خانه / تاسیسات / لوله کشی / لوله کشی گرمایش از کف

لوله کشی گرمایش از کف

به دنبال لوله کش ساختمان هستید؟

شما لوله کش ساختمان هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

لوله کشی گرمایش از کف لوله کشی ساختمان ، گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف ساختمان سازی لوله کشی گرمایش از کف تاسیسات ساختمان لوله کشی گرمایش از کف هواگیری پکیج لوله کشی گرمایش از کف لوله پنج لایه لوله کشی گرمایش از کف اسپیلت چیست لوله کشی گرمایش از کف سیستم گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف قیمت داکت اسپلیت لوله کشی گرمایش از کف هزینه گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف معایب گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف اجرای گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف سیستم لوله کشی گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف سیستم لوله کشی گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف سیستم گرمایش از کف ساختمان لوله کشی گرمایش از کف معایبسیستم لوله کشی گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف هواگیری گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف مزایا ومعایب گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف مراحل اجرای گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف گرمایش از کف ساختمان لوله کشی گرمایش از کف رفع نشتی لوله فاضلاب لوله کشی گرمایش از کف هواگیری پکیج ایران رادیاتور لوله کشی گرمایش از کف گرمایش از کف مزایا و معایب لوله کشی گرمایش از کف سیستم گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف مضرات سیستم گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف لوله کشی سیستم گرمایش از کف فاصله لوله در گرمایش از کف نقشه گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف قیمت اجرای گرمایش ازکف لوله کشی گرمایش از کف هواگیری گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف قیمت اجرای گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف معایب گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف آموزش هواگیری از کف لوله کشی گرمایش از کف   لوله کشی ساختمان ، گرمایش از کف   لوله کشی گرمایش از کف   ساختمان سازی  لوله کشی گرمایش از کف   تاسیسات ساختمان   لوله کشی گرمایش از کف   هواگیری پکیج  لوله کشی گرمایش از کف   لوله پنج لایه  لوله کشی گرمایش از کف   اسپیلت چیست  لوله کشی گرمایش از کف  سیستم گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   قیمت داکت اسپلیت  لوله کشی گرمایش از کف   هزینه گرمایش از کف   لوله کشی گرمایش از کف   معایب گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   اجرای گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   سیستم لوله کشی گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   سیستم لوله کشی گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   سیستم گرمایش از کف ساختمان  لوله کشی گرمایش از کف   معایبسیستم لوله کشی گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   هواگیری گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   مزایا ومعایب گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف  مراحل اجرای گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   گرمایش از کف ساختمان  لوله کشی گرمایش از کف   رفع نشتی لوله فاضلاب  لوله کشی گرمایش از کف   هواگیری پکیج ایران رادیاتور  لوله کشی گرمایش از کف   گرمایش از کف مزایا و معایب  لوله کشی گرمایش از کف   سیستم گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف  گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   مضرات سیستم گرمایش از کف   لوله کشی گرمایش از کف   لوله کشی سیستم گرمایش از کف فاصله لوله در گرمایش از کف نقشه گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف   قیمت اجرای گرمایش ازکف  لوله کشی گرمایش از کف  هواگیری گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   قیمت اجرای گرمایش از کف لوله کشی گرمایش از کف   معایب گرمایش از کف  لوله کشی گرمایش از کف   آموزش هواگیری از کف

 

از جمله خدمات شرکت کاردون ، لوله کشی گرمایش از کف است که کار تعمیرات و کلیه امور مربوط به لوله کشی ساختمان را توسط بهترین لوله کش ها انجام میدهد .  خدمات دیگری از جمله : لوله کشی آب ساختمان ، لوله کشی برق ساختمان ، لوله کشی گاز ساختمان ، تعمیرات لوله کشی آبگرمکن دیواری و زمینی و .. نام برد . پس برای انجام کار لوله کشی گرمایش از کف و تعمیرات لوله کشی با ما تماس بگیرید.لوله کشی گرمایش از کف ، در  این چند سال  اخیر از رایج ترین و محبوب ترین نوع لوله کشی ساختمان ها برای تامین گرمای ساختمان ها از طریق کف آپارتمان بوده است این محبوبیت به دلیل این است که در اثر  استفاده از سیستم گرمایش از کف در مصرف انرژی صرفه جویی میشود . و گرمایش مطلوبی را در ساختمان ایجاد در این روش با قرارگرفتن لوله ها در کف ساختمان دمای مورد نظر تولید می شود. در ادامه این مقاله به  انواع و مراحل اجرا  لوله کشی گرمایش از کف ، مزایا و معایب گرمایش از کف پرداخته شده است .

لوله کشی گرمایش از کف

سیستم لوله کشی گرمایش از کف در یک دسته بندی کلی به موارد زیر تقسیم می شود:

 • گرمایش از کف با هوای گرم
 • گرمایش از کف با جریان الکتریسیته
 • گرمایش از کف با آب گرم

رایج ترین نوع سیستم گرمایش ازکف  از میان این سه روش سیستم لوله کشی گرمایش از کف با آب گرم است و این رایج بودن ، به دلیل توزیع حرارت یکنواخت به تمام سطوح و مزایای دیگر است

 


 

اقدامات پیش از لوله کشی گرمایش از کف:

 • قبل از هرکاری باید نقشه لوله کشی و محل مناسب برای قرار گرفتن کلکتورها باید انتخاب شود ، قبل از اقدام به لوله کشی گرمایش از کف شیرها را بر روی کلکتور بسته و سپس کلکتورها را بر روی جعبه کلکتور ببندید، این عمل، کار لوله کشی را در حین اجرا ساده تر می کند، همچنین باید لوله های اصلی را عایق کاری کنید. دقت داشته باشید که برای لوله های اصلی ورودی به کلکتورهای رفت و برگشت از لوله های سبز استفاده نکنید.
 • به این نکته توجه کنیدکه قبل از اقدام به لوله کشی گرمایش از کف باید  تمامی لوله کشی های ساختمان انجام شده باشند و تمامی این لوله کشی ها (برق، آب، فاضلاب و…)در جای خود به درستی تعبیه شده باشد . سطح آنها پوشیده شده باشد و برای یکنواختی پخش آب و عدم وارد شدن فشار بر پمپ سطح کار تراز شده باشد.

 

آموزش لوله کشی گرمایش از کف

 • بعد از اینکه اقدامات قبل ازلوله کشی سیستم گرمایش ازکف را انجام شد ،  شیر هواگیر خودکار و شیر بای پس در جای خود نصب می شوند. شیر بای پاس کاربرد های زیادی ازجمله ،  ممانعت از ایجاد فشار بر روی پمپ، جلوگیری از خرابی زودرس پمپ و یکنواختی جریان آب در سیستم لوله کشی گرمایش از کف دارد .
 • دیوارهای داخلی و خارجی، ستون ها، چهارچوب ها و تمام بخش هایی که درارتباط با لوله کشی گرمایش از کف دارند را عایق کاری شود  .این عایق ها از خرابی و یا رطوبت گرفتگی دیوارها جلوگیری می کنند. توجه داشته باشید که از عایق مناسب با ضخامت و اندازه های متنسب با کار بهره گیرید. بهتر است از عایق های پلی استایرن استفاده کنید . همچنین دقت داشته باشید که هرگز از میخ کوبی یا اتصال پیچ و مهره برای سفت کردن عایق ها بهره نگیرید. و از عایق های خط کشی شده بهره بگیرید.
 • لوله های مورداستفاده در سیستم  لوله کشی گرمایش از کف باید با فاصله های معین از یکدیگر تعبیه  شوند، همچنین نباید  لوله ها دارای شکستگی باشند و خمیدگی باشند  ، برای خم کردن لوله ها در مواقع ضروری و کاربردی  از لوله خم کن استفاده کنید . سپس بعد از نصب لوله ها ، مدار های لوله کشی باید به کلکتور متصل بشوند.

 

دقت داشته باشید که در مسیر لوله کشی اشیای نوک تیز قرار نگرفته باشد و به لوله فشار وارد نشود  متحمل وزن اضافی نباشند.

لوله کشی گرمایش از کف

  

بعد از لوله کشی گرمایش ازکف چکار باید کرد :

پس از اینکه  لوله کشی گرمایش از کف به پایان رسید ، باید سطح رویی آن از دیدگان پنهان  شود، برای این کار ابتدا بتن مناسب را تهیه کرده و با ضخامت 3 تا 5 سانتی متر روی آن را بپوشانید سپس با کف پوش مناسب ظاهر منزل را زیبا کنید.

دقت داشته باشید که  که پس از بتن ریزی دسترسی به سیستم گرمایش از کف سخت خواهد شد ، پس  برای اینکه  بعد از انجام بتن ریزی اختلالی در لوله کشی پیش نیاید حتما پیش از این کار تست لوله کشی را انجام داده و از سلامت لوله کشی گرمایش از کف محیط اطمینان حاصل نمایید.

مزایا و معایب گرمایش از کف

مزایا لوله کشی گرمایش از کف :

 • آسایش و آرامش در بالاترین حد ممکن
 • ثابت  و یکنواخت بودن  انتقال حرارت
 • داشتن هوای پاکیزه تر و خشک نشدن هوا
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • آزادی عمل در دکوراسیون داخل منزل
 • خشک شدن سریع  زمین های مرطوب و یا خیس

معایب لوله کشی گرمایش از کف:

 • کف سازی قبل از اجرای گرمایش از کف
 • عدم اعمال تغییرات در کف ساختمان
 • زمان پیش گرمایش بالای سیستم گرمایش از کف

اگر برای انجام لوله کشی گرمایش از کف ، و یا لوله کشی پیکج ، لوله کشی آبگرمکن دیواری ، لوله کشی آب سرد و گرم و .. نیاز به یک لوله کشی ماهر دارید 

با شرکت خدماتی کاردون تماس بگیرید

شرکت خدماتی کاردون

لوله کشی گرمایش از کف
لوله کشی گرمایش از کف
5 امتیاز از 1 رای

همچنین ببینید

قیمت لوله کشی پکیج 98

قیمت لوله کشی پکیج 98 هزینه لوله کشی پکیج چقدر است ؟ چه عواملی روی …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما