خانه / خدمات کارواش / موتورشویی اتومبیل

موتورشویی اتومبیل

خدمات موتورشویی اتومبیل در تهران و شیراز

کارواش سیار

 

برای انجام یک موتورشویی اتومبیل کامل و حرفه ای با کاردون همراه باشید. ما با خدمات کارواش موتورشویی و رسوب زدایی موتور خودرو به شما کمک می کنیم به سادگی و بدون اتلاف وقت در کارواش های سنتی ، در خانه خود تمامی مراحل شستن موتور ماشین انجام شود. ما توسط تیم حرفه ای خود بهترین خدمات را بدون هیچگونه معطلی ارائه می دهیم.

 

موتورشویی اتومبیل

 

اگر موتور خودروی شما آلودگی و گل و لای زیادی به خود گرفته و در حال تصمیم گرفتن درباره لازم بودن یا نبودن موتورشویی هستید ، این پست را بخوانید. در این پست به مسائل زیر پرداخته ایم:

🔴 نحوه درخواست خدمات موتورشویی اتومبیل

🔴 قیمت کارواش موتورشویی

🔴 بایدها و نبایدهای موتورشویی اتومبیل

🔴 چه نیازی به موتورشویی اتومبیل است؟

🔴 موتورشویی اتومبیل را به چه کسی بسپاریم؟

🔴 روش های موتورشویی اتومبیل

🔴 موتورشویی اتومبیل با هزینه و وقت کمتر

 

✅ نحوه درخواست خدمات موتورشویی اتومبیل

برای درخواست خدمات کارواش موتورشویی راه های متفاوتی طراحی شده است. شما می توانید با کلیک روی دکمه درخواست اینترنتی ، خدمات مورد نیاز و آدرس خود را به ما اعلام کنید تا در کمترین زمان نیروهای ما به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

راه دیگر برای دریافت خدمات ، دانلود اپلیکیشن خدمت از ما از لینک زیر ، و درخواست خدمات مورد نیاز از طریق این اپلیکیشن است. کافی است روی لینک زیر کلیک کرده و اپلیکیشن را نصب کنید.

 

 

✅ قیمت کارواش موتورشویی

موتورشویی اتومبیل با توجه به زحمت زیادی که برای حذف چربی ها و مواد روغنی از سطح دارد معمولا در کارواش ها با قیمت های قابل توجهی انجام می شود. ما با اعزام نیروی برای ارائه خدمات کارواش موتورشویی در حل مورد نظر شما ، مناسب ترین قیمت ها را به شما پیشنهاد می دهیم.

یک کارواش موتورشویی حرفه ای می تواند عمر مفید و راندمان موتور خودروی شما را افزایش دهد

در واقع بهره گرفتن از خدمات سیار موتورشویی اتومبیل به دلیل قیمت مناسبی که دارد ، یک روش برای صرفه جویی در هزینه های شست و شوی اتومبیل محسوب می شود. به ویژه اینکه یک کارواش موتورشویی حرفه ای می تواند عمر مفید و راندمان موتور خودروی شما را افزایش دهد.

 

✅ بایدها و نبایدهای موتورشویی اتومبیل

نشت روغن و مواد داخلی قطعات زیر کاپوت خودرو باعث می شود به مرور چربی ها و سایر مشتقات نفتی و مواد صنعتی روی سطح موتور و سایر قطعات جمع شده و رسوب کند. به مرور این رسوبات لایه ای ضخیم از چربی ها را روی قطعات شکل می دهد که از انتقال گرمای بخش های داخلی به بیرون جلوگیری می کند.

از طرفی وجود رسوبات زیاد روی قطعات موتور ، مانع از دیدن درست و پیدا کردن عیوب می شود. این لایه ها اغلب در هنگام تعمیر باعث زحمت شده و تشخیص منشا مشکل را سخت می کنند. تمیز شدن خودرو و کمک به فرایند انتقال حرارت قطعات می تواند به افزایش دوام و طول عمر آنها نیز کمک کند.

از طرفی وجود رسوبات زیاد روی قطعات موتور ، مانع از دیدن درست و پیدا کردن عیوب می شود

اما شست و شوی موتور ، قطعات دیگر را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. وجود اجزای دیگری که با برق کار می کنند و یا نفوذ آب به داخل برخی قطعات می تواند به آنها آسیب برساند. از این رو موتورشویی اتومبیل و نحوه شست و شوی قطعات داخلی با روشویی و شست و شوی بخش های دیگر اتومبیل متفاوت است و ظرافت های خاص خود را دارد.

 

✅ چه نیازی به موتورشویی اتومبیل است؟

خیلی از صاحبان خودرو نیازی نمی بینند قسمت های زیر کاپوت و اجزایی داخلی و متور اتومبیل را بشویند. اما بنا به تجربه ، آلوده بودن اجزای داخلی و به ویژه موتور می تواند عمر مفید آن را کم کرده و از راندمان آن بکاهد. معمولا یک یا نهایتا دو بار موتورشویی و شست و شوی اجزای داخلی در طول سال برای یک خودرو کافی است.

اگرچه همه این ها بستگی به عملکرد موتور خودروی شما نیز دارد. اگر از قطعات مرتبط با موتور خودروی شما روغن و مایعات زیادی نشت می کند ممکن است نیاز باشد پیش از کارواش موتورشویی اتومبیل ، این نشتی ها را رفع کنید.

 

آیا می خواهید از تخفیف های جذاب کارواش آنلاین  با خبر شوید؟

 

✅ موتورشویی اتومبیل را به چه کسی بسپاریم؟

اگرچه روغن ها و چربی های روی موتور باعث می شود راه انتقال حرارت تا حدی بسته شود ، اما مقداری از این پوشش نیز به حفاظت موتور می تواند کمک کند. همچنین حذف کامل همه لایه های روغن ساده نیست و اصرار به حذف کامل همه این لایه ها می تواند باعث شود به موتور آسیب وارد شود.

با نیروهای حرفه ای کارواش ، نگران آسیب رسیدن به قطعات و ایجاد اشکال در سیستم برق خودرو نخواهید بود

خصوصا ورود آب به قطعات و بخش هایی که با برق و انتقال برق سر و کار دارند روی عملکرد موتور اثر گذاشته و می تواند تا مدتی عملکرد اتومبیل را تحت تاثیر قرار دهد. تلاش بیش از اندازه برای حذف چربی ها و لکه ها از روی موتور ، فشار آب را روی این بخش ها افزایش داده و احتمال نفوذ آب را بیشتر می کند.

 

با موتورشویی اتومبیل به شکل صحیح ، راندمان و دوام قطعات خودروی خود را افزایش دهید.

 

بنا بر این بهتر است موتورشویی اتومبیل را به افراد متخصص و با تجربه بسپارید تا تمام مراحل کار با اصول و احتیاط کامل انجام شود. با این شیوه علاوه بر انجام موتورشویی اتومبیل و تمیز شدن قطعات زیر کاپوت ، از بهبود عملکرد موتور بعد از شست و شو نیز اطمینان خواهید داشت.

متخصصان و افراد خبره در کارواش موتورشویی به خوبی به شرایط قطعات داخلی آگاهند و می دانند در هنگام موتورشویی اتومبیل چه مقدار از شست و شو برای هر کدام از قطعات نیاز است. بدین ترتیب نگران آسیب رسیدن به قطعات مختلف و ایجاد اشکال در سیستم برق خودرو نخواهید بود.

 

✅ روش های موتورشویی اتومبیل

موتورشویی خودرو بسته به میزان آلودگی قطعات و موتور می تواند به روش ها و با مواد مختلفی انجام شود. معمول ترین روش موتوریی اتومبیل ، شست و شو به کمک آب است. اما برخی کارواش موتورشویی اتومبیل را به کمک گازوییل یا برخی دیگرهای مناسب برای زدودن روغن از سطح موتور نیز استفاده می کند. بخارشویی نیز روشی دیگر است که گاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگرچه برخی از این روش ها برتری هایی دارند اما تصمیم درباره اینکه کدام روش مناسب تر است بستگی به نوع خودروی شما ، میزان آلودگی رسوب کرده روی قطعات و جنس قطعات آلوده دارد. بنا بر این بهتر است تصمیم درباره نحوه شست و شو با توجه به وضعیت خودروی شما گرفته شود.

 

 

✅ موتورشویی اتومبیل با هزینه و وقت کمتر

موتورشویی اتومبیل در منزل علاوه بر شست و شوی خود موتور و خودرو ، زحمت پاک کردن محیط را نیز به همراه دارد. اما در طرف مقابل رفتن به کارواش برای انجام کارواش موتورشویی نیز زمان زیادی از ما خواهد گرفت. به ویژه اگر مسیر کارواش مورد نظر ما پرترافیک باشد. و این در عین حال هزینه های بیشتری نیز برای ما در پی خواهد داشت.

با خدمات موتورشویی اتومبیل در محل ، از رفت و آمد در ترافیک بی نیاز می شوید

راحتی هرچه بیشتر و صرفه جویی در زمان از مزایای سرویس موتورشویی اتومبیل در منزل است. با این سرویس در حالی که تمام مراحل موتورشویی اتومبیل ، بدون نیاز به رفت و آمد و صرف وقت در ترافیک برای شما انجام می شود ، می توانید در خانه استراحت کنید.

 

✅ خدمات دیگر کاردون

برخی خدمات دیگر ما در زمینه کارواش و شستشوی خودرو عبارت اند از:

🔴 کارواش نانو در محل

🔴 کارواش سیار تهران

🔴 کارواش سیار شمال تهران

🔴 کارواش نانو در محل غرب تهران و تمام محلات

 

 

 

 

اگر برای موتورشویی اتومبیل خود نیاز به کمک داشتید ، کاردون بهترین انتخاب است.

 

 خدمات موتورشویی اتومبیل در تهران و شیراز

موتورشویی اتومبیل
موتورشویی اتومبیل
5 امتیاز از 2 رای

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما