ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / ساختمان / کاشی سرویس بهداشتی

کاشی سرویس بهداشتی

به دنبال کاشی کار هستید ؟

 شما شرکت کاشی کار هستید؟

مشاوره و همکاری با ما

 

 ارائه خدمات کاشی سرویس بهداشتی در تهران و کرج

 

 

کاشی سرویس بهداشتی و سرامیک سرویس بهداشتی بهترین گزینه برای نو کردن دکوراسیون اینگونه مکان ها خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از کاشی سرویس بهداشتی تبریز یا انواع کاشی سرویس بهداشتی ایرانی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را تغییر دهید.در زمان انتخاب نصاب کاشی برای تعویض کاشی سرویس بهداشتی دقت زیادی به خرج دهید.در ادامه تعمیرات ساختمان به قیمت کاشی سرویس بهداشتی و برای سهولت انتخاب شما به مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک می پردازیم.

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

کاردون ارائه دهنده نصاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

 

چگونه کاشی سرویس بهداشتی مورد نظرخود را انتخاب کنیم ؟

شما باید بسته به متراژ , نوع رنگ و دکوراسیون سرویس بهداشتی,  کاشی یا سرامیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.همچنین باید مراقب بودجه ی خود هم بود.اگر مشکلی در زمینه ی بودجه پیش پا نخواهید داشت پس به سراغ کاشی و سرامیک خارجی بروید. اما اگر در تامین بودجه دچار مشکل هستید می توانید کاشی سرویس بهداشتی ایرانی را مورد استفاده قرار دهید.لازم به ذکر است از لحاظ کیفیت و زیبایی کاشی ایرانی رقیب سر سختی برای کاشی های خارجی است.به عنوان مثال می توان به کاشی سرویس بهداشتی تبریز (tile bathroom) اشاره کرد , که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ مقاومت رقابت سختی در برابر کاشی های خارجی را دارد.

مورد بعدی که در انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی و حمام باید توجه کنید مقاومت آنها در برابر لغزش است. اینگونه محیط ها که دائما مرطوب هستند باید کاشی های داشته باشند تا باعث لیز خوردن افراد در حمام و دستشویی نباشد.قیمت کاشی سرویس بهداشتی به چه صورت محاسبه می شود ؟

 کاشی سرویس بهداشتی بر اساس نوع جنس , اندازه و زیبایی کاشی قیمت گذاری می شود.شما می توانید با یک پرس و جو ساده از قیمت کاشی سرویس بهداشتی همچنین از قیمت سرامیک سرویس بهداشتی مطلع شوید.

 

 

سرامیک سرویس بهداشتی

 

برای سرویس بهداشتی کوچک چه نوع کاشی مناسب است ؟

در زمان انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به چند مورد دقت کنید. اگر حمام و سرویس بهداشتی شما کوچک است سعی کنید از کاشی های کوچک تر استفاده کنید و بلعکس اگر حمام تان بزرگ است سعی کنید از کاشی های سایز بزرگ استفاده کنید. اما کاشی های بزرگ سنگین تر هم هستند در نتیجه باید دیوار و سقف حمام خود را چک کنید تا برای اینگونه کاشی ها مناسب باشند. ارتفاع سقف نیز یکی از مواردی خواهد بود که باید به آن توجه داشت باشید. اگر سقف فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است، پس بهتر است از طرح  های عمودی و ساده استفاده کنید تا فضای شما را بلندتر نشان دهد.

همچنین اگر فضای سرویس شما کم عرض است بهتر است از کاشی هایی با طرح های افقی استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ تر نشان دهد.شما برای انتخاب مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک باید به رنگ کاشی و سرامیک هم توجه کنید.

بهترین رنگ کاشی سرویس بهداشتی های کوچک همان طور که گفته شد حتما به سراغ کاشی هایی با رنگ های روشن و براق بروید تا علاوه بر ایجاد نمایی دلبازتر فضای شما را درخشان تر نشان دهند.

 ضرورت استفاده از نصاب حرفه ای کاشی سرویس بهداشتی چیست ؟

طرح بندی و مرتب چیدن دقیق کاشی ها حمام و سرویس بهداشتی اولین و مهم ترین کاری است که باید در طول پروسه کاشی کاری با دقت بسیارزیاد انجام شود. اگر به این امر توجه نشود ممکن است نتیجه کار به چیزی که می خواستید نزدیک باشد اما هیچوقت کامل و عالی نخواهد بود.سعی کنید در انتخاب نصاب کاشی و سرامیک کاری دقت نمایید.

 

کار خود را به کاردون بسپارید

 

 

کاشی سرویس بهداشتی

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی

در خانه های امروز ما ایرانیان، برخلاف گذشته، کم ترین اهمیت به سرویس بهداشتی و حمام داده می شود در صورتی که این موضوع در کشورهای دیگر با کیفیت و استانداردهای بهتری در حال طراحی و اجراست. شاید فکر کنید برای رسیدن به چنین کیفیتی حتما باید حمام و سرویس بهداشتی بزرگ داشته باشید و ماه ها هزینه زیادی بپردازید، اما برخلاف تصور با یک رنگ آمیزی حتی در فضاهای خیلی کوچک می توانید حمام و سرویس بهداشتی مانند ژورنال های حرفه ای خلق کنید.

 

رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی

 رنگ آبی , رنگ سبز , خاکستری , رنگ قرمز , رنگ زرد و ترکیب رنگ سفید و یخی بهترین رنگ ها برای استفاده در سرویس بهداشتی خواهند بود.شما می توانید با استفاده از یک رنگ و یا ترکیب چندین رنگ یک فضای رویایی در سرویس بهداشتی برای خودتان به ارمغان بیاورید.

 

کاردون ارائه دهنده خدمات کاشی سرویس بهداشتی در سرتاسر تهران و کرج با افراد متخصص و باتجربه.خدمات قابل ارائه در کاردون خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان , کاشی کاری ساختمان , خدمات تعمیراتی ساختمان , خدمات نظافتی ساختمان

 

کاشی سرویس بهداشتی
کاشی سرویس بهداشتی
5 امتیاز از 2 رای

همچنین ببینید

10 نکته که قبل از رنگ آمیزی نمای ساختمان باید بدانید

در بحث نقاشی ساختمان یکی از قسمت هایی که نیاز به رنگ آمیزی دارد، رنگ …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.