خانه / ساختمان / کار بنایی در تهران

کار بنایی در تهران

به دنبال خدمات بنایی در تهران هستید ؟

شما کار بنایی انجام می دهید   ؟

 ارائه خدمات کار بنایی  در تهران و کرج

 

کار بنایی در تهران به دست استادکاران کاردون بسپارید ، ما با داشتن بهترین بنا ، استادکار و معمار با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهیم  . خدمات بنایی در تهران و خرده کاری بنایی شامل  : گچکاری ، آجرکاری ، نماکاری ، کاشی و سرامیک کاری ، نقاشی ساختمان و ..می باشد . پس هر جایی از تهران هستید و به خرده کاری بنایی احتیاج داشتید ، کاردون را فراموش نکنید  .

 

 

کار بنایی در تهران و امتیازات آن  :

کاردون  با در اختیار داشتن معماران و بناهای نامدار استان تهران بهترین خدمات را به شما همشهریان عزیز ارائه می نماید .به جای اینکه وقت خود را تلف کنید و به ساعت ها به دنبال بنای خوب و یک استادکار خوب باشید با ما تماس بگیرید  و با پشتیبانی آنلاین ما در تماس باشید . ما برای اینکه در وقت و شما صرفه جویی شود نزدیک ترین بنای ماهر را به محل شما اعزام می کنیم  .پس با خیال راحت کار بنایی در تهران به کاردون بسپارید  .

 کار بنایی در تهران

خدمات بنایی در تهران :

کار بنایی در تهران  ما را به طور کلی می توان به دو قسمت  بنایی کلی و بنایی جزئی تقسیم کرد که در ادامه به شرح هر قسمت پرداخته شده است  .

کار بنایی در تهران به صورت کلی  :

بنای  یک ساختمان جدید یا تغییرات کلی ساختمان  از جمله :  بتن ریزی ،  دیوار چینی ، سفت کاری ، سفید کاری ، کاشی کاری ، سرامیک کاری را بنایی کلی می نامند و کاردون با کمک مهندسین و معماران خود آمادگی عقد قرارداد ساخت و ساز در کلیه مناطق شهر تهران را دارد .پس به راحتی کار بنایی در تهران با ما بسپارید  .

کار بنایی در تهران به صورت جزئی :

بنایی جزئی بیشتر  به امور ترمیم و بازسازی و نوسازی  بخش های  ساختمان می گویند در واقع  در بعضی اوقات پیش می آید که در اثر رطوبت  بیش از حد و مشکلات در لوله کشی ، در اثر ترکیدگی یا نشت لوله به بخشی از گچ ساختمان ریخته و یا گوشه کاشی دستشوئی شکسته یا بلند می شود   که در این صورت می توانید باید به ترمیم بنا پرداخت که خود ترمیم بنای ساختمان ممکن است شامل چندین مرحله خرده کاری بنایی باشد  .

از جمله خدماتی که در خرده کاری بنایی جزئی ارائه می گردد می توان به گچ کاری ، سیمان کاری ، نقاشی ساختمان ، تعویض سرامیک ، کاشی کاری مجدد  ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی  ، عایق کاری ،  قیرگونی سرویس بهداشتی ، تخریب و جابجایی دیوار و … اشاره نمود  .

  

خرده کاری بنایی چیست  ؟

خرده کاری بنایی به کار های جزئی برای ترمیم و نوسازی ساختمان گفته می شود  مثلا گچ کاری جزیی سقف و دیوار که بر اثر نم و رطوبت یا ترکیدگی ایجاد شده باشد ، یا هنگامی  که سرویس بهداشتی نیاز به بازسازی داشته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد ، افتادن سنگ های نما ساختمان بر اثر زلزله و یا رطوبت شدید  ، لق شدن ، جابه جایی و جدا شدن کاشی  بر اثر رطوبت و یا ضربه ، و یا کلا تعمیرات و بازسازی ساختمان بعد از ساخت اولیه از موارد بنایی و خرده کاری ساختمان می باشد.

بنایی در تهران

کار بنایی در تهران با کاردون   :

همانطور که گفته شد کار بنایی ساختمان دارای شاخه های مختلفی که از جمله گچ کاری ، سیمان کاری ، کاشی کاری ، دیوار چینی ، سنگ کاری و… است ، که هر کدام مهارت خاص خود را دارد و کاردون با گردآوری متخصصان مجرب و استادکاران ماهر  در این زمینه به رفاه حال شما مشتریان عزیز کمک کرده است. هر کدام از استادکاران با گروه انسانی و تجهیزات کامل وبه روز  وارد عملیات شده و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند  .

  

چه زمانی نیاز به کار بنایی ساختمان است  :

شاید برای شما هم پیش آمده باشد  که ساختمان به ترمیم و یا برای زیبایی نیاز به بنا دارد  . به طور مثال ممکن است  سرویس بهداشتی به دلیل یکنواخت بودن احتیاج به نوسازی داشته باشد  و یا ، آشپزخانه به دلیل رفت و آمد زیاد نیاز به ترمیم داشته باشد  و یا خانه ای که تازه خریداری نموده اید نیاز به بازسازی و خرده کاری بنایی داشته باشد  .   گاهی ترکیدگی یک لوله ما را وادار می کند که هم بنا ، هم گچ‌کار و هم یک کاشی‌کار را به خدمت بگیریم.و گاهی برای تنوع بخواهید تغییراتی  همچون ، نقاشی ساختمان ، نماکاری ، سرامیک کاری  و … در ساختمان ایجاد کنید  . این ها مهم ترین دلایل برای کار بنایی است  .  پس به شما توصیه می کنیم  که در انتخاب بنای خوب دقت زیادی خرج بدهید  .

بنایی در تهران

از ویژگی های شغل بنایی ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 خوش‌قول باشد : یعنی در سریع‌ترین زمان ممکن طبق برنامه ریزی  کار را شروع کند و همچنین کار را در کمترین زمان طبق قرارداد حتی زودتر با و بهترین کیفیت به پایان برساند  .

  دقیق و کار آزموده باشد:  از آنجایی که کار کاشی کار  ، سرامیک کار ، نقاش و گچکار در معرض دید وسیع تر است باید با  کیفیت بسیار بالا کار را انجام دهد  . . اگر کاشی کار دقیق نباشد و کوچکترین بی نظمی در چیدمان کاشی و سرامیک رخ دهد  ، باعث می شود نمای نهایی کار خیلی خوب جلوه نکند و نیاز به کار مجدد شود

کار را تمیز انجام دهد:  تمیز بودن کاربنا مهم ترین ویژگی از نظر خانم های خانه است  . یعنی زمانی که یک بنا قرار است در یک واحد در حال سکونت کار کند،باید  کار را تمیز انجام دهد

 

 

 کاردون با بکار‌گیری افراد دقیق و کارآزموده  ، به ارائه خدمت در زمینه هایی نظیر دیوار چینی ، سنگ کاری نمای ساختمان ، کنتکس ، رفع نم‌زدگی ، کچ‌کاری ، تعمیر خرابی های پشت‌بام ، کاشی‌کاری و … در سریع ترین زمان  ، با کیفیت بالا ، به شما مشتریان می پردازد

 

 

دستمزد کار های بنایی چگونه محاسبه می شود  ؟

همانطور که می دانید ، کار بنایی ساختمان  به بخش هایی از جمله گچ کاری ساختمان ، سنگ کاری ساختمان  ، نقاشی ساختمان ، آجرکشی ، سیمان کاری ، سفید کاری ، کاشی و سرامیک کاری ساختمان و … است . که ممکن است تمام این کار های به هم متصل باشند و بستگی به هدف بنایی که یا ممکن است ترمیم ، زیبایی ، نوسازی باشد به هم وابسته می شوند   .به همین دلیل به طور قطع نمی توان در مورد نرخ بنایی و دستمزد کارهای بنایی عدد  رقمی ذکر کرد    . و همچنین چون خرده کاری بنایی ساختمان وابسته به مواد اولیه و تجهیزات و متفاوت است  نمیتوان در مورد هزینه کار بنایی در تهران نظری داد  . برای تعیین هزینه کار بنایی در تهران می توانید با یک بنایی که آشنا به همه خرده کاری بنایی است هماهنگ کنید تا بنا تمام مراحل کار و هزینه ها را برای شما مشخص کند .

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

اوقات شرعی سال 98 (تمامی شهرها از جمله تهران، کرج و …)

  برای مسلمانان، آگاهی از اوقات شرعی یکی از مواردی است که می‌تواند در بجای …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما