خانه / خدمات پرستاری / پرستار کودک

پرستار کودک

به دنبال پرستار در منزل هستید ؟

شما پرستار هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

ارائه خدمات پرستاری در منزل فقط در تهران و شیراز 

 

پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک در منزل پرستار سالمند نگهداری نوزاد پرستار کودک در منزل  پرستاری از کودک در منزل      children nurse  پرستار کودک در منزل  پرستار سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک در منزل  خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک هرینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک در منزل پرستاری کودک در منزل پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستاری از کودک در منزل  نگهداری از سالمند پرستار کودک در منزل  نگهداری سالمند پرستار بچه پرستار کودک در منزل  نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک  در منزل مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک در منزلپرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک در منزل پرستار سالمند نگهداری نوزاد پرستار کودک در منزل  پرستاری از کودک در منزل      children nurse  پرستار کودک در منزل  پرستار سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک در منزل  خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک هرینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک در منزل پرستاری کودک در منزل پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستاری از کودک در منزل  نگهداری از سالمند پرستار کودک در منزل  نگهداری سالمند پرستار بچه پرستار کودک در منزل  نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک  در منزل شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک پرستار بچهاستخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستاری از  کودک در منزل استخدام پرستار کودک در منزل

 

خدمات پرستاری از کودک در منزل  یکی ازخدمات شرکت کاردون است که با اعزام پرستار کودک  آموزش دیده  و با تجربه خدمات پرستاری کودک و مراقبت و نگهداری از نوزاد در منزل   را به بهترین نحوه انجام میدهد .  خدمات پرستاری    شامل : پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار و .. می باشد . پس اگر برای سالمند ، بیمار و یا کودک دلبند خود نیاز به پرستار دارید با ما  تماس بگیرید .  خدمات پرستاری از کودک در منزل در شعبه هایی از جمله پرستار کودک در منزل تهران، پرستار کودک در شیراز، پرستار سالمند در تهران، پرستار سالمند در شیراز  و … می باشد .قابل ذکر است هزینه پرستار کودک در منزل و حقوق پرستار کودک در منزل دقیقا طبق نرخ اتحادیه می باشد.

پرستاری از کودک در منزل 

برای دریافت خدمات پرستاری از نوزاد  ، نگهداری از کودک ، پرستاری از کودک بیمار ، مراقبت و نگهداری خردسال  در منزل  روی کاردون حساب کنید. ما با شما در جهت بهبود و رشد سلامت روحی و جسمی کودک  کمک خواهیم کرد   🙂

 

 

پرستاری کودک و انتخاب پرستار باتجربه و مطمئن یکی از دغدغه های خانواده ها بخصوص خانم های شاغل هست که حتی ترجیح می دهند به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را در منزل استخدام کنند .تا با خیال راحت  و بدون استرس به کار خود برسند. از طرفی پرستاری از کودک یک مسئولیت بزرگ است و یک پرستار کودک باید شخص قابل اعتماد ، متخصص و باسابقه باشد. برای آن که بتوانید بهترین پرستار را برای کودک دلبندتان انتخاب کنید در این پست قصد داریم شما را با نکاتی که قبل از انتخاب پرستار، زمان انتخاب پرستار و بستن قرارداد و ارزیابی عملکرد کار پرستار در زمانی منزل تان نیستید ، آشنا کنیم.

 

پرستار کودک در منزل
نکاتی که قبل از انتخاب پرستار کودک تان باید مدنظر داشته باشید:

 1. پرستار کودک باید محدودیت‌های خود را بدانید.
 2. پرستار کودک قبل از هر چیز باید عاشق بچه ها باشد و از مراقبت و نگهداری از کودکان و بودن با آنها لذت ببرد
 3. وقت‌شناسی : پرستار کودک باید بداند اگر دیر به سرکار بیاید ، باعث دیر رسیدن بقیه‌ی افراد هم میشود.
 4. تعامل : پرستار کودک باید بداند چه طور با کودک ارتباط برقرار کند. هنگامی که پرستار کودک هستید، شبکه‌های اجتماعی و صحبت با دوستان باید کنار گذاشته شود.
 5. حقوق : حقوق دریافتی یک پرستار کودک قابل مذاکره است ولی یک پرستار کودک باید یک ایده‌ی اولیه از این که زمانی که برای این کار میگذارد چه قدر ارزش دارد، بداند.
 6. تفریح : پرستار کودک باید بتواند موقعیت های سرگرم کننده برای کودک تان فراهم کند
 7. غذا : پرستار کوک باید بدانید کودک چه غذایی را میتواند بخورد و چه غذایی را نمیتواند بخورد.
 8. نظم و انضباط : پرستار کودک باید بداند چه نوع اقدامی را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد.
 9. همبستگی : پرستار کودک نیاز دارد که بین خودش و با کسانی که برایشان کار میکند همبستگی داشته باشد.
 10. اقدامات اورژانسی و کمک های اولیه : پرستار کودک باید تمام اقدامات اورژانسی را بداند.
 11. خود‌مختاری : پرستار کودک باید آماده‌ی هر احتمالی باشید و بدانید که چطور از موقعیت‌هایی که ممکن است شما را به خطر بیندازد دوری کنید.
 12. قوانین داخل خانه : به عنوان پرستار کودک  باید از قوانین خانه‌ای که در آن از کودک پرستاری میکنید پیروی کند.
 13. اطلاعات قوی را در زمینه تربیت کودک ، روانشناسی ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد.

نکاتی که در زمان انتخاب و بستن قرارداد با پرستار کودکتان مدنظر داشته باشید:

 

 1. از همان ابتدای شروع کار پرستار کودکتان تمام انتظاراتی که از او را دارید مشخص کنید. و حتما این انتظارات را برای او لیست کنید و توضیح دهید.
 2. اگر کودک شما سابقه بیماری یا حساسیت یا مصرف دارویی را دارد حتما به پرستار کودکتان بگویید. اینکه جای دارو، زمان مصرف دارو ، مقداری که باید از هر دارو داده شود. در صورت امکان، خودتان نحوه دادن دارو را به او نشان دهید و از او بخواهید حتما بنویسد که در هر بار، در چه زمانی، از چه دارویی، به چه مقداری به بچه داده است.
 3. بهتر است برای پرستار بچه فهرستی از بایدها و نبایدها و اقدامات لازم تهیه شود و قبل از خروج از منزل تان این موارد با پرستار بچه مرور شود.


 

پرستاری کودک

نکاتی که در صورت مشاهده آن میتوانید عملکرد پرستار کودکتان را زمانی که در منزل نیستید، تشخیص دهید:

 

 1. با گذشت زمان آشنایی پرستار و کودکتان ،هنوز کودک با دیدن پرستارش نگران و مضطرب می شود
 2. رفتار پرستار کودک در قبال برنامه روزانه اش در منزل شما چگونه هست را در نظر بگیرید. زمانی که به منزل برمی گردید باید نسبت به شنیدن جزئیات روزی که کودک گذرانده است مشتاق باشید.
 3. پرستار کودک اغلب دیرتر از زمان تعیین شده می رسد.و خیلی از رفتارهای پرستار کودکتان موجه به نظر نمی رسند.
 4. پرستار کودک باید خیلی مراقب کودک باشد و بداند که کودک در هر لحظه مشغول چه فعالیتی است تا هرلحظه بتواند از بروز هرگونه حادثه ای برای کودک جلوگیری کند. در صورت وجود جراحات در بدن کودک، احتمال دارد پرستار کودک بدون اینکه حواسش به کودک باشد او را هنگام بازی رها می کند
 5. کودک اغلب ژولیده و کثیف به نظر می رسد. و یا کودک همیشه گرسنه و خسته است اگر پرستار کودک نمی تواند مراقبت های اولیه را انجام دهد ممکن است نشانه این باشد که قادر به برطرف کردن نیازهای اساسی کودکتان نیست.

 

 

پرستاری از کودک در منزل  پرستار کودک پرستار منزل پرستار کودک در منزل حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک پرستار بچهاستخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستاری از  کودک در منزل استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار بچه در تهران پرستار کودک پرستار بچه درمنزل غرب تهران پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستاری از کودک در منزل  شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستاری از کودک در منزل خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل نگهداری نوزاد پرستار کودک پرستار کودک در منزل اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار نوزاد در منزل اصفهان پرستار نوزاد در منزل مشهد پرستار نوزاد در منزل کرج پرستار نوزاد در منزل اصفهان قیمت پرستار کودک در منزل سال هزینه پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک   پرستار کودک در منزل شیراز  استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک در شیراز پرستار  کودک در منزل تهران

 

آیا شما هم برای نگهداری و مراقبت از کودک دلبندتان نگرانید و نیاز به پرستار دارید پس با ما تماس بگیرید.

 

در صورت نیاز به پرستار کودک ، پرستار سالمند ، خدمات پرستاری شرکت خدماتی ما با اعزام پرستار مورد نیاز شما از نظر تخصص ، جنسیت ، سن و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

 

شرکت خدماتی کاردون

4.9/5 - (10 امتیاز)

همچنین ببینید

پرستار کودک در تهران

به دنبال پرستار در منزل هستید ؟ شما پرستار هستید ؟ مشاوره و همکاری با …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما