکزی با توجه به نوع و مدل آنتن و شرایط محل نصب

✳️ امکان سفارش آنلاین و تعیین روز و ساعت حضور متخصص نصب آنتن مرکزی توسط خود شما

✳️ گاهی پیدا کردن شخصی مطمئن و متخصص برای حضور در منزل شما جهت نصب آنتن مرکزی، کار دشواری است؛ اما با استفاده از متخصصین نصب آنتن مرکزی، شرکت خدمات فنی کاردون، دیگر هیچ‌کدام از این دغدغه‌ها را نخواهید داشت.

✳️ تعیین و دریافت قیمت نصب آنتن مرکزی بر اساس نرخ اتحادیه

✳️ شما می‌توانید با تماس با کارشناسان خدمت از ما از مشاوره تلفنی در خصوص اجرت نصب آنتن مرکزی و دیگر جزئیات مربوطه به‌صورت رایگان، بهره ببرید.

✳️ تیم پشتیبانی کاردون با پشتیبانی قوی و لحظه‌به‌لحظه، از ابتدا تا انتهای نصب آنتن مرکزی همراه شماست تا خدمت موردنظر، با بالاترین کیفیت انجام گردد.

✳️ به کمک سامانه آنلاین کاردون به بهترین نصاب آنتن مرکزی در سریع‌ترین زمان دسترسی خواهید داشت و دیگر زمان خود را برای پیدا کردن متخصص هدر نخواهید داد.

 

کلام آخر

با پیشرفت جامعه بشری و بالا رفتن اهمیت وسایل ارتباط‌جمعی مانند تلویزیون، قاعدتاً شما نمی‌خواهید از غافله عقب بمانید و دوست دارید از آخرین اخبار و تحولات لحظه‌به‌لحظه آگاه شوید. لذا داشتن تصویری شفاف از شبکه‌های مختلف تلویزیونی در این خصوص بسیار به شما کمک خواهد کرد. ازاین‌رو شما می‌توانید درزمینهٔ نصب آنتن مرکزی و کلیه خدمات مربوط به آن، کار خود را به کاردون بسپارید و از منصفانه‌ترین قیمت نصب آنتن مرکزی با بالاترین کیفت بهره ببرید.

 

 

 با ما تماس بگیرید

خدمات آنلاین کاردون

5/5 - (1 امتیاز)

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

نصب آیفون تصویری تابا

 به دنبال خدمات نصب آیفون تصویری تابا هستید؟ ارائه خدمات نصب آیفون تصویری تابا در شهرهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما