ساعت پاسخگویی همه روزه از 8 الی 21

خانه / تاسیسات / تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

به دنبال خدمات تاسیساتی هستید ؟

شما تاسیساتی هستید ؟

مشاوره و همکاری با ما

ارائه دهنده بهترین خدمات نشت یابی با دستگاه در تهران  ، شیراز ،کرج، قزوین،اهواز و تبریز

 

تشخیص ترکیدگی لوله

09396393929تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله کشی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله کشی ساختمان قیمت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه حفر چاه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه رفع گرفتگی توالت فرنگی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله باز کنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فنر لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی تهرانپارس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی نیاوران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه و لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی شهرک غرب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه غرب تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دستگاه نشت یاب لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی سعادت آباد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی پیروزی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه و لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دستگاه لوله بازکنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تخلیه چاه در تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی نارمک تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی لوله های آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص نشتی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی دستگاه نشت یاب آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص نشتی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه لوله باز کنی تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله اب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نشتی لوله فاضلاب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هزینه تشخیص ترکیدگی لوله تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه قیمت دستگاه نشت یاب لوله آب تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شیراز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مشهد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تبریز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رفع نم و رطوبت با دستگاه

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

یکی از خدمات شرکت کاردون , تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دیجیتالی ، توسط متخصص نشت یاب ،و بر طرف کردن آن بدون خرابی در ساختمان  است . ترکیدگی لوله های آب یکی از معضلات است که باید حتما توسط یک نشت یاب لوله ،اقدام به تشخیص نشتی لوله کرد .پس برای اعزام نشت یاب برای تشخیص خیلی سریع ترکیدگی لوله های آب باما 09396393929  تماس بگیرید  .

نشتی لوله های آب

چرا لوله ها دچار نشتی می شود  و  برای برطرف کردن آن چکار بایدکرد؟ 

برای برطرف کردن نشتی لوله های ساختمان ، خرابی ها ابتدا باید محل نشتی را شناسایی کرد که این کار به وسیله دستگاه نشت یاب صورت می گیرد .دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بر اساس صوت عمل می کند . عملکرد دستگاه نشت یاب به این صورت  است که  امواج صوتی می توان  در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب  که دارای نشتی  شده است کمک گرفت.  در واقع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله دارای یک گیرنده و فرستنده امواج است. این گیرنده و فرستنده که درون یک محفظه‌ای به شکل کپسول قرار دارد. با روشهای کامپیوتری توسط دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، وجود ترک و نشتی درون لوله‌ها آشکار می‌شود. در واقع حرکت آب  باعث ایجاد امواج صوتی می شود. هنگامی که لوله های  ساختمان ها دچارخرابی ، ترکیدگی و نشتی  شود ،  آنگاه آب با شدت زیاد از لوله  ای که دچار خرابی شده  و معیوب است  خارج می شود .

 

برای چنین رویدادی حتما لازم نیست که ترکیدگی خیلی زیاد باشد و سوراخ روی لوله کوچک باشد ، یک ترکیدگی جزئی  هم که داشته باشد آنگاه با ایجاد صوت  قابل تشخیص است .ولی مهم است که آب با شدت  از لوله ای که دچار ترکیدگی شده است خارج شود .نباید آب خارج شده به صورت قطره ای و با فشار کم باشد. چون این شدت است که در آخر دچار ایجاد صوت  و در نتیجه باعث تشخیص ترکیدگی لوله ساختمان ها می شود. و همچنین باید گفت که صوتی که ایجاد می شود برای گوش انسان قابل شنیدن نیست بلکه این دستگاه است که صوت را شناسایی می کند.  طریقه ی کار با دستگاه نشت یاب به این صورت است که محل صوت را از روی فشار کم ویا زیاد صدای ایجاد شده ی آن شناسایی می کند . همچنین شایان ذکر است که این دستگاه های نشت یاب  یا محلی را  شناسایی نمی کنند یا اگر محل ترکیدگی را پیدا کنند با دقت بالا و کمتر از 10 سانتی متر ، نقطه سوراخ شده و معیوب لوله را تشخیص می دهند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله

 

سوالی که در اکثر مواقع پرسیده می شود این است که  برای تشخیص ترکیدگی لوله و نشت لوله آب با دستگاه تا چه عمقی در ساختمان امکان پذیر است؟

عمقی که دستگاه های نشت یاب  تشخیص می دهند تا حدود تقریبی 40 سانتی متر است . بنابراین این دستگاه ها برای یافتن محل نشت در ساختمان هایی قابل استفاده است که از این رنج بالاتر نباشد  ولی قابل ذکر است که این روش برای ساختمان مسکونی ، اداری و… است برای نشت های صنعتی و دپارتمانهای بزرگ و … روش های دیگر جایگزین وجود دارد

 

سوال بعد این است که پس از تشخیص گرفتگی لوله  و تشخیص  محل نشتی و یافتن محل ترکیدگی لوله آب با دستگاه ، چه باید کرد؟

اگر نشت و ترکیدگی لوله آب باعث ایجاد خرابی در لوله و یا ایجاد نم و رطوبت شده باشد ،  آنگاه حتما میبایست قسمت سوراخ و ترکیده شده لوله  که قبلا شناسایی شده تعمیر تخصصی شود. ولی اگر مشکل جدی باشد نیاز است که بخشی از لوله کشی ساختمان را تعویض شود. متاسفانه  در این مورد می تواند از چند سانتی متر تا چندین متر به تعویض کل لوله کشی ساختمان منتهی شود .حالا سپس از تعمییر و یا تعویض لوله های ساختمان ،  باید به اصلاح محل تخریب شده از ساختمان پرداخت  تا  ساختمان به حالت اولیه  خودبرگردد، که این اصلاحات می تواند شامل کاشی کاری یا موزاییک کاری مجدد یا گچکاری و … باشد.

 

  تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه چقدر هزینه دارد؟

یافتن محل دقیق محل نشت و ترکیدگی لوله اصلا هزینه زیادی ندارد زیرا در واقع از تخریب بی مورد ساختمان شما جلوگیری می کند ولی در صورت خرابی و تعمیر محل خرابی باید هزینه کنید. در واقع هزینه اصلی مربوط به تعمیرات محل خرابی است .

 

علت نشتی لوله های آب چیست؟

 

تشخیص ترکیدگی لوله

  • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها
  •  اتصالات نامناسب در لوله های پلیکا و چند لایه
  • انبساط و انقباض لوله های فلزی آب گرم در اتصالات لوله که باعث شل شدن اتصالات و در نهایت منجر به خرابی لوله ها می شود.
  • قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب خاک آهکی یا محلی که باعث خوردگی لوله فلزی شده و باعث خرابی لوله ها می شود.
  • همچنین علت مهم دیگر این است که لوله فلزی غیر هم جنس در کنار  تعبیه می شوند که باعث ایجاد واکنش شیمیایی و خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می شود.
  • حدیده کردن بیش از حد ممکن لوله های ساختمان  توسط سرویسکاران  که باعث بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان می شود.و در نتیجه باعث خرابی لوله ها می شود.

 

 

اگر برای تشخیص ترکیدگی لوله های آب ، رفع نشتی و  .. نیاز به نشت یاب دارید با ما 09396393929 تماس بگیرید  . 

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
5 امتیاز از 4 رای

همچنین ببینید

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

به دنبال خدمات تاسیساتی هستید ؟ تماس بگیرید(کلیک کنید) شما تاسیساتی هستید ؟ مشاوره و …