ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / ساختمان / بنایی

بنایی

به دنبال خدمات بنایی  هستید ؟

شما کار بنایی انجام می دهید   ؟

 ارائه خدمات بنایی ساختمان  در تهران و کرج

شرکت خدماتی کاردون

 

[

بنایی و خرده کاری های آن : 

بنایی از جمله خدمات شرکت کاردون است که خدمات گچ کاری ، سیمان کاری ، کاشی کاری ، دیوار کشی ، سیمان کاری ، سنگ کاری ، سرامیک کاری ، تیغه چینی ، خرده کاری بنایی ، گچبری ، تعمیرات بنایی  و … را توسط استادکار مخصوص به خود ارائه می دهد . پس اگر به  خدمات بنایی نیاز دارید و میخواهید به بهترین شکل انجام گیرد با ما 09396393929 تماس بگیرید  .

 
 

خدمات بنایی ساختمان  :

بنایی یا سازه بنایی نوعی سازه است که در ساخت آن از واحدهای مستقل به صورت لایه ای استفاده می  شودو در میان لایه ها از ملات استفاده می شود. معمولا در ساخت سازه ها یا دیوارهای بنایی از مصالحی مانند آجر , سنگ( زمین شناسی ) , سنگ مرمر , سنگ خارا , تراورتن , سنگ آهک , بلوک سیمانی , بلوک شیشه ای , اندود گچ و سیمان , و کاشی کاری استفاده می شود.

بنایی

 

بنایی ساختمان  دارای شاخه های مختلفی است که از جمله آن ها گچ کاری , سیمان کاری , کاشی کاری , دیوار چینی و سنگ کاری و… اشاره کرد که که هر کدام مهارت خاص خود را دارد. بنایی شغلی پرزحمت است و همچنین سروکار داشتن با خاک و ابزارهای خطرناک و ساختمان های نیمه کاره و ناامن از جمله ویژگی های این شغل است. سازه های بنایی به علت سنگینی و چگالی بالا در برابر زلزله مقاومت کمی دارند به همین علت تعداد طبقات وشرایط خاصی برای آن ها در نظر گرفته می شود. برای مقاوم سازی این سازه ها در برابر زلزله , بادهای شدید , ضربه های افقی و جانبی باید از کلاف افقی و عمودی مصلح یا گاه غیر مصلح استفاده کرد. سازه های بنایی پرکاربرد ترین و سنتی ترین روش ساخت و ساز در جهان است که برای ساخت دیئارها و آب بند ها از قدیم کاربرد داشته.

 

مزایا و معایب استفاده از سازه های بنایی:

بنایی ساختمان

 

 

  • ساخت این سازه ها به علت استفاده از مصالح بومی قیمت پایینی دارد و گاها بدون رنگ آمیزی قابل پوشش اند.
  • در مکان های دور افتاده و دور از دسترس علم تکنولوزی قابل اجراست .
  • مصالحی مانند آجر یا سیمان ذخیره حرارتی ساختمان را بالا میب برد.
  • مصالح بنابیی سنگین هستند و برای ساخت این سازه ها باید از پی استفاده کرد.
  • قابل مکانیزه شدن نیستند و باید توسط نیروی کارگر متخصص اجرا شود.
  •  در مکان هایی که هزینه نیروی کار زیاد است مقرون به صرفه نیست
  • در اقلیم هایی که تغییرات حرارتی یا رطوبت شدید دارند سطح بلوک های مصالح بنایی به سرعت فرسوده و خراب می شوند.


 

دستمزد کار های بنایی چگونه محاسبه می شود  ؟

همانطور که می دانید ، کار بنایی ساختمان  به بخش هایی از جمله گچ کاری ساختمان ، نقاشی ساختمان ، آجرکشی ، سیمان کاری ساختمان ، سفید کاری ساختمان ، کاشی کاری ساختمان و … است . که ممکمن است تمام این کار های به هم متصل باشند  به همین دلیل بیشتر به کار بنایی ساختمان هم ، خرده کاری بنایی گفته می شود  .به همین دلیل به طور قطع نمیتوان در مورد نرخ بنا و دستمزد کارهای بنایی گفت  . هر خرده کاری ساختمان وابسته به مواد اولیه و تجهیزان متفاوت است  .

 

مطمئنا تاکنون همه ی ما نیاز به یک بنا یا گچ کار و کاشی کار را احساس کرده ایم. در مورد انتخاب بنا باید به نکات زیر توجه داشته باشیم:

فرد بنا باید خوش قول باشد یعنی در سریع ترین زمان ممکن کار را شروع کند و همچنین در کمترین زمان به بهترین کیفیت به سرانجام برساند. فرد بنا باید دقیق و کارآزموده باشد. وقتی بنا قرار است در یک واحد در حال سکونت کار کند , کار را تمییز انجام دهد و به اصطلاح عامیانه بتواند کار را جارو شده تحویل دهد.

 

پس در صورت نیاز به بنایی ساختمان خود با ما تماس بگیرید

تماس با بنایی ساختمان

09396393929 

 

منبع : masonry 

بنایی
5 امتیاز از 3 رای

همچنین ببینید

سنگ کاری

 به دنبال خدمات سنگ کاری ساختمان هستید؟ درخواست تلفنی (کلیک کنید) درخواست اینترنتی (رایگان) 09396393929 …