خانه / خدمات پرستاری / شرکت خدمات پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری در منزل

به دنبال پرستار در منزل هستید ؟

پرستار هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

 

ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران و شیراز 

خدمات پرستاری

شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران   nursing at home  پرستار کودک شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهرانخدمات پرستاری در منزل غرب تهرانخدمات پرستاری شبانه روزیخدمات پرستاری در منزل مشهدشرکت پرستاری در منزل شیرازشرکت پرستاری تهراندفتر خدمات پرستاریتعرفه خدمات پرستاری در منزلشرکت خدمات پرستاری در منزل مشهد خدمات پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل غرب تهران نگهداری کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران موسسه پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار بچه شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستاری از سالمند در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی شرکت خدمات پرستاری در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شمال تهران حقوق پرستار کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل دستمزد پرستار کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری کودک شرکت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران خدمات پرستاری شبانه روزی پرستاری از کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل مرکز پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل مشهد قیمت پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی شرکت خدمات پرستاری در منزل اهواز پرستار نوزاد شرکت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران پرستار بیمار در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستاری از سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل غرب تهران شرکت خدمات پرستاری در منزل

 

اگر به دنبال یک شرکت خدمات پرستاری در منزل خوب هستید کاردون رافراموش نکنید . خدمات پرستاری در منزل کاردون شامل : خدمات پرستاری از کودک در منزل ، خدمات پرستاری از بیمار در منزل ، مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل و .. می باشد  . در صورتی که نیاز به دریافت خدمات پرستاری هستید با شرکت خدماتی کاردون تماس بگیرید  . در ضمن نگران هزینه خدمات پرستاری در منزل نباشید .  تعرفه پرستاری در منزل دقیقا بر طبق نرخ اتحادیه پرستاری است  .

 

خدمات شرکت پرستاری در منزل کاردون  :

 

 • مراقبت و نگهداری از سالمندان سالم ویا کم توان ویا ناتوان وآلزایمري
 •   مراقبت از کودکان و نوزادان در منزل
 •  پرستاری از بیماران برای رسیدگی به امور تخصصی
 • پرستاری از بیمار به طور 24 ساعته و ساعتی
 •  اعزام فیزیوتراپ و ویزیت بیمار در منزل
 • مراقبت های عمومی از بیماران در بستر در منزل
 • مراقبت های بهیاری و کمک بهیاری در منزل
 •  انجام کلیه ی امور پزشکی در صورتی که انجام آن در منزل امکان پذیر باشد
 •  ارائه ی خدمات در منزل از قبیل آشپزی و نظافت وامور منزل طبق قرار داد

شرکت خدمات پرستاری از سالمند در منزل

مناطق تحت پوشش خدمات پرستاری در منزل :

 

پرستار ها هر کدام متفاوت هستند و وظایفشان فرق دارد.برای مثال پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار  هر کدام شرایط  متفاوتی دارند و دوره های خاصی باید گذرانده باشند.توجه توجه : هدف ما ارائه بهترین وبا کیفیت ترین  خدمات در حوزه پرستاری در منزل و ایجاد آرامش خیال برای خانواده ها  توسط آموزش دیده ترین پرستاران می باشد. 

شرکت خدمات پرستاری درمنزل کاردون ارائه دهنده خدمات مراقبت از سالمند در منزل

مراقبت و نگهداری از سالمند از جمله خدمات شرکت پرستاری کاردون است که دارای بهترین پرستار و با تجربه ترین کادر متخصص است . در واقع افرادی که به عنوان پرستار سالمند از سالمندان پرستاری می کنند دوره های  روانپزشکی ، کمک های اولیه پزشکی، مراقبت های ویژه و دوره های روابط اجتماعی با سالمندان را گذرانده اند.

نکته مهم : اگر پرستاری بدون آگاهی و دانش کافی از نوع رفتار با سالمندان به نگهداری از سالمند بپردازد ممکن است باعث افسردگی و حتی دل زدگی سالمند از خود و دیگران  شود. پرستار سالمند باید این را بداند که سالمند احتیاج به همدردی و هم صحبت دارد و فقط نگهداری جسمی کافی نیست و پای صحبت های سالمند بشیند.پس در استخدام یک پرستار آموزش دیده دقت زیادی داشته باشید . برای این کار می توانید با خیال راحت روی پرستاران خوب و کاربلد کاردون حساب کنید  .

پرستار سالمند نیز باید به وظایف خود به طور کامل آگاه باشد وهیچ گونه سهل انگاری نکند و    باید دوره های برخورد با سالمند را گذرانده باشد.   با انواع بیماری هایی که ممکن است گریبا گیر سالمند شود آشنایی داشته باشد و در صورت بروز بیماری خاص بتواند همه کارهای اولیه را انجام دهد.

خدمات پرستاری سالمند در منزلتوصیه مهم  : برای بعضی افراد خانواده و سالمندان خیلی مهم است که پرستار آقا از سالمند آقا مراقبت کند چرا ؟؟ چون  که سالمند می تواند راحت تر باشد در موارد مختلف، به همین شکل پرستار خانم برای سالمند خانم برای تاثیر روحی و روانی که بر روی سالمند می گذارد. به این نکته هم توجه کنید که بعضی از سالمندان از لحاظ  جسمی در سلامت کامل به سر می برند و هیچگونه بیماری ندارند ولی به دلیل  کهولت سن دچار یک افسردگی و دل مردگی شداند که این نیز نیاز به درمان دارد و با نگهداری  و توجه قابل درمان است. 

شرکت خدمات پرستاری در منزل ارائه دهنده خدمات پرستاری از کودک در منزل  :

 

مراقبت از کودک شامل  مراقبت های فیزیکی ،  مراقبت های ذهنی و مراقبت های  روانشناختی است. پرستار کودک باید دوره های روانشناسی کود ک را گذرانده باشد و به طور کامل  با روحیات کودک آشنایی داشته باشد. در ضمن باید گفت که برای کودکان پرستار خانم خیلی  مناسب تر است  چون کودک ارتباط عاطفی بیشتری برقرار می کند.اگر کودکتان زیر 3سال است بهتر است پرستار خانم سن نسبتا بالایی داشته باشد چون تجربیات بیشتری دارد ولی اگر کودکتان بالای 3 سال است به دلیل شور و نشاط کودک بهتر اسن پرستار خانم با سن نسبتا پایین مراقبت کند  .

شرکت خدماتی پرستاری در منزل

پرستار کودک باید با کودک مهربان باشد و یه حس آرامش به کودک شما دهد.و باید  دوره های کودکیاری را گذرانده باشند. در کل باید گفت که انتخاب پرستار کودک مناسب بسیار پر اهمیت است چون نقش تربیت کودک شما را در آینده تایین می کند.

 وظیفه اصلی یک پرستار کودک  در منزل : اولویت اول در پرستاری ایمنی کودک می باشد، پرستار کودک مسئولیت دارد از نظر فیزیکی از کودک مواظبت کند و مراقب آن باشد تا کودک دست به اشیاء خطرناک نزند.
نوع و میزان مسئولیت پرستار کودک بستگی به سن کودک دارد، باید گفت که مسئولیت پرستار نوزاد بسیار دقیق و حساستر  است چون نوزاد هیچ گونه آگاهی از خود ندارد . پرستار نوزاد باید  به موقع به او غذا بدهد . نوزاد را تمیز نگه دارد پوشک و لباس او را تعویض کند ،او را بخواباند و از آنجایی که نوزادان صحبت نمی کند زمانی که گریه می کنند پرستار باید مفهوم گریه کردن نوزاد که او گرسنه است ،بیمار است و…. را بفهمد.

 


نگران هیچ چیز نباشید کار نگهداری از کودک دلبند خود را با خیال راحت بسپار دست کاردون .


 

 شرکت خدمات پرستاری کاردون ارائه دهنده خدمات پرستاری از بیمار در منزل

همانطور که در اول این مقاله هم گفته شد ، پرستاری از بیمار در منزل از جمله خدمات پرستاری کاردون می باشد . و همه ی تلاشش این است که   رشد و بهبودی سلامت بیمار را به ارمغان بیاورد . چون بر این عقیده است که با حضور بیمار در منزل ، دوره درمان بیمار به بهترین نحوه طی خواهد شد اگر یک پرستار با تجربه و آموزش دیده در کنار بیمار باشد . پس اگر شرایط بیمار خود را طوری مشاهده میکنید که امکان گذراندن دوره درمان در خانه را دارد حتمابا ما تماس بگیرید  و بیمار عزیز خود را به ما بسپارید  . از جمله خدمات پرستاری از بیمار در منزل در زیر گفته شده است  . پس با خیال راحت کارتو بسپار به کاردون

 


نگران هیچ چیز نباشید کار نگهداری  و پرستاری از بیمار عزیز  خود را با خیال راحت بسپار دست کاردون .


شرکت خدماتی پرستاری از بیمار در منزل

 پرستاری از بیمار در منزل شامل چه بیماری هایی می شود  . 

 • نگهداری و مراقبت از بیمار در منزل در ساعات کاری
 • مراقبت و نگهداری از معلولان ذهنی و حرکتی
 • مراقبت و نگهداری از بیمار سکته مغزی
 •  پرستاری از بیمار نخاعی
 • پرستاری از بیمار آلزایمری، دیابتی، تصادفی
 • مراقبت و نگهداری از کودکان بیمار
 • مراقبت های قبل و بعد از دوران بارداری
 • مراقبت از کودکانی که  با بیماری هایی از بدو تولد همراه هستند
 • مراقبت ازافرادی که  بیماری طولانی مدتی دارند
 • نگهداری و مراقبت از بیماری هایی همچون : اوتیسم، صرع ، اختلالات،  بیماری های اعصاب

 

پرستار بیمار طبق آخرین دانش پزشکی و مراقبت 24 ساعته  سعی دارد به  روند بهبودی بیمار عزیزتان  سرعت ببخشد .و با انرژی  مثبت خود با بیمار انگیزه و روحیه می بخشد .

 

شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل تهران پرستار کودک شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل مشهد خدمات پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل غرب تهران نگهداری کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل شرق تهران موسسه پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستار بچه شرکت خدمات پرستاری در منزل پرستاری از سالمند در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی شرکت خدمات پرستاری در منزل کراقبت از بیمار سکته مغزی شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شمال تهران حقوق پرستار کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل دستمزد پرستار کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل نگهداری کودک شرکت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران خدمات پرستاری شبانه روزی پرستاری از کودک در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری شرکت خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستار سالمند شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل مرکز پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل مشهد قیمت پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری شبانه روزی شرکت خدمات پرستاری در منزل اهواز پرستار نوزاد شرکت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران پرستار بیمار در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرکت خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل شرق تهران پرستاری از سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل غرب تهران شرکت خدمات پرستاری در منزل

 

اگر شما هم برای پرستاری از سالمند ، نگهداری از کودک در منزل ، پرستاری از بیمار در منزل دنبال یک شرکت خدماتی پرستاری در منزل هستید با شرکت خدماتی کاردون | تماس حاصل فرمایید. 

4.9/5 - (15 امتیاز)

همچنین ببینید

پرستار کودک در تهران

به دنبال پرستار در منزل هستید ؟ شما پرستار هستید ؟ مشاوره و همکاری با …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما