خانه / سیستم گرمایشی / تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه

تعمیرات موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتور خانه pdf تعمیر موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه شوفاژ تعمیر موتورخانه تعمیرات موتورخانه شوفاژ تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتورخانه تعمیر موتورخانه تاسیسات تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه آموزش تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر نگهداری موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه غرب تهران تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری چیلر تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه عیب یابی چیلر تراکمی تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه نقشه تابلو برق چیلر تعمیر موتورخانه تعمیر موتور خانه انواع چیلر جذبی تعمیر موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه چیلر های تراکمی تعمیر موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر مشعل گازی تعمیر موتورخانه نصب چیلر تعمیر موتورخانه اسید شویی چیلر تعمیر موتورخانه نقشه موتور خانه ساختمان مسکونی تعمیر موتورخانه منبع دو جداره شوفاژ تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر چیلر تراکمی تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتورخانه تعمیر موتورخانه نعمیر کار موتور خانه سرویس موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری موتور خانه تعمیر موتورخانه آموزش تعمیر و نگهداری موتورخانه pdfتعمیر موتورخانه تعمیر و نگهداری تاسیسات ساختمان تعمیر موتورخانه چیلر تعمیر موتورخانه تعمیر تعمیر موتورخانه تاسیسات ساختمان تعمیر موتورخانه تعمیر پکیج تعمیر موتورخانه تعمیر پکیج ایران رادیاتور تعمیر موتورخانه موتور خانه تعمیر موتورخانه چیلر خانگی تعمیر موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر چیلر تعمیر موتورخانه آموزش تعمیرات پکیج تعمیر موتورخانه چیلر تراکمی تعمیر موتورخانه تعمیر موتور خانه تعمیر موتورخانه انواع چیلر تعمیر موتورخانه تعمیرات پکیج بوتان تعمیر موتورخانه لوله کشی پکیج تعمیر موتورخانه مینی چیلر تعمیر موتورخانه طرز کار چیلر جذبی تعمیر موتورخانه منبع دو جداره موتور خانه تعمیر موتورخانه تعمیر سردخانه تعمیر موتورخانه تعمیر منبع دو جداره تعمیر موتورخانه چیلرهای جذبی تعمیر موتورخانه تعمیر شوفاژ ساختمان چیلر تراکمی تعمیر موتورخانه موتورخانه تعمیر موتورخانه استخر خانگی تعمیر موتورخانه نقشه تابلو برق موتور خانه تعمیر موتورخانه دوره آموزشی چیلر تعمیر موتورخانه نقشه موتور خانه استخر تعمیر موتورخانه لوله کشی شوفاژ تعمیر موتورخانه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر چیلر جذبی تعمیر موتورخانه تعمبر موتورخانه پمپ اسید شویی تعمیر موتورخانه سرویس چیلر تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه تعمیر چیلر جذبی تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه اجرای چیلر تراکمی تعمیر موتورخانه تعمیر موتورخانه انواع چیلر تراکمی

تعمیر موتورخانه یکی از مهم ترین موضوعات در مدیریت ساختمان می باشد که به آن زیاد توجه نمی کنند که با  یکسری سیستم مدیریت مناسب نه تنها می توان به کیفیت ساختمان افزود بلکه می توان باعث بهینه سازی در هزینه شود .

ممکن با این مشکل روبرو شده اید که که با وجود تجهیزات مختلف تهویه مطبوع ولی هنوز شرایط هوا مطبوع مناسب  را ساختمان و اداره  دارا نیست باید این نکته توجه کرد که عدم توجه به شرایط محیطی از قبیل دما ،رطوبت،فشار ، نور باعث می شود که تهویه مناسبی نداشته باشیم.

 

 

تعمیر موتورخانه

 

 

موتور خانه چیست؟

موتور خانه یا همان شوفاژ خانه ساختمان وظیفه گرمایش ساختمان و تهیه مطبوع  را به عهده دارد که می توان گفت قلب گرمایشی ساختمان است . در بعضی از ساختمان ها علاوه بر گرمایش خانه ،موتور خانه گرمایش استخر ،گرمایش سونا و سیستم گرمایش جکوزی را نیز انجام می دهد .بعد از اینکه چندین سال می گذرد شاهد ان هستیم که موتور خانه دچار آسیب و فرسایش می شود که علت آن عدم رعایت و ضوابط آیین نامه هنگام نصب آن است . موتور خانه ها با توجه به کاربردی که  دارند در اندازه های مختلف در بازار وجود دارند و از آن استفاده می شود .

موتور خانه هر واحد ساختمانی شامل بویلر ،چیلر ،برج خنک کننده ، شیرآلات صنعتی ،سیستم پمپاژ و سیرکولاتور ،منابع ابگرم،ذخیره یا انبساط است که به طور کلی اندازه و ظرفیت آن برای مصارف و مناطق مختلف تفاوت دارد.

 

تعمیرات موتورخانه

از چک کردن فشار و دمای تجهیزات تا تعویض یک یا چیلر را شامل می شود . معمولا برای تعمیر موتورخانه یک نفر همیشه در محل حاضر است تا هنگامی که مشکلی به وجود آمد در محل حضور پیدا کند و آن را مدیریت کند .ولی برای تعمیر موتورخانه کوچک منازل معمولا زحمت زیادی ندارد و معمولا در صورت تعویض یا تعمیر یک قطعه در محل حضور پیدا می کنند .

 

آموزش تعمیر موتورخانه

آموزش تعمیر موتورخانه یکی از مواردی است که هزینه های زیادی را به  اقتصاد کشور وارد کرده است . که افراد تحصیل کمتر وارد این حوزه شده است . یکی از دلایلی که افراد تحصیل کرده وارد آن نمی شود مسئله فرهنگ کار در میان تحصیل کردگان است .

به دلیل اینکه آموزش و تعمیر موتورخانه هزینه زیادی را می برد تنها در صورتی می توان آن را توجیه کرد که بتوان زمان مفید استفاده ار آن را افزایش دهیم .

مسئله تعمیر و نگداری موتور خانه که به صورت عملی وعلمی اثبات شده است  این است که باید از نیروی متخصص و اموزش دیده  از لحظه طراحی تا پایان عمر مفید یک سامانه استفاده کنیم .که این رویکرد خلاف دیدگاه افرادی است که می پندارند همه افرادی که کار های فنی بلد هستند قادر به انجام تعمیر موتورخانه هستند .

 

تعمیر موتورخانه شوفاژ

یک فن تخصصی است .عیب ها و دلیل خرابی شوفاژ ها توسط تعمیر کار باید پیدا شود و پس از تشخیص عیب آن باید برطرف گردد.

 

تعمیر و نگهداری چیلر

به دلیل پیچیدگی تکنیکی ، تعمیر و نگهداری چیلر دارای حساسیت ویژه می باشد .چیلر های جذبی ظرفیت بین 25 تا 1200 تن برودتی را برای ما تامین می کند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه تعمیر موتورخانه ، تعمیر پکیج ، تعمیرات لوله کشی ، لوله کشی ساختمان  نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید

09396393929

تعمیر موتورخانه

تعمیر موتورخانه
5 امتیاز از 1 رای

همچنین ببینید

هواگیری شوفاژ

هواگیری شوفاژ

اینجا همونجایی هست که دنبالش هستی!پس تعمیر آبگرمکن رو بسپار دست کاردون 09396393929   شوفاژ …