خانه / دکوراسیون / نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک

امروزه بسیاری از افراد به دنبال نصب کاغذ دیواری روی کاشی و کاغذ دیواری روی سرامیک هستند؛ اگر از فضای کاشی کاری دیوارهای ساختمان خود خسته شده اید و به دنبال یک روشی جدید و مناسب برای جایگزینی کاشی های ساختمان هستید ما به شما روشی را پیشنهاد می کنیم که با مناسب ترین قیمت و بدون  نیاز به کنده کاری زیبایی فراتر از کاشی کاری به ساختمان شما بدهد.

نصب کاغذ دیواری روی کاشی یکی از آن ترفند های خوب و کم هزینه جهت زیباسازی فضای ساختمان است البته به شرط آنکه کار نصب آن توسط یک نیروی متخصص و مجرب انجام شود تا کار نصب کاغذ دیواری روی کاشی به بهترین شکل و دقیق انجام شود.

 

نصب کاغذ دیواری روی کاشی

 

عناوین مطلب نصب کاغذ دیواری روی کاشی 

 

کاردون قیمت نصب کاغذ دیواری روی کاشی در کاردون

کاردون روند سفارش خدمات نصب کاغذ دیواری روی کاشی 

کاردون آیا نصب کاغذ دیواری روی کاشی امکان پذیر است ؟

کاردون مراحل نصب کاغذ دیواری روی کاشی 

کاردون هدف از زیر سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری

کاردون نکات مهم و ضروری جهت بهبود کیفیت نصب کاغذ دیواری روی کاشی

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی کاشی در کاردون

 

قیمت نصب کاغذ دیواری روی کاشی در کاردون به عواملی مختلفی بستگی دارد که با کم یا زیاد شدن این عوامل میزان قیمت نصب کاغذ دیواری روی کاشی نیز تغییر می کند برخی از این عوامل به صورت زیر هستند:

 

 1. هزینه زیرسازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری روی کاشی 
 2. نوع و تعداد رول کاغذ دیواری مصرفی
 3. متراژ کار نصب کاغذ دیواری روی کاشی
 4. هزینه چسب و تجهیزات لازم جهت نصب کاغذ دیواری

 

اگر قصد نصب کاغذ دیواری روی کاشی را دارید ابتدا با کارشناسان متخصص کاردون تماس بگیرید و از نحوه ی قیمت گذاری دقیق نصب کاغذ دیواری خود مطلع شوید سپس کار خود را به نصاب های حرفه ای آن بسپارید.

 

روند سفارش خدمات نصب کاغذ دیواری روی کاشی 

 

روند سفارش خدمات نصب کاغذ دیواری روی کاشی و نصب کاغذ دیواری روی سرامیک در مجموعه کاردون به این صورت است که شما عزیزان نیازمند به نیروی نصاب  با پرکردن فرم درخواست اینترنتی در سایت اعلام در خواست نیروی نصاب کاغذ دیواری می کنید.

کارشناسان ما با بررسی درخواست شما در اسرع وقت نیروی موردنظرتان را به محل اعزام می کنند.

 

آیا نصب کاغذ دیواری روی کاشی امکان پذیر است ؟

 اگر زیر کار کاغذ دیواری شما کاشی یا سرامیک می باشد اصلا نگران نباشید با اندکی زیر سازی قبل از نصب کاغذ دیواری به راحتی می توانید عملیات نصب کاغذ دیواری روی کاشی یا هر سطح دیگری را انجام دهید .این کار دقیقا همان کار زیباسازی دیوار های ساختمان بدون کنده کاری کاشی و سرامیک است.

 

نصب کاغذ دیواری روی کاشی

 

مراحل نصب کاغذ دیواری روی کاشی

تنها با چند مرحله ساده کار نصب کاغذ دیواری روی کاشی و کاغذ دیواری روی سرامیک خود را انجام دهید البته توصیه اکید ما قبل از شروع به کار این است که از یک متخصص در این مورد مشورت و کمک بخواهید تا متحمل هزینه های چند برابری جهت نصب کاغذ دیواری روی کاشی نشوید.

 

مرحله اول ( خرید تجهیزات)

اولین مرحله برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک خرید تجهیزات مورد نظر است که این تجهیزات شامل چسب ، کاغذ دیواری ، مصالح جهت زیرسازی و … می شود جهت انتخاب بهترین نوع کاغذ دیواری و میزان نیاز تجهیزات برای بخش های مختلف می توانید از متخصصان کاردون کمک بخواهید.

 

مرحله دوم ( زیرسازی دیوار )

یکی از اصلی ترین و مهم ترین مرحله در نصب کاغذ دیواری روی کاشی مرحله زیر سازی دیوار است هرچقدر کار زیرسازی دقیق تر باشد نصب کاغذ دیواری تمیز تر و با کیفیت تر خواهد شد در ادامه مطالب هدف از زیرسازی را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

کار زیرسازی دیوار برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک بدین صورت است که ابتدا درزها و شیار های خالی را باید با استفاده از بتونه کاری با مصالح مناسب پرشوند تا یک سطح کاملا یکدست و هموار روی سرامیک و کاشی ها ایجاد شود.

 

 

اگرمایلید علاوه بر کار نصب کاغذ دیواری از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید ایمیلتان را ارسال کنید.

 

 

 

مرحله سوم ( برش کاغذ دیواری )

 

کاغذ دیواری را به اندازه ۵ تا ۱۰ سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش بزنید و روی میز کار قرار دهید توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ باید برش زده شوند.

 

مرحله چهارم (چسباندن کاغذ دیواری روی کاشی )

 

پس از برش دادن کاغذها به اندازه یک رول کامل، بهتر است آنها را چسب بزنید و نصب کنید و سپس به سراغ رول های بعدی بروید، زیرا ممکن است نصب کاغذها طول بکشد و چسب آنها خشک شود، برای چسب زدن کاغذها با قلموی بزرگ از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبه ها این کار را انجام بدهید و لبه ها را زیاد چسبی نکنید.

نکته قابل توجهی در چسباندن کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک ها این است که هنگام چسباندن کاغذ دیواری روی لبه ها و خطوط بین کاشی ها دقت و ظرافت بیشتری داشته باشید تا کاغذ دیواری محکم و دقیق نصب شود.

 

هدف از زیر سازی دیوار قبل از نصب کاغذ دیواری

 

همانطور که در بالا گفتیم یکی از مهم ترین مراحل جهت نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک مرحله زیر سازی دیوار است برخی شاید با شنیدن کلمه زیر سازی این سوال به ذهنشان برسد که هدف از زیرسازی دیوار چیست؟

زیر سازی دیوار در واقع یک نوع آماده سازی اولیه و بر طرف کردن عیب و ایرادهایی مانند  ترک خوردگی ، تو رفتگی و برآمدگی  و… از سطح دیوار است و این عمل باید قبل از شروع به کار نصب کاغذ دیواری ، نقاشی ساختمان و یا هر عملی که به جهت زیباسازی قرار است بر روی دیوار انجام شود ، صورت بگیرد.

 

استارزیر سازی دیوار خود یک تخصص و مهارت جدای از مهارت نصب کاغذ دیواری است و یکی از بخش های مهم و تأثیر گذار در کیفیت و ماندگاری نصب کاغذ دیواری روی کاشی همین زیرسازی دیوار است.استار

 

نکات مهم و ضرروی جهت بهبود کیفیت نصب کاغذ دیواری روی کاشی

 

 • از مصالح و مواد باکیفیت جهت زیرسازی دیوار استفاده کنید.
 •  حداقل یک ساعت بعد از بتونه کاری کاغذ دیواری را بچسبانید.
 • از مرغوب ترین نوع چسب ویژه نصب کاغذ دیواری روی کاشی استفاده کنید.
 • قبل از شروع به کار حتما سطح کاشی ها را بخوبی بشویید تا عاری از چربی باشد.
 • بدون تجربه و خودسرانه عمل نصب کاغد دیواری را انجام ندهید.
 • کاغذ دیواری ها را با دقت اندازه گیری کنید.

 

سایر خدمات نصب کاغذ دیواری در کاردون

 

 • نصب کاغذ دیواری روی گچ
 • نصب کاغذ دیواری روی چوب
 • نصب کاغذ دیواری جدید روی کاغذ دیواری قدیمی
 • نصب کاغذ دیواری روی کاشی آشپزخانه

 

جمع بندی مطالب

 

امیدوارم که بهره لازم و کافی را  از مطالعه این مطلب برده باشید و به راحتی بتوانید کار نصب کاغذ دیواری روی کاشی را انجام دهید اما در آخر این نکته را در نظر بگیرید که بهتر است کار نصب کاغذ دیواری روی کاشی خود را به یک فرد متخصص و مجرب و دارای مهارت کافی  بسپارید.

 

به دنبال یک فرد ماهر و کاربلد برای نصب کاغذ دیواری روی کاشی هستید با کاردون در ارتباط باشید

4/5 - (6 امتیاز)

همچنین ببینید

نقاشی ساختمان در اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان 1401 + بهترین نقاشان اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان از جمله خدماتی است که افراد ساکن اصفهان به دنبال …

یک دیدگاه

 1. سلام مطلب خیلی خوب و کاملی بود لذت بردم و قطعا هرزمان که نیاز به یکی از خدمات شما داشتم از نیروهای شما استفاده خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما