خانه / عایق / عایق رطوبتی

عایق رطوبتی

سقف کاذب عایق رطوبتی ایزوگام عایق رطوبتی درب ضد سرقت عایق رطوبتی کفپوش اپوکسی عایق رطوبتی دیوارپوش عایق رطوبتی رنگ ساختمان عایق رطوبتی درب چوبی عایق رطوبتی عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق صوتی عایق رطوبتی رنگ اپوکسی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی واتر استاپ عایق رطوبتی آب بندی استخر عایق رطوبتی عایق استخر عایق رطوبتی چسب بتن عایق رطوبتی ژئوتکستایل عایق رطوبتی کفپوش ورزشی عایق رطوبتی عایق کاری استخر عایق رطوبتی بهترین عایق حرارتی دیوار عایق رطوبتی عایق کاری عایق رطوبتی عایق کاری ساختمان عایق رطوبتی انواع عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی رنگ نانو عایق رطوبتی آب بندی سرویس بهداشتی عایق رطوبتی انواع عایق عایق رطوبتی چسب با عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی مایع عایق رطوبتی پسب آبندی استخر عایق رطوبتی عایق کاری رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق حرارتی در ساختمان عایق رطوبتی عایق حرارتی ساختمان عایق رطوبتی عایق های حرارتی عایق رطوبتی عایق حرارتی کف ساختمان عایق رطوبتی عایق رطوبت عایق رطوبتی انواع عایق های رطوبتی در ساختمان عایق رطوبتی عایق های رطوبتی عایق رطوبتی نانو عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق بندی استخر عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی نانو عایق عایق رطوبتی بهترین عایق رطوبتی عایق رطوبتی انواع عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی جدید عایق رطوبتی عایق های رطوبتی دیوار عایق رطوبتی بهترین عایق حرارتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی عایق رطوبتی پلیمری عایق رطوبتی عایق رطوبتی قیر مانند عایق رطوبتی عایق رطوبتی چیست عایق رطوبتی عایق رطوبتی ساختمان عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی انواع عایق های رطوبتی در ساختمان عایق رطوبتی قیمت عایق رطوبتی ژیکابام عایق رطوبتی عایق رطوبتی استخر عایق رطوبتی عایق رطوبتی کاشی عایق رطوبتی عایق رطوبتی لیمیکس

 

عایق رطوبتی از بروزترین و بهترین مواد جهت آب بندی است که جایگزین بهتر و مناسب تری نسبت به ایزوگام و قیر گونی( که از نسل های قدیمی عایق رطوبتی به حساب می آیند ) است . از مزایا عایق رطوبتی نصب آسان  و چسبندگی خیلی زیاد آن به انواع سطوح و مستحکم کردن آن سطوح است. از عایق رطوبتی می توان جهت آب بندی استخر ، مخازن …….. و جاهایی که باید آب بندی شود از آن استفاده کرد .

عایق رطوبتی

کاربرد عایق رطوبتی

 • آب بندی استخر و منبع آب
 • بندکشی و آب بندی درز کاشی ها
 • برای افزایش چسبندگی ملات
 • عایق کاری پشت بام و سرویس های بهداشتی
 • محافظت از پاشنه درب های چوبی و آب بندی آن ها
 • می توان از آن به عنوان چسب برای سنگ ، کاشی و قطعات شکسته چینی و سرامیک استفاده کرد
 • عایق های رطوبتی در رنگ های مختلف در بازار وجود دارد که می توان برای رنگ آمیزی و آب بندی سقف های شیروانی و ایرانیتی از آن استفاده کرد.
 • می توان قطعات گلدانی و سفال ها را تزئین کرد

مزایا

 • دوام و مقاومت آن
 • کاربرد راحت و آسان
 • کم هزینه
 • به دلیل انعطاف زیاد می تواند درز ها را پوشش دهد
 • چسبندگی بالایی دارد و در مقابل ضربات دائم آب این چسبندگی را حفظ می کند
 • افزایش سرعت حین انجام کار

عایق رطوبتی در بازسازی ساختمان

یکی از دلایل و علت ها قبل از بازسازی ساختمان وجود نم و رطوبت است . وجود نم و رطوبت از عواملی است که باعث می شود خساراتی را به وجود آورد که در بعضی از مواقع منجر به خسارات جبران ناپذیر می شود . بنابراین می توان به اهمیت عایق رطوبتی در ساختمان اشاره کرد.

چه قسمت هایی در ساختمان نیاز به عایق رطوبتی دارد؟

بام

ایوان یا تراس ها

کف سرویس بهداشتی

کف حمام

کف آشپزخانه

روی پی و دیوار های زیرزمین

استخر ها

عایق پلیمری پاششی

این نوع از عایق ها نسل بعدی عایق رطوبتی است که دیگر در آن ها قیر به کار نمی رود این نوع عایق دوست دار محیط زیست است و همچنین امکان آسیب رسیدن به افرادی که با آن کار می کنند وجود ندارد . اجرای این عایق ها در سطح هایی که ارتفاع آن ها زیادتر است و دیواره های عمودی به دلیل وجود پاششی بودن آن راحت تر است.

عایق کاری استخر

از رایج ترین روش های عایق کاری استخر استفاده از مکمل در دیواره استخر است عنوان های مختلفی از آن در بازار وجود دارد ( مثلZ90   ) . این مکمل ها وقتی با بتن دیواره استخر ترکیب شوند می توانند مانع  نفوذ آب شوند. به این نکته باید توجه کرد که رنگ ضد آب برای دیوار استخر فقط یک عمل احتیاطی است و نباید از آن به عنوان یک روش برای ضد آب کردن استخر یاد کرد.

عایق رطوبتی نانو

یکی از دستاورد های محققین در حوزه نانو ، تجاری سازی رنگ نانو عایق رطوبتی است که  دارای مقاومت بالا در برابر گرما و سرما است  ، و در برابر عوامل جوی پایدار است .

از این نوع عایق ، جهت عایق کاری رطوبتی پشت بام های سیمانی و آسفالت ، ورق های گالوانیزه و دیوار ها استفاده می شود .

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه عایق رطوبتی ،ایزوگام، نصب ایزوگام نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید

عایق رطوبتی

 

 

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

آسفالت کاری

 به دنبال خدمات عایق کاری و آسفالت کاری  هستید؟ ارائه خدمات آسفالت کاری ساختمان در …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما