ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / تاسیسات / سیفون توالت فرنگی

سیفون توالت فرنگی

به دنبال سرویس کار  هستید ؟

شما سرویس کار هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

ارائه دهنده بهترین خدمات تاسیساتی ساختمان در تهران ، شیراز ،اصفهان،کرج، بندرعباس،قزوین و تبریز

09396393929

شرکت خدماتی کاردون

 

نصب سیفون توالت فرنگی از جمله خدمات شرکت ما می باشد .که با اعزام نصاب مجرب اقدام به نصب سیفون چه فرنگی چه ایرانی در کمترین زمان ممکن میکند قابل ذکر است خدماتی از جمله : رفع گرفتگی توالت فرنگی ، تعمیر توالت فرنگی ، تعمیر سیفون توالت فرنگی وایرانی و … ارائه میکند پس برای دریافت این خدمات با ما 09396393929 تماس بگیریدهمانطور که می دانید سیفون توالت فرنگی و ایرانی یکی از مهم ترین بخش های هر توالت ساختمان است و  نقش مهمی در عملکرد توالت  ایفا می کند . و در واقع سیفون توالت فرنگی اصلی ترین قسمت مکانیزم کار هر توالت فرنگی می باشد .  سیفون توالت که در سیستم تخلیه فاضلاب کاربرد دارد همیشه حاوی مقداری آب است که در اصطلاح به آن آب بند گفته می شود که با فشار زیاد مواد زاید را به درون چاه منتقل می کند . همیشه بعد از تخلیه آی ، مقداری آب در آن باقی می ماند .

سیفون توالت فرنگی

قابل ذکر است انواع مختلفی از سیفون توالت فرنگی در بازار موجود است   که با شکل های مختلف عرضه می شوند. یکی از سیفون های کاربردی سیفون های نوع P هستند که به سیفون شترگلو معروف می باشند. نوع دیگری از سیفون فاضلاب، نوع S آنها هستند. از سیفون های نوع P در اتصالات دستشویی، شیر آب خوری و … استفاده می شود و جریان فاضلاب در آن کند است.

علاوه بر سیفون های نوع S و P، سیفون های با عمق آب بندی متفاوت  وسیفون راه بند هم موجود است . نوع دیگری از سیفون ها  هم هستند که که در آشپزخانه ها کاربرد دارد که به آن  سیفون چربی گیر می گویند . سیفون چربی گیر از ورود چربی ها به لوله فاضلاب جلوگیری می کند در واقع عملکرد این سیفون اینگونه است که  روغن و چربی های اضافی در سیفون چربی گیر نگه داشته می شوند و به راحتی با بلند کردن سینی مشبک سیفون خارج می شوند.

 

چرا سیفون درست عمل نمی کند؟

 

سیفون توالت فرنگی

  • آب بندی ناقص یکی از دلایل کار نکردن سیفون توالت فرنگی است . اگر آب بندی به درصتی و طبق استاندارد تعبیه نشود باعث تخلیه مدام آب مخزن می شود .
  • یکی از اشکالات عملکرد نادرست سیفون ، گیر کردن اهرم قطع کن شناور فلوتر به علت جرم گرفتگی و همچنین عدم تنظیم شدت جریان آب ورودی در فلوتر (که عامل شایع خرابی و نشت آب از آن است) نیز است.
  • مورد دیگری که باعث  عملکرد نادرست سیفون توالت فرنگی می شود اینست که دریچه تخلیه آب بدرستی عمل نمی کند  و به موقع بسته نمی شود  و یا اینکه  پمپ تخلیه به روش صحیح و استاندارد  عمل  نمی کند .

 

  • یکی دیگر از عوامل عملکرد نادرست  سیفون توالت فرنگی استفاده از توالت فرنگی هایست که مخزن آنها حجم کمی از  آب را در خود  ذخیره می کنند. حجم مخزن نگهداری آب نقش زیادی در تخلیه صحیح بار را از کاسه توالت فرنگی دارد .

 

  • تنظیم نبودن پیچها و یا زنجیر مکانیزم تخلیه هم می تواند یکی از دلایل خرابی سیفون باشد

مطلب مرتبط :رفع گرفنگی توالت فرنگی

 

در صورت وجود هرگونه مشکل در

سیفون توالت فرنگی

 با ما 09396393929تماس حاصل فرمایید.

 

 

 منبع :

toilet flush installation

سیفون توالت فرنگی
4.2 امتیاز از 21 رای

همچنین ببینید

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

به دنبال خدمات تاسیساتی هستید ؟ تماس بگیرید(کلیک کنید) شما تاسیساتی هستید ؟ مشاوره و …