خانه / نظافت منزل / پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک

پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند نگهداری نوزاد پرستار کودک پرستار در منزل پرستار کودک پرستار سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک هرینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار بچه پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک پرستار بچهاستخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار بچه در تهران پرستار کودک پرستار بچه درمنزل غرب تهران پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل نگهداری نوزاد پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار نوزاد در منزل اصفهان پرستار نوزاد در منزل مشهد پرستار نوزاد در منزل کرج پرستار نوزاد در منزل اصفهان

 

پرستاری کودک و انتخاب پرستار باتجربه و مطمئن یکی از دغدغه های خانواده ها بخصوص خانم های شاغل هست که حتی ترجیح می دهند به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را در منزل استخدام کنند .تا با خیال راحت  و بدون استرس به کار خود برسند. از طرفی پرستاری از کودک یک مسئولیت بزرگ است و یک پرستار کودک باید شخص قابل اعتماد ، متخصص و باسابقه باشد. برای آن که بتوانید بهترین پرستار را برای کودک دلبندتان انتخاب کنید در این پست قصد داریم شما را با نکاتی که قبل از انتخاب پرستار، زمان انتخاب پرستار و بستن قرارداد و ارزیابی عملکرد کار پرستار در زمانی منزل تان نیستید ، آشنا کنیم.

 

پرستار کودک

نکاتی که قبل از انتخاب پرستار کودکتان باید مدنظر داشته باشید:

 1. پرستار کودک باید محدودیت‌های خود را بدانید.
 2. پرستار کودک قبل از هر چیز باید عاشق بچه ها باشد و از مراقبت و نگهداری از کودکان و بودن با آنها لذت ببرد
 3. وقت‌شناسی : پرستار کودک باید بداند اگر دیر به سرکار بیاید ، باعث دیر رسیدن بقیه‌ی افراد هم میشود.
 4. تعامل : پرستار کودک باید بداند چه طور با کودک ارتباط برقرار کند. هنگامی که پرستار کودک هستید، شبکه‌های اجتماعی و صحبت با دوستان باید کنار گذاشته شود.
 5. حقوق : حقوق دریافتی یک پرستار کودک قابل مذاکره است ولی یک پرستار کودک باید یک ایده‌ی اولیه از این که زمانی که برای این کار میگذارد چه قدر ارزش دارد، بداند.
 6. تفریح : پرستار کودک باید بتواند موقعیت های سرگرم کننده برای کودک تان فراهم کند
 7. غذا : پرستار کوک باید بدانید کودک چه غذایی را میتواند بخورد و چه غذایی را نمیتواند بخورد.
 8. نظم و انضباط : پرستار کودک باید بداند چه نوع اقدامی را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد.
 9. همبستگی : پرستار کودک نیاز دارد که بین خودش و با کسانی که برایشان کار میکند همبستگی داشته باشد.
 10. اقدامات اورژانسی و کمک های اولیه : پرستار کودک باید تمام اقدامات اورژانسی را بداند.
 11. خود‌مختاری : پرستار کودک باید آماده‌ی هر احتمالی باشید و بدانید که چطور از موقعیت‌هایی که ممکن است شما را به خطر بیندازد دوری کنید.
 12. قوانین داخل خانه : به عنوان پرستار کودک  باید از قوانین خانه‌ای که در آن از کودک پرستاری میکنید پیروی کند.
 13. اطلاعات قوی را در زمینه تربیت کودک ، روانشناسی ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد.

نکاتی که در زمان انتخاب و بستن قرارداد با پرستار کودکتان مدنظر داشته باشید:

 

 1. از همان ابتدای شروع کار پرستار کودکتان تمام انتظاراتی که از او را دارید مشخص کنید. و حتما این انتظارات را برای او لیست کنید و توضیح دهید.پرستار کودک
 2. اگر کودک شما سابقه بیماری یا حساسیت یا مصرف دارویی را دارد حتما به پرستار کودکتان بگویید. اینکه جای دارو، زمان مصرف دارو ، مقداری که باید از هر دارو داده شود. در صورت امکان، خودتان نحوه دادن دارو را به او نشان دهید و از او بخواهید حتما بنویسد که در هر بار، در چه زمانی، از چه دارویی، به چه مقداری به بچه داده است.
 3. بهتر است برای پرستار بچه فهرستی از بایدها و نبایدها و اقدامات لازم تهیه شود و قبل از خروج از منزل تان این موارد با پرستار بچه مرور شود.

 

نکاتی که در صورت مشاهده آن میتوانید عملکرد پرستار کودکتان را زمانی که در منزل نیستید، تشخیص دهید:

 

 1. با گذشت زمان آشنایی پرستار و کودکتان ،هنوز کودک با دیدن پرستارش نگران و مضطرب می شود
 2. رفتار پرستار کودک در قبال برنامه روزانه اش در منزل شما چگونه هست را در نظر بگیرید. زمانی که به منزل برمی گردید باید نسبت به شنیدن جزئیات روزی که کودک گذرانده است مشتاق باشید.
 3. پرستار کودک اغلب دیرتر از زمان تعیین شده می رسد.و خیلی از رفتارهای پرستار کودکتان موجه به نظر نمی رسند.پرستار کودک
 4. پرستار کودک باید خیلی مراقب کودک باشد و بداند که کودک در هر لحظه مشغول چه فعالیتی است تا هرلحظه بتواند از بروز هرگونه حادثه ای برای کودک جلوگیری کند. در صورت وجود جراحات در بدن کودک، احتمال دارد پرستار کودک بدون اینکه حواسش به کودک باشد او را هنگام بازی رها می کند
 5. کودک اغلب ژولیده و کثیف به نظر می رسد. و یا کودک همیشه گرسنه و خسته است اگر پرستار کودک نمی تواند مراقبت های اولیه را انجام دهد ممکن است نشانه این باشد که قادر به برطرف کردن نیازهای اساسی کودکتان نیست.

 

آیا شما هم برای نگهداری و مراقبت از کودک دلبندتان نگرانید و نیاز به پرستار دارید پس با ما تماس بگیرید.

 

در صورت نیاز به پرستار کودک ، پرستار سالمند ، خدمات پرستاری شرکت خدماتی ما با اعزام پرستار مورد نیاز شما از نظر تخصص ، جنسیت ، سن و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

09396393929

شرکت خدماتی کاردون

پرستار کودک
5 امتیاز از 7 رای

همچنین ببینید

کارگر نظافت منزل

    کارگر نظافت منزل شخصی است که از طرف یک شرکت خدماتی نظافت منزل …

برای تماس فوری دکمه رو لمس کن