خانه / دکوراسیون / نصاب کاغذ دیواری

نصاب کاغذ دیواری

ارائه خدمات نصب کاغذ دیواری در تهران و شیراز

 

 

انتخاب نصاب کاغذ دیواری به‌اندازه خود کاغذ دیواری مهم است!

امروزه طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی برای کاغذ دیواری به بازار عرضه‌شده است که اگر شما با دقت کاغذدیواری‌تان را انتخاب کنید می‌توانید فضای منزل یا محیط کار خود را بسیار زیبا کنید. البته به‌جز انتخاب صحیح رنگ و طرح کاغذ دیواری، نصب آن نیز از اهمیت به سزایی برخوردار است زیرا اگر این کار توسط نصاب کاغذ دیواری غیرحرفه‌ای و آماتور انجام شود نصب کاغذ دیواری چیزی جز پشیمانی برای شما ندارد. پس کار را به کاردون بسپارید!

 

نصاب کاغذ دیواری

 

قیمت نصب کاغذ دیواری در سامانه آنلاین کاردون

هزینه نصب کاغذ دیواری با توجه به جنس و مدل کاغذ دیواری متفاوت است. مثلاً نصب کاغذ دیواری ایرانی با نصب کاغذ دیواری سه‌بعدی و یا خارجی به دلیل تفاوت در میزان کار و زمان موردنیازشان متفاوت است.

از این‌ رو اجرتی که شما باید به نصاب کاغذ دیواری سه‌بعدی بپردازید با دستمزد نصاب کاغذ دیواری معمولی فرق دارد. لذا شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان شرکت کاردون، تمامی هزینه‌ها را به‌راحتی برآورد کنید.

 


 

 اگر برای نصب کاغذ دیواری دنبال تخفیف هستی، فقط کافیه یه ایمیل به ما بزنی! 

 

چرا باید از نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای و باتجربه استفاده کنیم؟

دستمزد نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای با نصاب کاغذ دیواری غیرحرفه‌ای، چندان تفاوتی باهم ندارد. ازاین‌رو برای کسانی که قصد دارند محل کار یا منزل خود را کاغذ دیواری کنند توصیه می‌کنیم از نصاب کاغذ دیواری غیرحرفه‌ای و آماتور استفاده نکنند.

زیرا این افراد با انجام کارهایی مانند هدر دادن کاغذ دیواری، ایجاد حباب زیر کاغذ دیواری، عدم انجام زیرسازی مناسب، فیکس نکردن رول‌ها در کنار یکدیگر و… موجب زیبا نصب نشدن کار می‌گردند؛ بنابراین استفاده از نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای مانند طرح و رنگ خود کاغذ دیواری، اهمیت فراوانی دارد.

 

برای نصب صحیح کاغذ دیواری چه مواردی باید رعایت گردند؟

برای اینکه نصب کاغذ دیواری به صورت صحیح و استاندارد انجام شود، شما باید به نکاتی دقت کنید تا این کار علاوه بر اینکه به‌صورت اصولی و دقیق انجام شود، به زیبایی منزل شما نیز بیفزاید. یادتان باشد یک نصاب کاغذ دیواری باید موارد زیر را رعایت کند:

 

 با سامانه آنلاین درخواست خدمات کاردون، دیگر نگران پیدا کردن شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری ماهر نباشید! فقط کافی است سفارش خود را در فرم درخواست نصب کاغذ دیواری ثبت نمایید . 

 

 درز بین رول‌ها به‌هیچ‌عنوان نباید نمایان باشد

یک نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای، کاغذدیواری‌ها را به صورتی در کنار یکدیگر قرار می‌دهد که به‌صورت کاملاً یکپارچه دیده می‌شود و شما به‌هیچ‌وجه نمی‌توانید درز بین رول‌ها را مشاهده کنید. ایجاد درز بین رول‌ها، علاوه بر اینکه به‌شدت از زیبایی کار می‌کاهد، به‌مرور موجب خاک گرفتی و سیاه و کثیف شدن نیز می‌کند.

 

نصاب کاغذ دیواری

 

استفاده از چسب مناسب و به مقدار کافی را جدی بگیرید!

اگر از چسب نامرغوب و یا از چسب به مقدار کم استفاده شود، بعد از خشک شدن، می‌بینید که کاغذدیواری‌ها از روی دیوار کنده می‌شوند. با این حساب علاوه بر کاهش کیفیت کار، شما ازنظر مالی نیز متضرر خواهید شد؛ زیرا باید چسب کاری را دوباره انجام دهید. ازاین‌رو هنگام تماس با شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری موضوع انتخاب چسب‌کاغذ دیواری را حتماً با وی در میان بگذارید.

 

زیرسازی صحیح در نصب کاغذ دیواری عاملی حیاتی است

آماده‌سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری مرحله‌ای حیاتی است، زیرا هرگونه ترک، سوراخ و یا شکاف بر روی دیوار باعث ایجاد مشکلاتی در مراحل نصب و یا حتی پس از پایان کار می‌شود؛ و موجب می‌گردد نتیجه کار چندان رضایت‌بخش و مطلوب نباشد. لذا اگر نصاب کاغذ دیواری ماهر و باتجربه باشد خودش باید این موارد را برطرف نماید و یا به شما اطلاع دهد تا در جهت برطرف کردن آن اقدامی انجام دهید.

 


 

روش ثبت سفارش برای نصب کاغذ دیواری در سامانه آنلاین کاردون

برای استفاده از کلیه خدمات نصب کاغذ دیواری ، از طریق روش های زیر می توانید با کارشناسان کاردون تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما مشاوره لازم در خصوص نصب کاغذ دیواری را به شما ارائه دهند و شما نیز در صورت تمایل می‌توانید برای انجام این خدمات ثبت سفارش نمایید.

🌎 سفارش اینترنتی: کلیک بر روی لینک سفارش آنلاین و ثبت درخواست خدمات نصب کاغذ دیواری

📱 اپلیکیشن موبایل: دانلود اپلیکیشن موبایل از لینک زیر و ثبت درخواست خدمات نصب کاغذ دیواری

دانلود اپ خدمت از ما

 

نصب کاغذ دیواری کاری کاملا تخصصی است، کار را به کاردون بسپارید  

 

کناره‌های دیوار، عاملی برای تعیین نصاب حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای

مهارت یک نصاب را می‌توانید در چسباندن کاغذ دیواری در کناره‌های دیوارها ارزیابی کنید؛ زیرا یکی از قسمت‌هایی که نصاب کاغذ دیواری غیرحرفه‌ای با آن مشکل دارد لبه‌های انتهایی دیوار، تقاطع دو دیوار و یا محل برخورد سقف با دیوار است. ازاین‌رو نحوه برش کاغذ و مماس کردن لبه‌ها روی‌هم و استفاده مناسب از چسب در این قسمت‌ها علاوه بر زیباتر شدن و تمیزتر شدن کار، بیانگر مهارت نصاب کاغذ دیواری نیز می‌باشد.

 

سرعت نصاب کاغذ دیواری از مشخصه‌های حرفه‌ای بودن

نصاب کاغذ دیواری اگر زبردست و ماهر باشد علاوه بر اینکه کار را با دقت و زیبایی تمام انجام می‌دهد. از سرعت و راندمان خوبی نیز برخوردار است. معمولاً یک نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای می‌بایست بین 20 تا 30 رول کاغذ دیواری را در یک روز بچسباند.

 

نصاب کاغذ دیواری

 

مزایای استفاده از خدمات نصب کاغذ دیواری در شرکت خدمات فنی کاردون

✳️نصب دقیق و استاندارد کاغذ دیواری با توجه به نوع، جنس و شرایط محل نصب

✳️امکان سفارش آنلاین و تعیین روز و ساعت حضور نصاب کاغذ دیواری توسط خود شما

✳️گاهی پیدا کردن نصاب کاغذ دیواری برای حضور در منزل شما که علاوه بر حرفه‌ای بودن، مطمئن و قابل‌اعتماد نیز باشد، کار دشواری است؛ اما با سفارش نصاب کاغذ دیواری، از شرکت خدمات فنی کاردون، دیگر هیچ‌کدام از این دغدغه‌ها را نخواهید داشت.

✳️تعیین و دریافت اجرت و دستمزد نصب کاغذ دیواری بر اساس نرخ اتحادیه

✳️شما می‌توانید با تماس با کارشناسان کاردون از مشاوره تلفنی در خصوص اجرت نصب کاغذ دیواری و دیگر جزئیات مربوطه به‌صورت رایگان، بهره ببرید.

✳️تیم پشتیبانی کاردون با پشتیبانی قوی و لحظه‌به‌لحظه، از ابتدا تا انتهای نصب کاغذ دیواری همراه شماست تا خدمت موردنظر، با بالاترین کیفیت انجام گردد.

✳️به کمک سامانه آنلاین کاردون به بهترین نصاب کاغذ دیواری در سریع‌ترین زمان دسترسی خواهید داشت و دیگر لازم نیست دنبال شماره تلفن نصاب کاغذ دیواری بگردید!

 

کلام آخر

همان‌طور که بیان شد نصب صحیح کاغذ دیواری اهمیت به سزایی دارد و اگر توسط نصاب غیرحرفه‌ای انجام شود موجب می‌گردد کاغذدیواری‌تان زیبایی و عمر کمتری داشته باشد. ازاین‌رو نصاب کاغذ دیواری حرفه‌ای، متعهد، خوش‌سلیقه، باظرافت، باتجربه، بامهارت و… است تا بتواند بهترین نصب کاغذ دیواری را برای شما انجام دهد. ازاین‌رو شما می‌توانید با تماس با کارشناسان سامانه آنلاین خدمات کاردون بهترین نصاب کاغذ دیواری را برای انجام کار خود سفارش دهید و یا رزرو نمایید.

 

خدمات آنلاین کاردون

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

نقاشی ساختمان در اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان 1401 + بهترین نقاشان اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان از جمله خدماتی است که افراد ساکن اصفهان به دنبال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما