ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه

به دنبال تعمیرکار موتورخانه هستید؟

شما تعمیرکار موتور خانه هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

ارائه دهنده خدمات تعمیرات موتورخانه در تهران ، شیراز ،کرج و اصفهان

09396393929

لوله کشی

تعمیر موتورخانه از جمله خدمات شرکت کاردون است که در جهت رفاه حال شما عزیزان ارائه می شود . عیب یابی موتورخانه ،  تعمیر موتورخانه شوفاژ   ، تعمیر و نگهداری موتورخانه شوفاژ را ازشرکتی بخواهید که بهترین سرویسکار موتورخانه را در اختیار شما قرار می دهد  .  و تمام خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به اتمام می رساند . پس در صورت تعمیر موتورخانه شوفاژ به راحتی روی کاردون حساب کنید  . 

تعمیر موتورخانه یکی از مهم ترین موضوعات در مدیریت ساختمان می باشد که به آن زیاد توجه نمی کنند که با  یکسری سیستم مدیریت مناسب نه تنها می توان به کیفیت ساختمان افزود بلکه می توان باعث بهینه سازی در هزینه شود .

ممکن با این مشکل روبرو شده اید که که با وجود تجهیزات مختلف تهویه مطبوع ولی هنوز شرایط هوا مطبوع مناسب  را ساختمان و اداره  دارا نیست باید این نکته توجه کرد که عدم توجه به شرایط محیطی از قبیل دما ،رطوبت،فشار ، نور باعث می شود که تهویه مناسبی نداشته باشیم.

 

 

تعمیر موتورخانه

 

 

موتور خانه چیست؟

موتور خانه یا همان شوفاژ خانه ساختمان وظیفه گرمایش ساختمان و تهیه مطبوع  را به عهده دارد که می توان گفت قلب گرمایشی ساختمان است . در بعضی از ساختمان ها علاوه بر گرمایش خانه ،موتور خانه گرمایش استخر ،گرمایش سونا و سیستم گرمایش جکوزی را نیز انجام می دهد .بعد از اینکه چندین سال می گذرد شاهد ان هستیم که موتور خانه دچار آسیب و فرسایش می شود که علت آن عدم رعایت و ضوابط آیین نامه هنگام نصب آن است . موتور خانه ها با توجه به کاربردی که  دارند در اندازه های مختلف در بازار وجود دارند و از آن استفاده می شود .

موتور خانه هر واحد ساختمانی شامل بویلر ،چیلر ،برج خنک کننده ، شیرآلات صنعتی ،سیستم پمپاژ و سیرکولاتور ،منابع ابگرم،ذخیره یا انبساط است که به طور کلی اندازه و ظرفیت آن برای مصارف و مناطق مختلف تفاوت دارد.

 

تعمیرات موتورخانه

از چک کردن فشار و دمای تجهیزات تا تعویض یک یا چیلر را شامل می شود . معمولا برای تعمیر موتورخانه یک نفر همیشه در محل حاضر است تا هنگامی که مشکلی به وجود آمد در محل حضور پیدا کند و آن را مدیریت کند .ولی برای تعمیر موتورخانه کوچک منازل معمولا زحمت زیادی ندارد و معمولا در صورت تعویض یا تعمیر یک قطعه در محل حضور پیدا می کنند .

 

عیب یابی موتورخانه شوفاژ  و  تعمیر موتورخانه

 تعمیر موتورخانه یکی از مواردی است که هزینه های زیادی را به  اقتصاد کشور وارد کرده است . که افراد تحصیل کمتر وارد این حوزه شده است . یکی از دلایلی که افراد تحصیل کرده وارد آن نمی شود مسئله فرهنگ کار در میان تحصیل کردگان است .

به دلیل اینکه آموزش و تعمیر موتورخانه هزینه زیادی را می برد تنها در صورتی می توان آن را توجیه کرد که بتوان زمان مفید استفاده ار آن را افزایش دهیم .

مسئله تعمیر و نگداری موتور خانه که به صورت عملی وعلمی اثبات شده است  این است که باید از نیروی متخصص و اموزش دیده  از لحظه طراحی تا پایان عمر مفید یک سامانه استفاده کنیم .که این رویکرد خلاف دیدگاه افرادی است که می پندارند همه افرادی که کار های فنی بلد هستند قادر به انجام تعمیر موتورخانه هستند .

 

تعمیر موتورخانه شوفاژ

یک فن تخصصی است .عیب ها و دلیل خرابی شوفاژ ها توسط تعمیر کار باید پیدا شود و پس از تشخیص عیب آن باید برطرف گردد.

 

تعمیر و نگهداری چیلر

به دلیل پیچیدگی تکنیکی ، تعمیر و نگهداری چیلر دارای حساسیت ویژه می باشد .چیلر های جذبی ظرفیت بین 25 تا 1200 تن برودتی را برای ما تامین می کند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر موتورخانه ، تعمیر پکیج ، تعمیرات لوله کشی ، لوله کشی ساختمان  نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید

09396393929

تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه
5 امتیاز از 3 رای

همچنین ببینید

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه میخوای؟ تماس برای اعزام تعمیرکار متخصص رزرو اینترنتی رایگان 09396393929 …

× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.