خانه / نظافت منزل / پرستار کودک

پرستار کودک

 

اگر دنبال پرستار با تجربه میگردی خوب جایی اومدی!پس با کاردون تماس بگیر

09396393929

خدمات پرستاری

 

پرستار کودک پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند نگهداری نوزاد پرستار کودک پرستار در منزل      children nurse  پرستار کودک پرستار سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری شبانه روزی پرستار کودک هرینه نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک نگهداری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار بچه پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک مرکز خدمات پرستاری پرستار کودک پرستار بچه در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد پرستار کودک نگهداری از کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از کودک پرستار کودک پرستار منزل پرستار کودک حقوق پرستار کودک در منزل پرستار کودک نگهداری از نوزاد پرستار کودک پرستار بچهاستخدام پرستار بچه پرستار کودک تعرفه خدمات پرستاری در منزل پرستار کودک استخدام پرستار سالمند پرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار کودک پرستار بچه در تهران پرستار کودک پرستار بچه درمنزل غرب تهران پرستار کودک پرستار کودک در منزل تهران پرستار کودک پرستاری کودک در منزل پرستار کودک خدمات پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند پرستار کودک نگهداری سالمند در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک در منزل پرستار کودک مرکز پرستاری در منزل پرستار کودک نگهداری کودک پرستار کودک هزینه نگهداری کودک در منزل پرستار کودک هزینه پرستاری کودک در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار بیمار در منزل پرستار کودک پرستاری از سالمند پرستار کودک شرکت پرستاری پرستار کودک نگهداری از سالمند در منزل پرستار کودک پرستار نوزاد در منزل پرستار کودک پرستاری از کودک پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک مراقبت از سالمندان پرستار کودک خدمات پزشکی در منزل پرستار کودک استخدام پرستار کودک پرستار کودک پرستار کودک در منزل نگهداری نوزاد پرستار کودک پرستار کودک اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در منزل مشهد پرستار کودک نگهداری نوزاد پرستار کودک مشهد پرستار کودک پرستار کودک در کرج پرستار کودک پرستار بچهپرستار کودک در اصفهان پرستار کودک پرستار کودک در رشت پرستار کودک حقوق پرستار بچه پرستار کودک پرستار سالمند پرستار کودک استخدام پرستار کودک در منزل پرستار نوزاد در منزل اصفهان پرستار نوزاد در منزل مشهد پرستار نوزاد در منزل کرج پرستار نوزاد در منزل اصفهان

 

خدمات پرستاری کودک  یکی ازخدمات شرکت کاردون است که با اعزام پرستار  آموزش دیده  و با تجربه خدمات پرستاری کودک   را به بهترین نحوه انجام میدهد . خدمات پرستاری شامل : پرستار کودک ، پرستار سالمند ، پرستار بیمار و .. می باشد . پس اگر برای سالمن ، بیمار و یا کودک دلبند خود نیاز به پرستار دارید با ما09396393929 تماس بگیرید .

 پرستاری کودک و انتخاب پرستار باتجربه و مطمئن یکی از دغدغه های خانواده ها بخصوص خانم های شاغل هست که حتی ترجیح می دهند به جای گذاشتن فرزند خود در مهدکودک، پرستاری را در منزل استخدام کنند .تا با خیال راحت  و بدون استرس به کار خود برسند. از طرفی پرستاری از کودک یک مسئولیت بزرگ است و یک پرستار کودک باید شخص قابل اعتماد ، متخصص و باسابقه باشد. برای آن که بتوانید بهترین پرستار را برای کودک دلبندتان انتخاب کنید در این پست قصد داریم شما را با نکاتی که قبل از انتخاب پرستار، زمان انتخاب پرستار و بستن قرارداد و ارزیابی عملکرد کار پرستار در زمانی منزل تان نیستید ، آشنا کنیم.

 

پرستار کودک

نکاتی که قبل از انتخاب پرستار کودکتان باید مدنظر داشته باشید:

 1. پرستار کودک باید محدودیت‌های خود را بدانید.
 2. پرستار کودک قبل از هر چیز باید عاشق بچه ها باشد و از مراقبت و نگهداری از کودکان و بودن با آنها لذت ببرد
 3. وقت‌شناسی : پرستار کودک باید بداند اگر دیر به سرکار بیاید ، باعث دیر رسیدن بقیه‌ی افراد هم میشود.
 4. تعامل : پرستار کودک باید بداند چه طور با کودک ارتباط برقرار کند. هنگامی که پرستار کودک هستید، شبکه‌های اجتماعی و صحبت با دوستان باید کنار گذاشته شود.
 5. حقوق : حقوق دریافتی یک پرستار کودک قابل مذاکره است ولی یک پرستار کودک باید یک ایده‌ی اولیه از این که زمانی که برای این کار میگذارد چه قدر ارزش دارد، بداند.
 6. تفریح : پرستار کودک باید بتواند موقعیت های سرگرم کننده برای کودک تان فراهم کند
 7. غذا : پرستار کوک باید بدانید کودک چه غذایی را میتواند بخورد و چه غذایی را نمیتواند بخورد.
 8. نظم و انضباط : پرستار کودک باید بداند چه نوع اقدامی را در صورت سرکشی کردن کودک انجام دهد.
 9. همبستگی : پرستار کودک نیاز دارد که بین خودش و با کسانی که برایشان کار میکند همبستگی داشته باشد.
 10. اقدامات اورژانسی و کمک های اولیه : پرستار کودک باید تمام اقدامات اورژانسی را بداند.
 11. خود‌مختاری : پرستار کودک باید آماده‌ی هر احتمالی باشید و بدانید که چطور از موقعیت‌هایی که ممکن است شما را به خطر بیندازد دوری کنید.
 12. قوانین داخل خانه : به عنوان پرستار کودک  باید از قوانین خانه‌ای که در آن از کودک پرستاری میکنید پیروی کند.
 13. اطلاعات قوی را در زمینه تربیت کودک ، روانشناسی ، تغذیه کودک و بیماریهای کودکان داشته باشد.

نکاتی که در زمان انتخاب و بستن قرارداد با پرستار کودکتان مدنظر داشته باشید:

 

 1. از همان ابتدای شروع کار پرستار کودکتان تمام انتظاراتی که از او را دارید مشخص کنید. و حتما این انتظارات را برای او لیست کنید و توضیح دهید.پرستار کودک
 2. اگر کودک شما سابقه بیماری یا حساسیت یا مصرف دارویی را دارد حتما به پرستار کودکتان بگویید. اینکه جای دارو، زمان مصرف دارو ، مقداری که باید از هر دارو داده شود. در صورت امکان، خودتان نحوه دادن دارو را به او نشان دهید و از او بخواهید حتما بنویسد که در هر بار، در چه زمانی، از چه دارویی، به چه مقداری به بچه داده است.
 3. بهتر است برای پرستار بچه فهرستی از بایدها و نبایدها و اقدامات لازم تهیه شود و قبل از خروج از منزل تان این موارد با پرستار بچه مرور شود.

 

نکاتی که در صورت مشاهده آن میتوانید عملکرد پرستار کودکتان را زمانی که در منزل نیستید، تشخیص دهید:

 

 1. با گذشت زمان آشنایی پرستار و کودکتان ،هنوز کودک با دیدن پرستارش نگران و مضطرب می شود
 2. رفتار پرستار کودک در قبال برنامه روزانه اش در منزل شما چگونه هست را در نظر بگیرید. زمانی که به منزل برمی گردید باید نسبت به شنیدن جزئیات روزی که کودک گذرانده است مشتاق باشید.
 3. پرستار کودک اغلب دیرتر از زمان تعیین شده می رسد.و خیلی از رفتارهای پرستار کودکتان موجه به نظر نمی رسند.پرستار کودک
 4. پرستار کودک باید خیلی مراقب کودک باشد و بداند که کودک در هر لحظه مشغول چه فعالیتی است تا هرلحظه بتواند از بروز هرگونه حادثه ای برای کودک جلوگیری کند. در صورت وجود جراحات در بدن کودک، احتمال دارد پرستار کودک بدون اینکه حواسش به کودک باشد او را هنگام بازی رها می کند
 5. کودک اغلب ژولیده و کثیف به نظر می رسد. و یا کودک همیشه گرسنه و خسته است اگر پرستار کودک نمی تواند مراقبت های اولیه را انجام دهد ممکن است نشانه این باشد که قادر به برطرف کردن نیازهای اساسی کودکتان نیست.

 

آیا شما هم برای نگهداری و مراقبت از کودک دلبندتان نگرانید و نیاز به پرستار دارید پس با ما تماس بگیرید.

 

در صورت نیاز به پرستار کودک ، پرستار سالمند ، خدمات پرستاری شرکت خدماتی ما با اعزام پرستار مورد نیاز شما از نظر تخصص ، جنسیت ، سن و… آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

09396393929

 

شرکت خدماتی کاردون

پرستار کودک
5 امتیاز از 7 رای

همچنین ببینید

نظافت منزل پاسداران

 اینجا همونجایی هست که دنبالش هستی! پس نظافت ساختمان رو بسپار دست کاردون 09396393929   …