خانه / سیستم گرمایشی / سرویس موتورخانه

سرویس موتورخانه

ثبت رایگان سفارس

 

سرویس موتورخانه  و تعمیر موتورخانه را جدی بگیرید.

سرویس موتورخانه ، تعمیر موتور خانه  بعد از نصب  و راه اندازی ، با تعیین زمان بندی مناسب به طور منظم باید صورت بگیرد. سرویس موتورخانه ، تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتورخانه شامل چک کردن فشار و دمای اجزای موتورخانه,  تعویض و تعمیر یک بویلر و … را شامل می‌شود .موتورخانه هایی با ظرفیت بالا معمولا به منظور مراقبت, عیب یابی موتورخانه و تعمیر موتورخانه یک سرویس کار موتورخانه را به طور دائم به خدمت میگیرند.پس اگر برای تعمیر موتورخانه  ، عیب یابی و سرویس موتورخانه به دنبال سرویس کار هستیددرخواست خود را در کاردون ثبت نمایید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد سرویس موتورخانه و  تعمیر موتورخانهدر فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است.

 • آموزش سرویس موتورخانه
 • نگهداری موتورخانه
 • تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات
 • خدمات موتورخانه شوفاژ
 • تحقیق درباره موتورخانه
 • مشکلات موتورخانه
 • سیستم موتورخانه
 • تعمیر موتور خانه
 • سیستم موتورخانه شوفاژ
 • تعمیر موتورخانه تهران
 • تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات
 • آموزش تعمیر و نگهداری موتورخانه pdf
 • آموزش سرویس موتورخانه
 • سوراخ شدن دیگ موتورخانه
 • خدمات موتورخانه شوفاژ
 • تعمیر موتورخانه
 • تعمیرکار تاسیسات موتورخانه
 • قطعات مشعل موتورخانه
 • تعمیر موتور خانه

 

سرویس موتور خانه

 

مزایا سرویس موتورخانه

موتورخانه‌های کوچک منازل، معمولا زمان بازدید و یا خرابی سرویس کار موتور خانه را برای چند ساعت به خدمت میگیرند.

متاسفانه در کشور ما تعمیر و نگهداری موتورخانه امری هزینه بر و بیهوده تلقی می شود و افراد ترجیح می دهند زمان خرابی قطعه هزینه کنند.غافل از اینکه سرویس موتورخانه (Engine room sevice)اگر در زمان مناسب انجام شود،باعث کاهش چشم گیر هزینه های تعمیراتی در بلند مدت خواهد شد. چراکه با سرویس و تعمیر تجهیزات در بهترین زمان، عمر مفید سیستم افزایش پیدا میکند و نیاز به تعویض آنها که هزینه اولیه زیادی را به بار می آورد، کمتر می شود.

موتورخانه چیست؟

در ساختمان ها تمامی تجهیزات تاسیساتی سیستم به یک فضا منتقل خواهد شد که کنترل و تعمیر آن ها را آسان تر می کند. به محل قرار گرفتن این تجهیزات ، موتورخانه می گویند.

 

سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه شامل چه مواردی می شود:

سرویس و تعمیر و نگهداری پمپ

سرویس و تعمیر و نگهداری مشعل

سرویس و تعمیر و نگهداری منبع دوجداره

سرویس و نگهداری سیستم لوله کشی موتورخانه

سرویس و عایقکاری منبع و لوله ها

سرویس و تعویض فلکه

تعمیر موتورخانه

سرویس و تنظیم شیر برقی مشعل گازی

سرویس و تعویض شیر فلکه موتورخانه

تنظیم موتورخانه شوفاژ

هواگیری موتورخانه شوفاژ

سرویس کار موتور خانه

کاردون ارائه دهنده سرویس کار موتورخانه و تعمیر موتورخانه

 

موتورخانه ها هوشمند می شوند

با پیشرفت تکنولوژی ساختمان ها هم از این بین عقب نمانده و آن ها هم با تکنولوژی در حال پیشرفت هستند.ساختمان ها به سرعت به سمت هوشمند شدن پیش می روند. موتورخانه ها هم از این غافله عقب نخواهند ماند و در حال حاضر سیستم های بسیار هوشمندی برای موتور خانه ها طراحی و اجرا شده اند. سیستم کنترل هوشمند موتورخانه،سامانه ای است که با استفاده از آن با توجه به نیاز حرارتی ساختمان به کارگرفته می شود ،یکی از راه های تشخیص این نیاز از طریق سنسورهای داخل و خارج ساختمان و با توجه به شرایط آب و هوایی محیط توسط سیستم هوشمند انجام می پذیرد، این امر باعث می گردد تا علاوه بر کاهش مصرف سوخت موتورخانه میزان استهلاک تجهیزات کاهش یافته و آسایش حرارتی داخل ساختمان در حد استاندارد خود تنظیم گردد.

 

نکاتی برای بهینه سازی  در سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه

موتورخانه ها مکان هایی هستند که انرژی زیادی را از خود تولید می کنند و در این بین باید به نحوه ی طراحی آن ها توجه خاصی کرد تا از اتلاف انرژی توسط آن ها جلوگیری شود این نکته ها را در

نصب سیستم کنترل محیطی هوشمند موتورخانه

تنظیم موتورخانه

تطابق دیگ و مشعل

نصب دمپر بارومتریک عایقکاری لوله و دیگ

رسوب زدایی و شستشوی دیگ

سرویس موتور خانه

 

چیلر در موتورخانه

چیلرها معمولاً در دو نوع جذبی و تراکمی ساخته می شوند.امروزه چیلر های تراکمی به دلیل مصرف برق زیاد کمتر مورد توجه افراد قرار میگیرند.چیلرها جذبی بجای انرژی برق از انرژی حرارتی برای تولید سرما استفاده مینمایند و دارای قطعات متحرک کمتری نسبت به انواع کمپرسوری هستند. با توجه به ماهیت چرخشی کار پمپهای مورد استفاده در آنها میزان خرابی و هزینه های مربوط به تعمیرات آنها کمتر از انواع تراکمی می باشد ، همچنین صدای آنها بسیار کمتر از انواع تراکمی بوده و تقریباً بدون لرزش هستند ، با در نظر گرفتن هزینه های جانبی از جمله هزینه مربوط برق و دیماند مربوطه و همچنین هزینه های جاری چیلر تراکمی ، چیلرهای جذبی از نظر اقتصادی نیز دارای مزیت قابل توجهی هستند.

 

دیگه ها در موتورخانه

از معمول ترین مولد های گرمایی،دیگ های حرارتی می باشند . در دیگ ها انرژی حرارتی از سوخت   گرفته شده و به آن داده می شود . بسته به نوع مصرف، آب می تواند در دیگ ها به آب گرم (۸۷ درجه سیلسیوس)، آب داغ (۲۰۰ درجه سیلسیوس با افزایش فشار آب) و یا بخار تبدیل شود لذا دیگ ها به سه نوع دیگ آبگرم ، آب داغ و دیگ بخار تقسیم می شوند .در دیگهای آب گرم انرژی حرارتی تولید شده توسط مشعل، آب گرم یا داغ را تولید می نماید و سعی می شود که از تولید بخار جلوگیری به عمل آید زیرا در این دیگ ها کنترل و سوپاپی جهت بخار ایجاد شده وجود ندارد و در صورت تولید بخار به دیگ آسیب می رسد.

 

سرویس کار موتور خانه

 

کاردون ارائه دهنده خدمات سرویس موتورخانه و تعمیر موتورخانه شوفاژ در سرتاسر تهران و کرج با سرویس کار موتورخانه متخصص و باتجربه.خدمات قابل ارائه در کاردون خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان , کاشی کاری ساختمان , خدمات تعمیراتی ساختمان , خدمات نظافتی ساختمان

ثبت رایگان سفارش

 

سرویس موتورخانه
سرویس موتورخانه
5 امتیاز از 1 رای

همچنین ببینید

خدمات گرمایش که به صورت آنلاین در کاردون ارائه می شود

خدمات آنلاین گرمایش ارائه شده در کاردون کلیه خدمات مربوط به گرمایش که در فصل …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما