خانه / مطالب / شیشه بری در شهرک غرب

شیشه بری در شهرک غرب

 

به دنبال شیشه بری سیار هستید ؟

 

 ارائه خدمات شیشه بری در تهران ، شیراز و کرج

شرکت خدماتی کاردون

 

خدمتی دیگر از کاردون,شعبه شیشه بری سیار در شهرک غرب یکی دیگر از شعب شیشه بری در شهرک غرب تهران ارائه شد.نظر به درخواست مکرر شما عزیزان با افتتاح شعبه شیشه بری سیار در شهرک غرب سعی کردیم خدمات با کیفیت تر و سریع تری برای عزیزان در شهرک غرب ایجاد کنیم.شیشه بری در شهرک غرب زیر نظر متخصصان این حرفه خواهد بود.بهترین وباکیفیت ترین اجناس و تعمیر شیشه های دوجداره , سکوریت , و غیره را از ما بخواهید.بزودی شیشه بری صادقیه , شیشه بری پونک , شیشه بری سعادت آباد در غرب تهران افتتاح خواهد شد.

 

شیشه بری در شهرک غرب

 

دستمزد شیشه بری چگونه محاسبه می شود؟

دست مزد شیشه بری(cutting glass) در شهرک غرب بر اساس نوع شیشه , جنس شیشه و سختی محل کار محاسبه می شود.به طور مثال اگر شما یک شیشه سکوریت از جنس اعلا در بالکون طبقه ۴ بخواهید نصب کنید باید هزینه ی بیشتری نسبت به فردی که یک شیشه مشجر برای نصب در حمام احتیاج داشته باشد باید بپردازید.

 

کاردون ارائه خدمات شیشه بری در شهرک غرب

 

یکی از مهمترین مراحل در شیشه بری جایگزین یک آینه شکسته خواهد بود،شاید اندازه گیری های شما مطمئن و دقیق باشند اما به احتمال فراوان آینه شما دچار شکاف هایی در زیر یا قسمت بالای آینه خواهد شد.کاردون با در خدمت داشتن متخصصان در شیشه بری غرب تهران با تضمین, این امور را برای شما انجام می دهد.

 

شیشه بری سیار در شهرک غرب

 

خدمات شیشه بری در شهرک غرب

 

نصب  پوشش ها با  شیشه ایمنی / عایق

 

نصب درب و پوشش ها با شیشه سکوریت توسط شیشه بری درشهرک غرب

 

نصب شیشه لمینت توسط

 

نصب شیشه ضد گلوله توسط شیشه بری سیاردرشهرک غرب

 

نصب شیشه دوجداره توسط شیشه بری در شهرک غرب

 

و نصب شیشه درب اتوماتیک توسط شیشه بری سیار در شهرک غرب

 

نصب شیشه تزئینی / رومیزی توسط شیشه بری شهرک غرب

 

نصب شیشه میز غذا خوری توسط شیشه بری سیار شهرک غرب

 

نصب  آینه

 

تراش آینه

 

یراق شیشه سکوریت توسط شیشه بری شهرک غرب

 

شیشه بری در شهرک غرب

 

شیشه ها پر کاربرد

 

شیشه سکوریت

 

عملیات حرارتی از گرم کردن مداوم شیشه فلوت تا زمان نرمی شیشه (بالای 700 درجه سانتی گراد) خواهد بود. سپس به وسیله ی انتقال هوای سرد به دو سطح شیشه سریعا سرد می گردد که زمانی که شیشه سرد می شود تاثیر بسزایی در مقاومت شیشه خواهد داشت. در مرحله خنک سازی شیشه، لایه های بیرونی آن سریع تر از لایه های داخلی خنک می گردند که این امر موجب استحکام شیشه و ایجاد فشار در هسته درونی آن می گردد.در این مرحله شیشه به دستگاه های پیشرفته فرستاده خواهد شد و بعد از عبور از این دستگاه ها لبه شیشه پرداخت گردیده و براق می شوند.سپس به دستگاه های جاسازی فرستاده شده و عملیات سوراخ کردن و یا برش الگو و یا جاسازی انجام می گردد.

 

شیشه بری در شهرک غرب

 

شیشه دوجداره

 

درب و پنجره های دو جداره از دو لایه شیشه موازی به هم چسبیده  تشکیل میگردد.پروفیلی از جنس آلومینیوم و پر شده از ماده رطوبت گیر بین دو لایه شیشه قرار می گیرد.

برای جلوگیری از انتقال سرما و گرما و ورود گرد و خاک وسر وصدا باید فضای بین شیشه ها در پنجره ( upvc)  با هوا و یا عایق صوتی و یا عایق حرارتی و یا ترکیبی ازعایق صوتی و حرارتی پر کرد. عایق حرارتی و عایق صوتی از ویژگیهای پنجره دو جداره( upvc) نسبت به پنجره های معمولی و تک جداره است به این صورت که پنجره دو جداره ( upvc)  تا حد زیادی از هدر رفتن گرما و به طور کل ازهدر رفتن انرژی جلوگیری کرده و عایق حرارتی هستند اما در پنجره های با شیشه تک جداره درزهای موجود در آن انرژی را هدر داده و هوای گرم ویا سرد به خارج هدر میرود.

 

کاردون ارائه خدمات شیشه بری در شهرک غرب با کیفیت بی نظیر.اگر به دنبال نظافت ساختمان , بازسازی ساختمان و خدمات تعمیرات ساختمان در تهران وکرج هستید با کاردون تماس بگیرید.

 

تماس با شیشه بری شهرک غرب |

 

4/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

صفرشویی اتومبیل غرب تهران

  ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در کل منطقه غرب تهران بدون معطلی   خدمات …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما