خانه / ساختمان / سرامیک کار در تهران

سرامیک کار در تهران

 

به دنبال سرامیک کار هستید ؟

 شما شرکت سرامیک کار هستید؟

مشاوره و همکاری با ما

 

 ارائه خدمات سرامیک کار در تهران و کرج

شرکت خدماتی کاردون

 

سرامیک کار در تهران خدمت جدیدی از کاردون به شما عزیزان خواهد بود. سرامیک کاری یک شغل تخصصی و توام با سلیقه می باشد.اگر شما قصد دارید سرامیک محل مورد نظرتان را تعویض کنید حتما به سراغ یک نصاب کاشی و سرامیک حرفه ای بروید.اجرت سرامیک کار را با قیمت های رقابتی از کاردون بخواهید.تیم ما با کادری مجرب و متخصص با پایین ترین قیمت نصب کاشی و سرامیک در خدمت شما خواهد بود.

 

سرامیک کار در تهران

 

سرامیک چیست؟

به کاشی هایی که با لایه ای از سرامیک پوشیده شده باشند سرامیک گفته می شود. سرامیک از ترکیبات و محصول کانی‌های تشکیل‌دهنده خاک رس است.میتوان کاشی و سرامیک را جز سخترین ها دانست.

 

سرامیک کاری و کاشی کاری

سعی کنید برای انجام پروژه های سرامیک کاری, هم به نوع و جنس سرامیک توجه داشته باشید هم به سرامیک کار.زیرا سرامیک مرغوب به تنهایی نمیتواند زیبایی و دوام لازم را برای شما به ارمغان بیاورد.وظیفه ی اصلی زیبا کردن محیط شما را نصاب سرامیک بر دوش می کشد.

 

سرامیک کار در تهران

کاردون ارائه دهنده سرامیک کار در تهران

مزایای سرامیک :

قابلیت شستشو بدون زیان به سرامیک.

مناسب مکان‌هایی که با آب و رطوبت در تماس هستند.

دوام بالا و عمر طولانی سرامیک.

ضد حریق.

عدم تغییر رنگ و مقاوم در برابر تابش نور خورشید.

 

معایب سرامیک

شکننده بودن سرامیک در هنگام نصب.

دارای درجه‌ بندی کیفیتی یک و دو و سه هستند که برای همه مردم قبل تشخیص نیست.

 

سرامیک کار در تهران

 

قیمت سرامیک کار در تهران:

قیمت سرامیک کاری در تهران یک قیمت واحد نیست و بسته به نوع جنس و متراژ کار متفاوت می باشد.

 

مصالح چسباننده سرامیک

 

۱-دوغاب سیمان

نصاب کاشی و سرامیک کاری (Installation ceramicبرای چسباندن کاشی و سرامیک روی سطوح قائم، از دوغاب ماسه و سیمان و برای پر کردن بندها(درز سرامیک) از دوغاب سیمان و پودر سنگ استفاده میکند.

دوغاب را می‌توان با مواد دافع آب، یا مواد مخصوصی که به آن یکنواختی رنگ بدهد یا با هر دو مخلوط کرد. بهترین دوغاب برای نصاب کاشی و سرامیک ملاتی است که از مخلوط سیمان پرتلند و ماسه شسته باشد. در ساختن ملات برای کاشیکاری نباید آهک، گچ، خاک و پودر سنگ به کار رفته باشد.

2-چسب ها

در موارد بسیاری برای چسباندن کاشی و سرامیک از چسب‌های مخصوصی  یا از بطانه استفاده می‌کنند. چسب‌ها غالباً روی بتن یا گچ  بدون تراشیدن دیوار قابل استفاده هستند. این نو ع چسب ها معمولا در مقابل آ‌ب، اسید و مواد نفتی مقاوم خواهند بود. بطانه‌ها از چندین نوع مواد شیمیایی مخصوص ترکیب شده‌اند.

مراقبت از سرامیک و کاشی

تا سه روز بعد از نصب سرامیک نباید به هیچ عنوان ضربه میکانیکی به آن اصابت کند. درجه حرارت محیط  که سرامیک شد‌ه‌، نباید از ۵+ درجه سانتیگراد پایین تر بیاید.آب دادن به سرامیک و کاشی در چندین نوبت کمک بسیاری به ازدیاد مقاومت می‌کند.

 

سرامیک کار در تهران

 

 

 

چگونه سرامیک را نظافت کنیم؟

سعی کنید به طور مداوم و دوره ای سرامیک را نظافت کنید زیرا نظافت دوره ای سرامیک باعث دوام و زیبایی سرامیک می شود . اگر بتوانید از سرامیک محیط خود به درستی مراقبت کنید برای مدت طولانی سرامیک زیبایی ودوام خود را حفظ خواهد کرد.پیش از تمیز کردن سرامیک با آب زباله ها را با جارو دستی و یا برقی جمع نمایید.بهتر است از جارویی استفاده کنید که موهای نرم وریز داشته باشد تا از ایجاد خط و خش برروی سرامیک جلوگیری شود.

برای شستشو سرامیک از آب گرم استفاده کنید.دستگاه بخارشو گزینه ی مناسبی برای نظافت سرامیک خواهد بود. سرامیک را به کمک اسفنج یا پارچه نم دار تمیز کنید. برخی افراد به اشتباه  از شوینده های اسیدی و سفید کننده ها مانند جوهر نمک برای نظافت سرامیک استفاده میکنند؛ این مواد به شیار بین سرامیک ها آسیب رسانده و موجب زرد شدن و از بین رفتن درزکشی سرامیک می شوند.

اگر برای تمیز کردن سرامیک ها آب گرم به تنهایی موثر نبوده آب گرم را با مایع ظرف شویی مخلوط کنید. با دستمال نرم و مرطوب بر روی سطوح بکشید.

 

 

سرامیک کار در تهران

 

چگونه سرامیک را برق بیندازیم؟

آب و جوش شیرین به عنوان مناسب ترین مواد برای براق کردن سرامیک شناخته میشوند.جوش شیرین را در آب حل نموده و به کمک پارچه نرم روی سطح سرامیک بکشید تا خوب براق شود.

 

کاردون ارائه دهنده خدمات سرامیک کار در سرتاسر تهران و کرج با افراد متخصص و باتجربه.خدمات قابل ارائه در کاردون خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان , کاشی کاری ساختمان , خدمات تعمیراتی ساختمان , خدمات نظافتی ساختمان

تماس با سرامیک کار در تهران و کرج  |

4.5/5 - (2 امتیاز)

همچنین ببینید

اوقات شرعی سال 98 (تمامی شهرها از جمله تهران، کرج و …)

  برای مسلمانان، آگاهی از اوقات شرعی یکی از مواردی است که می‌تواند در بجای …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما