خانه / دکوراسیون / هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان 1401 + بهترین نقاشان اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان 1401 + بهترین نقاشان اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان از جمله خدماتی است که افراد ساکن اصفهان به دنبال آن هستند. در نقاشی ساختمان فرد متخصص و همچنین نوع رنگی که بکار گرفته میشود، در کیفیت نهایی کار بسیار تاثیر دارد. از همین رو نیاز است نقاشی ساختمان، با مواد باکیفیت و همچنین توسط بهترین نقاش ساختمان اجرا شود.

نقاشی ساختمان اصفهان

نقاشی و رنگ ساختمان در اصفهان نیز، مانند شهرهای دیگر باید توسط بهترین نقاش های ساختمان اصفهان انجام شود. در نقاشی ساختمان اصفهان باید نکته های زیادی را رعایت کنید. با توجه به این نکات، هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان با قیمت به صرفه تری برای شما تمام میشود.

مهم ترین و اولین نکته برای به صرفه بودن هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان، دسترسی به بهترین متخصص (نقاش) های ساختمان در اصفهان است. از همین رو ما سعی کردیم با استفاده از فیلترهای مختلف بهترین نقاشان ساختمان در دسترس اصفهان را در دسترس شما قرار دهیم تا نقاشی ساختمان شما به بهترین نحو انجام شود.

دومین نکته برای به صرفه بودن هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان استفاده از مواد با کیفیت است. استفاده از مواد با کیفیت در رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان در اصفهان بعد از پیدا کردن یک متخصص نقاشی ساختمان بسیار با اهمیت است.

اینکه باید از چه برند رنگ یا چه نوع جنس رنگ برای نقاشی ساختمان ها در اصفهان استفاده شود، هم میتواند از طریق تحقیقات میدانی توسط خودتان در اصفهان انجام شود و یا مشاوره با همان متخصص و نقاشی است که قصد نقاشی ساختمان را برای شما دارد. به همین دلیل است که اشاره کردیم بهترین نقاش و متخصص بسیار مهم است و میتواند یک مشاوره خوب برای نقاشی ساختمان شما در اصفهان باشد.

هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان

هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان به 4 متغییر بسیار مهم بستگی دارد؛ جنس رنگ به کار گرفته شده، هزینه دستمزد نقاش، متراژی که نیاز به رنگ شدن دارد و زیرکاری. این 4 متغییر، اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان است.

1- نوع رنگ برای هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

اولین متغییر که در نقاشی ساختمان شما در اصفهان تاثیر گذار است؛ نوع رنگ است، جنس رنگ های ساختمان به 4 نوع: پلاستیک، روغنی، نانو و اکلریک تقسیم میشود.

رنگ پلاستیک قدیمی ترین و البته ارزان ترین رنگ برای نقاشی ساختمان شما در اصفهان محسوب میشود، پس اگر به دنبال کاهش هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان هستید، این نوع رنگ ارزان تر است. مزیت اصلی این رنگ؛ ارزان بودن و زود خشک شدن است. عیب اصلی این رنگ نیز این است که قابل شستشو نیست.

دومین رنگی که معرفی شد رنگ روغنی است. رنگ روغنی نیز یکی از رنگ های پرکاربرد در ساختمان هاست. مزیت رنگ روغن: قابل شتسشو و ماندگاری بالایی دارد. عیب اصلی رنگ روغنی نیز این است که نیاز به چند بار اجرا دارد و همچنین برای محیط زیست و انسان مضر است.

پس اگر به دنبال رنگی قابل شستشو هستید استفاده از رنگ روغنی در نقاشی ساختمان شما توصیه میشود. هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با استفاده از رنگ روغنی بیشتر از رنگ پلاستیکی است.

سومین رنگ، رنگ نانو است. این رنگ تقریبا جز رنگ های تکنولوژی جدید برای ساختمان محسوب میشود. مزیت اصلی رنگ نانو برای ساختمان: مقاومت بالایی دارد و بر روی هر سطحی قابل اجراست. عیب اصلی این نوع رنگ این است که قیمت بالایی دارد و برای نقاشی ساختمان شما در اصفهان آنچنان مقرون به صرفه نیست.

هزینه و قیمت نقاشی ساختمان در اصفهان با استفاده از رنگ نانو، به مراتب بیشتر از سایر رنگ هاست.

چهارمین نوع رنگ مورد استفاده در ساختمان، رنگ اکریلیک است. رنگ اکریلیک تقریبا میتوان گفت که ادغامی از رنگ پلاستیک و رنگ روغنی است و استفاده از تکنولوژی است. مزیت اصلی رنگ اکلریک برای نقاشی ساختمان شما در اصفهان این است که؛ قابل شستشو، زود خشک میشود و همچنین روی هر سطحی قابل اجرا است.

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با استفاده از رنگ اکریلیک نسبت به کیفیتش بسیار به صرفه است.

نمیتوان به این نوع رنگ عیب خاصی گرفت و میتوان گفت بهترین رنگ برای اشخاصی است هزینه مناسب را در کنار کیفیت میخواهند.

چهارمین رنگ برای نقاشی ساختمان، رنگ مولتی کالر است. مزیت اصلی این نوع رنگ، تنوع رنگی بالا و همچنین عدم جذب دوده و چربی است. عیب آن نیز این هست که قیمت بالایی دارد.

هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با استفاده از رنگ اکلریک برای مکان های دارای دوده و چربی میتواند مقرون به صرفه باشد چراکه مقاومت خوبی در برابر غبار، دوده و چربی ها دارد و برای پارکینگ و آشپزخانه انتخاب خوبی میتواند باشد.

پنجمین رنگ برای نقاشی ساختمان رنگ کنیتکس است. رنگ کنیتکس یا چرم‌نما نوعی رنگ است که باعث ایجاد پوششی برجسته و تقریبا زبر بر روی سطوح می‌شود. از مزایای این رنگ؛ قابلیت اجرای سریع و قیمت مناسب است. از طرفی مقاومت پایین و همچنین عایق نبودن آن از جمله ایرادات این نوع رنگ است. هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان با استفاده از رنگ کنیتکس، ارزان قیمت و سریع الاجرا است.

در کنار رنگ هایی که اشاره شد، رنگ های دیگری از جمله: بلکا، پتیته و ضدحریق نیز هستند که برای نقاشی ساختمان در اصفهان کمتر مورد استفاده هستند و همچنین هزینه های متفاوتی نیز دارند.

دستمزد نقاش برای هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

2- دستمزد نقاش برای هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

دستمزد نقاش نیز در هزینه رنگ آمیزی ساختمان در اصفهان تاثیر گذار است. این که فرد چه قدر ماهر باشد و همچنین پروژه شما را در چه مدت زمان تمام کند در هزینه نقاشی ساختمان مهم است.

3- تاثیر زیرسازی در هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

منظور از زیرسازی این است که چقدر جایی که باید رنگ شود نیاز به زیرسازی دارد و چقدر تخریب شده، آیا دچار آسیب زیادی شده؟ آیا نیاز به بتونه و گچ کاری دارد؟ این موارد میتواند وقت نقاش را بیشتر بگیرد و همچنین هزینه نقاشی ساختمان شما در اصفهان را بالا ببرد.

تاثیر متراژ در هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

4- تاثیر متراژ در هزینه نقاشی ساختمان در اصفهان

طبعا هرچه متراژ بیشتر باشد، هزینه نقاشی ساختمان شما نیز بالا میرود و این مورد عجیبی نیست. اما اینکه این متراژ روی یک دیوار با دسترسی آسان باشد با دیواری یا مکانی که دسترسی سختی دارد در هزینه نقاشی کمی تفاوت دارند.

در این مطلب سعی شد تمام مربوط به نقاشی ساختمان در اصفهان بررسی و مطرح شود، هزینه نقاشی ساختمان و بهترین نقاش ساختمان در اصفهان از جمله مواردی بود که در این مطلب به آن ها پرداختیم. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Rate this post

همچنین ببینید

نصب کاغذ دیواری روی کاشی و سرامیک

امروزه بسیاری از افراد به دنبال نصب کاغذ دیواری روی کاشی و کاغذ دیواری روی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما