خانه / نظافت منزل / کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت منزل

 

 اینجا همونجایی هست که دنبالش هستی! پس نظافت ساختمان رو بسپار دست کاردون

09396393929
نظافت منزل 

کارگر برای نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم جهت نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم برای نظافت منزل House cleaning کارگر نظافت منزل کار در منزل کارگر نظافت منزل کار در خانه کارگر نظافت منزل نظافت کارگر نظافت منزل نظافت منزل کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافتی کارگر نظافت منزل شرکت نظافتی کارگر نظافت منزل نظافت منزل توسط خانم کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافت منزل کارگر نظافت منزل خدمات نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر نظافت منزل شرکت نظافت منزل کارگر نظافت منزل نظافت منزل غرب تهران کارگر نظافت منزل نظافت منزل شرق تهران کارگر نظافت منزل نظافت منزل جنوب تهران کارگر نظافت منزل قیمت کارگر منزل کارگر نظافت منزل نظافت منزل شمال تهران کارگر نظافت منزل نظافت منزل توسط خانم جوان کارگر نظافت منزل خدمات نظافت منزل کارگر نظافت منزل تعرفه نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر برای نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم جهت نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم برای نظافت منزل کارگر نظافت منزل کار در منزل کارگر نظافت منزل کار در خانه کارگر نظافت منزل نظافت کارگر نظافت منزل نظافت منزل کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافتی کارگر نظافت منزل شرکت نظافتی کارگر نظافت منزل نظافت منزل توسط خانم کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافت منزل کارگر نظافت منزل خدمات نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر نظافت منزلکارگر برای نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم جهت نظافت منزل کارگر نظافت منزل کارگر خانم برای نظافت منزل کارگر نظافت منزل کار در منزل کارگر نظافت منزل کار در خانه کارگر نظافت منزل نظافت کارگر نظافت منزل نظافت منزل کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافتی کارگر نظافت منزل شرکت نظافتی کارگر نظافت منزل نظافت منزل توسط خانم کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی نظافت منزل کارگر نظافت منزل خدمات نظافت منزل کارگر نظافت منزل  نظافت منزل توسط خانم  نظافتچی خانم کارگر نظافت منزل خانم کارگر نظافت منزل خانم جوان کارگر نظافت منزل 

نظافت منزل   از جمله  خدمات نظافتی شرکت ما می باشد که با اعزام کارگر نظافت منزل با تجربه ، نظافتچی  خانم و آقا کار نظافت منزل شما رابدون هیچ کم و کاستی انجام دهد .در واقع با گرفتن کارگر نظافت منزل خیال خود راآسوده کنید.همچنین خدمات نظافت منزل ما دارای چندی شعبه شرکت خدماتی نظافتی در کل ایران شامل: نظافت منزل در تهران ، نظافت منزل شیراز ، نظافت منزل مشهد  و… می باشد پس برای کار نظافت منزل خود با ما09396393929 تماس بگیرید .بهتر است کارگر نظافت منزل درخواست کنیم یا خودمان دست به کار شویم ؟ 

 

کارگر نظافت منزل شخصی است که از طرف یک شرکت خدماتی نظافت منزل اعزام می شود و کار نظافت منزل را تمام و کمال انجام میدهد در واقع چون نظافت منزل  یکی از کار هاییست که نمیشود  آن را به هیچ عنوان نادیده گرفت  گرفتن کارگر نظافت منزل میتوانید کارمان را اسوده کند.در واقع   نظافت خانه ، نظافت ساختمان و … باید در هر صورتی انجام گیرد و  به قول معروف نمیشود از دست نظافت منازل  قصر در رفت  🙁  پس برای کاهش دغدغه برای تمیز کردن منزل خود بهتر  است   که با یک شرکت خدمات نظافتی  هماهنگ کنیم تا یک کارگر نظافت  خانم و یا آقا به منزل و یا هر جای دیگری که نیاز مبرم به نظافت و پاکیزگی دارد اعزام شوند .  در واقع یک کارگر نظافت منزل  که با تجربه و آموزش دیده به خوبی میتواند کار را به نحوه احسن انجام دهد چون یک نظافتچی خانم و یا آقا طبق برنامه ریزی شرکت خدماتی و طبق اصول و ضوابط عمل میکند و باید گفت که  شرکت خدمات نظافتی ما در اعزام این نظافتچی ها  دقت زیادی به خرج میدهد که کارگر نظافتی را بفرستد که از همه لحاظ قابل قبول باشد  .پس به ما و کارگر نظافت منزل شرکت خدماتی ما اعتماد کنید و خود را از دغدغه و نگرانی های نظافت دور کنید  .

 

 پس در زمان هایی که نیاز به رفع آلودگی در کمترین زمان ممکن دارید و میخواهید نگرانی را از خود دور کنید  بهتر است در این مواقع با یک  نظافتچی هماهنگ کنید تا منزل را تمیز و عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی کند . تمام خدمات نظافت منزل با سرعت و طبق نرخ اتحادیه ارائه می شود . پس برای نظافت خانه خود با ما 09396393929  تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت منزل پاکیزه شود .

کارگر نظافت منزل

 

وظایف یک کارگر نظافت منزل :

 

 • نظافت شیشه و میز : برای نظافت شیشه ابتدا شیشه را با آبپاش و محلول های استاندارد تر کنید و سپس با دستمال نانو یا روزنامه شیشه را به خوبی تمیز کنید .
 • نظافت کامپیوتر ، وسایل روی میز : برای تمیز کردن کامپیوتر یا وسایل روی میز ابتدا یک دستمال تر برداشته و سپس همه ی وسایل را با آن دستمال تمیز کنید و دقت داشته باشید برای تمیز کردن  وسایل الکتریکی از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • نظافت کابینت و سینک : برای نظافت کابینت و سینک ابتدا با مواد شوینده آن را بشویید و سپس با دستمال آن را به خوبی برق می اندازند .تا تمام آلودگی و جرم های آن برطرف شود .
 • نظافت راه پله : برای نظافت راه پله ابتدا راه پله را به خوبی با جارو برقی جارو کنید و با مواد شوینده مناسب بشورید و پله ها راخشک کنید تا خطری نداشته باشد .
 • نظافت دستشویی و حمام : برای نظافت حمام ( cleaning bathroom ) و دستشویی از مواد شوینده یا کیفیت بالا وخاصی استفاده کنید  که باعث شود به محیط جلا دهد .
 • نظافت اجاق گاز : نظافت اجاق گاز شما ، با مواد شوینده مخصوص به همراه دستمال جادویی انجام می شود .
 • شستشوی دیوار: برای این کار شما می توانید از مخلوط آب، تاید و وایتکس استفاده نمایید. اگر جرم و دوده زیادی روی دیوار باشد از جرم گیر هم می توانید استفاده کنید.
 • تمیز کردن لوازم پارچه ای : با جارو برقی آشغال های ریز مبل ها یا پرده ها  را جارو کنید. به آرامی با مواد شوینده مخصوص شروع  به لکه گیری کنید . دقت لازم را به خرج دهید تا هیچ لکه ای باقی نماند .و همچنین از محلول مخصوص به خود استفاده کنید .

 

نظافتچی باید به چه نکاتی توجه کند ؟

 1.  مدت زمان لازم برای بر طرف کردن انواع لکه ها در نظافت منزل و ساختمان ها دقت کند .
 2. از مواد شوینده بی خطر   در نظافت توسط خانم یا آقا استفاده شود.
 3. به محیط زمان آسیب نرساند .
 4. خودش آراسته و تمیز باشد .

 

کارگر نظافت منزل

نکته:

به این نکته مهم توجه داشته باشید که استفاده از مواد شستشوی قوی عوارض جانبی بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. شما نباید از انواع جرم گیر های قوی و اسکاچ های سیمی استفاده کنید  و این کار را با موارد ساده که عوارض کمتری را دارند، انجام دهید. با تماس به یک نظافتچی با تجربه منزل خود را به نحوه عالی و بدون عوارض آراسته کنید .

 

 

 

اگر درباره نظافت منزل ، نظافت منزل توسط خانم ، قیمت نظافت منزل ، نظافتچی و یا کارگر نظافت منزل 

و… سوالی دارید با ما 09396393929تماس بگیرید .

کارگر نظافت منزل

کارگر نظافت منزل
5 امتیاز از 1 رای

همچنین ببینید

خدمات پرستاری در منزل کرج

اگر دنبال پرستار  با تجربه میگردی خوب جایی اومدی!پس با کاردون تماس بگیرید 09396393929   …