خانه / خدمات کارواش / توشویی خودرو

توشویی خودرو

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق شیراز و تهران 

 

از آنجایی که شستن محیط داخل ماشین ( توشویی ماشین ) زمان ودقت زیادی لازم دارد برخی مالکین خودرو ترجیح می دهند که توشویی خودرو خود را به یک متخصص  که توشویی خودرو را به بهترین کیفیت انجام میدهد بسپارند.

برای پرسنل کارواش در محل کاردون , صفرشویی خودرو و همچنین توشویی کامل ماشین شما بدون نقص و با بهترین شکل ممکن به روش شستشوی خودرو با آب و شستشوی خودرو بدون آب از اهمیت بالایی برخوردار است.پس در صورت درخواست شستشوی داخل خودرو با کاردون همراه باشید.

توشویی خودرو

 

رایج ترین موضوعات در خصوص توشویی خودرو

kaardun  راه های درخواست سرویس توشویی خودرو

kaardun  قیمت توشویی خودرو  چگونه تعیین می شود؟

kaardun  منظور از توشویی خودرو چیست؟

kaardun  توشویی خودرو شامل چه کارهایی است؟

kaardun  چرا شستن سقف خودرو اهمیت دارد ؟

kaardun  بهترین کیفیت واکس ماشین در توشویی خودرو چیست ؟

 


 

راه های درخواست سرویس توشویی خودرو

 

 

  • راه اول درخواست سرویس توشویی خودرو :  شما میتوانید با فرم مربوطه به رزرو اینترنتی را پر کنید و برای ما ارسال کنید ما دقیقا مطابق با خواسته های شما ، بهترین سرویس را ارائه می دهیم  . جهت رزرو اینترنتی (رایگان ) به این لینک وارد شوید .

  • راه دوم درخواست توشویی اتومبیل در محل : با نصب اپلیکیشن خدمت از ما شما در هر زمان و مکانی میتوانید بدون گفت و گو با پشتیبانی درخواست خدمات  توشویی اتومبیل بدهید  . همچنین این مژده را به شما بدهیم که  به جای اینکه چندین اپلیکیشن را داشته باشید ، چندین خدمات را در یک اپلیکیشن داشته باشید .برای اطلاع از مزایا اپلیکیشن خدمات منزل به صفحه مذکور وارد شوید . 

 

اپلیکیشن خدمت از ما راهکاری هوشمند برای درخواست خدمات شما 

 

قیمت توشویی خودرو چگونه تعیین می شود؟

قیمت توشویی خودرو با توجه به نوع خودرو ونیز مواد و تجهیزات به کار برده شده متفاوت است به طور مثال ماشین های لوکس به دلیل حساسیت ، مواد ویژه ای استفاده می شود در واقع باید گفت یکی از دغدغه هایی که شاید برخی از مالکین با آن مواجه باشند بحث هزینه توشویی کامل خودرو است . که هزینه ای که بابت توشویی خودرو  از شما دریافت میشود کاملا منصفانه و مناسب است و نسبت به مزیت هایی که دارد به صرفه است . چرا به صرفه ؟زیرا شما دیگر مجبور به پرداخت انعام و هزینه بنزین و آب نخواهید شد .

 

کیفیت اتفاقی نیست بهترین کیفیت توشویی را با منصفانه ترین هزینه تجربه کنید.

 

منظور از توشویی خودرو چیست؟

منظور از توشویی خودرو نظافت و تمیز کردن محیط داخل خودرو است. محیط داخل اتومبیل از صندلی ها,سقف ماشینداشبورد,دهانه کولر و…تشکیل شده است. که شستن هر کدام از این قسمت ها نیازمند زمان و دقت بالا و یک متخصص توشویی اتومبیل است.

 

توشویی خودرو شامل چه کارهایی است؟

توشویی خودرو شامل کارهایی مانند واکس کردن خودرو , توشویی خودرو با دستگاه بخار , تمیز کردن سقف خودرو ,کف خودرو , صندلی خودرو و … است. در ادامه به اختصار به اهمیت توشویی  اتومبیل و روشهای آن خواهیم پرداخت.

توشویی خودرو

one سقف خودرو

سقف خودرو  از سه قسمت فوم ,لایه عایق و در نهایت پارچه تشکیل شده است تشکیل سقف خودرو از این سه قسمت باعث عایق کردن سقف خودرو در برابر صدا,سرما و…است. سقف خودرو معمولا در معرض دود سیگار و یا تماس سر با آن و همچنین جریانات هوای گرم دچارآلودگی میشود.

 

چرا شستن سقف خودرو اهمیت دارد ؟

توشویی سقف خودرو از جمله بخشهایی است که باید با احتیاط و دقت زیادی انجام شود. بی احتیاطی در توشویی خودرو مربوط به این بخش با آسیب جدی و هزینه بالا همراه است. توشویی مناسب سقف خودرو به جهت زیبایی ظاهری و رفع بوی بد خودرو با اهمیت است.

 

  توشویی تیم کاردون با استفاده از بهترین مواد و نهایت دقت و احتیاط بالا کوچک ترین آسیبی به سقف خودرو شما وارد نمیکند .kaardun  

آیا می خواهید از تخفیف های جذاب کارواش آنلاین با خبر شوید؟

 


 

توشویی اتومبیل

دو صندلی اتومبیل

برای ماپیش آمده است که مواد خوراکی یا هرچیز دیگری روی صندلی خودرو بریزیم ونگران پاک شدن آن باشیم. با توجه به جنس پوشش صندلی خودرو ؛ پوشش پارچه ای, چرم طبیعی و.. وهچنین باتوجه به نوع لکه توشویی اتومبیل مربوط به صندلی خودرو نیازمند استفاده از مواد و وسایل و نیز روشهایی مختلفی است.

 

روش پاک کردن موهای چسبیده به صندلی خودرو چیست ؟

مسئله ای که شاید خیلی از افراد نسبت به آن بی توجه باشند. روش پاک کردن موها از روی صندلی خودرو است. مجموع کارواش سیار در محل یا توشویی ماشین در محل کاردون با استفاده از تجهیزات جانبی دستگاه توشویی خودرو با بخار , با کیفیت قابل توجهی باعث حل این مسئله شده است.

 

اگرشما هم نیاز به یک توشویی با کیفیت دارید با کاردون همراه باشید

توشویی ماشین

three کف ماشین

کف ماشین به دلیل موکت بودن آن , شستشو و توشویی خودرو در این بخش باید باموادشیمیایی و تجهیزات مناسب انجام شود.

لکه هایی که به کف خودرو میچسبند اگر با مواد شیمیایی مناسب پاک نشوند به مرور زمان درمقابل پاک شدن مقاوم خواهند شد در نتیجه توشویی ماشین در این بخش را سخت تر خواهد کرد.

واکس خودرو

واکس خودرو در دو نوع طبیعی که از موادی مانند موم نخل ,موم زنبور و…تشکیل شده اند و نوع سنتزی که از مواد سیلیکون تشکیل شده اند وجود دارد. واکس خودرو هم در توشویی اتومبیل وهم صفرشویی ماشین کاربرد دارد.

توشویی خودرو کاردون

 

آیا واکس خودرو به بدنه خودرو آسیب وارد میکند؟

واکس خودرو به دلیل داشتن مواد محافظ رنگ ماشین و هم چنین براق کننده رنگ اتومبیل بهترین گزینه برای صفرشویی بدنه خورو است. واکس خودرو در سه مدل اسپری , مایع و خمیر وجوددارد که مدل خمیری آن دوام و ماندگاری بیشتری در توشویی خودرو نسبت به سایر مدل آن دارد اما کار کردن با آن در صفرشویی خودرو به نسبت سخت تراز دو مدل دیگراست.

 

واکس مناسب برای داشبورد در توشویی خودرو چیست؟

داشبورد یکی از قسمت هایی است که در توشویی اتومبیل از واکس خودرو برای تمیزی و نظافت آن استفاده میشود. داشبورد خودرو از مواد مختلف و حساس تولید میشود. به دلیل رنگ مشکی و جذب بالای اشعه خورشید در آن باید باید از واکس خودرو با ویژگی مناسب استفاده کرد.

 

واکس خودرو استفاده شده در مجموعه کارواش سیار در محل کاردون از خاصیت الکتروستاتیک برخوردار است که هم باعث میشود گرد و خاک روی آن ننشیند و هم اینکه از ترک خوردگی آن جلوگیری می کند.

 

بهترین کیفیت واکس ماشین در توشویی خودرو چیست ؟

شاید یکی از مهم ترین و اصلی ترین شاخص تعیین کننده بهترین نوع واکس ماشین میزان ماندگاری آن باشد. اما همیشه ماندگاری بالا ملاکی برای تعیین کننده کیفیت واکس نیست , واکس خودرو مطلوب در توشویی خودرو واکسی است ک علاوه بر ماندگاری آسیبی به خودرو به مرور زمان وارد نکند.

واکس استفاده شده در کاردون دو ویژگی کیفیت و ماندگاری را باهم دارد.

 

دستگاه توشویی خودرو با بخار خشک بهتر است یا بخار مرطوب ؟

دستگاه توشویی خودرو با بخار خشک برای توشویی خودرو از نوع مرطوب آن مطلوب تر است.چوندستگاه توشویی خودرو با بخار کاردون از حرارت مناسب و رطوبت کم برخوردار است که باعث از بین رفتن میکروب و باکتری و.. میشود در کل به عنوان یک ضد عفونی کننده خودرو در توشویی ماشین عمل میکند.

دستگاه توشویی خودرو  با بخار در کاردون مجهز به آخرین تجهیزات روز دنیا وبا کیفیت و سرعت بالای  توانایی شست و شو و از بین بردن انواع لکه ها و بوی نامطبوع  خودوری شما را دارد.

 

کارواش سیار در محل ما توجه ویژه ای به بحث ارتقا سلامت هموطنان گرامی دارد. پرسنل کارواش سیار در محل ما دوره ای تحت عنوان آموزش توشویی خودرو و آموزش صفرشویی خودرو را به طور کامل توسط متخصصین این عرصه گذرانده اندو از مواد توشویی ماشین و دستگاه توشویی خودرو مناسب استفاده میکند.

 

هدف کارواش سیار کاردون چیست ؟

کارواش سیار در محل کاردون  مهمترین هدف  خود را کیفیت توشویی خودرو و رضایت مشتریان و .در عین حال توجه به محیط زیست   می داند.

شما میتوانید تنها با یک کلیک بر روی درخواست اینترنتی بالا با ما بارضایت خاطر از تمیزی و زیبایی خودرو خود پس از صفرشویی و توشویی کامل لذت ببرید.

کارواش سیار در محل کاردون بدون دریافت انعام , در هرجایی از استان تهران و شیراز آماده خدمت رسانی به شما خوبان است

 

 

4.4/5 - (13 امتیاز)

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما