ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / نظافت منزل / نظافتچی

نظافتچی

 اینجا همونجایی هست که دنبالش هستی! پس نظافت منزل رو بسپار دست کاردون

09396393929
نظافت منزل نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار خانم در منزل  نظافتچی  نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار منزل اقا  نظافتچی  نظافتچی خانم جوان  نظافتچی نظافتچی  کارگر نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی آقا  نظافتچی  استخدام خدمتکار منزل  نظافتچی  استخدام نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار خانم در منزل  نظافتچی  نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار منزل اقا  نظافتچی  نظافتچی خانم جوان  نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی منزل شرق تهران  نظافتچی  نظافتچی شرکت  نظافتچی  نظافتچی مشهد  نظافتچی  نظافتچی منازل  نظافتچی  نظافتچی در کرج  نظافتچی  نظافتچی تهران  نظافتچی  اعزام نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی خانم جوان  نظافتچی  نظافتچی منزل  نظافتچی  نظافتچی آقا  نظافتچی  نظافتچی خانم آماده به کار  نظافتچی  کارگر خانم جهت نظافت منزل  نظافتچی  کارگر نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی خانم غرب تهران  نظافتچی گارگر نظافتچی خدمتکار خانم در منزل نظافتچی در کرج نظافتچی مشهد نظافتچی  کارگر نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی آقا  نظافتچی خدمتکار منزل  نظافتچی  استخدام نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار خانم در منزل  نظافتچی  نظافتچی خانم  نظافتچی  خدمتکار منزل اقا  نظافتچی  نظافتچی خانم جوان  نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی منزل شرق تهران  نظافتچی  نظافتچی شرکت  نظافتچی  نظافتچی مشهد  نظافتچی  نظافتچی منازل  نظافتچی  نظافتچی در کرج  نظافتچی  نظافتچی تهران  نظافتچی  اغدام نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی خانم جوان  نظافتچی  نظافتچی منزل  نظافتچی  نظافتچی آقا  نظافتچی  نظافتچی خانم آماده به کار  نظافتچی  کارگر خانم جهت نظافت منزل  نظافتچی  کارگر نظافتچی  نظافتچی  نظافتچی خانم غرب تهران  نظافتچی گارگر نظافتچی خدمتکار خانم در منزل نظافتچی در کرج نظافتچی مشهد    نظافتچی شرکت  نظافتچی  نظافتچی مشهد

 

نظافتچی با تجربه ( که برخی افراد می نویسند نظافت چی ) کارگر نظافت منزل خانم و آقا کار نظافت منزل و یا نظافت خانه  شما رابدون هیچ کم و کاستی انجام دهد .در واقع با گرفتن نظافتچی خیال خود راآسوده کنید.همچنین خدمات نظافت منزل ما دارای چندی شعبه شرکت خدماتی نظافتی در کل ایران شامل: اعزام نظافت چی در تهران ، اعزام نظافت چی در شیراز  نظافت منزل در تهران ، نظافت منزل غرب تهران ، نظافت منزل مشهد  و… می باشد پس برای کار نظافت منزل خود با ما 09396393929 تماس بگیرید  . 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نظافتچی ( نظافت چی ) در فضای وب دنبال می شود بیشتر در مورد:

 • نظافت خانه
 • اپلیکیشن نظافت منزل
 • تعرفه نظافت منزل
 • خدمات نظافت آنلاین
 • نظافتچی خانم آماده به کار
 • سایت نظافت
 • نظافت منزل کرج
 • نظافت چی
 • رزرو آنلاین نظافتچی
 • قیمت نظافت منزل 

کار نظافت منزل رو بدیم دست نظافتچی  ( نظافت چی )  یا خودمان دست به کار شویم ؟

 

کارگر نظافت منزل شخصی است که از طرف یک شرکت خدماتی نظافت منزل اعزام می شود و کار نظافت منزل را تمام و کمال انجام میدهد در واقع چون نظافت منزل  یکی از کار هاییست که نمیشود  آن را به هیچ عنوان نادیده گرفت  گرفتن کارگر نظافت منزل ( نظافت چی ) میتوانید کارمان را اسوده کند . در واقع گاهی وقت ها ما در طول زندگی روزمره  خود به دلیل مشغله زیاد و یا آراستگی فوری  محیط  ، وقت کافی برای نظافت منزل خود نداریم . یا هنگام رسیدن سال جدید تمام کار ها انباشته می شود و هیچ فرصتی نیست . مخصوصا خانم های شاغل وقت زیادی برای تمیز کردن منزل خود ندارند . در مدت زمان کم هم نمی‏شود به خوبی خانه را تمیز و مرتب کرد و تمام  آلودگی‏ها را از خانه بیرون و پاک  کرد. پس بهتر است در این مواقع با یک  نظافتچی هماهنگ کنید تا منزل را تمیز و عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی کند . تمام خدمات نظافت منزل با سرعت و طبق نرخ اتحادیه ارائه می شود . پس برای نظافت خانه خود با ما 09396393929  تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت منزل پاکیزه شود .

نظافتچی خانم

 

کار یک نظافتچی  ( نظافت چی ) شامل مراحل زیر می باشد :

 

 • نظافت شیشه و میز : برای نظافت شیشه ابتدا شیشه را با آبپاش و محلول های استاندارد تر کنید و سپس با دستمال نانو یا روزنامه شیشه را به خوبی تمیز کنید .

 

 • نظافت کامپیوتر ، وسایل روی میز : برای تمیز کردن کامپیوتر یا وسایل روی میز ابتدا یک دستمال تر برداشته و سپس همه ی وسایل را با آن دستمال تمیز کنید و دقت داشته باشید برای تمیز کردن  وسایل الکتریکی از مواد شوینده استفاده نکنید.

 

 • نظافت کابینت و سینک : برای نظافت کابینت و سینک ابتدا با مواد شوینده آن را بشویید و سپس با دستمال آن را به خوبی برق می اندازند .تا تمام آلودگی و جرم های آن برطرف شود .

 

 • نظافت راه پله : برای نظافت راه پله ابتدا راه پله را به خوبی با جارو برقی جارو کنید و با مواد شوینده مناسب بشورید و پله ها راخشک کنید تا خطری نداشته باشد .

 

 • نظافت دستشویی و حمام : برای نظافت حمام ( cleaning bathroom ) و دستشویی از مواد شوینده یا کیفیت بالا وخاصی استفاده کنید  که باعث شود به محیط جلا دهد .

 

 • نظافت اجاق گاز : نظافت اجاق گاز شما ، با مواد شوینده مخصوص به همراه دستمال جادویی انجام می شود .

 

 • شستشوی دیوار: برای این کار شما می توانید از مخلوط آب، تاید و وایتکس استفاده نمایید. اگر جرم و دوده زیادی روی دیوار باشد از جرم گیر هم می توانید استفاده کنید.

 

 • تمیز کردن لوازم پارچه ای : با جارو برقی آشغال های ریز مبل ها یا پرده ها  را جارو کنید. به آرامی با مواد شوینده مخصوص شروع  به لکه گیری کنید . دقت لازم را به خرج دهید تا هیچ لکه ای باقی نماند .و همچنین از محلول مخصوص به خود استفاده کنید .

 نظافتچی ( نظافت چی ) باید به چه نکاتی توجه کند ؟

 1.  مدت زمان لازم برای بر طرف کردن انواع لکه ها در نظافت منزل و ساختمان ها دقت کند .
 2. از مواد شوینده بی خطر   در نظافت توسط خانم یا آقا استفاده شود.
 3. به محیط زمان آسیب نرساند .
 4. خودش آراسته و تمیز باشد .

 

نظافتچی

نکته :

 

به این نکته مهم توجه داشته باشید که استفاده از مواد شستشوی قوی عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما نباید از انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی استفاده کنید  و این کار را با موارد ساده که عوارض کمتری را دارند، انجام دهید. با تماس به یک نظافتچی با تجربه منزل خود را به نحوه عالی و بدون عوارض آراسته کنید .

اگر برای نظافت منزل ، نظافت منزل توسط خانم ، قیمت نظافت منزل ، نیاز به نظافتچی ( نظافت چی )  دارید با ما 09396393929 تماس بگیرید .

 

شرکت خدماتی کاردون

نظافتچی
5 امتیاز از 2 رای

همچنین ببینید

کارگر خانم برای نظافت منزل

به دنبال کارگر خانم برای نظافت منزل هستید ؟ تماس بگیرید(کلیک کنید) ثبت سفارش   …

× خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
نصب اپلیکیشن
×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن »» برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.