خانه / باغبانی / باغبانی

باغبانی

به دنبال خدمات باغبانی هستید ؟

 

☘ارائه خدمات باغبانی منزل در تهران و شیراز☘

باغبانیخدمات باغبانی منازل را به دست حرفه ای ها بسپارید

خدمات باغبانی منازل از جمله خدمات شرکت ما می باشد که  به بهترین نحو توسط باغبان های ماهر ارائه میدهد . پس برای دریافت خدمات باغبانی منزل ☘ ، خدمات باغبانی و فضای سبز ، طراحی باغچه ، هرس درختان میوه ☘ ، آبیاری قطره ای ، آبیاری بارانی ، باغبانی خانگی ☘ ، سمپاشی درختان ، گل کاری 🌻، پرورش گیاهان  ☘ و .. با ما تماس حاصل فرمایید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد خدمات باغبانی در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیراست:

 • خدمات باغبانی منزل
 • خدمات باغبانی و فضای سبز
 • خدمات باغبانی در کرج
 • هزینه خدمات باغبانی
 • انجام امور باغبانی
 • کارهای باغبانی
 • خدمات باغبانی شهرداری
 • شرکت باغبانی در تهران
 • قیمت خدمات باغبانی
 • خدمات باغبانی و فضای سبز
 • کار باغبانی در تهران
 • کارهای باغبانی

 

میدونستی با نصب اپلیکیشن خدمت از ما چند دقیقه تا حاضر شدن باغبان در محل شما فاصله ای نیست ؟

همین الان اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود کن و 10 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه بگیر.

 

 باغبانی ☘ شامل دانش میوه‌شناسی ، سبزی‌شناسی ، گل‌شناسی ، فضای سبز (Landscape engineering )پارک‌ها و بوستان‌ها و محیط زیست ، کاشت وپروش گیاهان زینتی ، گیاهان  و همچنین استفاده از محصولات باغبانی در صنایع غذایی است. که باید گفت که  با پیشرفت شهرنشینی توجه به کاشت گیاهان زینتی در شهرهای بزرگ  هم به عنوان زیبایی و هم به عنوان پاکیزگی محیط امری ضروری است . باغبانی فعالیتی لذت بخش است که به روح آدمی جان می بخشد  ، در واقع باغبانی هم هنر است هم علم بزرگی است که بسیار شیرین است .

در واقع باغبانی و درخت کاری از جمله کارهایی هست که علاوه بر زیباسازی محیط، باعث تغییر در روحیه و نشاط و شادی افراد می شود. اما باید توجه کرد که اجرای فضای سبز و عملیات باغبانی کاری کاملا تخصصی است و آن را باید به کاردان سپرد.پس اگر احتیاج به یک باغبان ماهر دارید با ما تماس بگیرید .

 

باغبانی

عملیات باغبانی ☘  :

 • تهیه و کاشت انواع نهال های جدید و گل های زینتی
 • هرس درختان و باغات میوه
 • سمپاشی درختان و باغ و باغچه ها
 • پاکنی یا بیل زنی درختان
 • کود دهی و چمن زنی


هرس کردن ☘ 

عملیات هرس عبارت است از قطع کامل یا جزئی شاخه ، ریشه ، پوست ، برگ و یا گل، علف و میوه به منظور بالا بردن سرعت رشد  و هدایت نحوه رشد و باروری گیاه می باشد . هرس یکی از مهمترین عملیات  باغبانی می باشد که از حدود سه هزار سال قبل شناخته شده و مورد استفاده قرار می گرفته است.

هرس کردن علفهای هرز یکی از تاثیر گذارترین  عملیات ها است که به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد. علفهای هرز به دوصورت کمی وکیفی به محصول خسارت وارد می کنند: خسارت کیفی آن باعث کاهش کیفیت و ارزش غذایی ویا مسمومیت محصول می شود وخسارت کمی باعث کاهش مقدار تولید در واحد سطح می گردد.

روش های کود دهی 

 پخش سطحی: در این روش کود تقویتی قبل از کاشت گیاه بوسیله ی دست یا ماشین به طور یکنواخت در تمام سطح مورد نظر پخش می شود. بسیاری از مواقع پس از پخش سطحی، کود کشاورزی با شخم یا دیسک سطحی با خاک مخلوط می شود. این روش کوددهی برای عناصر یا کودهای کشاورزی محلول در آب مثل کودهای نیتروژن به کار گرفته می شود. البته در خاک های قلیایی بویژه در هوای گرم، احتمال هدر روی آمونیاک وجود دارد.

باغبانی

امور باغبانی خود را به  شرکت ما  بسپارید تا با نیروی با تجربه و متخصص ،  باغبانی ، کاشت درخت میوه ، هرس کردن ، سمپاشی و کوددهی انواع درختان را با نازلترین قیمت برای شما انجام دهیم.

 

روش نواری یا خطی 

این روش کوددهی معمولا در زراعت هایی که به شکل نواری انجام شده باشد، استفاده می شود. در این روش کود کشاورزی شیمیایی، به شکل نوار در یک طرف یا دو طرف ردیف بذور به فاصله ی دو تا پنج سانتی متر کنار و دو تا پنج سانتی متر عمیق تر از بذر قرار داده می شود.

در روش نواری تثبیت کودهایی نظیر کود پتاس، کودهای فسفاته، پتاسیم دار و کودهای عناصر کم مصرف کاتیونی بویژه در خاک-های ریزبافت کاهش می یابد.

تغذیه برگی ☘ 

در این روش عناصر مورد نیاز گیاه به سرعت و باکارایی نسبتا بالایی در اختیار گیاه قرار می گیرد. کاهش مصرف کود شیمیایی و پیامدهای زیست محیطی ناشی از آن نظیر آلودگی آبهای زیرزمینی و تخریب ساختمان خاک از ویژگی های این روش کوددهی است.

کود آبیاری 

کودآبیاری عبارت است از افزودن کود کشاورزی به آب آبیاری برای تامین همزمان آب و عناصر غذایی مورد نیاز گیاه. این روش در مناطق خشک و نیمه خشک دنیا بویژه در جاهایی که سیستم های آبیاری قطره ای وجود دارد متداول است. این روش معمولا برای تامین نیتروژن بکار گرفته می شود. فسفر، پتاسیم، گوگرد، روی و آهن نیز به صورت کودآبیاری مصرف می شوند.

تزریق به داخل تنه ی درخت

روش تزریق عناصر غذایی به تنه ی درخت در قدیم رایج بوده است، بطوریکه سوراخی داخل تنه ی درخت ایجاد شده، یک لوله داخل آن قرار داده می شد. ترکیبات غذایی درون لوله به تدریج جذب گیاه می شد.

 

روش های خلاقانه برای تزیین باغچه

بعد قبل
    
   
  

 

بعد قبل

اگر برای کاشت درخت میوه ، باغبانی گل های آپارتمانی ، هرس کردن ، سمپاشی و کوددهی انواع درختان دنبال باغبان با تجربه میگردید با ما تماس بگیرید  . 

باغبانی

4/5 - (5 امتیاز)

همچنین ببینید

هرس درخت

به دنبال خدمات باغبانی هستید ؟  شما قادر به ارائه خدمات باغبانی  هستید؟ مشاوره و …

×

درخواست سریع و آسان خدمات منزل در اپلیکیشن خدمت از ما برای دریافت اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید.

خدمت از ما