خانه / خدمات پرستاری / خدمات پرستاری در منزل کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج

ارائه خدمات پرستاری در منزل به زودی در کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری سالمند در منزل کرج  پرستار در منزل  خدمات پرستاری در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند در کرج نگهداری از سالمند در منزل کرج   nursing at home خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار کودک در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پزشکی در منزل کرج خدمات پرستاری راهیان سلامت استان البرز، کرج تزریقات در منزل کرج موسسه پرستاری کرج  پرستار کودک در منزل کرجحقوق پرستار کودک در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری گودک در منزل پرستار بچه در منزل خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار کودک شرق تهران خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری از سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل کرج  خدمات پرستاری  خدمات پرستاری در منزل کرج  مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل کرج  خدمات پرستاری در منزل رج  خدمات پرستاری در منزل کرج تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری سالمند در منزل  پرستار کودک در منزل نگهداری سالمند در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل تهران خدمات پرستاری در منزل کرج مرکز خدمات پرستاری خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار در منزل شرق تهران مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری از سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج قیمت پرستار سالمند در کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج مرکز خدمات پرستاری در کرج  پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار بیمار در منزل هزینه نگهداری کودک در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج  تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل  پرستار کودک در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری سالمند در منزل[خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار در منزل کرج تهران پرستار بیمار در منزل استخدام پرستار کودک در منزل هزینه نگهداری سالمند در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج   پرستار خدمات پرستاری در منزل کرج  پرستار بیمار در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری از کودک خدمات پرستاری   خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار بچه پرستار کودک در منزل

 کاردون با ارائه خدمات پرستاری در منزل کرج نیاز خانواده ها را بر طرف نموده است . این خدمان شامل ،نگهداری از کودک در منزل کرج ، مراقبت از سالمند در منزل کرج و پرستاری از بیمار در منزل کرج توسط بهترین وآموزش دیده ترین پرستار می باشد . کاردون سعی دارد برای بهبود و رشد سلامت روحی و جسمی بیمار ، سالمند عزیز و یا کودک در دلبند به شما کمک کند .

 

چرا استفاده از خدمات پرستاری در منزل دو چندان شده است  ؟؟

 

. میتوان گفت عدم دسترسی به مراکز درمانی در بعضی شهر ها، معضلات ترافیک شهری ،  ناتوانی در مراقبت 24 ساعته و یا عدم امکان جابجایی بیماران و سالمندان و از همه مهمتر شاغل بودن تمام افراد خانواده ، نیاز به استفاده از خدمات قابل دسترس را دو چندان می نماید، همچنین ارائه خدمات پرستاری در منزل باعث احساس امنیت و آرامش بیشتر برای بیمار و خانواده ایشان می شود و روند بهبودی را تسریع می بخشد.

اعزام پرستار و مراقب جهت نگهداری از سالمند عزیز شما  با کادری مجرب و متعهد بصورت روزانه، شبانه

 

نگهداری و مراقبت از سالمند در کرج

خدمات پرستاری در منزل کرج

همه ما می دانیم که سالمندی ،  بیماری محسوب نمی شود  ، بلکه مرحله ای از زندگی هر فردی است بنابراین، به منظور مراقبت و پیشگیری از بروز و شدت علائم و عوارض ناشی از سالمندی که می تواند دامن گیر هر فردی شود ، پرستاری از سالمند در منزل  امری ضروری است . کاردون  با ارائه خدمات مراقبت از سالمند در منزل شما بصورت روزانه، شبانه، مقطعی برای  کاهش دغدغه خانواده ها، و بر طرف کردن نگرانی خانواده ها تلاش روز افزون دارد

خدمات و مراقبت های مورد نیاز سالمندان :

 • تهیه و طبخ غذا و همراهی سالمند در هنگام غذا خوردن
 • دادن به موقع دارو و میان وعده های لازم
 • ایجاد برنامه منظم جهت خواب سالمند
 • انجام حرکات ورزشی توصیه شده توسط پزشک یا فیزیوتراپیست در منزل جهت تحرک مناسب سالمند
 • رسیدگی به نظافت و بهداشت شخصی و استحمام سالمند
 • رسیدگی به نظافت محل زندگی سالمند
 • همراهی سالمند در انجام امور مورد علاقه ( دیدن فیلم ،  خواندن کتاب ، حل جدول و ..)
 • رسیدگی به امور رفاهی و گردشی سالمند ( پیاده روی ، رفتن به مرکز خرید و .. ) با اجازه کتبی خانواده پرستاری در منزل کرج

چرا باید برای سالمندان خود، پرستار و یا مراقب سالمند استخدام کنیم؟

 • کاهش استرس خود سالمند  و کاهش نگرانی های   اعضای خانواده در جهت مراقبت و نگهداری از سالمند
 • افزایش روند رشد و بهبود سلامت روحی و جسمی سالمند
 • ایجاد امکان مناسب جهت پرداختن به دیگر امور مربوط به زندگی خانواده و بستگان سالمند.
 • جلوگیری از افسردگی سالمند با هم صحبت شدن و درد و دل کردن با یک همراه
 • کاهش احساس ناراحتی و معذوریت سالمند نسبت به فرزندان خود
 • در اختیار داشتن مدت زمان کافی بدون دغدغه های مراقبت از سالمندان جهت گذران اوقات خوش با سالمند
 • رسیدگی به تغذیه ، خواب و حال رفاهی سالمند به  طور دقیق و منظم


 

دغدغه  اصلی و نگرانی بزرگ اکثر خانواده ها ، به ویژه خانواده هایی که والدین ، شاغل هستند نحوه نگهداری و مراقبت از کودکان خود به ویژه کودکان سنین پایین است  به همین دلیل برای رفع نگرانی ها، والدین تصمیم میگیرند که یک پرستار کودک در منزل استخدام کنند تا خیال خودشان بابت مراقبت از کودک دلبنداشن راحت شود . که در زیر وظایف پرستار کودک شرح داده شده است  .

 

اعزام مراقب و پرستار جهت نگهداری از کودک دلبند شما با کادری بسیار مجرب و متعهد بصورت روزانه، شبانه

 

وظایف اصلی یک پرستار کودک

 

 پرستاری از کودک در منزل کرج

 

 

 • از مهمترین مواردی که مراقب یا  پرستار کودک رسیدگی به تغذیه کودک است.داشتن حداقل سه وعده غذایی کامل برای کودکان ضروری است.
 •  پرستار کودک  باید در هنگام آماده سازی غذا به انواع مواد مورد نیاز جهت رشد هرچه بهتر کودک توجه داشته باشد همچنین باید کودک را  به خوردن میوه، شیر و دانه های مغذی در میان وعده ها تشویق کند  .
 • پرستار کودک در منزل باید   دارو و مواد غذایی مفید و مغذی سر ساعات خودبه کودک بدهد  .
 •  پرستار نباید با کودک با خشونت رفتار کند چون از پرستار زده می شود و مشکلات روحی به وجود می آید . پرستار  باید با کودک  ارتباط کلامی و غیر کلامی برقرار کند .
 • پرستار باید به انجام فعالیت های ورزشی مناسب سن رسیدگی کند .و با او به بازی های مهیج و حرکتی مشغول شود  .
 • نگهدار باید به انجام نظافت های شخصی کودک بپردازد ،  باید کودک را استحمام بکند .
 • پرستار باید فضای آرامی برای استراحت و خواب کودک ایجاد کند  . و به تعداد ساعات خواب او توجه کند  .
 • پرستار باید با کودک بازی کند، نقاشی بکشد ، و در کل به امور سرگرمی و نشاط کودک برسد  . و نباید  به هیچ وجه ممکن  کودک را تنها بگذارد .
 • پرستار کودک باید با بیماری هایی که ممکن است دچار کودکان شود آشنایی داشته باشد و باید رفتار ها و واکنش های  کودک را کنترل و به خانواده گزارش دهد

 مراقبت از بیمار در کرج

اکثر خانواده های بیمار فکر می کنند که اگر دوره درمان بیمار در بیمارستان طی شود ، بیمار خیلی سریعتر بهبود می یابد !! باید گفت این تفکر اشتباه است . بیمار با حضور در خانه به روند بهبود خود کمک می کند روحیه بالا میگیرد و حضور افراد خانواده در کناراو باعث دلگرمی بیمار می شود  . . این خدمات ارائه می شود  تا این فکر اشتباهی که در سر افراد خانواده بیمار است را دور انداخته شود .

 

اعزام پرستار  بیمار جهت ارائه کلیه خدمات تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل از جمله : تزریقات،وصل سرم ،پانسمان زخم بستر، پانسمان، سونداژ، گاواژ و… از طریق پرستاران  مجرب و متعهد.

 

مراقبت از بیمار در منزل کرج

از وظایف اصلی یک پرستار بیمار در منزل

 

 • پرستار بیمار وظیفه دارد که دقیقا مطابق با دستورات پزشک بیمار روند درمان را طی کند
 • به هیچ وجه نباید بیمار را تنها بگذارد و حال خود رهایش کند
 • پرستار بیمار باید ، دارو ، سرم و … سر ساعت به بیمار یاداوری و تزریق کند
 • پرستار باید مطابق با رژیم غذایی داده شده به تغذیه بیماربرسد  .
 • پرستار باید به بیمار انگیزه بدهد و به روحیه ببخشد
 • پرستار باید به امور سرگرمی و تفریحی بیمار رسیدگی کند  .

 

خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری سالمند در منزل کرج  پرستار در منزل  خدمات پرستاری در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری شبانه روزی کرج پرستار سالمند در کرج نگهداری از سالمند در منزل کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار کودک در منزل  خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پزشکی در منزل کرج خدمات پرستاری راهیان سلامت استان البرز، کرج تزریقات در منزل کرج موسسه پرستاری کرج  پرستار کودک در منزل کرجحقوق پرستار کودک در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج هزینه نگهداری سالمند در منزل مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل  پرستار در منزل شرق تهران خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری گودک در منزل پرستار بچه در منزل خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار کودک شرق تهران خدمات پرستاری در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج خدمات پرستاری در منزل کرج پرستار سالمند پرستار بیمار در منزل خدمات پرستاری در منزل کرج تعرفه خدمات پرستاری در منزل کرج نگهداری از سالمند هزینه نگهداری سالمند در منزل کرج  خدمات پرستاری  خدمات پرستاری در منزل کرج  مراقبت از بیمار سکته مغزی در منزل کرج  خدمات پرستاری در منزل کرج

 

خدمات پرستاری در منزل کرج
خدمات پرستاری در منزل کرج
5 امتیاز از 3 رای

همچنین ببینید

پرستار کودک در تهران

به دنبال پرستار در منزل هستید ؟ شما پرستار هستید ؟ مشاوره و همکاری با …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما