ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ

تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ

تعمیرکار شوفاژ  باتجربه میخوای؟

09396393929

شرکت خدماتی کاردون

 

آیا شما هم با مشکلات رادیاتور شوفاژ مواجهه شده اید ؟ آیا مشکل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ گریبان گیر شما هم شده است ؟ آیا به دنبال تعمیرکاری هستید که به تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ بپردازد  و مشکل شما را هر چه سریعتر حل کند ؟ پس نگران نباشید کاردون چاره ای برای مشکل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ پیدا کرده است . پس برای رفع نشتی رادیاتور شوفاژ  کافیست برای اعزام تعمیرکار رادیاتور با کاردون تماس بگیرید .

 


 

اگر شما برای تعمیر سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ، رفع نشتی رادیاتور شوفاژ  ، گرفتن سوراخ رادیاتور شوفاژ  ، سرویس شوفاژ  به دنبالی یک تعمیرکار رادیاتور شوفاژ هستید با شرکت خدماتی کاردون تماس بگیرید   . با استفاده از بهترین امکانات و مجرب ترین تعمیرکار  در اسرع وقت ، اقدام به رفع مشکل شما میکنیم
شماره تماس برای  تعمیر سوراخ شوفاژ  09396393929

 

 

 

سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ و مشکلاتی که به وجود می آورد  .

ممکن است شما هم در طول استفاده از رادیاتور شوفاژ با مشکلاتی نظیر، گرم نشدن رادیاتور شوفاژ ، نشتی آب از رادیاتور ، افت فشار پکیج دیواری ، وجود نقاط سرد بر روی رادیاتور شوفاژ و .. مواجه شده باشید  ، که همه این مشکلات ، علت آب دادن رادیاتور شوفاژ ، علت افت فشار پکیج و .. سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ باشد  . پس در هر زمانی که نیاز به تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ داشتید با تعمیرکار رادیاتور کاردون تماس بگیرید  .

تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ

دلایل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ 

 • یکی از علت های اصلی سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ، جنس لوله ها است ، لوله های به کار رفته در شوفاژ  از جنس های مختلفی ممکن است ساخته شده باشند . این موضوع در  سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ  اهمیت زیادی دارد .  در واقع  لوله های گالوانیزه بدترین و کم دوام ترین جنس لوله در رادیاتور شوفاژ هستند .   چون این نوع لوله ها زودتر از هر جنس دیگری ،  دچار خوردگی یا پوسیدگی می شوند و تعمیر سوراخ رادیاتور  شوفاژ در این جنس کاری بیهوده است و باعث خوردگی شدید لوله ها می شود . پس در صورتی که جنس لوله ها از گالوانیزه باشد به فکر تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ نیفتید  .

   نکته: بهترین جنس برای لوله ها پوش فیت است این نوع لوله ،  از پلیمرهای جدید در بازار ساخته شده است  و اگر لوله کش کار خودش را درست انجام داده باشد معمولا نیاز به تعمیر ندارند.

 • دومین علت سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ، ضربه های شدید به لوله هاست شوفاژ است . که در این صورت باید حتما یک تعمیرکار رادیاتور ، شوفاژ ها  و لوله کشی هارا بازدید کند و اگر نیاز به تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ ، تعمیر لوله کشی شوفاژ  و … بود هر چه زودتر دست به کار شود  .

 

 • سومین علت سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ، پوسیدگی در اثرگذشت زمان است  . شوفاژ ساختمان های قدیمی ممکن است سال ها کار کرده باشد که بر اثر عوامل زیست محیطی  و یا مواد شیمیایی مکن است دچار مشکلاتی شود  . به شما توصیه میکنیم که به صورت دوره ای به سرویس و تعمیر شوفاژ ها بپردازید  تا مجبور به تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ نشوید  .

 

 • چهارمین عامل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ گاهی مواد شیمیایی داخل لوله ها یا حرارت است

 

 • پنجمین عامل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ  رسوب گرفتگی در لوله هاست   که در اخر منجر به شکستگی در لوله ها می شود .


 

 

تعمیر سوراخ شوفاژ

کاردون ارائه دهنده بهترین خدمات منزل به صورت آنلاین 

تعمیر سوراخ شوفاژ ، رفع نشتی رادیاتور شوفاژ

شماره تماس : 09396393929

 

سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ  را چگونه بر طرف می شود ؟

در ابتدا باید گفت که در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید ، دست روی دست نگذارید  و هر چه سریعتر برای تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ با یک تعمیرکار رادیاتور شوفاژ هماهنگ کنید  .  آنگاه تعمیرکار با بررسی و بازدید شوفاژ تصمیم میگرد که چه راه حلی بیندیشد و به تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ بپردازد  .

 

راه حل هایی برای تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ  :

برای تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ می توان از چسب سوراخ رادیاتور استفاده کرد . در هنگام دیدن آب دادن رادیاتور شوفاژ لطفا همه موارد را تا حد امکان کنترل نمایید.

اگر مشکل شدید بودو لوله ها کاملا ترکیده بودند باید لوله ها تعمیر شوند .

 

 شناخت انواع لوله ها برای رفع نشتی رادیاتور شوفاژ 

همانطور که در این مقاله خواندید ،   نشتی رادیاتور شوفاژ  و سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ عوامل زیادی دارد . که یکی از عوامل آن جسن لوله ها در لوله کشی شوفاژ  است  .  در بازار لوله ها با جنس ها و نام های تجاری مختلفی موجود است .هر کدام از این لوله ها بگونه ایی متفاوت نیاز به تعمیر دارند  . انواع لوله ها در لوله کشی شوفاژ و پکیج و اتصالات شامل  :

لوله های گالوانیزه :  این نوع لوله از قدیمی ترین لوله ها  در بازار است ، این لوله ها سرعت پوسیدگی بالایی دارند و اگر دچار ترکیدگی  و نشتی   برای تعمیر باید چندین متر مسیر لوله را تخریب و لوله را تعمیر یا ترمیم کرد .


لوله پلاستیک : این نوع لوله ها با توجه به محبوبیت خوبی که در بازار داردند ولی  در برابر آب گرم و فشار بالا ضعیف عمل می کنند و در صورت ترکیدگی لوله،برای تعمیر لوله نیاز به تخریب زیاد نیست


لوله پنج لایه : ساختار این لوله همان طور که از اسمش پیداست 5لایه است ، دو لایه چسب دولایه پلیمر و یک لایه آلومینیوم تشکیل شده است و اگر اصول لوله کشی در لوله ها ی پنج لایه رعایت شوند نیاز به تعمیر ندارند.


لوله چدنی : لوله های چدنی  برای جمع آوری فاضلاب  کارایی بالایی دارند. که امروزه جای خود را به لوله های پلیکا و پوش فیت داده اند ، این لوله ها از جداره داخلی رسوب گرفته و به مرور باعث گرفتگی های متعدد می شود در بعضی مواقع به دلیل فسودگی دچار شکستگی می شوند .


لوله پلیکا : این نوع لوله ،  دچار پوسیدگی و رسوب جداره داخلی نمی شوند اما در برابر بعضی مواد شیمیایی به مرور زمان ضعیف می شوند و به دلیل نشست های ساختمان که طبیعی می باشد دچار شکستگی می شوند و برای تعمیر باید قسمت شکسته شده را هرچه سریعتر  ترمیم کرد.


رفع نشتی رادیاتور شوفاژ

انواع رادیاتور ها و تعمیر سوراخ شوفاژ 

قبل از پرداختن به تعمیر سوراخ شوفاژ اول باید نوع رادیاتور ها و نوع لوله ها را مشخص کرد  . در بالا که به انواع لوله ها اشاره شد در این قسمت هم به انواع رادیاتورها پرداخته شده است  .

انواع رادیاتور ها  :

 • رادیاتور پره ایی 
 •  رادیاتور لوله ایی(حوله خشک کن)
 • رادیاتور پانلی

رادیاتور پره ایی : این نوع رادیاتور شوفاژ   از پره های  مجزا تشکیل شده اند    که به وسیله رابط به یک دیگر متصل شده اند و میتوان قسمت پوسیده را جدا کرد در نتیجه قابل تعمیر می باشند.

رادیاتور پانلی : این نوع رادیاتور شوفاژ به دلیل یک تکه بودن قابل تعمیر نمی باشد .

رادیاتور لوله ای : متاسفانه این نوع رادیاتور شوفاژ به دلیل یک تکه بودن قابل تعمیر نمی باشد .نکاتی در خصوص سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ  :

در هنگام   تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ ،    دقت داشته باشید که این کار را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید. توجه داشته باشید که ،  برخی قطعات تعمیر کردن شان نسبت به تعویضشان هزینه بیشتری دارد  . مثلا شکستگی های روی بدنه شیر از این دسته اند .   ولی برخی قطعات مثل مشعل نیازی به تعویض نیست . با یک تعمیرکار رادیاتور ،  هماهنگ کنید تا رادیاتور شما را بررسی کند ،  توجه داشته باشید تا مشکل بزرگ تر نشده است  برای تعمیر سوراخ شوفاژ یا هر عیب دیگری در آن ، نزدیک ترین زمان ممکن را انتخاب کنید.

سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ

 

شیر پایین رادیاتور شوفاژ و برخی از مشکلات آن

یکی از دلایل سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ،  پوسیدگی و یا جرم گرفتگی شیر پایین رادیاتور شوفاژ می باشد ، . به طور مثال  در اثر پوسیدگی ممکن است آب از ناحیه اطراف شیر بیرون بزند . در چنین مواقعی می توان شیر اصلی را بست و با گذاشتن تشت در زیر محل ریزش آب منتطر آمدن سرویسکار شد . اگر هم از نقص شیر مطمئن هستید   اقدام به تعویض آن نمایید . اما توصیه ما این است که این کار را به تعمیرکار مجرب بسپارید .

 

علت آب دادن رادیاتور شوفاژ :

برخی مواقع نیز مشکل آب دادن رادیاتور شوفاژ به علت خوب بسته نشدن شیر پایین رادیاتور شوفاژ و یا اشکال در نحوه تعویض شیر رادیاتور شوفاژ  می باشد. بنابراین در موقع چک کردن شیر ها مطمئن شوید که ایراد چنین موارد جزیی نباشد و بدون دلیل هزینه ای به شما تحمیل نگردد.

 

خدمات دیگر کاردون برای شما مشتریان عزیز :

 

مشخصات لازم در زمان خرید رادیاتور شوفاژ :

 • مشخصات سازنده
 • نوع رادیاتور شوفاژ
 • ظرفیت حرارتی در DT=50K
 • ابعاد و اندازه کوچکتر نسبت به سایر برندها و ظرفیت حرارتی بالاتر
 • وزن کمتر
 • حجم آبگیری بالا
 • ماکزیمم فشار عملکرد
 • ماکزیمم دمای عملکرد
 • شکل ظاهری و زیبایی رادیاتور شوفاژ
 • مقاومت مکانیکی
 • مقاومت در برابر خوردگی و ضربه
 • طول عمربالا
 • داشتن سطح صاف و بدون لبه تیز
 • سهولت در نصب
 • پشتیبانی خدمات و گارانتی تعویض در صورت پوسیدگی و خوردگی

 

 

اگر شما برای تعمیر سوراخ شدن رادیاتور شوفاژ ، رفع نشتی رادیاتور شوفاژ ، گرفتن سوراخ رادیاتور شوفاژ به دنبال یک تعمیرکار رادیاتور شوفاژ هستید با شرکت خدماتی کاردون تماس بگیرید 

شماره تماس برای تعمیر سوراخ شوفاژ  09396393929

تعمیر سوراخ رادیاتور شوفاژ
5 امتیاز از 1 رای

همچنین ببینید

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه میخوای؟ تماس برای اعزام تعمیرکار متخصص رزرو اینترنتی رایگان 09396393929 …