خانه / خدمات کارواش / کارواش قیطریه

کارواش قیطریه

به دنبال کارواش سیار هستید ؟

 

ارائه خدمات کارواش در تهران

 

 

 

کارواش قیطریه بخار در شرق تهران کارواش قیطریه آدرس کارواش قیطریه کارواش بخار شرق تهران آدرس کارواش قیطریه در شرق تهران کارواش قیطریه تهران کارواش بخار کارواش در محل شرق تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه غرب تهران کارواش در محل کارواش قیطریه کارواش قیطریه تهران شستشوی اتومبیل درب منزل کارواش قیطریه کارواش قیطریه آدرس کارواش های نانو شرق تهران کارواش قیطریه بدون آب آدرس کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه غرب تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش سیار تهران شرق تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه تهران کارواش در محل مواد شوینده خودرو هزینه کارواش قیطریه کارواش قیطریه غرب تهران کارواش در محل کارواش در محل کارواش قیطریه کارواش قیطریه صفر شویی اتومبیل کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه آدرس کارواش های نانو شرق تهران کارواش قیطریه بدون آب آدرس کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه غرب تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش سیار تهران شرق تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه کارواش قیطریه تهران کارواش در محل مواد شوینده خودرو هزینه کارواش قیطریه کارواش قیطریه غرب تهران قیمت کارواش قیطریه کارواش در محل کارواش قیطریه کارواش قیطریه بدون آب آدرس کارواش قیطریه کارواش قیطریه آدرس کارواش قیطریه در تهران کارواش قیطریه غرب تهران کارواش قیطریه تهران کارواش قیطریه سیار قیمت کارواش قیطریه آدرس کارواش قیطریه کارواش قیطریه در محل کارواش قیطریه کارواش خودرو کارواش بخار غرب تهران کارواش قیطریه غرب تهران کارواش قیطریه کارواش در محل کارواش قیطریه قیمت کارواش قیطریه کارواش قیطریه تهران کارواش قیطریه كارواش کارواش قیطریه غرب تهران کارواش قیطریه کارواش قیطریه شرق تهران کارواش در محل قیمت کارواش قیطریه کارواش ماشین کارواش کارواش قیطریه کارواش در محل کارواش آنلاین carwash gheytariyeh

 

کارواش قیطریه یا کارواش در محل قیطریه خدمتی جدید برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما عزیزان ساکن منطقه ی قیطریه می باشد . چرا که دیگر نیاز نیست در این ترافیک و شلوغی و آلودگی هوا به کارواش ها رفته و مدتی نیز انجا معطل شوید . اگر ساکن منطقه ی قیطریه هستید و می خواهید از مزایای فوق العاده ی کارواش قیطریه کاردون بهره مند شوید با ما تماس بگیرید .

 

کارواش قیطریه

 

کارواش قیطریه به دلایل زیر جزو اولین انتخاب هاست :

 

✅ نیروهای متعهد و با تجربه و کاربلد و خوش اخلاق
✅ ارایه ی خدمات در هر مکان و زمانی که شما سفارش دهید
✅ سرعت و کیفیت بالا در خدمت رسانی
✅ استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد در شست و شو
✅ امکان نظارت بر مراحل شست و شوی ماشین
✅ استفاده از دستمال های مخصوص برای شست و شو و خشک کردن
✅ دوری از ناراحتی های عصبی ناشی از گیر کردن در ترافیک در مسیر رفتن به کارواش ها
✅ قیمت معین و مناسب برای کارواش خودروی شما
✅ صرفه جویی در مصرف اب

 

وجه تمایز ما از دیگر شرکت ها در حوزه ی کارواش : سرعت در خدمت رسانی . دقت به همراه کیفیت در کار . قیمت مناسب

 

 

حال می خواهیم به بررسی انواع کارواش و مزایا و معایب هر یک بپردازیم .

 

انواع کارواش :

 

🗸 کارواش سنتی یا فشار قوی :

در روش کارواش سنتی از آب با فشار بسیار زیاد استفاده می شود . و این فشار بسیار زیاد آب ممکن است باعث کنده شدن قسمت هایی از رنگ بدنه گردد و به ظاهر خودرو آسیب وارد کند . همچنین مصرف آب در این روش بسیار بالاست که در شرایط کنونی و در مواجهه با بحران آب کار نادرستی است .

 

کارواش سیار قیطریه

 

🗸 کارواش اتوماتیک :

در کارواش اتوماتیک کار کاملا با دستگاه انجام می شود . به این صورت که اتومبیل را به درون اتاقک هایی هدایت میکنند سپس اتومبیل به وسیله فرچه هایی از همه طرف شسته می شود . این روش هزینه ی نسبتا زیادی دارد و این یکی از معایب کارواش اتوماتیک است .

 


 

🗸 کارواش نانو بخار :

در کارواش نانو بخار ابتدا مواد شوینده ی نانو را روی تمام سطح خودرو اسپری می کنند . سپس بعد از چند دقیقه با استفاده از آب به صورت بخار و با فشار زیاد تمام سطح خودرو را تمیز میکنند . سپس داخل خودرو صندلی ها داشبورد موتور و … با استفاده از بخار تمیز می شوند . در این روش آب بسیار کمی استفاده می شود به همین جهت بسیار مناسب و مفید می باشد .

 

کارواش در محل قیطریه

 

🗸 کارواش نانو یا کارواش خشک با مواد نانو :

در این روش ابتدا مواد شوینده ی نانو را روی تمام سطح اسپری میکنند و سپس چند لحظه صبر می کنند تا تمام آلودگی ها از سطح جدا شده و لایه ای از مواد نانو در زیر آلودگی ها تشکیل شود . سپس با استفاده از دستمال های مخصوصی به نام دستمال مایکروفایبر آلودگی ها را از روی سطح پاک می کنند . بعد بلافاصله دستمال دوم را برای درخشندگی بیشتر و همچنین یکنواخت شدن مواد نانو روی سطح می کشند . در این روش از هیچ آبی استفاده نمی شود . لذا به نوعی قدمی هر چند کوچک در راستای کمک به برطرف شدن بحران آبی کشور نیز می باشد .

 

کلیه ی خدمات پولیش و تعمیرات بدنه ی خودوری خود را از ما بخواهید .

 

 

پولیش چیست ؟

نوعی بازسازی رنگ خودرو که در ان لایه ای بسیار نازک از رنگ خودرو را برداشته و مجدد رنگ میکنند .

 


 

چرا پولیش ؟

هر اتومبیلی در مدت زمان کارکرد خود برای شما نیاز به مراقبت درست و اصولی دارد . تا از فرسایش و اسیب در اثر عوامل طبیعی مانند افتاب سوختگی زنگ زدگی و … در امان باشد و همواره چهره و رنگ اولیه ی خود را حفظ کند . یکی از این روش ها برای نگهداری از خودرو پولیش و استفاده از واکس های مخصوص خودرو می باشد .

 

 

کارواش نانو بخار قیطریه

 

نحوه ی انجام پولیش به چه صورت است ؟

 

ابتدا ماشین شسته می شود . اما خشک نه . سپس بدنه را به واکس پولیش اغشته می کنند . سپس با دستگاه پولیش روشن و روی سرعت متوسط کار اغاز می شود . روی تمامی مناطق خودرو با حرکت چرخشی دستگاه پولیش انجام می دهد . هر گاه گرمی رنگ را احساس کردید کار پولیش در ان منطقه تمام شده است .در پایان کار تمامی قسمت ها به دقت شسته و خشک می شوند . سپس با استفاده از یک لایه واکس خش های باقیمانده را ناپدید میکند
اخرین مرحله پس از خشک شدن واکس تمام سطح خودرو را با استفاده از یک پارچه ی پنبه ای تمیز می شود .

 

شرکت خدماتی کاردون با سرویس دهی بیست و چهار ساعته با داشتن با کیفیت ترین عملیات همراه با قیمتی منصفانه و ضمانت کاری صددرصد اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن منطقه ی قیطریه می باشد .

 

خدمات کارواش قیطریه :

☑ شست و شوی کامل بدنه ی خودرو
☑ پولیش و تعمیرات بدنه ی خودرو
☑ موتور شویی و رفع رسوبات درون موتور
☑ توشویی و شست و شوی کابین و صندلی ها
☑ ضد عفونی کردن کابین و داخل خودرو برای حفظ سلامت سرنشینان و راننده
☑ واکس بدنه ی اتومبیل برای جلوگیری از نشستن گرد و غبار روی بدنه ی خودرو
☑ تمیز کردن پنجره ها با شیشه پاک کن های مخصوص

 


 

سایر خدمات کارواش کاردون :

کارواش سیار شرق تهران
کارواش سیار سعادت اباد
کارواش انلاین
کارواش سیار پاسداران
کارواش نانو شرق تهران
کارواش سیار شمال تهران
کارواش نانو در محل
کارواش نانو در غرب تهران
کارواش سیار غرب تهران
کارواش در محل تهران
کارواش نانو سیار
کارواش خشک
کارواش سیار

 

هدف ما جلب رضایت و اعتماد شماست 

شرکت خدماتی کاردون 

4.8/5 - (6 امتیاز)

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما