خانه / سیستم سرمایشی / تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی

به دنبال تعمیرکار کولر در منزل هستم

شرکت خدمات سرمایش هستم

مشاوره و همکاری با ما

 

ارائه بهترین خدمات سرمایش در تهران، شیراز، کرج، مشهد، اصفهان، اهواز، بوشهر و بندر عباس

تعمیر کولر گازی سعادت آباد

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی ( ایستاده )

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی ( ایستاده )

کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی  مقایسه کولر های گازی کولر آبی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی ال جی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی اسپیلت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اجنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی پرتابل تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی كولر گازي تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی بانه تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی گری تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی خرید کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی جنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی تعمیر کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی اسپلیت ال جی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی کم مصرف تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی نصب کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی انواع کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی ایستاده تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی پنجره ای تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی اسپيلت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر اسپلیت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی كولر گازي اجنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اجنرال اینورتر 30000 تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی تراست تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی بهترین کولر گازی اسپلیت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اینورتر تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی بهترین کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی فروش کولر گازی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی کوچک تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی ال جی اینورتر تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی تراست ساخت کجاست تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اجنرال ساخت کجاست تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی کم مصرف ال جی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اجنرال اینورتر تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اجنرال 30000 تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی پرتابل جنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی كولر گازي پرتابل تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر اسپیلت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی میتسوبیشی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی ایستاده کوچک تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی ogeneral تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی راهنمای کنترل کولر گازی جنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی اسپلیت تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی گری 24000 تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی كولر گازي گري تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی كولر گازي ايستاده تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی انواع کولر گازی گری تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر اجنرال تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی کولر گازی هایر تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی

 

کولر گازی دیواری با زمینی

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی از جهات مختلفی است همانطور که می دانید کولر گازی  هم سیستم سرمایشی و هم گرمایشی است که در کشور ما به دلیل اینکه دارای تابستان های خیلی گرم، و زمستان های خشک و سرد هستیم  استفاده از کولر گازی، چه دیواری و چه زمینی بسیار رواج پیدا کرده است. ولی بعضی از افراد در انتخاب کولر گازی دیواری یا زمینی دچار سردگمی می شوند. و از تفاوت کولر ایستاده و دیواری اطلاعی ندارند و نادانسته دست به نصب آن می زنند. در ادامه این مقاله به شرح تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی پرداخته شده است.

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی

 

عناوینی که با عنوان تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی در گوگل با آن ها روبه رو خواهید شد

 • معایب کولر گازی ایستاده
 • تفاوت کولر ایستاده و دیواری
 • فرق اسپلیت با کولر گازی
 • نظرات در مورد کولر گازی پرتابل
 • کولر گازی قابل حمل
 • معایب کولر گازی مدیا
 • مصرف برق کولر گازی پرتابل
 • مصرف برق کولر گازی ایستاده


تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی :

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی از جهات مختلفی است که در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. اگر شما تصمیم به خرید کولر گازی دارید و نمی دانید کدام یک از این دو نوع کولر را خریداری کنید  پیشنهاد میکنیم که حتما این مطلب را تا انتها بخوانید. که معمولا انتخاب کولر گازی مناسب محیط، کاری نسبتا دشوار است؛ مخصوصا هنگامی که از تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی اطلاعی نداشته باشید.

اگر شما هم تصمیم به خرید کولر گازی گرفته اید حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که کولر گازی دیواری (اسپیلت) برای شما مناسب تراست یا کولر گازی زمینی که با نام کولر گازی ایستاده نیز شناخته می شود؟ پیشنهاد می کنم ادامه مطلب را بخوانید تا بتوانید تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی را به خوبی در یابید.

 

تفاوت اصلی کولر گازی دیواری با زمینی ( ایستاده )

 • نصب کولر گازی

تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی که باعث شده است که بعضی افراد به سمت خرید کولر گازی زمینی روند، راحتی در نصب آن است. در واقع باید گفت وقتی صحبت از نصب کولر گازی  می شود کولر گازی های ایستاده یا زمینی انتخاب خیلی بهتر و مناسب تری هستند زیرا شما روی هر دیواری چه از نظر زیبایی و دکوراسیون و چه از نظر فنی امکان نصب کولر گازی دیواری را ندارید هر دیواری مناسب کولر گازی دیواری نیست ولی کولر گازی ایستاده این مزیت را دارد که تقریبا شما در هر مکانی که به آن نیاز دارید آن را نصب  کرده و مورد استفاده قرار دهید.

 • مدت زمان مورد نیاز برای  خنک کردن محیط

یکی دیگر از تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی مدت زمان مورد نیاز برای خنک کردن محیط است همانطور که می دانید  هرچقدر کولر های گازی، در ارتفاع بالاتری نصب گردند به دلیل  اینکه وجود هوای گرم که همیشه در بالاترین جای ممکن قرار دارند زمان زیادی طول می کشد تا تغییر دمای محیط  از حالت گرم به سرد برود و شما احساس خنکی کنید. پس با نصب کولر گازی زمینی این امکان وجود دارد که سرما از پایین تا حد امکان به خنک کردن دما بپردازد و دمایی مطبوع را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارایه نماید.

 • میزان توزیع هوای مطلوب نسبت به مکان نصب شده 

یکی از دلایلی که در تفاوت کولر گازی دیواری با زمینی ، افراد به سمت کولر گازی دیواری روی می آورند این است که پس از  نصب کولر های گازی زمینی این ریسک را دارند که اگر موانعی مانند مبلمان در اتاق باشد به طور مناسب اتاق را سرد / گرم نکنند و همچنین جریان هوا را متوقف میکنند تا به کل فضا گسترش یابد.

اما در کولر گازی دیواری این مزیت وجود دارد که معمولا مانعی روبروی کولر گازی نیست بنابراین اتاق به طور کاملا برابر تهویه خواهد شد.

 

اگر برای نصب کولر گازی ، نصب اسپیلت و … نیاز به نصاب کولر گازی دارید با شرکت خدماتی کاردون | تماس بگیرید  . 

شرکت خدماتی کاردون

 

5/5 - (3 امتیاز)

همچنین ببینید

سرویس کولر گازی شمال تهران

ارائه تمامی خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در تهران ، شیراز ، …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما