خانه / خدمات کارواش / موتورشویی خودرو

موتورشویی خودرو

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز

کارواش سیار

همه ما میدانیم که موتور خودرو یکی از قسمت های مهم و به عبارتی قلب تپنده هر خودرو است پس نظافت و شستشوی آن ( موتورشویی خودرو ) از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل قصد داریم در این جا شما را با مطالبی آشنا کنیم تا از داشتن موتوری تمیز و سالم لذت ببرید.

عناوین این مطالب به صورت زیر است:

 چرا برخی رفتن به کارواش برای موتورشویی خودرو را کار بیهوده میدانند؟

 هزینه موتورشویی خودرو در کارواش به چه صورت است؟

 آیا استفاده از خدمات موتورشویی کارواش سیار کاردون به صرفه است؟

نحوه درخواست خدمات موتورشویی خودرو از کاردون چگونه است؟

 هدف از موتور شویی خودرو چیست؟

 موتور شویی خودرو با چه روشهایی انجام میشود؟

 موتورشویی خودرو در منزل بهتر است یا کارواش؟

 بهترین مکان برای موتورشویی اتومبیل کجاست؟

 چرا برخی رفتن به کارواش برای موتورشویی خودرو  را کار بیهوده میدانند؟

شاید برای خیلی از افراد به دلیل مشغله کاری و ترافیک و یا تجربه موتورشویی نامناسب در یک کارواش , شستن موتور خودرو یا همان موتورشویی خودرو در کارواش یک کار بیهوده و زمان بر بنظرآیدپس نسبت به مسئله موتورشویی ماشین خود بی اهمیت میشوند.

این افراد اگر میدانستند که عدم موتورشویی خودرو میتواند چه خسارات و هزینه ای چه بسا چند برابر هزینه موتورشویی خودرو به بار آورد اینقدر بی توجه نسبت به موتورشویی ماشین خود نمیشدند.

اگر شما هم جز این افراد هستید نگران نباشید ما به شما  موتورشویی سیار در محل کاردون را معرفی میکنیم که هم در وقت و زمان خود صرفه جویی میکنید و هم متحمل خسارت برای موتور اتومبیل خود نخواهید شد.

موتورشویی خودرو

هزینه موتورشویی خودرو در کارواش به چه صورت است؟

ممکن است یکی از دوستان و آشنایان شما برای موتورشویی خودرو خودش را به یک کارواش برده باشد و از هزینه ی موتورشویی گزاف و بالا و بی کیفیت, از موتورشویی ماشین خود درآن کارواش معترض باشد و مسئول کارواش علت این افزایش بی رویه قیمت موتورشویی خودرو را وضع اقتصادی مملکت یا افزایش دلار بهانه کرده باشد.

این سخنان باعث بی اعتمادی شما نسبت به موتورشویی خودرو در کارواش شده باشد.

 آیا استفاده از خدمات موتورشویی کارواش سیار کاردون به صرفه است؟

در این که شرایط اقتصادی و افزایش دلار و… میتواند در تمامی بخشها تاثیر گذار باشد شکی نیست اما نباید بهانه ای برای سوء استفاده افراد سود جو باشد.

تیم کارواش در محل کاردون با برخورداری از هزینه موتور شویی خودرو و هزینه توشویی و صفرشویی خودرو منصفانه و بدون دریافت انعام , به صرفه ترین انتخاب برای موتورشویی اتومبیل شما است.

  نحوه درخواست خدمات موتورشویی خودرو از کاردون چگونه است؟

تیم کاردون برای رفاه حال شما عزیزان امکان دسترسی در هرجایی که ماشین خودرو پارک کردید فراهم کرده است.

 

اگر سرکار هستید ودسترسی به اینترنت دارید یک لحظه یاد قرار یک ساعت بعد و کثیفی خودروتون میفتید می توانید با درخواست کارواش آنلاین با خیال راحت هم به کارتون برسید و هم با ماشین تمیز  به محل قرار برید.

 اگر جزو افرادی هستید که دسترسی به موبایل برای شما بیشتر از لپ تاپ است ما به شما دانلود اپلیکیشن خدمت از ما را توصیه میکنیم.

با اپلیکشن خدمت از ما از سرعت و کیفیت موتورشویی خودرو خود شگفت زده شوید.

 هدف از موتورشویی خودرو چیست؟

گاهی اوقات شیوه نادرست رانندگی مانع ازعملکرد صحیح روغن در موتور و باعث ته نشین شدن روغن و ایجاد رسوب میشودو یا اینکه آلودگی هایی مانند گرد و خاک و… باعث جرم گیری و کثیفی موتور خودرو میشوند.هدف از موتور شویی خودرو تمیزکردن موتور از این آلودگی هاست.

تشخیص سریع نوع آلودگی واستفاده از وسایل و مواد موتورشویی خودرو مناسب در تخصص تیم کارواش سیار کاردون است.

 انواع روش موتورشویی خودرو چیست ؟

موتورشویی خودرو شامل مراحل و روشهایی مختلفی است که بسته به نوع آلودگی و درصد آن متفاوت است که میتواند به دو دسته موتورشویی خشک و موتورشویی با آب (سنتی ) تقسیم شود که بسته به نوع کارکرد خودرو و کثیفی ها متفاوت هستندکه امروزه بیشتر روش موتورشویی خشک به دلیل سرعت موتورشویی اتومبیل در عین حال آسیب کمتر به موتور کاربرد بیشتری دارد.

 متصدیان موتورشویی کارواش سیار در محل ما ابتدا با پوشش کامل قطعات الکتریکی و به کمک برس مخصوص و دستمال آلودگی های خارجی مانند گرد و خاک و برگ درختان و… سطح موتورشما را تمیز میکنند سپس با استفاده از روش موتورشویی خشک آلودگی های داخلی و رسوب  را از بین میبرند.

موتور شویی خشک کارواش سیار کاردون 

اگر رسوبات چرب و جرم های چسبنده که به اصطلاح آلودگی داخلی موتور ماشین شما را پوشانده , ما به شما موتورشویی خشک در محل  کاردون را معرفی میکنیم در زمان قدیم و کارواش های سنتی  استفاده از دستگاه یخ خشک برای موتورشویی خشک مرسوم بود اما امروزه با استفاده از اسپری نانو و دستگاه بخار خشک و… انجام میشود.

مجموعه کارواش در محل کاردون قابلیت موتورشویی خودرو با استفاده از فناوری نانو و موتورشویی با ماشین بخار را دارد که اسپری نانو به دلیل عملکرد مثبتش طرفداران خاص خود را دارد.

رسوب زدایی موتور خودرو 

عواملی مانند عمل احتراق , تبخیر شدن بخشی از بنزین هنگام عبور از لوله ها, عدم فلاش نادرست موتور و… ممکن است باعث ایجاد رسوب در موتور خودروی شما شده باشند و به مرور زمان باعث فرسودگی موتور خودرو شما شود.

موتورشویی خودرو در محل کاردون با تشخیص میزان ومحل رسوب شروع به رسوب زدایی موتور خودرو شما با استفاده از مواد و ابزار مناسب و با کیفیت می کند.

این مواد میتواند از مکمل جرم گیر موتور برای رسوب گیری کاربراتور و انژکتور موتور خودرو شما یا اسپری نانو مخصوص موتورشویی خودرو برای تمیزی دریچه گازموتورو یا برای پاک کردن روغن و گریس از موتور و… در موتورشویی ماشین شما با بهترین کیفیت باشد.

آیا می خواهید از تخفیف های جذاب کارواش آنلاین با خبر شوید؟

 موتورشویی خودرو در منزل بهتر است یا کارواش سیار کاردون ؟

 شاید از برخی افراد شنیده باشید که میتوان با وسایلی مانند برس ,مایع ظرف شویی یا با شستن موتور ماشین با نوشابه یا گازوئیل در منزل موتورشویی ماشین را انجام داد

باید این هشدار را به شما بدهیم که موتور شویی خودرو یک کار تخصصی است و شست و شوی خودسرانه آن باعث اختلال در سیستم برق رسانی و به همراه آن اختلال در عملکرد درست موتور است.

بهترین مکان برای موتورشویی اتومبیل کجاست؟

کارواش سیار در محل کاردون بدون هیچ  محدودیت مکانی بهترین مکان برای موتورشویی اتومبیل شماست.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که با سفارش اینترنتی خدمات خود با کارواش سیار در محل  کاردون یک موتور تمیز و بدون کوچک ترین اختلال در عملکرد آن خواهید داشت پس بدون معطلی شماهم به جمع مشتریان  رضایت مند ما بپیوندید.

Rate this post

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما