ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / سیستم گرمایشی / علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواریتعمیرکار آبگرمکن  باتجربه میخوای؟

09396393929

شرکت خدماتی کاردون

همانطور که می دانید سیستم های گرمایشی یکی از لزومات هر ساختمان است که ممکن است هر نوع از سیستم گرمایشی دچار مشکل شوند و خرابی هایی به بار آوردند که بارز ترین مشکل هر سیستم گرمایشی مخصوصا آبگرمکن  گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری است  در این مقاله قصد داریم به علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری ساختمان ها بپردازیم و شما را مطلع کنیم .پس در هنگام   روبه رو شدن با چنین مشکلاتی  با ما 09396393929 تماس بگیرید .شرکت خدماتی ما در اسرع وقت به رفع مشکل شما کمک می کند .

 

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری

 


 

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری چیست ؟

 

  • رسوب گرفتن مبدل مصرفي از علت های گرم نشدن آب آبگرمکن است که معمولا  سردوش حمام رسوب مي‌گيرد كه باید حتما عمل  رسوب ‌زدايي را انجام داد . هم چنین  ممکن است که خود آبگرمکن دیواری رسوب گرفته باشد . به طور کلی  بیشتر خرابی های  آبگرمکن  دیواری  ناشی از رسوب گرفتن و جمع شدن رسوبات آب گرمکن است . این رسوبات به طور طبیعی  در آب مصرفی  ایران به وجود می آید که باید  هر از گاهی عمل رسوب زدایی را انجام دهید .

 

 

  • علت دیگر گرم نشدن آب آبگرمکن می تواند روشن نشدن شمعک یا خاموش شدن باشد . در واقع به دلیل افت فشار گاز شمعک آبگرمکن خاموش می شود که با تنظیم صحیح پیچ شمعک ، برطرف خواهد شد. همچنین علت هایی که باعث خاموش شدن شمعک می شود میتواند خرابی ترموکوپل ، شل بودن مهره ترموکوپل ،  خراب بودن شیر مغناطیسی ،  بسته بودن شیر پروانه ای و گرفتگی صافی شمعک ، مجرای نازل شمعک . خرابی برد دستگاه پکیج که حتما باید به تعمیرکار مراجعه کنید تا برد دستگاه را تعویض یا آن را تعمیر کند، اما درصورت کثیف بودن یون، خودتان می‌توانید اقدام به تمیز کردن کنید.

 

کاردون در جهت تعمیرات و سرویس آبگرمکن  رادیاتور بهترین تعمیرکار خود را در سریع ترین زمان ممکن اعزام میکند پس در صورت لزوم با این شماره 09396393929تماس بگیرید

 

علت دیگر خاموش شدن شعله ،  شاید کثیف بودن قسمت یون دستگاه (یون به قسمتی گفته می‌شود که وظیفه هماهنگ کردن مشعل با برد دستگاه را برعهده دارد) باشد  .

 

  • وجود هوا در رادیاتور‌ها هم یکی از  علت ها ی گرم نشدن آب آبگرمکن می باشد  که  شما باید حتما به هواگیری شوفاژ بپردازید . میتوانید طریقه هواگیری شوفاژ را در همین اینجا آموزش ببنید .

 

 

  • دودكش‌هاي غيراستاندارد هم ممکن است باعث گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری باشد .

 

 

 

اگر برای تعمیر پکیج دیواری ، تعمیر بخاری گازی ، هواگیری شوفاژ ،  تعمیر آبگرمکن  و رسوب زدایی آبگرمکن  و  تعمیرات پکیج

…نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید 09396393929 

 

علت گرم نشدن آب آبگرمکن دیواری
4.8 امتیاز از 20 رای

همچنین ببینید

تعمیرات پکیج بوتان اصفهان

تعمیرکار پکیج متخصص و باتجربه میخوای؟ تماس برای اعزام تعمیرکار متخصص رزرو اینترنتی رایگان 09396393929 …