خدمت از ما

اپلیکیشن خدمت از ما

تمام خدمات منزل در یک اپلیکیشن

دریافت اپلیکیشن

ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / پذیرایی / مهماندار خانم

مهماندار خانم

اعزام مهماندار خانم و آقا برای خدمات پذیرایی در تهران و شیراز

 

 

 

 

شرکت خدمات پذیرایی مجالس  ما با اعزام مهماندار خانم و آقا ، در خدمت شما عزیزان است  و  قصد دارد مجالس شما را  با شکوه و با بهترین شکل برنامه ریزی برای پذیرایی ، برپا کند   . کادر ما با تجربه ، بسیار منظم ، دقیق ، و از همه مهمتر بسیار با اطمینان هستند . پس برای انجام پذیرایی مجالس خود ، برای شب یلدا ،  برای جشن تولد ، مراسم های خانوادگی ، پذیرایی مجالس عروسی ، پذیرایی مجالس ترحیم و ..   …پس در زمان و مکانی که  به مهماندار خانم  جهت پذیرایی  نیاز دارید  با ما تماس بگیرید  09396393929 

 

 

با درخواست مهماندار خانم و آقا مراسم ها را با شکوه و بدون نگرانی  برپا کنید .

مهماندار خانم و یا آقا میزبانانی هستند که در حین مراسم از مهمانان استقبال میکنند  و درخواست های مهمانان را اجرا میکنند و وظیفه دارند که مجلس را طبق برنامه ریزی  به خوبی برپا کنند

در واقع مهماندار خانم به برپایی مجلس کمک شایانی میکند در واقع   همه ی ما شاهد هستیم که  هنگامی میخواهیم مجلسی گرفته شود و جشنی بر پا شود اگر خودمان جدا از تهیه کردن لوازم جشن ، به پذیرایی مجلس هم بپردازیم دیگر وقتی برای خوش گذراندن و گپ زدن با مهمانان نخواهیم داشت و باید تمام وقت به پذیرایی فکر کرد  .

 

چرا نحوه پذیرای یکی از مهمترین بخش های مراسم هاست؟

 پذیرایی یکی از لزومات هر مراسمی است که باید به بهترین نحوه انجام شود و اگر خودمان دست به کار شویم ممکن است اختلال در کار پیش آید و بدون هیچ برنامه ریزی دچار سردرگرمی شویم . پس برای انجام پذیرایی خود با بهترین کیفیت و بهترین برنامه ریزی این نگرانی را رفع کنید و در طول مراسم به مهمانان برسید و گپ و گفت و گویی کنید .برای اعزام بهترین مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی و رسیدگی به امور مراسم ها با شرکت خدماتی ما تماس بگیرید تا مراسم شما به بهترین شکل برگزار شود .

09396393929  شماره تماس برای اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی

 

 

کاردون برای اعزام بهترین و خوش سلیقه ترین مهماندار خانم آماده باش است  👩‍🍳 

خدمات پذیرایی مجالس شرکت ما با کادری بسیار با تجربه و آراسته و با ارائه بهترین خدمات با کیفیت و بهترین برنامه ریزی  و با اعزام مهماندار خانم و یا مهماندار آقا ،در خدمت شما عزیزان است . کادر با تجربه ما بسیار منظم ، دقیق ، و از همه مهمتر بسیار با اطمینان هستند . پس برای انجام پذیرایی مجالس خود ، برای جشن تولد ، مراسم های خانوادگی و … با ما تماس بگیرید  09396393929  تا در سریع ترین زمان ممکن مهماندار خانم  و آقا به محل شما اعزام کنیم . 

 

 

مهماندار خانم جهت پذیرایی


 

 

11 وظایف مهماندار خانم و آقا

 1. kaardun   مهماندار  وظیفه دارد که اگر بعضی از مهمان ها به کمک نیاز داشتند ( سالمندان ، بیماران ، کودکان و ..) ، به آن ها کمک کنند.

 2. kaardun  مهماندار خانم یا آقا وظیفه دارد مطابق با برنامه ریزی پیش رود و هیچ  کوتاهی و کم کاری پذیرفته نمی شود .

 3. kaardun  مهماندار خانم و آقا  فقط در مواقع لزوم باید در مراسم حاضر شود نباید در مجلس تردد بیش از حد داشته باشد.

 4. kaardun  مهماندار خانم و آقا وظیفه دارد دستورات مهمانان و میزان را با احترام انجام دهد . و درخواست های مهمانان را انجام دهد .

 5. kaardun  مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به طوری که مهمانان رضایت کامل داشته باشند .

 6. kaardun  لازم است تا یک مهماندار خانم و آقا  کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود میهمانان  با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و محل برگزاری مراسم  غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند.  هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا  رها نکنید.

 7. kaardun  در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی مهمانان  حضور داشته باشد و با نهایت احترام  از مهمان ها خداحافظی کند.

 8. kaardun  مهماندار باید دقت کافی به خرج دهد و تمام حواس خود را صرف پذیرایی ، مهمانان ، کودکان و …. باشد و نگذارد هیچ مشکلی در خواسته مهمانان و پذیرایی به وجود آید .

 9. kaardun  مهماندار باید در طول خدمت خود آراسته بودن خود را حفظ کند و مطابق با برنامه ریزی که در مورد ظاهر آنها شده است عمل کند .

 10. kaardun  مهمانداران  نباید در حین مراسم اجتماع کنند و صحبت های اضافی کنند .

 11. kaardun  مهماندار خانم برای پذیرایی  باید دارای  روحیه ای  مثبت  و بیان خوب داشته باشد و با خوش رویی صحبت کند .


مهماندار خانم جهت پذیرایی

برای اعزام بهترین مهماندار خانم  جهت پذیرایی و رسیدگی به امور مراسم ها با شرکت خدماتی ما تماس بگیرید تا مراسم شما به بهترین شکل برگزار شود .

09396393929  شماره تماس برای اعزام مهماندار خانم برای پذیرایی

 

 مقررات کاردون در جهت اعزام مهماندار خانم  👩‍🍳 :

 1.  پس از شروع کار  مهماندار خانم  برای پذیرایی  ، در صورتی که از  از عملکرد مهماندار رضایت نداشتید  ،  فقط تا یک ساعت بعد  با مهماندار جدید میتوانید جایگزین کنید  .
 2.  هر مهماندار خانم و اقا وظیفه دارد 8 ساعت کاری ، به گرداندن مجلس بپردازد در صورت افزایش خدمت پس از گذشت 8 ساعت در هر ساعت ، 15 هزار تومان به حق سرویس اضافه خواهد شد.
 3. در صورت ارائه خدمات بعد از ساعت 8 شب مهماندار خانم و اقا   هزینه ایاب و ذهاب برگشت مهمانداربه هزینه سرویس ها اضافه می شود  .
 4.  شما باید از مهماندار خانم جهت پذیرایی تقاضای کمک کنید . شما نباید از مهماندار خانم و اقا  کار های دگیر از جمله  : شستشوی سرویس بهداشتی و حمام ، گرد گیری مبل ها و هر کاری که مربوط به نظافت است درخواست  بکنید  .

 

 

پس اگر قصد دارید که مراسم باشکوهی برپا کنید برای اعزام مهماندار خانم جهت پذیرایی   با ما  09396393929  تماس بگیرید . شرکت خدمات پذیرایی مجالس ما در خدمت شما عزیزان است .

 

منبع :  catering 

مهماندار خانم
5 امتیاز از 3 رای
Call Now Button