خانه / خدمات کارواش / سرامیک خودرو

سرامیک خودرو

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در کل مناطق تهران و شیراز

علت استفاده از پوشش سرامیک خودرو چیست؟

ظاهر بدنه خودرو ممکن است به خاطر عواملی مانند نورخورشید , باران و یا مواد شیمیایی دچار آسیب شود. اگر شما به تازگی خودرو خریده اید بهتر است قبل ازآیجاد آسیب  به بدنه خودرو  چاره ای بیندیشید!!! ما به شما روش سرامیک خودرو را معرفی میکنیم تا برای همیشه از این آسیب های احتمالی در امان باشید.

حتی شما عزیزانی که زمان زیادی است که خودرو خریده اید و این عوامل آسیب زا  بخشی از سلامت ظاهر خودرو شمارا دچار آسیب کرده است نگران نباشید در ادامه با ما باشید تا برای شماهم روش های مناسبی از جمله سرامیک خودرو را ارائه دهیم.با سرامیک ماشین نگرانی بابت آسیب به بدنه ماشین نداشته باشید .

 

سرامیک ماشین

 

رایج ترین سوالات در خصوص سرامیک خودرو  

 

  راه های ارتباط با کاردون برای اعزام نیروی متخصص سرامیک خودرو چیست؟

   هزینه سرامیک خودرو در کاردون چگونه برآورد میشود؟

   منظور از سرامیک خودرو چیست؟

   سرامیک ماشین در تیم حرفه ای کارواش در محل کاردون به چه صورت است؟

   آیا سرامیک خودرو میتواند روشی همیشگی برای سلامت ظاهر بدنه خودرو باشد؟

   ویژگی های پوشش سرامیک خودرو درکاردون چیست؟

   آیا سرامیک ماشین همان کاور ماشین است؟

   بهترین زمان سرامیک اتومبیل چه زمانی است؟

   چه مدل خودروهایی را میتوان عمل سرامیک خودرو را بر روی آنها  انجام داد؟

 


 

راه های ارتباط با کاردون برای اعزام نیروی متخصص سرامیک خودرو چیست؟

 

تیم کارواش سیار کاردون سه راه ارتباطی برای رفاه حال شما و ارائه هرچه سریع تر و بهتر در نظر گرفته است :

 •  شما میتوانید با پرکردن فرم مربوط به رزرو اینترنتی و ارسال آن برای ما , از بهترین خدمات کارواش در محل لذت ببرید.جهت رزرو اینترنتی (رایگان ) به این لینک وارد شوید.
 •  با نصب اپلیکیشن خدمت از ما از یک خدمات هوشمند و بدون نیاز به گفت و گو با پشتیبان تنها با مشاهده و انتخاب خدمات مورد نیاز خود , ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری کنید.

اپلیکیشن خدمت از ما راهکاری هوشمند برای درخواست خدمات شما 

 

هزینه سرامیک خودرو در کاردون چگونه برآورد میشود؟

خوب یک چیز طبیعی و مسلم است که هر چه دوام و ماندگاری یک مواد بیشتر , هزینه بالاتر است و قیمت سرامیک خودرو با توجه به  نوع و مدل اتومبیل متفاوت است اما نباید بهانه ای برای خدمات با هزینه گزاف و غیر عادلانه باشد.

شما با رفتن به یک کارواش ثابت ،  وقت و هزینه ی زیادی را صرف می کنید که این به لحاظ عقلی منطقی نیست 🙁  پس شما میتوانید با استفاده از کارواش سیار در محل هم در وقت و هزینه سرامیک خودرو خود صرفه جویی کنیدو هم از خدمات حرفه ای آن شگفت زده شوید.

 

تیم کارواش کاردون این اطمینان را به شما میدهد که نه تنها از کیفیت سرامیک خودرو لذت می برید بلکه از هزینه سرامیک ماشین خود راضی خواهید بودچون کاردون یک کارواش سیار بدون انعام و باکیفیت است.

 

منظور از سرامیک خودرو چیست؟

منظور از سرامیک خودرو استفاده از پوششی است که بتواند خودرو را در برابر عواملی مانند نور خورشید و اشعه UV ,باران ,لکه هایی ایجاد شده در اثر ریختن مایعات روی سطح خودرو و…محافظت کند پوشش سرامیک خودرو یک پیوند دائمی با رنگ خودرو برقرار میکند به این معنا که با شستشو از بین نمی رود یا خراب نمی شود و نیاز به ترمیم ماهانه ندارد.

یادتون باشه پیشگیری بهتر از درمان است.

 

سرامیک خودرو در تیم کارواش در محل کاردون به چه صورت است؟

در تیم کارواش در محل کاردون از پوشش نانو سرامیکی که ماده تشکیل دهنده آن مواد هیدرو فوبیکی هستند استفاده میشود این مواد خاصیت آبگریزی بالایی دارند این پوشش های نانو سرامیک در کاردون به شکل مایع و با غلظت بالا هستندتیم کارواش کاردون از حرفه ای ترین افراد و با کیفیت ترین مواد در سرامیک اتومبیل شما استفاده میکند.

 

آیا می خواهید از تخفیف های جذاب کارواش آنلاین با خبر شوید؟

 

آیا سرامیک خودرو میتواند روشی همیشگی برای سلامت ظاهر بدنه خودرو باشد؟

نمیتوان به طور قطع به این سوال پاسخ بله داد اما سرامیک خودرو روشی  کاربردی و اثبات شده با بالاترین زمان حفاظت و سلامتی برای بدنه خودرو در برابر عوامل آسیب زا است البته این زمانی یک پاسخ قطعی خواهد بود که سرامیک ماشین  خود را به یک متخصص سرامیک خودرو بسپارید.

با مطالعه کامل ادامه مطالب و ارتباط با کارواش سیار کاردون شما هم به این یقین و باور می رسید که سرامیک خودرو روشی مناسب برای سلامت ظاهر بدنه خودرو شماست.

 

پس تا دیر نشده و تمام ظاهر بدنه خودرو شما دچار آسیب نشده , خودرو خود را به تیم کارواش کاردون بسپارید و از سلامت ظاهر بدنه خودرو برای همیشه لذت ببرید.  

 

ویژگی های پوشش سرامیک خودرو در کاردون چیست؟

 • خاصیت آبگریزی بسیار خوب
 • مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و مواد شیمیایی
 • براقیت و درخشندگی مناسب
 • ایجاد خاصیت تمیز شوندگی بالای بدنه خودرو

 


آیا سرامیک ماشین همان کاور ماشین است؟

قبل از پاسخ دادن به این سوال شما را باید با روشهایی مانند شستن خودرو با شامپو خودرو , پولیش و واکس خودرو ,کاور ماشین که برای تمیزی و حفاظت رنگ خود انجام میشود آشنا کنیم.

شامپو خودرو

یک شوینده خودرو با پایه آبی و قلیایی است که برای شستن و تمیز کردن سطح خودرو است شامپو خودرو یک شوینده عمومی است اما یک شوینده قوی برای پاک کردن انواع لکه ها نیست و یک شوینده برای کارواشهای سنتی با مصرف زیاد آب است.

ما توصیه میکنیم از خدمات کارواش سیار کاردون استفاده کنید چون از با کیفیت ترین مواد شوینده با خاصیت نانو استفاده میکنیم.

 

سرامیک خودرو کاردون

 

پولیش و واکس خودرو

روی بدنه ی اتومبیل ها از چندین لایه رنگ تشکیل شده است پولیش کردن رنگ خودرو یعنی برداشتن یکی از این لایه های رنگی به منظور شفاف و براق کردن و رفع نواقص سطحی از خودرو می باشد.

پولیش کردن خودرو به دو روش دستی و با دستگاه انجام میشود درست است که پولیش زدن خودرو یکی از کارهایی است که باعث جلوه وزیبایی خودرو میشود اما باید توسط یک متخصص حرفه ای و بایک دستگاه پولیش خودرو با کیفیت بالا انجام شود تا پولیش زدن ماشین آسیبی به آن وارد نکند.

 

 وجود پرسنل متخصص و دستگاه پولیش زنی خودرو با بهترین کیفیت در کارواش درب منزل  کاردون یکی از ویژگی هایی است که باعث برتری این کاروارش سیارنسبت به دیگر کارواشها شده است.

 

کاور بدنه خودرو

پوشش نازکی از موادی به نام اورتان است که میتواند روی هر سطح از بدنه خودرو اجرا گردد وظیفه آن حفاظت از کیفیت رنگ خودرو از طریق کاهش قدرت آسیب هایی نظیر رنگ پریدگی و خراش های ناشی از سنگ ریزه ها وآسیب های ناشی از آلاینده های اسیدی و… است.

 


 

باور غلط از یکی بودن کاور خودرو و سرامیک خودرو

خیلی از افراد کاور بدنه خودرو را با سرامیک خودرو یکی می دانند درست است که عملکرد و وظیفه کاور خودرو به ظاهر شبیه سرامیک خودرو است اما چه از نظر مواد تشکیل دهنده و چه از نظر کیفیت و چه از نظر عملکرد  این دو باهم متفاوت هستند.

پوشش سرامیک خودرو به نسبت کاور خودرو از درخشندگی بالاتری برخوردار است و کاورماشین اگر آسیب جدی ببیند قابل تعمیر نیست و باید کاملا تعویض شوند.

 


 

بهترین زمان سرامیک اتومبیل چه زمانی است؟

بهترین زمان سرامیک خودرو قبل از شروع برف و باران شدید است چون اگر این پوشش قبل از بارش باران و برف روی سطح بدنه خودرو قرارگیرد پیشگیری و محافظت بهتری به جهت خاصیت آبگریزی آن نسبت به زمان بارندگی و بعد از آن خواهد داشت.

 

 

چه مدل خودروهایی را میتوان عمل سرامیک خودرو را بر روی آنها  انجام داد؟

تمامی مدل های خودرو با رنگها و انواع مختلف پوشش میتواند عمل سرامیک انجام شوداما توصیه ما برای کسانی که خودرو مشکی و تیره رنگ دارند این است که به قضیه سرامیک خودرو بیشتر از سایر مالکین خودرو اهمیت دهند.

 


 

منظور از میزان 9H در سرامیک خودرو چیست؟

شاید اصطلاح 9H را در کنار سرامیک خودرو زیاد شنیده باشید 9H در واقع یک درجه و امتیاز در تست مداد محسوب می شود آزمون سختی مداد برای تعیین مقاومت در برابر خراش روی بدنه خودرو استفاده میشود و بالاترین درجه سختی طبق استانداردها است.

 

 تیم کارواش سیار  کاردون دارای بهترین درجه و رتبه در سرامیک خودرو است 

پس از استفاده از پوشش سرامیک خودرو از شستن و تمیز کردن خودرو با مواد شیمیایی به مدت 72ساعت خودداری کنید

 

کلام آخر

تیم کارواش سیار کاردون دارای حرفه ای ترین و بهترین نیروی آموزش دیده در بحث حفظ و نگهداری بدنه خودرو می باشد و شما عزیزان میتوانید با کمترین زمان از بیشترین و بهترین خدمات کارواش سیار خودرو بهره مند شوید.

 

 

سرامیک خودرو
سرامیک خودرو
4.4 امتیاز از 13 رای

همچنین ببینید

کارواش سیار در محل

ارائه تمامی خدمات کارواش آنلاین در همه ی مناطق تهران و شیراز   با سفارش …

2 دیدگاه

 1. با سلام خیلی مطلب کامل و جامعی در خصوص سرامیک خودرو بود من به شخصه علاقه مند به انجام سرامیک خودرو بودم و دنبال یک مطلب جامع و کامل توی این سایت و اون سایت میگشتم که به مطلب سایت شما رسیدم واقعا عالی بود و الان دیگه میتونم با خیال راحت سرامیک خودرو انجام بدم.فقط یک سوال داشتم شما روزهای تعطیل هم خدمات ارائه میدید؟

 2. پشتیبانی کاردون

  با سلام به شما کاربر گرامی
  بابت توجه شما بسیار سپاسگزاریم
  تمام خدمات کاردون اعم از کارواش و سرامیک خودرو در روزهای تعطیل ارائه می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.