خانه / ساختمان / قیمت گچ کاری

قیمت گچ کاری

به دنبال قیمت گچ کاری مناسب هستید؟

ارائه خدمات گچ کاری در تهران ، کرج و شیراز

قیمت گچ کاری 

قیمت گچ کاری با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. گچ کاری زیرمجموعه خدمات بنایی ساختمان است که معمولا توسط یک یا دو استادکار و یک شاگرد انجام می شود. البته بسته به وسعت کار و فوریت آن، تعداد گچ کارها ممکن است بیشتر شود. یک گچکار حرفه ای باید قبل از اقدام به گچ کاری، برآورد شفافی از هزینه گچ کاری و زمان اجرای آن، به کارفرما ارائه دهد.

در ادامه نکات مهمی که هزینه گچ کاری را مشخص می کنند، با هم مرور می کنیم. ضمنا شما می توانید انواع پروژه های گچکاری را به کاردون بسپارید تا علاوه بر کیفیت اجرای کار، اجرت گچ کاری شما کاهش یابد.

عناوینی اغلب افراد برای قیمت گچکاری ساختمان در گوگل جستجو می کنند.

 • قیمت گچ کاری
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 97
 • قیمت گچ کاری اتحادیه تهران
 • قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۷
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 98
 • قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۸
 • قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۶
 • قیمت گچکاری نورمخفی
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 96 یزد
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 98
 • قیمت گچ کاری اتحادیه تهران
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 98
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 98
 • قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۸
 • قیمت گچ کاری اتحادیه 98
 • گچ کاری قیمت
 • قیمت گچکاری نورمخفی
 • قیمت گچ کاری اتحادیه تهران
 • نرخ گچکاری 96
 • قیمت گچ کاری اتحادیه ۹۸

 

قیمت گچ کاری

 

هزینه گچ کاری و نکات مربوط به آن

اگر قصد گچ کاری ساختمان خود را دارید و می خواهید برآورد دقیق تری از هزینه و اجرت گچ کاری داشته باشید بهتر است قبل از اقدام به گچکاری موارد زیر را بدانید:

شرکت خدماتی کاردون چطور متخصص گچ کار ماهر درخواست کنیم؟ 

شرکت خدماتی کاردون هزینه گچ کاری بر چه اساسی محاسبه می شود؟ 

شرکت خدماتی کاردون مزایای کاردون برای کاهش دستمزد گچ کاری چیست؟

شرکت خدماتی کاردون درباره سقف کاذب رابیتس و قیمت گچکاری روی رابیتس چه می دانید؟ 

شرکت خدماتی کاردون خدمات گچ کاری کاردون در چه مکان هایی ارائه می شود؟ 

 

تیم ماهر گچ کاری کاردون ، اجرای کار با کیفیت و رضایت شما از اجرت گچ کاری را مهمترین اولویت کاری خود می داند. کار را به کاردون بسپارید.

 

چطور گچ کار ماهر درخواست کنیم؟ 

با دو روش تلفنی و اینترنتی از خدمات تیم باتجربه و ماهر گچ کاری کاردون بهره ببرید و اجرت گچ کاری خود را مناسب حساب کنید. کافیست :

one روی لینک رزرو اینترنتی رایگانکلیک کرده و درخواست خود را ثبت کنید. ما استادکارهای حرفه ای را با دستمزد گچ کاری مناسب، در کمترین زمان، به آدرس شما اعزام می کنیم.

دودر کنار دو روش تلفنی و رزرو اینترنتی رایگان، می توانید با نصب اپلیکیشن خدمات منزل در لینک زیر، با خیال راحت کارهای خدماتی منزل و محل کار خود را به متخصصین این کار بسپارید. 

 

کار خود را به کاردون بسپارید و دستمزد گچ کاری را مناسب حساب کنید.

 

نرخ گچ کاری بر چه اساسی محاسبه می شود؟

یک گچ کار حرفه ای باید بتواند پس از کارشناسی از محل، کلیه هزینه گچ کاری را شفاف حساب کند و علاوه بر اجرت گچ کاری ، هزینه حاشیه کار مثل خرید مصالح ، نصب داربست در صورت نیاز و … را دقیق برآورد کند. به طور کلی موارد زیر هزینه های هستند که نرخ گچ کاری را تعیین می کنند:

کاردون نوع گچ کاری : هرچه گچ کاری دارای منحنی و زوایای پیچیده تری باشد ظرافت بیشتری نیاز است. به همین علت زمان بیشتری صرف کار شده و قیمت گچ کاری را بالا یا پایین می کند. نازک کاری ، سفید کاری ، تعمیرات جزیی ، گچبری دستی یا ابزاری نیز در نرخ گچ کاری تاثیر دارد.

کاردون زمان صرف شده :ممکن است سفارش گچ کاری فقط یک تعمیر کوچک باشد که زمان کمی نیاز دارد. اما پروژه هایی که برای یک ساختمان کامل نیاز به گچکاری دارد طبیعتا زمان بیشتری نیاز دارند که دستمزد گچ کاری بر اساس آن کم یا زیاد می شود.

 گچ بری با گچ کاری متفاوت است. گچ بری ، اجرای طرح های متنوع با گچ است که پیچیدگی بیشتری دارد. به همین علت قیمت گچ کاری ساده از قیمت گچ بری ارزانتر است. با کاردون نرخ گچ کاری و گچ بری را مناسب حساب کنید.

 

کاردون کیفیت گچ کاری و مصالح آن : کیفیت گچ و میزان تمیز بودن کار در نرخ گچ کاری اثر دارد. زیرا ممکن است برای کارفرما محل گچ کاری شده اهمیت خاصی نداشته باشد و بخواهد هزینه گچ کاری را بسیار ارزان حساب کند.

کاردون قیمت مصالح گچکاری و کیفیت آن :تامین مصالح گچ کاری مثل گچ ، داربست فلزی ، تخته و بشکه ، پودر گچ و … هم بسته به مقدار آن و هم با توجه به کیفیت آن مستقیما در نرخ گچ کاری اثر می گذارد.

کاردون ابعاد و متراژ گچ کاری شده : مهمترین موردی که قیمت گچ کاری ساختمان را تعیین می کند و گچ کارها معمولا بر اساس آن اجرت گچ کاری را دریافت می کنند متراژ کار است.

کاردون محل گچ کاری : غالبا دستمزد گچ کاری در شهرهای مختلف کمی متفاوت حساب می شود و نیروی گچکار در بعضی شهرها ارزانتر از شهرهای دیگر است.

 

هزینه گچ کاری

 

نکته مهم در تعیین نرخ گچ کاری

قیمت گچ کاری را نمی توان فقط بر اساس متراژ برآورد و حساب کرد. برای برآورد دقیق نرخ گچ کاری حتما باید با استادکار صحبت شود و مواردی مانند کیفیت مصالح و کار ، نوع گچکاری ، زمان و … نیز در قیمت دهی منظور شود.

 

برای ارائه نرخ گچ کاری به دقیق ترین شکل ممکن، لازم است محل مورد نظر بازدید شود. کاردون پس از کارشناسی از محل، قیمت گچ کاری را شفاف و کاملا مناسب ارائه می دهد تا خیالتان از بابت دستمزد گچ کاری راحت شود.

 

مزایای کاردون و تاثیر آن در کاهش دستمزد گچ کاری

یک گچ کار حرفه ای باید بتواند زیرسازی و نازک کاری را با ظرافت انجام دهد تا نقایص دیوار را گرفته و نتیجه کار صاف و یک دست باشد. تیم گچ کار حرفه ای کاردون متخصص در اجرای زیرسازی و نازک کاری انواع گچ کاری هستند. تماس با کاردون هزینه گچ کاری شما را بر اساس موارد زیر کاهش می دهد.

استاراستاراستار نرخ گچ کاری را مناسب و با هدف جلب رضایت شما حساب  می کنیم. 

استاراستاراستار  پرتی کار و مصالح را به حداقل می رسانیم تا هزینه گچ کاری کمتر شود.

استاراستاراستار در صورت تکمیل فرم ایمیل، تخفیف هزینه گچ کاری شامل شما نیز می شود. 

استاراستاراستار هزینه گچ کاری خاص و دارای طرح های ویژه را با توافق و رضایت شما محاسبه می کنیم. 

 

قیمت گچ کاری را با رضایت کامل پرداخت کنید. برای دریافت تخفیف نرخ گچ کاری نام و ایمیل خود را وارد کنید. 

 

سقف کاذب رابیتس و قیمت گچکاری روی رابیتس

سقف کاذب رابیتس یکی از سقف کاذب های رایج است که از میلگرد و نبشی درست می شود. روی سقف کاذب رابیتس با تورهای گالوانیزه و گچ پوشانده می شود و به خاطر گالوانیزه بودن آن به رابیتس مشهور شده است. اجرای طرح به وسیله این سقف و اجرای نور مخفی در آن راحت بوده و تنوع زیادی دارد.

 

نرخ گچ کاری رابیتس شما را مناسب حساب کنیم

 

قیمت گچکاری روی رابیتس به علت نیاز به جوشکاری و خرید مصالح متفاوت با قیمت گچ کاری ساده متفاوت است. اما خیالتان راحت کاردون قیمت گچکاری روی رابیتس را برای شما مناسب حساب می کند. خرید مصالح نیز به اختیار شما می تواند توسط گچکار یا خودتان انجام شود.

 

دستمزد گچ کاری

 

کاردون خدمات گچ کاری را در کجا ارائه می دهد؟ 

کاردون افتخار دارد در شهرهای زیر شعبه فعال خدمات گچ کاری داشته باشد. کیفیت بالای کار و هزینه گچ کاری مناسب باعث گسترش شعبه های کاردون شده است.

کاردون خدمات گچ کاری تهران مطابق با قیمت گچ کاری اتحادیه تهران

کاردون خدمات گچ کاری در کرج با ارائه مناسب ترین قیمت گچ بری در کرج

کاردون خدمات گچ کاری شیراز با ارائه مناسب ترین قیمت گچ کاری ساختمان در شیراز

 

 هزینه گچ کاری را با کاردون مناسب حساب کنید 

 

کلام آخر: ساده ترین تعمیرات گچ کاری و پیچیده ترین پروژه خود را، با هر تعداد نیروی استادکار که می خواهید به کاردون بسپارید. فعال ترین و با تجربه ترین اکیپ های گچ کاری با کاردون کار می کنند که در اجرای انواع زیرسازی ، ظریف کاری ، پیش ساخته ، گچ بری ، تعمیرات و … تخصص دارند. با خیال راحت کار خود را به کاردون بسپارید تا کار شما با کیفیت انجام شود و قیمت گچ کاری شما کاهش یابد.

 

خدمات آنلاین کاردون
5/5 - (6 امتیاز)

همچنین ببینید

سیم کشی آیفون صوتی

آیا به دنبال مراحل نصب سیم کشی آیفون صوتی هستید ارائه خدمات عالی سیم کشی …

یک دیدگاه

 1. سلام قیمت گچ کاری خیلی مناسب در اومد باهام فکرشون نمی کردم اصلا بشه از گوگل گچ کار آورد خونه :؟/
  دستتون درد نکنه خداقوت به اوستای گچ کار که برای ما فرستادین
  ارادتمند سلمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما