خانه / ساختمان / نصب کاشی و سرامیک

نصب کاشی و سرامیک

آیا به خدمات نصب کاشی و سرامیک نیاز دارید؟

ارائه خدمات کاشی کاری ساختمان به همراه مناسب ترین قیمت در تهران ، شیراز ، کرج و اصفهان 

 

 

نصب کاشی و سرامیک

یکی از موارد مهمی که در دکوراسیون و زیبایی خانه تاثیر بسیاری دارد، انتخاب کاشی و سرامیک مناسب برای خانه است. بعد از خرید مقاوم ترین و بهترین نوع کاشی و سرامیک نوبت به نصب کاشی و سرامیک  می رسد. اگر خانه شما تازه ساز باشد نیاز به نصاب کاشی و سرامیک حرفه ای دارید زیرا اگر تعمیرات خانه ای از اساس مشکل داشته باشد تا پایان نیز خراب باقی می ماند.

کاردون با ارائه بهترین و ماهرترین نصابان خود در این حوزه خیال شما را راحت کرده است.

 

نصب کاشی و سرامیک

 

مشکلاتی که در هنگام نصب کاشی و سرامیک ممکن است برای شما پیش آید

 هزینه نصب کاشی و سرامیک به چه صورت محاسبه می شود؟

 چگونه یه نصاب کاربلد برای نصب کاشی و سرامیک پیدا کنیم؟

 جنس کاشی و سرامیک از چیست؟

 نکات مهم در هنگام نصب کاشی و سرامیک

 در چه مواقعی نیاز به نصب کاشی و سرامیک بوجود می آید؟

 روش های نصب کاشی و سرامیک چگونه است؟

 ویژگی های نصاب کاشی و سرامیک چیست؟

 نصب کاشی روی دیوار به چه صورت انجام می شود؟

 

هزینه نصب کاشی و سرامیک به چه صورت محاسبه می شود؟

در هنگام نصب کاشی و سرامیک عوامل بسیاری برای محاسبه قیمت آن وجود دارد. عواملی چون ابعاد خانه، قیمت و جنس کاشی و سرامیک، ساعات کاری، محل قرار گیری کاشی و سرامیک، ابعاد کاشی و سرامیک، تعمیر و نوسازی کاشی و سرامیک و… بستگی دارد.

البته باید این نکته را هم در نظر گرفت که در هنگام بنایی ساختمان تمام خدمات را یکجا بخواهید تا قیمت آن برای شما ارزان تر حساب شود.

 

در هنگام خرید کاشی و سرامیک تعدادی بیشتر بخرید تا در هنگام آسیب و شکستن آنها، جبران آن راحت تر باشد

 

چگونه یه نصاب کاربلد برای نصب کاشی و سرامیک پیدا کنیم؟

پیدا کردن نصاب کاشی و سرامیک، کاری به نسبت دشوار است. نگران این قضیه نباشید، کاردون با نصابان حرفه ای و کاربلد، جلوگیری از صرف زمان و هزینه اضافی و همچنین رضایت مشتریان روش های زیر را جهت در خواست خدمات کاشی و سرامیک ارائه می دهد:

🌎 سفارش اینترنتی: کلیک بر روی لینک سفارش آنلاین و ثبت درخواست کاشی کاری آشپزخانه

📱 اپلیکیشن موبایل: دانلود اپلیکیشن موبایل از لینک زیر و ثبت درخواست کاشی کاری آشپزخانه
دانلود اپ خدمت از ما

 

جنس کاشی و سرامیک از چیست؟

کاشی : قطعه ای سفالی است که لعاب روی آن از جنس ماده ای شیشه ای است. کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر، استحکام کمتر دارد و فقط می تواند در بدنه کار شود و به هیچ وجه از آن برای کف استفاده نمی شود.

سرامیک : قطعه ای سفالی که لعاب روی آن از جنس سرامیک است. سرامیک به دلیل پرس سنگین تر و سطح استحکام بالا در کف کار می شود. در بازار به سرامیک، کاشی کف نیز گفته می شود. به علت جذب پایین آب برای مکان هایی که با آب و رطوبت در تماس هستند، مناسب است همچنین دوام و عمر طولانی دارند.

سرامیک به جز کف برای بدنه و دیوار نیز قابل استفاده است، اما کاشی فقط برای بدنه و دیوار است. دلیل آن، این است که کاشی بدنه و دیوار دوبرابر پخته شده و لعابکاری می شود و نرم تر و بسیار لغزنده تر از کاشی کف است. پس استفاده از آن برای کف چندان هوشمندانه نیست.

 

نصب کاشی و سرامیک

 

نکات مهم در هنگام نصب کاشی و سرامیک

در هنگام خرید کاشی و سرامیک برای قسمت های مختلف خانه چند نکته را باید رعایت کرد تا کاشی و سرامیک دیرتر آسیب ببیند.
kaardun  قبل از شروع کار باید فضای مورد نظر بررسی شود سپس متراژ، قیمت پروژه کاشی کاری یا سرامیک کاری تخمین زده و زمان بندی برای اجرای آن محاسبه شود.
kaardun در مکان های پر رفت و آمد مثل آشپزخانه، اتاق نشیمن، راهرو و مکان های پر رفت و آمد دیگر می توان از سرامیک های سخت و پورسلین استفاده نمود.
kaardun سرامیک ها را به صورت مورب نصب کنید و به صورت شبکه ای نصب نکنید. این کار جلوه بصری بیشتری دارد.

kaardun اولین مورد در تعیین کیفیت کاشی و سرامیک، درجه آن است. درجه یک و دو مناسب برای سرامیک کف هستند. اما درجه سه استحکام و مقاومت کافی برای کاربرد در کف را ندارد.
kaardun مهمترین نکته در هنگام خرید کاشی و سرامیک میزان جذب آب یا W.A کاشی و سرامیک ها است. این درجه بندی نشان می دهد این کاشی انتخابی آیا مناسب برای محیط های مرطوب مثل حمام هست یا نیست.
kaardun درجه لیزی: هر چه میزان این کمیت بیشتر باشد اصطحکاک بیشتری با پای افراد برقرار می کند و اگر میزان آن کم باشد یعنی بیشتر احتمال لیز خوردن افراد یا اجسام روی آن است.
kaardun بعد از نصب کاشی و سرامیک باید مراقبت های ویژه جهت افزایش طول عمر آنها صورت گیرد. برای مثال از قرار دادن وسایل سنگین و یا کشیدن اشیای نوک تیز برروی آنها خودداری کنید.

 

با استفاده از چسب‌ کاشی و سرامیک می‌توان به سهولت محصولات پرسلانی، گرانیتی و سنگ را در سطوح نمای ساختمان‌ها نصب نمود. جهت نصب بهتر کاشی و سرامیک با کاردون در ارتباط باشید .

 

در چه مواقعی نیاز به نصب کاشی و سرامیک بوجود می آید؟

نصب کاشی و سرامیک در پذیرایی، دستشویی، حمام، آشپزخانه، منزل و فضاهای بیرونی انجام می شود. شما زمانی به یک نصاب کاشی و سرامیک نیاز دارد که در حال ساخت منزل جدیدتان باشید یا کاشی و سرامیک از جای خود درآمده باشند یا در هنگام لوله کشی ساختمان و یا قصد بازسازی منزل خود را دارید. در هنگام نصب کاشی اسلوب (سایز بزرگ) نیاز به نصاب کاربلد دارد.

در این لحظه شما می توانید به متخصصان حرفه ای کاردون تماس بگیرید تا از خدمات مناسب و سریع آن استفاده کنید.

 

با وارد کردن نام و ایمیل خود در کادر زیر ، از تخفیف خدمات نصب کاشی و سرامیک مطلع شوید. 

 

روش های نصب کاشی و سرامیک چگونه است؟

one نصب کاشی با استفاده از اسکوپ:
این روش، روشی جهت نصب خشک کاری بدون نیاز به ملات است. ابزار مورد نیاز در این روش شامل اسکوپ، دریل ستونی با دور موتور مناسب، مته ای به قطر 35 میلیمتر، سیستم میکرو سوئیچ جهت هماهنگی آب و موتور، پمپ آب جهت خنک کردن، اسکوپ جمع کن، چکش لاستیکی 7، ماتریس جهت فرم دهی به اسکوپ 6.

دو نصب کاشی با استفاده از چسب و رزین
در این مورد می توان از انواع چسب های داخلی و خارجی که در بازار موجو است، استفاده کرد. در این روش باید زیر سازی مناسبی صورت بگیرد و محل نصب سالم، محکم، بدون چربی و خشک باشد. سپس چسب با ماله شیاردار با میزان مناسب پخش می شود و معمولا در محل نصب کاشی فشار مناسب به منظور چسبندگی بیشتر کاشی اعمال می گردد.

three نصب کاشی به روش خشک و تهویه ای (Ventillated Facades)
یکی از مزایای مهم صنعتی شدن ساخت و ساز، تولید و اجرای نمای تهویه ای است. برای نصب نمای خشک و تهویه ای سرامیک های پرسلانی از دو روش نصب نامرئی و نصب مرئی می توان استفاده نمود.

روش نامرئی: در این روش به جز سرامیک هیچ یک از اجزاء سیستم دیده نمی شود.

روش نصب مرئی: در این روش نصب قلاب های نگه دارنده سرامیک از بیرون دیده می شوند. در هر دو روش قطعات و اجزاء نما به سازه اصلی ساختمان متصل بوده و با تعبیه دستگاه هایی به سازه ساختمان سطح مورد نظر برای اجرای سازه نصب سرامیک ایجاد می گردد.

 

نصب کاشی و سرامیک

 

ویژگی های نصاب کاشی و سرامیک ” کاردون ” چیست؟

توجه به خروجی مناسب و استاندارد و گرفتن تاییدیه پایان کار از نصابان و همچنین لبخند رضایت مشتریان از اهدافی است که تیم کاردون آن را دنبال می کند.

✅ بکار گیری نصاب کاشی و سرامیک ماهر و با تجربه جهت ارائه با کیفیت خدمات

✅ استفاده از مصالح با کیفیت و اجرای استاندارد کاشی و سرامیک

✅ اعزام نیرو ها در کوتاه ترین زمان ممکن و هماهنگی ساعت مراجعه با مشتری

✅ ارائه کلیه خدمات ساختمانی در 7 روز هفته حتی روز های تعطیل

✅ ارائه راه های سریع و آسان جهت سفارش آنلاین خدمات

✅ محاسبه هزینه و ارائه قیمت های شفاف و مناسب

 

نصب کاشی روی دیوار به چه صورت انجام می شود؟

نصب کاشی بر روی دیوار به دو شیوه انجام می شود:

نصب کاشی با ملات سیمان

در این روش کاشی ها را با فاصله مشخصی از دیوار، تک تک با کمک فتییله های گلی ثابت کرده سپس به آرامی پشت کاشی ها را ملات سیمان می ریزند. کاشی ها حتما باید یک به یک طراز و شاقول شوند و ملات کم کم ریخته شود تا کاشی ها تکان نخورند یا نیفتند.

چسباندن کاشی

اول باید زیر کار را با تیشه زخمی نمود، سپس ابزار کارهای مخصوص را آماده کرد و خمیر را با کمی آب آغشته کرده و با کاردک مخصوص به دیوار کشید و کاشی را با کمی فشار نصب کرده و تراز نمایید. بعد از چندین ساعت عملیات بند کشی را باید انجام داد و کار بعد از 48 ساعت قابل استفاده است.

سخن آخر

خدمات بنایی ساختمان از جمله نصب کاشی و سرامیک را با خیال راحت به کاردون بسپارید. این شرکت با دارا بودن متخصصان ماهر و خبره در این حوزه و توجه کامل به مشتریان و سلایق آنها بهترین خدمات خود را برای آنها عرضه می کنند.

خدمات آنلاین کاردون

5/5 - (1 امتیاز)

همچنین ببینید

سیم کشی آیفون صوتی

آیا به دنبال مراحل نصب سیم کشی آیفون صوتی هستید ارائه خدمات عالی سیم کشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما