خانه / پذیرایی / مهماندار مجالس

مهماندار مجالس

 اعزام  مجرب ترین مهماندار مجالس برای پذیرایی در شیراز  و تهران

مهماندار مجالس

 

 آیا شما هم جزء این دسته افراد هستید 👈 میخواهید چند وقت دیگر مجلس باشکوهی بگیرید و  به دنبال یک مهماندار مجالس با سلیقه میگردید ؟  واقعا میخواهید دست از کار کردن و پذیرایی مجالس دست بکشید ولی راه حلی ندارید  ؟ جواب تمام سوال های شما پیش ماست . ما با اعزام مهماندار مجالس  برای مراسم شب یلدا ،  عروسی ، مهمانی ، همایش ها و ….قصد داریم به بهترین شکل ممکن مجلس شما باشکوه و به یاد ماندنی برگزار کنیم

 

مهماندار مجالس

 

با داشتن یک مهماندار مجالس دست به سینه دستور بدهید  😊

به نظرتان وقت آن نرسیده است که در مهمانی ها و مجالس ها بدون نگرانی دست به سینه بشینید و خوش بگذرانید ، تا کی میخواهید با استرس و کمبود وقت تماما به پذیرایی از مهمانان مجلس مشغول باشید؟ کمی فکر خودتان باشید . اگر نگران برنامه ریزی پذیرایی مجالس هستید خیالتان را راحت کنیم . ما   فکر همه جا را کرده ایم  پس هر چه زودتر برای اعزام مهماندار مجالس به فرم ثبت سفارش مهماندار مجالس مراجعه کرده ودرخواست خود را ثبت نمایید. 

شما هم با سبک جدید ،  پذیرایی کنید :

همانطور که میدانید و تا به حال دیده اید ، امروزه برای راحتی خود و حتی شده برای داشتن یک پرستیژ بالا ، اکثر افراد برای پذیرایی یک مهماندار مجالس از یک شرکت معتبر درخواست کمک  می کنند . یک مهماندار خانم و آقا ، طبق برنامه ریزی از ابتدا شروع به مراسم داری و پذیرایی می کند . و دستورات صاحب مجلس را به طور کامل اجرا می کنند  . بله اینگونه سبک پذیرایی تغییر کرده است و در تمام مجالس ها ، یک مهماندار خانم و یا آقا پذیرایی را میچرخاند .

 

میخواهید مجلسی باشکوه برگزار کنید ؟ پس برای درخواست مجرب ترین وخوش سلیقه ترین مهماندار مجالس را در فرم ثبت سفارش مهماندار مجالس درخواست خود را ثبت نمایید.

 

اعزام مهماندار مجالس

 

کمی تامل برای اینکه چرا داشتن مهماندار مجالس ضروریست :

بیاید لحظه ای خودتان را جای این افراد بگذارید شاید شما هم در این مواقع قرار بگیرید   و چاره ای نداشته باشید  و آن وقت به فکر راه حل ما بیفتید  .

 

یک لحظه شب یلدای امسال رو تصور کنید .کلی مهمان قرار است به منزل شما بیایند و میخواهید دور هم به گپ و گفت بپردازید . به نظرتان بهتر است شب یلدا را بیشتر کنار عزیزانمان باشیم و یا نه درگیر پذیرایی شویم ؟؟؟؟؟ 🙁

 

یه لحظه چشمانتان را ببندید و تصور کنید مجلس خواستگاری دارید  و از چند روز قبل هم دگیر خرید و استرس شب خواستگاری بوده اید . حالا وقت موعد فرا رسیده . و با استرس و نگرانی هم میخواهید مجلس را اداره کنید هم به پذیرایی برسید . یه لحظه به خود می آیید میبیند تمام شب فکر پذیرایی بوده اید ☹ حالا چشمانتان را باز کنید پیش خود فکر کنید آیا بهتر نبود بدون نگرانی این مجلس را به اتمام می رساندید و با خیال راحت و بدون حواس پرتی مجلس خواستگاری را پیش می بردید ؟؟؟؟

 

دوباره چشمانتان را ببندید ، تصور کنید مهمانی بزرگی در پیش دارید . مجلسی که تعداد مهمانان آن زیاد است  و به جای اینکه با تک تک مهمانان خوش بگذرانید  تمام وقت  فکر پذیرایی مجلس از ذهنتان خارج نمی شود  . تمام شب درگیر پذیرایی می شوید  . و اخر مهمانی شما میمانید و یک عالمه خستگی !!! حتی پیش خود میگویید یک لحظه هم به خوش گذرانی نپرداختم☹

 

چشمتان را باز کنید ، تصمیم باشماست آیا بهتر نبود که به خوش گذارنی و گپ و گفت با مهمانان می پرداختید ؟ آیا بهتر نبود با خیال راحت یک جا می نشستید و دستور میدادید ؟

 

خودتان قضاوت کنید . داشتن یک نیروی کمکی برای پذیرایی ، یک مهماندار خوش رو و خوش سلیقه ، یک مهماندار خوش صحبت و با حوصله ضروری نیست .  آیا دوست ندارید جز افرادی باشید که دست به سینه میشینند و دستور میدهند . بدون نگرانی مجلس را برپا میکنند ؟فرم ثبت سفارش مهماندار مجالس مراجعه کرده ودرخواست خود را ثبت نمایید.

مهماندار مجالس

 

آیا می خواهید از تخفیف های جذاب مهماندار مجالس با خبر شوید؟ پس ایمیلتان را وارد کنید 🙂

 

کاردون و گزینش های سخت برای اعزام مهماندار مجالس

شرکت خدماتی کاردون سال هاست که در زمینه ارائه خدمات پذیرایی مجالس فعالیت گسترده ای دارد . که در جهت رفاه و آسایش شما عزیزان ، این خدمات  را توسط مجرب ترین مهماندار خانم و آقا  و در بالاترین درجه کیفیت ، ارائه می دهد  . ما کاردونی ها برای جلب و ماندگاری رضایت شما عزیزان ، برای داشتن بهترین مهماندار مجالس حساسیت های زیادی را خرج کردیم  . گزینش ما در انتخاب مهماندار مجلس بسیار سخت است . پس مطمئن باشید که مهمانداران با تجربه زیادی که دارند ، به بهترین شکل ممکن مجلس شما را باشکوه برپا می کنند  . 

یک مهماندار مجالس جهت پذیرایی باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

⭐بسیار خوش سلیقه باشد

⭐پوشش مناسب داشته باشد

⭐تجربه مهمانداری داشته باشد

⭐برنامه ریزی دقیق و حساب شده بکند

⭐مهارت ، آشپزی ، هنر چیدمان  و .. داشته باشد

⭐خوش صحبت  و لحن صحبتش مناسب باشد  .

⭐بسیار احترام گذار و خوش رو باشد  .

 مجلس شما به خوبی برپا خواهد شد به شرطی که خودتان را درگیر پذیرایی از مهمانان نکنید 

 

شاید سوال شما هم باشد که کاردون ، به کدام مراسم ها مهماندار اعزام می کند ؟

نگران نباشید ،  ما برای اعزام مهماندار جهت پذیرایی برای تمامی مجالس ها اماده باش هستیم  .شرکت خدماتی کاردون  در تمامی  مجالس عروسی ، مجالس نامزدی ، مراسم ختم و شادی ، مراسم خواستگاری ، مهمانی ها ،  جلسات اداری ، سمینار ها و همایشات ، نمایشگاه های بین المللی ، سفارت ها ، اجلاس بین المللی و…  همراه همیشگی شماست .  ما در تمامی این مراسم ها در اسرع وقت  نیروی خدماتی و مهماندار خانم و آقا  را برای شما اعزام می کنیم.

 

شما را درک میکنیم واقعا پذیرایی از مهمانان یک دغدغه است ☹ این دغدغه را از سر خود وا بکنید .

 اعزام مهماندار مجالس

 

اصلی ترین وظایف یک مهماندار مجالس جهت پذیرایی :

kaardun   یک مهماندار آموزش دیده باید اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به خوبی آشنا باشد  و بداند  چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند.


kaardun   یک مهماندار مجالس باید به تمام دستورات مهمانان عمل کند و در صورت هرگونه خواسته ، به انان کمک کند .


kaardun    یک مهماندار مجالس کاربلد  باید کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوش رویی مهمانان را راهنمایی کند. باید دقت داشته باشید که هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.


kaardun   مهماندار خانم و آقا در مجالس نباید بیش از حد لزوم تردد داشته باشد . باید طبق برنامه ریزی و کمک به مهمانان و انجام دستورات در محل حاضر شود  .


kaardun   اجتماع مهمانداران در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می شود پس نباید مهمانداران در محلی که مهمانان حضور دارند تجمع کنند


kaardun   همیشه حق با مهمان هاست پس به همین دلیل  ،  مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شود  نباید تندی و ترشرویی کند .


kaardun   مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با   لحن مودبانه پاسخ دهد.   توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.


kaardun   کوتاهی   در  زمینه  پذیرایی پذیرفته نیست و  نباید میهمانان ناراضی باشند.


kaardun   مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد.


kaardun   مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند .


kaardun   در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.


 

 

با حس رضایت کامل☺️  ،  مجلس را به پایان بگذرانید :

احساس رضایت از مجلس خود  یکی از ویژگی های اصلی و مهم یک مراسم است . این احساس رضایت از کجا نشات میگیرد ؟  وقتی با کمال آرامش مشغول گرداندن مجلس باشید و با میهمانان گپ و گفت کنید ، وقتی که تمام مهمانان با حس خوب از مجلس خارج شدند ، وقتی در اخر میبنید که هیچ کم و کاستی به وجود نیامده است . تمام این احساسات را با درخواست یک نیروی کمکی برای پذیرایی از مجلس و اعزام مهماندار مجالس ، به وجود بیاورید .

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

6 دیدگاه

 1. ممنون واسه پیگیری که داشتید . فقط به جز تهران چه شهرهای دیگه هم خدمات میدید؟

 2. پشتیبانی کاردون

  تشکر
  بله در شهر شیراز هم خدمت رسانی میکنیم

 3. شیما سجادیان

  من قبلا یه مهمانداری رو خودم پیدا کردم ولی خیلی تو کارم دخالت میکرد. ولی این خانمی که اعزام کردید با برنامه من و سلیقم پیش می رفت که خوشم اومد از این رفتارش
  ممنون واقعا

 4. پشتیبانی کاردون

  سپاس از نظر شما

 5. ملیجه زمردپور

  من واقعا از نیروکمکی که فرستادید راضی بودم . خانمی که اومدن بسیار مسئولیت پذیر بودن

 6. پشتیبانی کاردون

  تشکر بابت توجه شما دوست گرامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما