خانه / ساختمان / قیمت سرامیک کاری

قیمت سرامیک کاری

به دنبال سرامیک کار هستید ؟

شما نصاب سرامیک هستید ؟

 ارائه خدمات سرامیک کاری  در تهران و کرج

کاشی و سرامیک کاری  از جمله کار های مهم هر ساختمان است  که با توجه به حساس بودن کار ، نصاب سرامیک یا همان سرامیک کار باید خیلی حرفه ای عمل کند و همین عامل هم روی قیمت سرامیک کاری یا همان اجرت سرامیک کاری تاثیر به سزایی گذاشته است  عامل هایی دیگری غیر از نصاب ماهر، روی قیمت سرامیک کاری تاثیر میگذارد که   ما در این مقاله میخواهیم به این چند عامل تاثیر گذار روی هزینه سرامیک کاری بپرذاریم  .

عوامل موثری که  بر قیمت سرامیک کاری تاثیر میگذارد .

قیمت سرامیک کاری

۱. نوع کاشی و سرامیک

در یک حالت کلی عمده  مواد به کاررفته در کاشی و  سرامیک ،  سنگ و سیمان است . اما کاشی و سرامیک در رویکرد دیگری از نظر دسته بندی، انواع متنوعی دارند که از آن جمله می توان به مواری زیر اشاره کرد:

 •  سرامیک کاری با کاشی و سرامیک بتنی
 •  سرامیک کاری با سرامیک بافت دار یا پترن های تزئینی
 • سرامیک کاری با کاشی و سرامیک های طرح دار  

در حالت کلی قیمت سرامیک در درجه اول متاثر از کیفیت و در واقع برند شرکت سازنده آن است. نام هایی مثل کاشی و سرامیک  تبریز، کاشی و سرامیک ایفا سرام، الوند و آسیا به دلیل قدمت و کیفیت جزو محصولات درجه یک این دسته از مصالح ساختمانی هستند.

 

یکی دیگر از دسته‌بندی‌های قیمت سرامیک کاری  بر اساس نوع و مکان استفاده است و به ترتیب زیر ارائه می‌شود:

 

 • سرامیک کف
 • کاشیو سرامیک دیواری
 • سرامیک پرسلان و گرانیت
 • کاشی و سرامیک سایز بزرگ
 • کاشی تک رنگ
 • کاشی آنتی اسید
 • کاشی و سرامیک استخری
 • کاشیو سرامیک  آنتی باکتریال بیمارستانی
 • کاشی و سرامیک تابلویی سه بعدی
 • کاشی اچ اند سی خود تمیزشونده (H&C)
 • کاشی پله و قرنیز، کنج و لبه


 

قیمت سرامیک کاری

3.محل نصب کاشی و سرامیک

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در نوع کاشی و سرامیک مورد استفاده و در نتیجه در هزینه نهایی کار اثرمی گذارد، میزان رفت و آمد بر روی کف یا موارد احتمالی ای است که دیوارها تحمل می کنند و باعث می شود دسته بندی های کیفی مثل درجه یک و دو نیز بوجود بیایند.هرچه درجه کیفیت سرامیک بالا تر رود اجرت سرامیک کاری هم بالا تر میرود .

 

 2. ابعاد کاشی و سرامیک

دومین عاملی که بر روی اجرت سرامیک کاری تاثیرمیگذارد ابعاد کاشی و سرامیک است . هر چه تایل  (قطعه های سرامیک ) کوچکتر باشد ، زمان و انرژی بیشتری میگیرد تا سرامیک کف و دیوار انجام شود .

 

 3. متراژ کار(مترمربع) نصب کاشی و سرامیک

سومین عاملی که روی اجرت سرامیک کاری ساختمان تاثیر دارد متراژ است  .بیشتر متخصصین نصب کاشی و سرامیک هزینه کار را بر حسب متراژ کار برآورد می کنند  این موضوع در قیمت سرامیک اثر میگذارد و در نهایت در هزینه نهایی نصب کاشی و سرامیک اثرگذار است.

اجرت سرامیک کاری

4.کارهای تعمیرات (خرده کاری) کاشی و سرامیک

کارهای خرده کاری مثل ، رفع نم و رطوبت ، تعمیرات رفع ترکیدگی لوله و یا نشتی و گرفتگی فاضلاب از خدماتی هستند که معمولا در حین سرامیک کاری باید صورت گیرد  . که همین خرده کاری ها باعث بالا رفتن قیمت سرامیک کاری میشود  . که در اصل باید جدا از سرامیک کاری پرداخت شود .

 

  5. زیرسازی

وقتی هدف از نصب کاشی و سرامیک صرفا نوسازی و تنوع است، کار با هزینه کمتر و سریع تر پیش می رود  اما همان طور که اشاره شد در پروژه هایی مثل رفع نم و رطوبت هزینه زیرسازی مجدد به عنوان یک هزینه سربار محاسبه می گردد.

 

 6. توصیه متخصص

توصیه متخصص در مورد خرید سرامیک ،  و توصیه هایی که به شدت تاثیر به سزایی دارد ممکن است روی قیمت سرامیک کاری تاثیر بگذارد  .

 

 7.عایق کاری کاشی کاری

یکی از مهمترین مراحل نصب کاشی دیوار آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و حمام عایق بندی و قیرگونی کف و دیوار است تا از بروز نم و رطوبت جلوگیری لازم به عمل آید . و تاثیر زیادی روی قیمت سرامیک کاری دارد  .

 

8.نصب کاشی و سرامیک سفارشی

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت سرامیک کاری تاثیر میگذارد  ، نصب سرامیک های سفارشی است  . انجام کارهای سفارشی با الگوهای متفاوت نیازمند تجربه بالا و مهارت نصاب سرامیک است. کاشی کاری روی قفسه ها، طرح های ابتکاری و غیره تا حدود زیادی قیمت نصب کاشی و سرامیک را افزایش می دهد. زیبایی و انحصاری بودن کار ارزش پرداخت هزینه بیشتر را دارد.

 

9.شرایط محل کار

شرایط محیط اگر کار در ارتفاع است میبایست تخته و داربست مطابق اصول ایمنی در محل اماده گردد .و همین عامل روی قیمت سرامیک و کاشی تاثیر زیادی دارد  . در واقع هر قدر شرایط کار سختتر باشد قیمت و دستمزد کار بالاتر میرود . مانند کار کردن در محیط باز ، کارکردن در سرما ، کارکردن در مناطق سردسیر یا گرمسیر

 

 

اگر برای سرامیک کاری در تهران و کرج  ، کاشی کاری ساختمان  ، سنگ کاری ،  بازسازی ساختمان و … دنبال شرکت خدماتی ساختمانی هستید ، با کاردون تماس بگیرید تا بهترین ها را برای شما محیا کند  .

4/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

اوقات شرعی سال 98 (تمامی شهرها از جمله تهران، کرج و …)

  برای مسلمانان، آگاهی از اوقات شرعی یکی از مواردی است که می‌تواند در بجای …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما