ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / خدمات کارواش / کارواش نانو در محل

کارواش نانو در محل

ارائه خدمات کارواش نانو در تهران و شیراز

 

تهران mobile nano carwash معایب کارواش نانو کارواش نانو در محل آدرس کارواش نانو در تهران کارواش نانو سیارکارواش نانو در محل شرق تهران كارواش سيار تهران کارواش خشک کارواش نانو در محل تهران کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش نانو در محل کارواش کارواش در کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش در محل غرب تهران کارواش در محل غرب تهران کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش در محل غرب تهران  خشک  غرب تهران کارواش نانو در محل تهران کارواش خشک کارواش نانو در محل کارواش دستی قیمت کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش در محل غرب تهران کارواش نانو در محل کارواش بدون آب کارواش خشک کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش در محل غرب تهران کارواش خشک کارواش نانو در محل کارواش نانو در محل تهران کارواش نانو سیار کارواش خشک کارواش نانو در محل شمال تهران کارواش خودرو کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش نانو در محل کارواش در محل کارواش در محل تهران کارواش نانو غرب تهران کارواش بخار سیار کارواش نانو در محل تهران کارواش خشک كارواش کارواش نانو در محل غرب تهران کارواش نانو در محل

کارواش نانو در محل خدمتی دیگر از شرکت خدماتی کاردون جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما عزیزان می باشد . با استفاده از کارواش نانو در محل شما میتوانید به سادگی و بدون هیچ گونه زحمتی از خدمات کارواش در منزل بهره مند شوید و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنید . همچنین شما با استفاده از این سرویس میتوانید از هزینه های جانبی مانند سوخت و … جلوگیری کنید . برای دریافت خدمات کارواش نانو در محل سفارش خود را ثبت کنید.

 


 

خدمات کارواش نانو در محل کاردون  :

 

_ کارواش نانو در محل

_ کارواش نانو سیار درب منزل

_ کارواش و پولیش و کلیه ی تعمیرات مربوط به بدنه ی ماشین

_ کارواش نانو در محل برای شست و شوی قسمت های داخلی و کابین خودرو

_ کارواش نانو در محل برای شست و شوی موتور خودرو (موتورشویی)

 

کارواش نانو در محل

 

مقایسه ی انواع کارواش :

 

کارواش اتوماتیک :

در این روش با استفاد از دستگاه هایی برای شست و شوی ماشین و بدون دخالت انسان و کاملا ماشینی کار انجام می شود . از معایب این روش به هزینه ی بسیار بالای آن میتوان اشاره کرد .

 

کارواش های سنتی یا فشار قوی :

در این روش از اب گرم و سرد تحت فشار برای شست و شو و برطرف کردن الودگی ها استفاه می شود . معایب : فشار بالای اب میتواند باعث اسیب به رنگ خودرو شده ان را کدر و یا در نقاطی بیرنگ کند .

 

کارواش نانو در محل :

با استفاده از مواد نانو در کمترین زمان ممکن کار تمیز کردن و برطرف کردن الودگی ها انجام می شود . کارواش نانو در محل بهترین گزینه برای کارواش خودرو می باشد .

 

کارواش نانو بخار در محل :

با استفاده از اب گرم به صورت بخار برای تمیز کردن بدنه ی خودرو فضای داخلی و موتور اتومبیل شما عمل تمیزکاری خودرو انجام می شود .

 

 

کاوراش نانو بخار در محل

 

کارواش نانو در محل :

 

با پیشرفت روز افزون بشر در حوزه ی صنعت و فناوری و تولید محصولات نانو امروزه شاهد نواوری های بسیای در این حوزه هستیم .با ورود علم نانو به صنعت کارواش تحول شگرفی در این حوزه به وجود امده است . کارواش نانو در محل یا کارواش نانو سیار امروزه به دلیل سهولت در دریافت خدمات افراد بسیاری را به خود جذب کرده است .

 

کارواش خودرو درب منزل با بهترین کیفیت هزینه ی مناسب و انجام سریع کارواش بدون فوت وقت را با کاردون تجربه کنید . برای دریافت خدمات کارواش نانو درب منزل با ما تماس بگیرید .

 

کارواش نانو در محل چیست :

 

کارواش و شست و شوی ماشین با استفاده از مواد نانو به کارواش نانو یا کارواش سبز معروف است . در روش کارواش نانو از اسپری مواد نانو بهمراه چند عدد دستمال مایکروفایبر استفاده می شود . به این صورت که ابتدا مواد نانو روی سطح ماشین شما اسپری شده و باعث جدا شدن الودگی و چربی ها از بدنه ی ماشین می شود . همزمان لایه ای از مواد نانو زیر الودگی ها تشکیل می شود . سپس دستمال اول برای برطرف کردن تمامی الودگی ها و چربی ها و گرد و غبار ها محکم روی سطح کشیده و تمام سطح خودرو را تمیز می شود . بلافاصله دستمال دوم برای یکنواخت شدن مواد نانو و درخشندگی سطح خودور روی بدنه کشیده می شود . به همین سادگی تمام سطح خودروی شما عاری از هر گونه الودگی میگردد . برای تمیز کردن سطح داخلی  نیز به همین شکل عمل می شود .

 

کارواش نانو بخار سیار

 

چرا کارواش نانو در محل ؟

 

✅ باعث صرفه جویی در زمان شده و از گیر کردن در ترافیک  ایستادن در صف کارواش های سنتی و … جلوگیری میکند .

✅ باعث کاهش هزینه ها شده و از هزینه های اضافی مانند هزینه ی سوخت برای رفتن به کارواش ها صرف نظر می شود .

✅ کیفیت بالای این روش به دلیل وجود مواد نانو

✅ درخشندگی بالای بدنه به دلیل وجود مواد واکسی در شوینده های نانو

✅ ماندگاری بالاتر نسبت به دیگر رو های کارواش

✅ شست و شوی قسمت های داخلی که در دیگر رو ها امکان پذیر نیست .

✅ میکروب کشی و ضد عفونی کردن کابین جهت تضمین سلامت افراد و رانندگان گرامی

✅ عدم نیاز به حفر چاه برای دفع پساب های ناشی از شست و شوی ماشین

✅ کمک به محیط زیست با جلوگیری از پخش شدن مواد شوینده

✅ صرفه جویی در مصرف اب و کمک به بحران ابی کشور

 


 

هزینه کارواش نانو در محل :

 

تمام مواد مورد نیاز یک عدد اسپری مواد شوینده ی نانو و چند عدد دستمال مایکروفایبر است . پس نسبت به سایر روش ها بسیار به صرفه تر نیز می باشد .

 

کارواش نانو در محل تهران

 

دستمال مایکروفایبر :

 

دستمال های مایکروفایبر قابل استفاده ی مجدد نیز می باشند . فقط باید با اب سرد و بدون هیچ گونه مواد نرم کننده ای شسته شوند تا به بافت پارچه اسیبی نرسد .3 عدد از دستمال هایی با ابعاد 30*30 برای تمیز کردن یک خودوری سایز متوسط کافی می باشد . اما نسبت به میزان کثیفی خودور این تعداد بیشتر می شود .

 


 

سایر خدمات شرکت  خدماتی کاردون :

 

✔ کارواش نانو در محل شرق تهران

✔ کارواش نانو در محل شمال تهران

✔ کارواش نانو در محل غرب تهران

✔ کارواش سیار شیراز

✔ کارواش سیار تهران

✔ کارواش سیار کرج

✔ کارواش سیار شرق تهران

✔ کارواش سیار غرب تهران

✔ کارواش سیار شمال تهران

کارواش نانو در محل
کارواش نانو در محل
4.8 امتیاز از 11 رای

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز درخواست اینترنتی (رایگان) …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.